Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co muszę zrobić by być z modelką lub dziewczyną o wyglądzie modelki?

Polecane posty

Gość gość

Jakieś porady? Mam 26 lat i 170 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazylozaurus Rex

Zagadać i się przekonać czy się jej spodobasz..... Jak dla mnie temat prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobny problem

Ja mam podobny wiek i wzrost i te o wyglądzie modelek jedynie uznają mnie za kolegę, nie umiem wejść w związek z taką, a zaproszenie na kafę wygląda jak zwykła koleżeńska rozmowa. Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Byc przystojny, wysoki, wyglądać jak model... No i zarabiać grubo powyżej 10 000 zl. Mam nadzieję, ze pomoglam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobny problem
3 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Byc przystojny, wysoki, wyglądać jak model... No i zarabiać grubo powyżej 10 000 zl. Mam nadzieję, ze pomoglam. 

A ja wam udowodnie,że nie muszę spełniać tych kryterów. Wygląd mam w miarę dobry a wzrost 172cm nie jest powodem do wstydu. Pieniądze nie są aż tak ważne na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
7 minut temu, Gość Podobny problem napisał:

A ja wam udowodnie,że nie muszę spełniać tych kryterów. Wygląd mam w miarę dobry a wzrost 172cm nie jest powodem do wstydu. Pieniądze nie są aż tak ważne na ten moment.

Ty nam nic nie musisz udowadniają. To twoje życie. I łajno nas ono interesuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
8 minut temu, Gość Podobny problem napisał:

*udowadniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

Byc przystojny, wysoki, wyglądać jak model... No i zarabiać grubo powyżej 10 000 zl. Mam nadzieję, ze pomoglam. 

buahah. Sama bazylu założyłaś ten temat i sama sobie odpowiadasz 😄 Więc byłem z modelką, jeździła na sesje po świecie (Tajlandia, USA). Była w moim wzroście a ja nawet wtedy prawka i matury nie miałem:)  Nie mówiąc o zarobkach rzędu paru stów xD Świat jest bardziej skomplikowany niż wam się wydaje, bazyle. 

Uprzedzam, zerwaliśmy bo poleciała na stałe do Włoch;)Powiem ci, że piękne dziewczyny mają inną optykę na atrakcyjność mężczyzn. Piękni mężczyźni otaczają ją cały czas, umizgują się non stop. Więc są z tym oswojone i skupiają się na czymś innym niż uroda (coś na "p"). Podczas bazylozaurusy szukają przystojniaków bo chcą sobie podbić samoocenę na nich. ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Podstawa to musisz "przelecieć" przez kilka - kilkanaście łóżek, a i tak nie masz  żadnej pewności że ci się uda. Mogą być dużo lepsze od ciebie, wydajniejsze, z "większym polotem artystycznym" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotyna
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jakieś porady? Mam 26 lat i 170 cm wzrostu.

po cholere ci być modelką? równie dobrze zostań w takim razie prostytutką, bo to jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

buahah. Sama bazylu założyłaś ten temat i sama sobie odpowiadasz 😄 Więc byłem z modelką, jeździła na sesje po świecie (Tajlandia, USA). Była w moim wzroście a ja nawet wtedy prawka i matury nie miałem:)  Nie mówiąc o zarobkach rzędu paru stów xD Świat jest bardziej skomplikowany niż wam się wydaje, bazyle. 

Uprzedzam, zerwaliśmy bo poleciała na stałe do Włoch;)Powiem ci, że piękne dziewczyny mają inną optykę na atrakcyjność mężczyzn. Piękni mężczyźni otaczają ją cały czas, umizgują się non stop. Więc są z tym oswojone i skupiają się na czymś innym niż uroda (coś na "p"). Podczas bazylozaurusy szukają przystojniaków bo chcą sobie podbić samoocenę na nich. ELO

Raczej charakter miała równie chùjowy co ty bo obyta kobieta nie zwiazalaby by się z wiesniakiem który wyzywa kobiety od bazyli i stosuje iks de heheszki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Raczej charakter miała równie chùjowy co ty bo obyta kobieta nie zwiazalaby by się z wiesniakiem który wyzywa kobiety od bazyli i stosuje iks de heheszki. 

Ale jestem w necie, więc wszystkie chwyty dozwolone : ) A charakter? Inteligentna i życiowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miko Mission

Trzeba mieć trochę szczęścia. Mój kolega zapoznał mnie kiedyś ze spokojną, małomówną, zgrabną dziewczyną o ślicznej twarzy. Ona została moją dziewczyną. Nie była ona typem modelki gdyż przede wszystkim nie była zbyt wysoka- 168 cm. Byłem w siódmym niebie gdyż od kilku lat szukałem swojej drugiej połówki, a zawsze marzyłem o ładnej partnerce. Miała 20 lat, a jak wiadomo, wolnych i atrakcyjnych dziewczyn w takim wieku to jak na lekarstwo. 99% z nich posiada chłopaka już od szkoły średniej. Gdy byliśmy już parą ona pokazała mi zdjęcie z jej studniówki. Okazało się, że moja dziewczyna urodą wyraźnie wyróżniała się spośród 25 koleżanek, które były przeciętnej urody. Każdy facet gdyby zobaczył to zdjęcie od razu spytałby się o nią kim jest ta ciemnowłosa dziewczyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Raczej charakter miała równie chùjowy co ty bo obyta kobieta nie zwiazalaby by się z wiesniakiem który wyzywa kobiety od bazyli i stosuje iks de heheszki. 

Dokładnie.

Nastolatki to i z byle cpunem sie zwiaza, byle zrobić rodzicom na złość 😂 

Może sie z kims założyła. 

A może po prostu sciemniasz (100%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

buahah. Sama bazylu założyłaś ten temat i sama sobie odpowiadasz 😄 Więc byłem z modelką, jeździła na sesje po świecie (Tajlandia, USA). Była w moim wzroście a ja nawet wtedy prawka i matury nie miałem:)  Nie mówiąc o zarobkach rzędu paru stów xD Świat jest bardziej skomplikowany niż wam się wydaje, bazyle. 

Uprzedzam, zerwaliśmy bo poleciała na stałe do Włoch;)Powiem ci, że piękne dziewczyny mają inną optykę na atrakcyjność mężczyzn. Piękni mężczyźni otaczają ją cały czas, umizgują się non stop. Więc są z tym oswojone i skupiają się na czymś innym niż uroda (coś na "p"). Podczas bazylozaurusy szukają przystojniaków bo chcą sobie podbić samoocenę na nich. ELO

Schizofrenik na przepustce... Masakra. Gdybyś byl to bys wiedział jak taka wyrwać. Nie musiałby zakładać ...ycznych wątków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
9 godzin temu, Gość Bazylozaurus Rex napisał:

Zagadać i się przekonać czy się jej spodobasz.....

To nie działa. Zagadywałem do wielu, żadna nie była zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
6 godzin temu, Gość Prawda napisał:

Dokładnie.

Nastolatki to i z byle cpunem sie zwiaza, byle zrobić rodzicom na złość 😂 

Może sie z kims założyła. 

A może po prostu sciemniasz (100%)

 

6 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Schizofrenik na przepustce... Masakra. Gdybyś byl to bys wiedział jak taka wyrwać. Nie musiałby zakładać ...ycznych wątków 

Co na to nasze bazyle? Kliknęły w link? Tak ich mierzi cudze szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×