Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneba

Jak żyć z kim kto zdradził odszedł do innej

Polecane posty

Gość Aneba

Mąż pół roku temu odszedł do innej kobiety. Przez te pół roku wracał za każdym razem do mnie. Teraz postanowił rozstać się z tamta na dobre. W tym czasie dużo wycierpialam chciałam go odzyskać a teraz gdy jest dłuższą chwilę... Po prostu mnie drażni... Nie wiem czy to nninie już nie jestem zazdrosna jak kiedyś już nie czekam jak kiedyś i nie myślę jak kiedyś nic nie jest jak kiedyś... Czy kiedykolwiek w ogóle będzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wykop go z domu i niech zdycha w rowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam podobnie

A moze i gorzej .tez zostawil o odszedl do innej pozniej wroci wybaczylam i po paru miesiacach znowu odszedl do niej 

Cierpie ... ale teraz to juz te moje cierpienie jest inne niz wczesniej. Mialam dobry humor ale dzis mialam dzien gdzie ryczalam pomoglo

Autorko ty juz jestes tak daleko ze on ci jest obojetny chcialabym sie znalezsc na twoim etapie .

Drazni cie to oznacza ze sie z niego wyleczylas. Nie wracaj nie popelniaj bledu,on nie jest tego wart. Zacznij od nowa 

Nowe mozliwosci nowa ty bo to wiele uczy 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

jak raz wrócił to można przyjąć z powrotem, kolejnych razów już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2019 o 09:49, Gość alicja napisał:

jak raz wrócił to można przyjąć z powrotem, kolejnych razów już nie

Co Ty mówsz. Ja bym kazał sp,ier..... Jak już poszedł do innej czy kobieta do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony

Zdrada to jednorazowy przypadkowy wyskok ktorego sie załuje i raczej powinno przemilczec a to o czym piszesz to zwykle kure...two

i tu cytat "kto sie raz skur.i ten kur.a zostaje" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×