Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Les

Tolerujecie lesbijki? I co o nich myślicie?

Polecane posty

Gość Les

Liczę na poważne odpowiedzi 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

Tak toleruje.

Mam bliską przyjaciółkę od dziecka  , która jeat less. Nie przeszkadzam mi to w ogóle. Uwielbiam spędzać z nią czas, super babka. Ja natomiast nie widzę nic co by mnie pociągało w kobiecie. Uwielbiam mężczyzn. 

Nie wiem jak bym zareagowała, jakby chciała mieć dzieci że swoją partnerką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

nienawidze ich, nie cierpie szm.at !!!

I taki ... dziwi się potem, że jets samotny. Jestes prostakiem, chamem i prymitywem. Kobiety intuicyjnie wyczuwaja takie odpady jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

I taki ... dziwi się potem, że jets samotny. Jestes prostakiem, chamem i prymitywem. Kobiety intuicyjnie wyczuwaja takie odpady jak ty. 

a jakim cudem nawet nieobrażone lesbijki miałyby mu pomóc w tym, że jest samotny? :classic_ohmy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB
1 godzinę temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

nienawidze ich, nie cierpie szm.at !!!

Odpowiedz twoja świadczy jaki jesteś cham , zero , takie nic ,śmieć . A może uważasz się za super ,bo  hetero.....   ha .ha . Wstyd za ciebie -   ja jestem już starsza ,mam rodzinę,dorosłe ,,dzieci ,, i wszystkich toleruję , nic mi nie przeszkadza  , każdy niech sobie żyje jak mu się podoba ,niech każdy będzie szczęśliwy w swoim życiu , niech się spełnia , każdy ma mieć swój świat , życie jest takie krótkie i jeszcze ,,krzywo,, patrzeć na kogoś ,  - i za co ??? straszne .  Niech każdy ,,swojego nosa pilnuje ,,  życie by było piękniejsze .Pozdrawiam serdecznie L. i G. oraz wszystkich miłych ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×