Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość limonka

masaż nago

Polecane posty

Dnia 9.05.2019 o 21:45, Gość Gość napisał:

Przez blisko rok wszedłem w relację nagich masaży. Obracałem się i pała leżała do podziwiania przez ładną masażystkę. Fajnie tak i masaże pośladków nieziemskie. Kilka razy pęczniała pała i było okej a raz jak stanął na baczność to wyczułem że podjarała się. I wtedy spytałem czy jakoś może mi pomóc. Rozrywkowo na spoko odmówiła i rozstaliśmy się. Kolejna wizyta to był horror. Była jak osa. Ktoś coś jej zrobił w mózgu musiałem to skończyć.

to tylko pokazuje, że to delikatny temat. masażyście będzie podobała się atrakcyjna kobieta, masażystce może podobać się atrakcyjny facet. ale jakieś erotyczne podteksty to wielki nietakt. masażysta nie będzie ryzykować utraty renomy, a masażystka będzie czuć się zaniepokojona, jak przekroczy się granicę. chociaż w jakieś nagie masaże w polsce zbytnio nie wierzę, ale z drugiej strony bielizna, również ta jednorazowa, na sto procent tylko przeszkadza.

48 minut temu, ddt30 napisał:

masaż zawsze w wykonaniu kobiety także ten leczniczy - ponieważ jestem strasznie hetero i nie dam się dotknąć facetowi. Leczniczy w bokserkach typu hipster (aby nie stawiać jej w niekomfortowej sytuacji) a erotyczny bez .....

bokserki typu hipster są z zadbaną brodą i kawą w kubku termicznym?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się