Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katja

Matka kolegi mojego syna jest nienormalna! Nawrzeszczała na mnie! Zobaczcie...

Polecane posty

Gość katja

Mój syn i ten kolega mają po 17 lat, chodzą razem do jednej klasy. Wczoraj po południu spędzali czas u nas w domu, robili jakiś projekt. Gotowałam obiad - ziemniaki, schabowy, mizeria. Do picia Coca Cola. Oczywiście poczęstowałam też gościa (zawsze robię trochę więcej). Zjadł i podziękował...
Dzisiaj byłam w aptece, jego matka akurat tam pracuje. I tak od słowa do słowa przeszłyśmy do tego, że jej syn u nas był. Pierwsze co mnie zaskoczyło to fakt, że się zapytała czy był grzeczny. :classic_blink: Odpowiedziałam, że tak, chociaż wg mnie grzeczne to może być dziecko, a nie prawie pełnoletni młody mężczyzna. Potem zapytała się, co podałam na obiad (widać jej syn coś wspomniał, ja nic nie mówiłam na ten temat). Powiedziałam , że schabowego z ziemniakami i mizerią. "A co do picia?" -  powiedziałam, że colę. A ona zaczela na mnie wrzeszczeć, żebym więcej się nie ważyła truć jej dziecka! 😯 Ze cola zawiera kwas fosforowy i jakby jej dziecku to uszkodziło aparat ortodontyczny, to ja bym za to płaciła z własnej kieszeni. I że w ogole co ze mnie za matka, że daję dziecku to do picia. Powiedziałam, że jej syn jest prawie dorosły i chyba wie co robi. Podziękowałam za zakupy i wyszłam. Szok, że są tacy nadopiekuńczy rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×