Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuje sie rozczarowana prezentem imieninowym od faceta jego matka na dzien matki dostaje super rzeczy a ja :-/

Polecane posty

Gość gość

Zwolnił się z pracy i przyjechał do mnie - dostałam kwiaty, czekoladki i kolczyki. Niby ok, jedziemy wieczorem do kina. Ale dla swojej matki zamówił zestaw książek jej ulubionego autora w pieknej oprawie i z bratem wymieniają jej telefon na jakiś nowy model. W sumie pcozułam sie jakby dał mi w twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

biedna Ty. Imieniny obchodzisz? podobno imieniny obchodzi sie w tym wieku kiedy cyfra w urodzinach zaczyna przerazac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Dostałaś kolczyki, kwiaty, czekoladki, zabrał cię do kina i jeszcze ci źle? Współczuję twojemu facetowi, że ma tak głupią kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhg to naprawdę kobieto masz się źle. Żebym ja nawet wszystkiego najlepszego w imieniny usłyszała 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja bym chciała taki prezent. Wiesz co ja dostalam w tym roku na urodziny? Odkryłam ze moj facet mnie oklamuje, nie bede wnikac w to co i jak. Doceniaj co masz bo zawsze moze byc gorzej. A matka to matka i nie bedziesz sie nigdy z nia rownać chyba tylko wtedy gdy urodzisz mu dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junol

rzuc go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tobie na prezent tez ma się z bratem zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Tylko mercedes na imieniny, a dla matki skarpetki, w końcu z matka nie śpi tylko to się nazywa prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"Jakis" facet pamietal o twoich imieninach, dal ci prezenty, a ty masz problem, ze matce, ktora jest rodzina, ktora dala mu zycie, kupuje cos wiecej?  To pochwal sie jakie prezenty dostalas od swojej rodziny na te imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Junol napisał:

rzuc go

Popieram. Może jakaś inna kobieta go doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×