Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lokka

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość Lokka

Co sadzicie o Ewce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Coraz gorzej ja sie oglada. Pokazywanie z Fokusowana nie przyniesie jej splendour... to nie byl dobry ruch. Fokusowana to pijawka, utrzymuje kontakty gdzie ma jakies korzysci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdnsjsk

Mnie czasami irytuje . I  zadbalaby  o cere bardziej zamiast uzywac tyle podkladu bo widac w dziennym swietle jak czekolada mlecza na orzechami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niby probuje ogarnac cere, kupuje naturalna pielegnacje, ale regularnie zapycha buzie ciezkimi podkladami, troche mija sie to z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedzenie tez ma  wplyw na jakosc naszej skory. Je same smieci z malymi wyjatkami.

btw. Co sie dzieje z tymi dziewczynami , mlode kobiety utuczone, zaniedbane, siedza w domu. Mnie to przeraza... Wszystko na odwal nagrane, zero pomyslu. Chetnie bym obejrzala cod inspirujacego, interesujace... a nie taka papka. Odpuszczam.... nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Lipa nijakie filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

niestety musze sie zgodzic. na poczatku przyjemnie sie ja ogladalo,ale odkad zaczela robic youtube full time to nagrywa same zapchajdziury. nie ma nic ciekawego do powiedzenia oprocz "to sie oplaca" albo "to sie nie oplaca" - smutny konsumpcjonizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhhh

Zgapia flimiki od angielskich jutuberek 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosm

Super babka ale wg mnie fleja... zobaczcie na nowym instastory jakA bluza brudna od podkładu...I tak nagrywa story?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc srosm

Oglądam Ewe od wielu lat, ale oglądam ją z coraz mniejszą przyejmnością.
Kiedys bylo fajnie, na luzie i z jajem. Teraz tez by Ewa chciala, zeby tak bylo, ale dla mnie jest to coraz bardziej na sile.. i tylko "baziek to, baziek tamto, baziek s r a m to". Co nie zmienia faktu, że ją lubię.. ale zaczęlam zwracac wieksza uwage na jej zachowanie poprostu. I wyglad.. niby ladnie ubrana, ladnie pomalowana, ale wyglada jakos "brudno". Nie wiem czy to ta tona podkladu na brzydkiej cerze czy co, ale cos ewidentnie jest nie tak.
Mialam wrazenie ja za inteligentą osobe (moze i taka jest), ale na filmach i story z Sarunia ewidentnie znizyla sie do poziomu gimnazjalnego Sary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm aha

Kiedyś ja lubiłam, teraz mnie irytuje, jest mdła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ma 26 lat a ma zeby sztuczne ratunkuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ma 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ja to sie zastanawiam co Mati robil z nimi na tych wakacjach

taki madry chlopak - o czym mial rozmawiac z ssarunia... kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie mam poki co zdania, w sensie obejrzalam kilka jej filmikow, ale ani mnie nie parzy ani nie ziębi ;) Ale ostatnim filmikiem jaki ogladalam byl test 2ch kryjacych podkladow.... ołłł... ja tez lubie mocne krycie i nie mam nic do tego, ale jej cera... powinna coś z tym zrobić bo przez te ciężkie podkłady widać tylko jedne wielkie gule na kilometr :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Jest normalna i z jajem, myślę że te jaja to jej najwieksza zaleta. Ubaw, dystans do siebie i swiata orazswojskość. No i nie jest słupem reklamowym, a w dobie dzisiejszego yt to perła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ale co za "up"?

jak ktoś ma sentyment do youtuba starego typu, to Ewkę polubi. Ploteczki, pierdółki, jak z kumpela przez skypa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ogladalyscie ostatniego live z kolezanka Ewy Meritza? puscilam sobie do gotowania i prawie przypalilam obiad sluchajac tych bzdur..

dziewczyny nie chca siebie okreslac 'imigrantkami' (dla tych co nie ogladali: Meritza przeprowadzila sie do UK w wieku 11 lat, Ewa wyjechala na studia) - bo TO TYLKO LABEL. powiedzcie mi, blagam - czy one wiedza co to znaczy byc imigrantem? Meritze jeszcze rozumiem - wychowala sie w UK, chodzila tam do szkoly, obcowala z ta kultura, podczas kiedy ksztaltowala sie jej swiadomosc - ale Ewa? pare lat w UK, pare znajomych z zagranicy i juz jest kosmopolitanka.. ale kupuje Polskie produkty, gotuje Polskie jedzenie, oglada Polskie filmy - jest Polka w UK = IMIGRANTKA. przeraza mnie brak wiedzy i znajomosci podstawowych pojec.. im bardiej chce uchodzic za swiatowego czlowieka tym wieksza polskosc z niej wychodzi.

kolejna rzecz, ktora rzucila mi sie w ucho. Meritza mowi, ze czasem ma gorsze momenty, gorszy humor, traci inspiracje. na co Ewa: - tracisz inspiracje? zadzwon do mnie!! haha - Ewa! moze inspirujesz gimnazjalistki do jedzenia bez wyrzutow sumienia, ale zejdz na ziemie... przeczytaj ksiazke, naucz sie czegos. bo skonczysz jak Meritza ktorej pasja i hobby jest spiewanie, tanczenie i poprawianie ludziom humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konto

Mnie rozbawił moment w którym jakaś wicka napisała, że ma duży problem z nawiazywaniem znajomości przez co jest samotna i nie ma koleżanek na co Ewa odpowiedziała: masz koleżanki, przecież masz mnie..!

Czy wszystkim YTberka się w pewnym momencie przewraca w tyłkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

ogladalyscie ostatniego live z kolezanka Ewy Meritza? puscilam sobie do gotowania i prawie przypalilam obiad sluchajac tych bzdur.. 

dziewczyny nie chca siebie okreslac 'imigrantkami' (dla tych co nie ogladali: Meritza przeprowadzila sie do UK w wieku 11 lat, Ewa wyjechala na studia) - bo TO TYLKO LABEL. powiedzcie mi, blagam - czy one wiedza co to znaczy byc imigrantem? Meritze jeszcze rozumiem - wychowala sie w UK, chodzila tam do szkoly, obcowala z ta kultura, podczas kiedy ksztaltowala sie jej swiadomosc - ale Ewa? pare lat w UK, pare znajomych z zagranicy i juz jest kosmopolitanka.. ale kupuje Polskie produkty, gotuje Polskie jedzenie, oglada Polskie filmy - jest Polka w UK = IMIGRANTKA. przeraza mnie brak wiedzy i znajomosci podstawowych pojec.. im bardiej chce uchodzic za swiatowego czlowieka tym wieksza polskosc z niej wychodzi.

kolejna rzecz, ktora rzucila mi sie w ucho. Meritza mowi, ze czasem ma gorsze momenty, gorszy humor, traci inspiracje. na co Ewa: - tracisz inspiracje? zadzwon do mnie!! haha - Ewa! moze inspirujesz gimnazjalistki do jedzenia bez wyrzutow sumienia, ale zejdz na ziemie... przeczytaj ksiazke, naucz sie czegos. bo skonczysz jak Meritza ktorej pasja i hobby jest spiewanie, tanczenie i poprawianie ludziom humoru

Niestety masz rację. Piszę niestety, bo bardzo lubiłam Ewkę, ale mam wrazenie, ze "praca na pelny etat na yt" wyszła jej na minus. Filmy i wszystkim i o niczym. Kiedys byly nie tak czesto, ale byly ciekawsze. Fajnie sluchało sie jej i Matiego, a teraz jak jej slucham to czesciej siedze z mina "wtf..
Wydaje mi sie, ze Ewka intelektualnie znizyla sie do poziomu Saruni.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yupi

Odbieram Ewę jako sympatyczną dziewczynę, ale to jej taśmowe nagrywanie na zdrowie jej nie wyjdzie. To co ostatnio prezentuje to jakaś tragedia. Same zapachajdziury, które uwidaczniają, że w sumie to puściutkie dziewcze. Powtarzanie plot, dobór kolorystyczny a'la Fokusowana...Sama się dziwię, że ktoś to ogląda...Mnie zniesmaczają same miniaturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 21.05.2019 o 10:53, Gość gosc srosm napisał:


Mialam wrazenie ja za inteligentą osobe (moze i taka jest), ale na filmach i story z Sarunia ewidentnie znizyla sie do poziomu gimnazjalnego Sary.

Dokladnie tak...  a dzisiejszy jej live na yt z ta rozkrzyczana i nawalona gimbusiara to byl gwozdz do trumny ewy. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie tak...  a dzisiejszy jej live na yt z ta rozkrzyczana i nawalona gimbusiara to byl gwozdz do trumny ewy. Niestety :(

Mam podobne odczucia. Szkoda bo Ewa fajna dziewczyna. 

Ja tam uważam, że Ewa jeśli lubi Sarę to się z nią spotyka i spoko ale robienie z nią materiałów to czarny PR niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przynajmniej Ewka sie na live przyznala, ze czytala kafeterie, a ropucha powiedziala, ze ona nie czyta pi czym zaczela przytaczac przyklady co ludzie pisza na kafe o Ewie i o niej 😂  is w humorze byla bo ludzie ciagle o psa pytali.. no I tam nie moze komentarzy filtrowac. Caly czas sie Sara wciskala i przekrzykiwala wszystkich jak baba na bazarze. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

sorry ale nie wiem, czemu waszym zdaniem w porownaniu do Sary Ewa wychodzi lepiej?? to ten sam poziom dziewczyny, tylko Ewie sie udalo zlapac madrzejszego chlopa, wiec jej dobrze radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Otoz to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fakt Ewka reprezentuje dokladnie to samo co Sara. Skasowala tego live... a taka niby szczera. Jej odzywki na niektore komentarze, ponizej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Ja też niechętnie oglądam materiały z "Sarunią". W dodatku w takiej tonie tapety i w oczach przykrytych orzez monstrualne rzęsy trudno dostrzec człowieka... 

Ewę nadal lubię i oglądam, jej styl niekoniecznie mi odpowiada, ale traktuję ją jak fajną kumpelkę do pośmiania się. Uwielbiam jej śmiech i dystans do siebie i uwielbiam też obserwować Bazyla i ich interakcje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×