Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lulu na moście

Czego chce ode mnie młodszy ode mnie mężczyzna?

Polecane posty

Gość Lulu na moście

Młodszy o 12 lat. Ma dziewczynę, ja męża, a gapi się niemiłosiernie. Co mu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut

Sprawa jest prosta : chce wprowadzić swój zwinny języczek między Twoje wargi sromowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic nie chce, kolejna stara baba żyje w świecie swoich fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może nie myjesz ryja po śniadaniu i masz jajko na wąsach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
2 godziny temu, Gość proste jak drut napisał:

Sprawa jest prosta : chce wprowadzić swój zwinny języczek między Twoje wargi sromowe.

A jakieś morale, jakieś zasady? Co z wami, mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
57 minut temu, Gość gość napisał:

Nic nie chce, kolejna stara baba żyje w świecie swoich fantazji.

Dlatego się patrzy, ogląda za mną, zagaduje i ogląda wszystkie moje insta stories? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Może nie myjesz ryja po śniadaniu i masz jajko na wąsach....

Z higieną u mnie w należytym porządku. 

A ryj to masz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
2 minuty temu, Gość Lulu na moście napisał:

Dlatego się patrzy, ogląda za mną, zagaduje i ogląda wszystkie moje insta stories? 

Czy to takie dziwne, że młody byczek chce starszej, atrakcyjnej, korzeń zapuścić? Też lubię starsze a mam więcej lat jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
1 minutę temu, Gość Adam napisał:

Czy to takie dziwne, że młody byczek chce starszej, atrakcyjnej, korzeń zapuścić? Też lubię starsze a mam więcej lat jak on.

On jest aż 12 lat młodszy.... Ja mam 36 lat a on 24.... Trochę mnie ten jego wzrok krępuje szczerze mówiąc. A może lubi mnie bardzo po prostu, jak koleżankę. 

Szczerze to im więcej lat mam, to tym więcej panów się za mną ogląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście

Poza tym, on dobrze wie, że mam męża, a ja wiem ,że on ma dziewczynę... i tak się nie kryje z tym gapieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Babciu ty masz manie przesladowcza A młodzi chcą od starszych przygody bo myśli że jesteś po menopauzie i można bez gumy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Przypominasz mu matkę i czuje sentyment chlopina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem Ci co chce .Są mężczyźni którym imponuje dojrzała babka.Liczą na dobry ostry sex nic więcej.Mowie z doświadczenia.. Miłości u nich nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powiem Ci co chce .Są mężczyźni którym imponuje dojrzała babka.Liczą na dobry ostry sex nic więcej.Mowie z doświadczenia.. Miłości u nich nie znajdziesz.

Nie wygląda na kogoś, kto lubi ostry seks, ale mogę się mylić. 

Może mu imponuję, ale zastanawiam się tak naprawdę czym... i myślę, że może źle odczytał to, że jestem po prostu miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Moze każdemu tak sie przygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuu

Popieram chce sobie spuścić z kija bo starsze bardziej jurne a z młoda zbuduje życie bo atrakcyjniejsza i da mu dzieci, ogólnie młody nie ma do cb szacunku i ma Cię za łatwą stara babe lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
1 minutę temu, marawstala napisał:

Moze każdemu tak sie przygląda...

Zauważyłam, że mnie bardziej. Jak jesteśmy w grupie osób (rzecz dzieje się w pracy) to przez 80% czasu jego wzrok jest skierowany na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
2 minuty temu, Gość Uuuuu napisał:

Popieram chce sobie spuścić z kija bo starsze bardziej jurne a z młoda zbuduje życie bo atrakcyjniejsza i da mu dzieci, ogólnie młody nie ma do cb szacunku i ma Cię za łatwą stara babe lipa

Ma mnie za łatwą starę babę bo? Jak rozmawiamy nie wyczuwam u niego braku szacunku do mnie, wręcz przeciwnie. 

Nie mierz wszystkich swoją miarą  i trochę kultury.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakalaka
Przed chwilą, Gość Lulu na moście napisał:

Zauważyłam, że mnie bardziej. Jak jesteśmy w grupie osób (rzecz dzieje się w pracy) to przez 80% czasu jego wzrok jest skierowany na mnie.

Kolejna starsza pani która wmawia sobie niesamowitą atrakcyjność-,- mi też się kiedyś wydawało że piękny adonis patrzy na mnie , a to było tak że to raczej ja patrzyłam na niego A on to odwzajemnial z odraza , w twoim przypadku jest tak samo to ty się na niego natarczywie lampisz A on myśli o co kaman  i robi to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakalaka 222
1 minutę temu, Gość Lulu na moście napisał:

Ma mnie za łatwą starę babę bo? Jak rozmawiamy nie wyczuwam u niego braku szacunku do mnie, wręcz przeciwnie. 

Nie mierz wszystkich swoją miarą  i trochę kultury.  

Jak zakładasz temat na forum to nie licz że ktoś Ci będzie ciągle slodzil A kultury to nie masz ty bo się gapisz na dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak sie przygląda to jakieś zamiary ma wobec Ciebie.Zapytaj dlaczego sie tak przyglada jak bedziecie na osobnosci.Tu zadnej sensownej odpowiedzi nie dostaniesz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
4 minuty temu, Gość Lulu na moście napisał:

Zauważyłam, że mnie bardziej. Jak jesteśmy w grupie osób (rzecz dzieje się w pracy) to przez 80% czasu jego wzrok jest skierowany na mnie.

Myślę ze już nieraz cię wzrokiem rozebrał i strzepał sobie pod ciebie. Myślę że też nie jest ci obojętny, to po co ma trzepać jak oboje możecie sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście

36 lat to dla was starsza pani? To ile wy macie lat, 15?

Złapałam go parę razy na patrzeniu. Poza tym to czuć jak ktoś cię pożera wzrokiem. Przykre, jeśli nigdy tego nie doświadczyłaś 😉

Niczego sobie nie wmawiam. Jestem atrakcyjna. Nigdy nie narzekałam na atencję ze strony mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnij

Jesteś bardzo atencyjna bo z twoich wypowiedzi wynika że ty wręcz oczekujesz , że ktoś Ci napisze że mu się podobasz , to raczej ty masz nadzieję że jesteś jego obiektem zainteresowań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście

To powyższe to odpowiedź do Shakalaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
4 minuty temu, drożdż napisał:

Skoro tak sie przygląda to jakieś zamiary ma wobec Ciebie.Zapytaj dlaczego sie tak przyglada jak bedziecie na osobnosci.Tu zadnej sensownej odpowiedzi nie dostaniesz

 

Tak, już zauważyłam, że to nie ta sama kafeteria co kiedyś,  a zlot trolli. 

Zapytam przy najbliższej okazji. A może lepiej nie drążyć? Może samo minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnij sieeee
2 minuty temu, Gość Lulu na moście napisał:

36 lat to dla was starsza pani? To ile wy macie lat, 15?

Złapałam go parę razy na patrzeniu. Poza tym to czuć jak ktoś cię pożera wzrokiem. Przykre, jeśli nigdy tego nie doświadczyłaś 😉

Niczego sobie nie wmawiam. Jestem atrakcyjna. Nigdy nie narzekałam na atencję ze strony mężczyzn.

36 lat to już nie pierwsza świeżość to raz , dwa Kiedy facet się natarczywie gapi to znaczy że mu się raczej średnio podobasz , kiedy kobieta jest bardzo piękna to raczej mężczyzna patrzy bardzo dyskretnie ze wstydu jak bardzo podziwia kobietę, myślę że przychodzisz kryzys wieku średniego i porzadasz adoracji na siłę  , smutne że starzejace kobiety muszą coś sobie udowadniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
5 minut temu, Gość Adam napisał:

Myślę ze już nieraz cię wzrokiem rozebrał i strzepał sobie pod ciebie. Myślę że też nie jest ci obojętny, to po co ma trzepać jak oboje możecie sobie ulżyć.

Uważam, że jest sympatyczny, bardzo go lubię, ale seksu uprawiać nie będziemy 🙂

Poczekam, aż mu minie i już. 

A jeśli jest tak jak piszesz, no cóż... Jest młody to spragniony;) Tylko trochę źle jednak trafił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Lulu na moście napisał:

Uważam, że jest sympatyczny, bardzo go lubię, ale seksu uprawiać nie będziemy 🙂

Poczekam, aż mu minie i już. 

A jeśli jest tak jak piszesz, no cóż... Jest młody to spragniony;) Tylko trochę źle jednak trafił. 

od kobita chce żeby jej ktoś komplementy mówi jak jest piękna i historyjki wymyśla...ponieważ   maż nie docenia..a młody po co mu stara...tylko skorzysta i pojedze po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
49 minut temu, Gość Lulu na moście napisał:

36 lat to dla was starsza pani? To ile wy macie lat, 15?

Złapałam go parę razy na patrzeniu. Poza tym to czuć jak ktoś cię pożera wzrokiem. Przykre, jeśli nigdy tego nie doświadczyłaś 😉

Niczego sobie nie wmawiam. Jestem atrakcyjna. Nigdy nie narzekałam na atencję ze strony mężczyzn.

O właśnie.. jesteś atrakcyjna więc ma ochotę na małe co nieco.. młody dobry do romansu.. byłam z takim młodym on 30 ja 45.. sam powiedział że lubi starsze bo z nami lepszy sex i  bez zobowiązań i spiny 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×