Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

łódzka siwizna

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Malwina Golicz z Legnicy obecnie podnóżek Niemców. Obczajcie te wieśniare na fb.

Lepsza praca u Niemców niż cwaniaczenie i uważnie się za lepsza niż widzowie, z których żyje cwiercinteligentka, alkoholiczka i patuska. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

A co ma jedno do drugiego? Jakbym zobaczyła swoje imię i nazwisko na kafe też bym pewnie zgłosiła wątek. Tylko ja nie jestem tak głupia żeby dopuścić do sytuacji, gdzie na własne życzenie udostępniam te dane i dopuszczam do takiej maniany. 

Zejdź mi z oczu durna kobieto, przebiłaś szuszolca 

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Lepsza praca u Niemców niż cwaniaczenie i uważnie się za lepsza niż widzowie, z których żyje cwiercinteligentka, alkoholiczka i patuska. 

o, to, to! 

Gość Stophejt

ifotos. pl/z/qsrrwns   

polaczcie wszystko razem 

Maliwnka w robocie.

Gość gość

nie wiem co tam jest w tych linkach, ale udostepanianie wizerunku osób, ktore nie wyrazily na to zgody jest karalne 😄

Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zejdź mi z oczu durna kobieto, przebiłaś szuszolca 

Bo? Bo wyśmiewam ...y.czne o wręcz nieodpowdzialne zachowania? Rozśmieszyłas mnie. 

Gość fhhhh

Ci co chca ciagnac off top o malwinie, niech spier.. na drugi watek, bo tam taka jedna tylko ze soba pisze!

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Stophejt napisał:

ifotos. pl/z/qsrrwns   

polaczcie wszystko razem 

Maliwnka w robocie.

czy ty jesteś upośledzona intelektualnie, czy nie trzeźwiejesz nigdy? Chyba jedno i drugie, nie przerywaj tej karuzeli śmiechu (oczywiście pompa z ciebie tłuku), polej sobie kolejnego kielonka 🥃🥃🍷🍷 Cheers młotku 

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

o, to, to! 

Taka jest prawda, bo gdyby nie widzowie to siwa alkoholiczka dalej by była Panią z punktu ksero ciulajaca od 1 do 1, malowalaby się najtańszymi kosmetykami i dalej siedziałaby w kawalerce. A decydując się na zostanie osoba publiczna i pokazywanie prywaty zdecydowala się na bycie poddana opinii widzów. A skoro ta prywata to libacje alkoholowe, opowiadanie bzdur do kamery, chodzenie w szlafroku rozmemlana to widzowie maja prawo komentować, bo dla większości normalnych ludzi to nie jest norma i wzorzec. 

Gość Gość

Bo? Bo wyśmiewam ...y.czne o wręcz nieodpowdzialne zachowania? Rozśmieszyłas mnie. 

Zesrałaś się i piszczysz 

Gość gosc
17 minut temu, Arv napisał:

Co tam było prócz Malwiny, że loty znów wątek dostał?

nienazarta szusz

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

szusz sie obudzila I zre

Ona żre nawet przez sen, wiecznie głodna i spragiona % 

Gość gosc

szuszolec generuje armie swoich trolli, ale to jej nie pomoze

Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taka jest prawda, bo gdyby nie widzowie to siwa alkoholiczka dalej by była Panią z punktu ksero ciulajaca od 1 do 1, malowalaby się najtańszymi kosmetykami i dalej siedziałaby w kawalerce. A decydując się na zostanie osoba publiczna i pokazywanie prywaty zdecydowala się na bycie poddana opinii widzów. A skoro ta prywata to libacje alkoholowe, opowiadanie bzdur do kamery, chodzenie w szlafroku rozmemlana to widzowie maja prawo komentować, bo dla większości normalnych ludzi to nie jest norma i wzorzec. 

dobrze gada.

polac jej. 

Gość gość

Siwa jęzora o obrzydliwych pazurach jest alkoholiczką i wie to każdy. Za granicami kraju oboje chodzą zalani po ulicach, tutaj doją butlami wino i piwo, dzień w dzień, tacy ze sobą szczęśliwi, że na trzeźwo nie mogą na siebie patrzeć. Babka smoków i matka swojego hieniaka.💩❤️💩❤️💩❤️💩❤️💩❤️

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

dobrze gada.

polac jej. 

....a jaaak! Brawo ty!

Gość gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego siwa alkoholiczka pracowała w punkcie ksero skoro taka wykształcona, weCe to? NapiszeCe mi?

Gość Golisz

Malwina Golicz damessa ze zmywaka sprzedaje się za pare euro

Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Siwa jęzora o obrzydliwych pazurach jest alkoholiczką i wie to każdy. Za granicami kraju oboje chodzą zalani po ulicach, tutaj doją butlami wino i piwo, dzień w dzień, tacy ze sobą szczęśliwi, że na trzeźwo nie mogą na siebie patrzeć. Babka smoków i matka swojego hieniaka.💩❤️💩❤️💩❤️💩❤️💩❤️

Nie oceniaj tak ostro, bo możesz się mylić. Ja tam butli wina i piwa CODZIENNIE nie widzę. A oglądam jej wypociny dość regularnie. Tak że tego......

Gość Stophejt

Malwina Golicz - stara panna z kotami, śmierdzi smażonymi frytami ze swojej knajpy, paszczur, z nosem większym niż niejeden kartofel, styl wieśniary z remizy, ma czelność krytkować innych?

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Błagam, jak to zobaczyć? Skasowałam spację, i dalej mam info, nie można dokończyć 

Na kompie wpisz

Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale gdyby pracowała w tym ksero, to rozumiem, że zaslugiwalaby na twój szacunek, tak? Bo przecież pracowalaby "uczciwie". 

Przynajmniej nie szmaciłaby siebie, męża za pomadkę czy rozświetlacz pokazując gołą doopę w Szelągówce, czy brudne prześcieradło. Rodzice ostatnio też nawet nie mignęli we vlogu, bo każdy ma przesyt tymi jej żebrami mającymi na celu siedzenie w chacie. Wystawia na pośmiewisko wszystkich, których pokazuje czy o nich wspomina, każdy trzyma się od niej z daleka

Gość gość
5 minut temu, Gość Turki napisał:

Zgadzam się. Takie oskarżenia są bardzo krzywdzące i wyssane z palca. 

Chyba z butelki lub kieliszka i to wyssane do ost kropli przez Krostę trzywłosą 🐷

Gość gość

malwina, jak czyatsz - dobra robota 😄

wkurzyłas szuszów porzadnie 😄

Myślę, że to jej największe życiowe osiągnięcie. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Myślę, że to jej największe życiowe osiągnięcie. 

😂😂😂

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przynajmniej nie szmaciłaby siebie, męża za pomadkę czy rozświetlacz pokazując gołą doopę w Szelągówce, czy brudne prześcieradło. Rodzice ostatnio też nawet nie mignęli we vlogu, bo każdy ma przesyt tymi jej żebrami mającymi na celu siedzenie w chacie. Wystawia na pośmiewisko wszystkich, których pokazuje czy o nich wspomina, każdy trzyma się od niej z daleka

A jednak zmuszasz się i ją oglądasz. Podziwiam samozaparcie. Takich ludzi jak ty Polska potrzebuje. 

Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Ale gdyby pracowała w tym ksero, to rozumiem, że zaslugiwalaby na twój szacunek, tak? Bo przecież pracowalaby "uczciwie". 

duzo wiekszy ma malwina, ktora ciezko i uczciwie pracuje niz szusz, ktora pokazala juz wszystko. gołą dooope i siebie pod prysznicem i szofera w gaciach

Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Pamiętacie jak ktoś hienie na ig pisał, że łapała alfonsów na kasę? I wisiało to tygodniami?

Było i wisiało

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na kompie wpisz

Aaaa, ok. Tablet tego nie łyka. Dzięki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.