Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiek_1996

Jak i ile jedza Wasze 10-11 mc dzieciaki?

Polecane posty

Moja corka skonczyla 10 miesiecy i zastanawiam sie jak, co i ile powinna jesc. Martwie sie ze jej jadlospis jest troszke 'jalowy'. Je raczej wszysytko, nie marudzi 🙂 Napiszcie prosze co jadaja Wasze dzieciaczki 🙂

S godz 7:30: 210ml mleka modyfikowanego

II S 9:30: kaszka zbozowa na modyfikowanym bobovita bez cukru(rozne smaki) okolo 150ml

O godz 14: w zasadzie wszystko... Warzywa, kasze, ryze, mieso itp tylko bez soli, cukru i smazenia, ogolnie blw

P godz 17: owoce lub mus owocowy lub jogurt naturalny

K 19: 180ml mleka modyfikowanego

I idzie spac. W nocy nie je nic przesypia cala noc od skonczenia 3-4 miesiecy. Spi 19-7:30 i w ciagu dnia kolo 10 zasypia na 1,5h.

Zastanawiam sie nad zamienieniem sniadania z mm na bobovite kaszke, a drugie sniadanie dac np kasze manne z jogurtem nat i owocem lub owsianke lub jajecznice z buleczka oraz zmienic podwieczorek na cos tylko ze juz zglupialam od informacji w internecie na temat zywienia 🙂 wiem ze powinny buc 3 posilki mleczne, ale to musi byc mm? Czy moge jeden zastapic np jogurtem

 

Prosze dajcie znac jak to u Was wyglada 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja akurat je niewiele, bo niejadek więc nie ma co się rozpisywać, ale posiłek mleczny, to może być właśnie jogurt, serek np. Bieluch itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×