Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

łódzka siwizna

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nazwa ig tej szarlot?

Paancia

Gość Gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Wejdz w ig Szarlot i kliknij czerwone koło z jej zdjęciem. Oczywiście musisz być zalogowana i wtedy oglądaj, samo się będzie przesuwało

Dzięki 

Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nazwa ig tej szarlot?

wpisz w wyszukiwarce szarlot instagram- Karolina(@paancia) coś takiego

Gość Ahh

Mówię Wam, ona za te REKLAMY ( naturalmojo, spray dave, kulki bref / Clin ) kupi coś z Szanel 😂😂😂😂 

jak ma zrezygnować z nagrywania, kiedy musi robić rachunki, jeść, miec na rzęsy paznokcie itp no jak?! Niemożliwe 😂 ale najgorszym ze reklamuje dosłownie „wszystko” DAMA żeby móc chociaż odłożyć i kupic - trochę prestiżu i luksusu 🙈

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Siwa do Szarlot może się schować ze wszystkim, ig Szarlot jest pełen zdjęć kotów, Siwus kocha tylko siebie i kulki wc. A o gotowaniu, domu to Siwa mogłaby się uczyć od tej prostej, naturalnej dziewczyny

Bardzo prostej. 

Gość Ssij

z niej się już wyśmiewa youtub, połowa instagrama, kafeteria nie odpuszcza - udawaj Szusz ze dalej tego nie czujesz, i nie widzisz 😂🤫

Gość Gosc

Przestańcie po niej tak jechać, co to zmieni? Na pewno lepiej by wyszło, gdyby np powiedziała że się zainspirowała czyimś przepisem, ale po co zaraz na nią taki lincz, o te przepisy, reklamy? Nie przesadzajmy, fajnie było się pośmiać w dobrym tonie, ale teraz już trochę niektóre poplynely chyba? 😉

Gość Gosc
10 minut temu, Gość Ssij napisał:

z niej się już wyśmiewa youtub, połowa instagrama, kafeteria nie odpuszcza - udawaj Szusz ze dalej tego nie czujesz, i nie widzisz 😂🤫

A co ma niby zrobić, pogadanke na temat wariatek z kafe? 

Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przestańcie po niej tak jechać, co to zmieni? Na pewno lepiej by wyszło, gdyby np powiedziała że się zainspirowała czyimś przepisem, ale po co zaraz na nią taki lincz, o te przepisy, reklamy? Nie przesadzajmy, fajnie było się pośmiać w dobrym tonie, ale teraz już trochę niektóre poplynely chyba? 😉

Codziennie płyną, same się nakrecaja, dobrego tonu to tu już nie ma od jakiegoś czasu. Prostackie żarty o kulkach do WC przez cały wieczór, no boki zrywać. 

Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie, lepiej udawać, że sama taka mądra. Od Andzi wiele rzeczy podpatrywała, min. płyn do spryskiwania chodniczków, tyle że ona zrobiła białą, gęstą wodę i też nie powiedziała, że z inspiracji młodszą koleżanką. 

Gość gość
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bardzo prostej. 

W tym cały urok. Lepiej prostej, niż prostackiej, jak siwa, mlaskającej, z jęzorem do pasa i sraającej mężowi pod nos. Ta to dopiero klasa, wszyscy prawidłowo oceniają, stąd kulki, kojarzące się z goownem….

Nawet sponsor wie, kto nadaje się do jakiego produktu i kto z chciwości nie odmówi.....💩

Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie, lepiej udawać, że sama taka mądra. Od Andzi wiele rzeczy podpatrywała, min. płyn do spryskiwania chodniczków, tyle że ona zrobiła białą, gęstą wodę i też nie powiedziała, że z inspiracji młodszą koleżanką. 

Pewno masz rację ale nie ona jedna podpatruje i o tym nie mówi, ale znalazłyscie sobie kozła ofiarnego i krytykujecie jak bezmozgie wszystko jak leci

Gość Bye

Szkoda marnować jakiejkolwiek energii i poświęcaniu jej na oglądanie kogoś, kto nawet nie jest w większości oczach wartościowym. Kto robi coś nie z pasji, chęci, a z przymusu. Nie ma jakości, a jest ilość. To udawanie zadowolenia i manipulowanie.... zwyczajnie sprzedała się producentom bref i tutaj kończę definitywny udział w podglądaniu jej życiowych poczynań.

Ja nie chce otaczać się głupotą w sieci. Spuszczam wodę po gownie! ;)

Gość Cataleya

Clin na instastory miał być chyba a la Gosia Rozenek, ten miły głosik, przymilny uśmiech... wyszła raczej Bożena Dykiel.

Wyprzedaż Chenelek jest blisko.

BTW, skoro wymawia nazwę perfum "czens" to  dlaczego nie mówi "czanel"?

Gość Gość

Używam tych perfum. Ch chance. Nic specjalnego. Po godzinie pachną męsko, jak tani antyperspirant. 

Gość gosc

A ten przepis szarlot jest jej autorski? Własnego pomysłu? Czy może wzięła skądś przepis i ugotowała wg czyjegoś pomysłu? Jeżeli nie jest to autorski przepis szarlot to nie rozumiem tej calej dramy. Skoro przepis nie jest autorski i opatentowany przez szarlot to znazy ze szarlot skads go wziela a może szusz wziela go z tego samego zródła? Pewnie zgapiła od szarlot nie zmienia to jednak faktu, że ja też moge znaleźć w necie przepis zrobić a potem ktoś mnie oskarży że zgapiłam od jakiejś szarlot, o której istnienu nawet nie wiem? O co tu chodzi? 

Gość Gość

One wszystkie po jednym uju i siebie warte.

Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ten przepis szarlot jest jej autorski? Własnego pomysłu? Czy może wzięła skądś przepis i ugotowała wg czyjegoś pomysłu? Jeżeli nie jest to autorski przepis szarlot to nie rozumiem tej calej dramy. Skoro przepis nie jest autorski i opatentowany przez szarlot to znazy ze szarlot skads go wziela a może szusz wziela go z tego samego zródła? Pewnie zgapiła od szarlot nie zmienia to jednak faktu, że ja też moge znaleźć w necie przepis zrobić a potem ktoś mnie oskarży że zgapiłam od jakiejś szarlot, o której istnienu nawet nie wiem? O co tu chodzi? 

Nikt nie napisal ze autorski przeciez

Szusza sie zainspirowala a jakas widzka napisala tylko ze wedlug tej calej szarlot schab jest zbyt suchy do tej potrawy, nie mowila nawet o dziele Szusz...

Nic wielkiego przeciez

Ale Wera oczywiscie musiala komentarz skasowac... I obrazona, jakby bylo o co.

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

One wszystkie po jednym uju i siebie warte.

Racja. Każda ujowa na swój własny sposób, a już na pewno te dwa masterchefy. Poza tym jedna i druga wyglądające jak meliniary z bramy, jedna z Brzeskiej, druga z Żytniej. 

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Racja. Każda ujowa na swój własny sposób, a już na pewno te dwa masterchefy. Poza tym jedna i druga wyglądające jak meliniary z bramy, jedna z Brzeskiej, druga z Żytniej. 

A ty trzecia. Do kompletu. Ordynarna babo.

Gość 7T5
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

.-D

Gość mali

już nawet zawieszki do toalety reklamuje .....

Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Też to zauważyłam, ostatnio zrobił się tu syf i nagonka, gdyby nie to może szuszka całkiem inna by była j bardziej pogodna

Gość pipajones

Kto kupuje te swetry z Kałgana..? One są poprostu brzydkie wg mnie.. Wyglądają jak z chińczyka. Mi osobiście nie podoba się ani jeden, ten splot dzianiny jest taki jakiś tandetny, te kroje niewiadomo jakie, krótkie a szerokie. te kolory, żarówiasty żółty, czy ten oczoebny róż, o co chodzi? jak dla dziewczynek z podstawówki te kolory, moda taka czy jak? Przecież susza kocha klasyke, ponadczasowe i uniwersalne kolory, kroje, a tu takie różo-żólcie. Może zakłada raz żeby reklame zrobić, karyny kupią i gitara gra.

Gość Gość

Nie byłaby pogodna, bo nie może być szczęśliwym człowiek współżyjący bez ślubu zawartego w Kościele katolickim. To jest grzech śmiertelny! Idzie Pani W prosto w piekło! Tylko szczera Spowiedź! Świecenie gołym tyłkiem to grzech zgorszenia! Kobieta powinna być skromna. Mężczyzna też. 

Gość gość

hahahah bardziej pogodna i szczęśliwa? nie, nie może być człowiek z kompleksami które zasłania wielkim logo 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość mali napisał:

już nawet zawieszki do toalety reklamuje .....

kaski brakuje, a do pracy przecież nie pójdą, więc majówka w domu, weekendy w domu, gotują w domu, bo taniej niż na mieście, planowana wycieczka do Włoch raczej ekonomiczna, Sucha, w ramach oszczędności, odkopała z szafy stare bejziki z hm i licealne conversy, no a od czasu do czasu trzeba zareklamować wc kulki 😉

Gość Gość
6 minut temu, Gość pipajones napisał:

Kto kupuje te swetry z Kałgana..? One są poprostu brzydkie wg mnie.. Wyglądają jak z chińczyka. Mi osobiście nie podoba się ani jeden, ten splot dzianiny jest taki jakiś tandetny, te kroje niewiadomo jakie, krótkie a szerokie. te kolory, żarówiasty żółty, czy ten oczoebny róż, o co chodzi? jak dla dziewczynek z podstawówki te kolory, moda taka czy jak? Przecież susza kocha klasyke, ponadczasowe i uniwersalne kolory, kroje, a tu takie różo-żólcie. Może zakłada raz żeby reklame zrobić, karyny kupią i gitara gra.

a wyobraź to sobie po kilku praniach ;)

Co jej się stało z kolorami. Kiedyś miała ograniczoną, spokojną paletę, czasem czerwony akcent i wyglądała dobrze, teraz fuksja i żarówy. To ma odmładzać :O

Gość pipajones
7 minut temu, Gość Gość napisał:

a wyobraź to sobie po kilku praniach 😉

Co jej się stało z kolorami. Kiedyś miała ograniczoną, spokojną paletę, czasem czerwony akcent i wyglądała dobrze, teraz fuksja i żarówy. To ma odmładzać 😮

Jak dla mnie te swetry poprostu są okropne. Wiadomo kwestia gustu ale dziwi mnie że taka 'ekskluziw lejdi' mówi że są super i ogólnie że to sprzedaje. Moi to zajeżdża tandetą i chinolem. Po praniu to pewnie jeszcze bardziej wyciągnięte na boki, sflaczałe, nitka się pocienia, tzn zmniejsza objętość, traci puszystość, wiem bo robię na szydełku, czasem drutach, i akrylu też używałam, wiem jak to się zachowuje po praniu. Sweter kiedyś miałam jeden akrylowy i właśnie z niego została wyciągnięta .... 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.