Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zuza123

Czuje że się wykańczam

Polecane posty

Witam

Jestem tegoroczną maturzystką. Przez ostatni rok bardzo kułam matematykę i angielski. Kiedy się dowiedziałam ze mam 56% poczułam wielkie szczęście bo chciałam bardzo zdać a tu się okazało ze nawet jeszcze ponad połowa. Ale przyszły rozmowy z koleżankami i one ze maja po 70%. Od tej pory jestem załamana i czuje się tępa. Bo wiem że ćwiczyły mniej niż ja, ja dzień przed jeszcze się uczyłam 3h. A angielski rozszerzenie totalnie zawaliłam podstawa ponad 70%. A znana mi osoba która miała olewke na ang podst zdała na 98 i rozsz na 92. To takie niesprawiedliwe ze inni mają coś od tak a ty się uczysz i uczysz i stresujesz i .... Na kolejne matury nie mam chęci życia. Cały dzień przeżywam mam ochotę się zabić. Boje się śmierci ale ta sytuacja i mój stan psychiczny mnie dobija. Nie chce mówić o tym przyjaciółce bo wiem ze sama się stresuje i nie miałoby to sensu. Czy powinnam iść do psychologa ? Nie wiem co robić czuje się beznadziejna to nie tak miało to wszystko wyglądać. Dziekuje za zainteresowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odwiedz psychiatre najpierw ( psycholog nie moze wypisywac lekow)

Co do zycia, nie jest ono sprawiedliwe. Jedni sa madrzy inni glupi. Ty masz calkiem dobre wyniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawa nie kucie

Nauka jest dla bezmózgów, bo starasz się aby być tylko ciut więcej opłacanym niewolnikiem, szkoda stresu i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość zabawa nie kucie napisał:

Nauka jest dla bezmózgów, bo starasz się aby być tylko ciut więcej opłacanym niewolnikiem, szkoda stresu i czasu

Pan Nieba i Ziemi sie odezwal bo pewnie na rencie siedzi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×