Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vfvfv

Zauwazyłyscie ze teraz sa jakies ...ane czasy? wszystko musi byc szybko szybko szybko jak najwiecej

Polecane posty

Gość vfvfv

yt tez sie to tyczy. Nie chodzi o jakość a ilosc. A jaki jest efekt jakościowych wartości np na yt zadnych? same widzicie jakie zapchajdziury serwuja nam youtuberki . Takiego dziadostwa jak teraz jeszcze nie było a przeciez to miała byc ta jakosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość vfvfv napisał:

yt tez sie to tyczy. Nie chodzi o jakość a ilosc. A jaki jest efekt jakościowych wartości np na yt zadnych? same widzicie jakie zapchajdziury serwuja nam youtuberki . Takiego dziadostwa jak teraz jeszcze nie było a przeciez to miała byc ta jakosc  

Proponuje przerzucić się na inną tematykę. Sama subskrybuję kanały o tematyce która mnie interesuje więc nie zauważam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvvb
9 minut temu, Gość gość napisał:

Proponuje przerzucić się na inną tematykę. Sama subskrybuję kanały o tematyce która mnie interesuje więc nie zauważam problemu.

wiem mam tez inne. A co robisz na kafe w takim razie? przeciez tu tez zadnych tresci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvbv
27 minut temu, Gość bvbvvb napisał:

wiem mam tez inne. A co robisz na kafe w takim razie? przeciez tu tez zadnych tresci nie ma

zeby nie było nie atakuje pytam. Bo kafe to taki sam syf . Przeciez szkoda czasu czytac to wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość bbvbvbv napisał:

zeby nie było nie atakuje pytam. Bo kafe to taki sam syf . Przeciez szkoda czasu czytac to wszytsko

czekałam aż mi się ziemniaki ugotują na sałatkę, a teraz jem lunch 😉 A kafe dlatego, że na yt nie widziałam nic ciekawego, na nic dłuższego typu film też nie mam ochoty. Druga kwestia: czasem mózg potrzebuje odpocząć. Jak pracuję nad jaką aplikacją czy  powtarzam słówka to lubię sobie zrobić taką szybką przerwę na kafe. Bo to pozwala oderwać myśli, a nie zajmuje dużo czasu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
11 minut temu, Gość gość napisał:

czekałam aż mi się ziemniaki ugotują na sałatkę, a teraz jem lunch 😉 A kafe dlatego, że na yt nie widziałam nic ciekawego, na nic dłuższego typu film też nie mam ochoty. Druga kwestia: czasem mózg potrzebuje odpocząć. Jak pracuję nad jaką aplikacją czy  powtarzam słówka to lubię sobie zrobić taką szybką przerwę na kafe. Bo to pozwala oderwać myśli, a nie zajmuje dużo czasu.

 

jaka sałatke? prosze przepis 😉 nad jaka aplikacja pani pracuje a słowka to pewnie nauka jezyka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcv
47 minut temu, Gość gość napisał:

czekałam aż mi się ziemniaki ugotują na sałatkę, a teraz jem lunch 😉 A kafe dlatego, że na yt nie widziałam nic ciekawego, na nic dłuższego typu film też nie mam ochoty. Druga kwestia: czasem mózg potrzebuje odpocząć. Jak pracuję nad jaką aplikacją czy  powtarzam słówka to lubię sobie zrobić taką szybką przerwę na kafe. Bo to pozwala oderwać myśli, a nie zajmuje dużo czasu.

 

nie ... siedzisz tu od rana do nocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość jhj napisał:

jaka sałatke? prosze przepis 😉 nad jaka aplikacja pani pracuje a słowka to pewnie nauka jezyka? 

Sałatka ziemniaczana ze strony Jadłonimia, generalnie polecam większość przepisów z tej strony, bo korzystam z niej regularnie (ale i tak chyba każdy ją już zna więc to żadne odkrycie).

Aplikacja to nic specjalnego. Szukałam czegoś żeby z jednej strony upchnąć cele (np. miejsca które chce odwiedzić, czy lekarzy do których muszę się przejść), a z drugiej będącego miejscem do przechowywania jakiś rzeczy, które wpadły mi w oko (np. jakieś książki do kupienia, ewentualne prezenty itd.). A, że nie mogłam nic znaleźć to robię własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cele

a ołówek i kartka papieru nie wystarczą?

pisze się plany, co chce sie miec i jak krok po kroku do tego dojsc.

 

Ja tam nie chce mieć cele

wole wolnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mabga

Ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja

Oj są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×