Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Instago

Wykupieni followersi czyli udawane gwiazdy insta- ujawnijmy kłamliwców

Polecane posty

Gość Instago

Znacie takie gwiazdy instagrama?  Które udają jakie to one nie są znane, piekne itd. Coś pokroju Godlewskich 🙈😂 ich profile oglądają tysiace followersów - jednakże "lajki" pod zdjęciami mówią coś innego. Znam kilka takich ktore wykupują sobie obserwatorów a zaraz po zakupie wstawiają na instastory "omg. Dziekuje kochani, jestescie cudowni" itp itd. Ale komu one dziekują? 😂🙈 I za kilka godzin nagle z 5k obserw. Robi sie 4.5k lub mniej 😄 Wrzucajcie nicki takich oszustów, zdemaskujmy ich wszystkich 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

A kogo to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Mysle, ze kazdy to widzi. Dużo jest takich pan. Ja sama zwróciłam uwage na kilka takich ig kont, które zajmują się gotowaniem. Jedna z pan ma codziennie przyrosty na socialblade Ok 100 followersow a komentuje tak, ze ostatnio pojawiło się dużo nowych obserwatorów, wiec się chce serdecznie przywitać. Hipokryzja i Żenada do kwadratu. A kogo to obchodzi? Np mnie. Czasem szukam roznych inspiracji na insta moda/wnetrza/ potrawy, ale jak widze takie praktyki to od razu patrze na te osoby, jak na złodziejki. Nawiasem mówiąc każda ma w bio adres mail z opisem „do współpracy” Śmieszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
8 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Mysle, ze kazdy to widzi. Dużo jest takich pan. Ja sama zwróciłam uwage na kilka takich ig kont, które zajmują się gotowaniem. Jedna z pan ma codziennie przyrosty na socialblade Ok 100 followersow a komentuje tak, ze ostatnio pojawiło się dużo nowych obserwatorów, wiec się chce serdecznie przywitać. Hipokryzja i Żenada do kwadratu. A kogo to obchodzi? Np mnie. Czasem szukam roznych inspiracji na insta moda/wnetrza/ potrawy, ale jak widze takie praktyki to od razu patrze na te osoby, jak na złodziejki. Nawiasem mówiąc każda ma w bio adres mail z opisem „do współpracy” Śmieszne to

Ciesze sie że też to widzisz i też Cie to drażni tak jak mnie. Stworzylam ten wątek wlasnie dla takich osob. Jak sie pojawi wiecej osob to mozna by zacząć demaskować takie konta 😄 niech sie dowiedzą inni heh

Również czuje sie oszukiwana w jakis sposob no ALE... 

Jestem zdecydowanie zwolenniczką ciekawych profili, z pasją ktore nie muszą miec tysiece obsewatorow a ktore bylyby godne wypromowania 🤷🏻‍♀️ nize takie zalosne kłamliwce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
13 godzin temu, Gość Gosc123 napisał:

A kogo to 

Jak widac kogos to rowniez drażni 🤷🏻‍♀️💁🏻‍♀️ wiec nie majac nic konkretnego do napisania - omiń wątek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
13 godzin temu, Gość Gosccc napisał:

Lecz sie

Chyba TY 😂💁🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec Tamary?

https://youtu.be/fs847DKqElU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

magunia vel ostra vida kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

magunia vel ostra vida kupuje

Dokładnie, widziałam +100 k folołersów z Indii i Pakistanu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ledwo założyłam Instagrama, zaraz się zleciały sępy, chcące "promocje" konta mi robić, nie nadążyłam blokować tego ale skoro jest podaż to musi być i popyt na takie coś. Dla mnie chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najwiekszymi klamliwcami sa szusz z malzonkiem, dokupuja wyswietlenia I suby na potege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Asia pok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Wg mnie „Newlookstyle” Nie dość ze nazwa jest identyczna jak znany sieciowkowy sklep, co, jak się domyślam miało przyciągnąć więcej osób, na zasadzie, ze lubimy to, co jest znane, to ma 10 tys obserwatorów a za zdjecie -150 polubien. 

Profil ma tak nudny, ze chyba nikt dobrowolnie nie chciałby jej obserwować - dominują selfie z windy - zawsze w identycznym ubraniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.05.2019 o 00:40, Gość Instago napisał:

Znacie takie gwiazdy instagrama?  Które udają jakie to one nie są znane, piekne itd. Coś pokroju Godlewskich 🙈😂

Godlewskie piękne? Buhahahaha :P No way :D Glonojady o mózgu orzeszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
Dnia 11.05.2019 o 08:49, Gość gość napisał:

Godlewskie piękne? Buhahahaha 😛 No way 😄 Glonojady o mózgu orzeszka.

Udają, udają 😂 Czytamy ze zrozumieniem 😄 (glonojadyyy 😂😂😂😂😂😂🙈) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

ten cały jutub to jedno wielkie oszustwo kupuja suby i w ten sposób utrzymuja sie w rankingu zawsze myslałam że te dalekie podróże sa z  prywatnej kasy ale okazuje sie że sponsorowane !piszą do właścicieli hoteli po całym swiecie  i reklamuja sie jakie to one wielkie blogierki jutuberki ile to wyswietlen maja i w ten sposób za darmoche wyjezdzaja że niby zareklamuja ów hotel własnie ktoś zdradził jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość baba napisał:

ten cały jutub to jedno wielkie oszustwo kupuja suby i w ten sposób utrzymuja sie w rankingu zawsze myslałam że te dalekie podróże sa z  prywatnej kasy ale okazuje sie że sponsorowane !piszą do właścicieli hoteli po całym swiecie  i reklamuja sie jakie to one wielkie blogierki jutuberki ile to wyswietlen maja i w ten sposób za darmoche wyjezdzaja że niby zareklamuja ów hotel własnie ktoś zdradził jak to wygląda

"właśnie ktoś zdradził"? heloł, każdy myślący człowiek wiedział to już od dawna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja
Dnia 10.05.2019 o 00:40, Gość Instago napisał:

 🙈😂 ich profile oglądają tysiace followersów - jednakże "lajki" pod zdjęciami mówią coś innego.

 

jeszcze tego nie wiesz ze nie ma korelacji miedzy lajkami a obserwatorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość patrycja napisał:

 

jeszcze tego nie wiesz ze nie ma korelacji miedzy lajkami a obserwatorami?

Miedzy lajkami a kupionymi obserwatorami - na pewno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijjknb
5 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Miedzy lajkami a kupionymi obserwatorami - na pewno 

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×