Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek

Co dziewczyny jest waszym największym sekretem seksualnym?

Polecane posty

Gość Tomek

Moja dziewczyna powiedziała, że wszystkie dziewczyny zawsze ukrywają swoje pragnienia seksualne. 

Jakie są inne wasze sekrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc op

Jestem chlopakiem, jednak moja dziewczyna jakis czas temu niepewnie powierziala mi o tym, ze chcialaby kiedys sprobowac bdsm. 

Bardzo ciekawy watek otworzyles :) sam go poczytam chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ciekawy bardzo jestem co dziewczyna, oprócz psychicznego rozdrażnienia odczuwa konkretnie w cipce jeśli przestałaby się masturbować na dłuższy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

Jestem zwykłą, podobno ładną dziewczyną. A mój sekret? Nie za często, tylko czasami idę się seksić grupowo z męzczyznami i kobietami. Odaję się cała namiętności na oczach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Moim sekretem jest chęć seksu lub masturbacji z pełny uciskającym łechtaczkę i podniecającym pęcherzem i możliwość puszczenia siku w orgaźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina

Oj...na mnie działa jak mój mężczyzna całkowicie dominuje a ja jestem mu uległa...Bez zadnego wiązania czy coś. Ale zdominowana...najlepiej od tyłu, mocno i namiętnie🙂 

To tyczy się również seksu oralnego. 

Bałam się mu to wyznać, jak kiedyś zapytał co mnie podnieca itp. 

Ale chyba też mu to po głowie chodziło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 10.05.2019 o 11:53, Gość lala napisał:

Jestem zwykłą, podobno ładną dziewczyną. A mój sekret? Nie za często, tylko czasami idę się seksić grupowo z męzczyznami i kobietami. Odaję się cała namiętności na oczach innych.

tylko fantazje czy już tak zrobiłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna

Mam kilka takich sekretów. Przed mężem, będąc na studiach poleciałam z koleżanką w celach zawodowych do Portugalii. Tam na disco, na oczach wszystkich pieprzylam się z nieznajomym facetem, powtórzyłam to jeszcze wielokrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Wiosna napisał:

Tam na disco, na oczach wszystkich pieprzylam się z nieznajomym facetem, powtórzyłam to jeszcze wielokrotnie.

hmmmmmmm :) chyba tak bardzo na  widoku nie byłaś:) a gdzie powtarzałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i co dziewczyny? brak fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

hmmmmmmm 🙂 chyba tak bardzo na  widoku nie byłaś:) a gdzie powtarzałaś?:)

Byłam...zresztą nie tylko ja. Powtarzałam wyjeżdżając kilkakrotnie na seksparty. Bardzo podniecajace przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Kiedy facet, ostro Wku... na mnie , potraktowałby mnie jak smarkulę :classic_biggrin: szarpnął, zdjął pasek, zlał tyłeczek,a na koniec wyru i zostawił taka biedną 😊 takie sadomaso. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jesteście skarby normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True faith1990

Ja uwielbiam role play, kiedy moj partner uderza mnie pięściami po udach i ramionach, uderza twarz, gryzie potem namietnie caluje, lize twarz, ja mam zwiazane sznurem rece on, trzymajac mnie za gardlo pieprzy delikatnie ale gleboko, szepczac jak bardzo chcialby mnie udusic a pozniej martwa pieprzyc. To nas tak strasznie podnieca. Odgrywamy rowniez inne role, ale ja bardzo lubie udawac martwa, wiem ze jego to bardzo podnieca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka

Ja marzyłam, żeby mój facet wziął mnie na ostro, tak z porwaniem majtek włącznie. Powiedziałam mu o tym, i marzenie się spełniło! Majtek nie porwał. Porwał natomiast rajstopy, a pasek majtek odsunął na bok. Dostałam takie rżnięcie, jakiego jeszcze nie miałam! Widziałam, że jemu też się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Marzycielka napisał:

Ja marzyłam, żeby mój facet wziął mnie na ostro, tak z porwaniem majtek włącznie. Powiedziałam mu o tym, i marzenie się spełniło! Majtek nie porwał. Porwał natomiast rajstopy, a pasek majtek odsunął na bok. Dostałam takie rżnięcie, jakiego jeszcze nie miałam! Widziałam, że jemu też się spodobało.

Marzyłam o tym z mę.zem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Marzycielka napisał:

Ja marzyłam, żeby mój facet wziął mnie na ostro, tak z porwaniem majtek włącznie. Powiedziałam mu o tym, i marzenie się spełniło! Majtek nie porwał. Porwał natomiast rajstopy, a pasek majtek odsunął na bok. Dostałam takie rżnięcie, jakiego jeszcze nie miałam! Widziałam, że jemu też się spodobało.

jakie masz jeszcze nie spełnione marzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

jakie masz jeszcze nie spełnione marzenia?

ja zaliczyłam teścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ja zaliczyłam teścia

a teściową nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
Dnia 11.05.2019 o 18:55, Gość gosc napisał:

tylko fantazje czy już tak zrobiłaś?:)

Zrobiłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×