Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to jest normalne ? Czy to ze mną jest coś nie tak ?

Polecane posty

Gość gosc

Zapomnialam jak to dawne czase sa zawsze lepsze i idealne dla kazdego pokolenia, takie niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowoczesna

Tak,to normalne. Chlopak chce pobzykac.dziwne by bylo jakby tego jeszze nie robil. Daj mu gumki i zycz dobrej zabawy. Eentualnie zaproponuj by dziewczynaa brala tabletki i po klopocie. Czemu tak mowie? Bo ja im zabronisz.to beda to robic gdzie indziej. A lepiej chyba by robili to jak ludie i z zabezpievzenien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka wariatka

Autorko trzeba było się przyłączyć do nich jak jesteś zazdrosna o syna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość gosc napisał:

dobrym przykładem jesteś patologio XD

O matko. Bozia naprawdę musiała cię nieźle skrzywdzić. Trochę smutne, niestety prawdziwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Jusia8428 napisał:

O matko. Bozia naprawdę musiała cię nieźle skrzywdzić. Trochę smutne, niestety prawdziwe ...

a ciebie nie skrzywdziła matka alkoholiczka ze swoim konkubentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a ciebie nie skrzywdziła matka alkoholiczka ze swoim konkubentem?

Szczerze to tak. Ale nie czuje się na tyle źle aby zatruwać innym życie między innymi wyzywać kogoś bezpodstawnie od patologii. Nie znam nikogo osobiście tu na kafeterii ale twoje życie wydaje się najsmutniejsze ze wszystkich  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Jusia8428 napisał:

Szczerze to tak. Ale nie czuje się na tyle źle aby zatruwać innym życie między innymi wyzywać kogoś bezpodstawnie od patologii. Nie znam nikogo osobiście tu na kafeterii ale twoje życie wydaje się najsmutniejsze ze wszystkich  

z całym szacunkiem ale nie będzie mi mojego życia opisywał ktoś to 

- nie ma żadnego wyksztalcenia

-jest małolata(19 lat!) w ciąży żyjąca na łasce swojego faceta pobierająca jakies zasiłki angielskie i zasłaniająca się mitycznymi kursami

z tych samych powodów uważam, ze nie powinnaś dawać rad innym, ktoś jescze może pójść w twoje ślady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
47 minut temu, Gość Jhnjj napisał:

Utrzymuje go, on mieszka u niej wiec to jak najbardziej jej sprawa!!! Natomiast dziwi mnie że w ogóle pozwala żeby 17 latek sprowadzał sobie panienki na noc... Przecież to jej dom, ona utrzymuje gowniarza i nie musi się na to godzić. A jak się nie podoba to niech synalek idzie na swoje, proste.

Ma wpływ na to, kogo wpuszcza do swojego domu, oczywiście,jednak tak jak napisałam wcześniej, nie ma wpływu na życie seksualne swojego syna. Nie w domu to będzie robił to gdzie indziej, z kim będzie chciał i mamusia nie ma na to wpływu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gosc napisał:

z całym szacunkiem ale nie będzie mi mojego życia opisywał ktoś to 

- nie ma żadnego wyksztalcenia

-jest małolata(19 lat!) w ciąży żyjąca na łasce swojego faceta pobierająca jakies zasiłki angielskie i zasłaniająca się mitycznymi kursami

z tych samych powodów uważam, ze nie powinnaś dawać rad innym, ktoś jescze może pójść w twoje ślady 

Nie wydaje mi się że w Polsce ktokolwiek kto ma 19 lat ma jakiekolwiek wykrztałcenie ... Czy w jakimkolwiek kraju. 

Nie pobieram żadnych zasiłków angielskich moja kochana. A jeśli nie wiesz o kursach to znaczy że wiesz mniej niż ja i nie wiem czeeemu się w ogóle w tym temacie odzywasz. 

Wydaje mi się że musisz sprawdzić w słowniku pojęcie "patologia" bo nie wydaje mi się że wiesz co to słowo oznacza. 

PS:. Wiesz ile kobiet jest na "łasce swojego faceta" tu na kafeterii? Tylko nikt albo raczej mniejszość się do tego przyzna że względu na takie osoby jak ty. Które gardzą kobietami które siedzą w domu i nie pracują. 

Kiedyś jakoś 99% kobiet siedziało w domu, gotowało sprzątało a to mężczyzna przynosił pieniądze do domu i jakoś wszystko działało. Ale nie, teraz mamy XXI wiek i coś takiego nie jest do zaakceptowania a tym bardziej gdy to kobieta jest w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Jusia8428 napisał:

Nie wydaje mi się że w Polsce ktokolwiek kto ma 19 lat ma jakiekolwiek wykrztałcenie ... Czy w jakimkolwiek kraju. 

Nie pobieram żadnych zasiłków angielskich moja kochana. A jeśli nie wiesz o kursach to znaczy że wiesz mniej niż ja i nie wiem czeeemu się w ogóle w tym temacie odzywasz. 

Wydaje mi się że musisz sprawdzić w słowniku pojęcie "patologia" bo nie wydaje mi się że wiesz co to słowo oznacza. 

PS:. Wiesz ile kobiet jest na "łasce swojego faceta" tu na kafeterii? Tylko nikt albo raczej mniejszość się do tego przyzna że względu na takie osoby jak ty. Które gardzą kobietami które siedzą w domu i nie pracują. 

Kiedyś jakoś 99% kobiet siedziało w domu, gotowało sprzątało a to mężczyzna przynosił pieniądze do domu i jakoś wszystko działało. Ale nie, teraz mamy XXI wiek i coś takiego nie jest do zaakceptowania a tym bardziej gdy to kobieta jest w ciąży. 

mówisz o słowniku, keidy nawet nie jesteś w stanie właściwie przekalkowac słowa ”wykSZtalcenie” 

i żebyś się nie zdziwiła, ale twoi rówieśnicy w tamtym tygodniu pisali matury- oni sa już w lepszej sytuacji od ciebie i maja ukończone no właśnie wyszktalcenie średnie, a ty?

i tak kobietami siedzącymi w domu NALEŻY gardzić- nic nie wnosicie do społeczeństwa, marnujcie tlen

i nie mów mi proszę jak to kiedyś było, ze 99% siedziało w domu etc bo na początku XIX wieku rozpoczęły skrzykiwać się sufrażystki żeby takie matoły jak ty mogły głosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ooo to ta laska, która już w wieku 18 lat zaczęła starania o dziecko? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ooo to ta laska, która już w wieku 18 lat zaczęła starania o dziecko? 😂😂😂

tak XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gosc napisał:

mówisz o słowniku, keidy nawet nie jesteś w stanie właściwie przekalkowac słowa ”wykSZtalcenie” 

i żebyś się nie zdziwiła, ale twoi rówieśnicy w tamtym tygodniu pisali matury- oni sa już w lepszej sytuacji od ciebie i maja ukończone no właśnie wyszktalcenie średnie, a ty?

i tak kobietami siedzącymi w domu NALEŻY gardzić- nic nie wnosicie do społeczeństwa, marnujcie tlen

i nie mów mi proszę jak to kiedyś było, ze 99% siedziało w domu etc bo na początku XIX wieku rozpoczęły skrzykiwać się sufrażystki żeby takie matoły jak ty mogły głosować 

Powiem tak. Popatrz na siebie. Mówisz tak o mnie oh ah a sama? Sama kłócisz się z MAŁOLATĄ o jakieś pierdoły. Na tym forum tak i tak każdy ma gdzieś to o czym tu piszemy. Znajdą się oczywiście osoby które będą się z tego wszystkiego śmiały. Albo staną po twojej stronie albo nie. Jednak cokolwiek ty powiesz, cokolwiek powie ktokolwiek inny na tym forum to mi wisi i powiewa. Jeśli ja jestem szczęśliwa, nikomu nie robię krzywdy moją "patologią" to o co chodzi? Chcesz żebym przyznała ci rację, poszła do konta i zaczęła płakać bo jakaś durna baba chce mi dopiec? Ha, powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ooo to ta laska, która już w wieku 18 lat zaczęła starania o dziecko? 😂😂😂

Witam i miło mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Jusia8428 napisał:

Powiem tak. Popatrz na siebie. Mówisz tak o mnie oh ah a sama? Sama kłócisz się z MAŁOLATĄ o jakieś pierdoły. Na tym forum tak i tak każdy ma gdzieś to o czym tu piszemy. Znajdą się oczywiście osoby które będą się z tego wszystkiego śmiały. Albo staną po twojej stronie albo nie. Jednak cokolwiek ty powiesz, cokolwiek powie ktokolwiek inny na tym forum to mi wisi i powiewa. Jeśli ja jestem szczęśliwa, nikomu nie robię krzywdy moją "patologią" to o co chodzi? Chcesz żebym przyznała ci rację, poszła do konta i zaczęła płakać bo jakaś durna baba chce mi dopiec? Ha, powodzenia. 

niestety, na próżno szukać u ciebie zalążków samodzielnego myślenia twórczego,  nie doczekam się chyba merytorycznej odpowiedzi 

ps. nie wiem co w twoim słowniku znaczy „oh, ah”

a według ogółu nie znaczy raczej nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Jusia8428 napisał:

Powiem tak. Popatrz na siebie. Mówisz tak o mnie oh ah a sama? Sama kłócisz się z MAŁOLATĄ o jakieś pierdoły. Na tym forum tak i tak każdy ma gdzieś to o czym tu piszemy. Znajdą się oczywiście osoby które będą się z tego wszystkiego śmiały. Albo staną po twojej stronie albo nie. Jednak cokolwiek ty powiesz, cokolwiek powie ktokolwiek inny na tym forum to mi wisi i powiewa. Jeśli ja jestem szczęśliwa, nikomu nie robię krzywdy moją "patologią" to o co chodzi? Chcesz żebym przyznała ci rację, poszła do konta i zaczęła płakać bo jakaś durna baba chce mi dopiec? Ha, powodzenia. 

niestety, na próżno szukać u ciebie zalążków samodzielnego myślenia twórczego,  nie doczekam się chyba merytorycznej odpowiedzi 

ps. nie wiem co w twoim słowniku znaczy „oh, ah”

a według ogółu nie znaczy raczej nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaelena0001@gmail.com

E-mail: olgaelena0001@gmail.com

Do twojej uwagi
Obecnie bardzo trudno jest uzyskać wiarygodną pożyczkę, ponieważ nie ma już uczciwych kredytodawców, a oszuści są wszędzie w Internecie. Aby pomóc ludziom, stander zdecydowała się udzielić pożyczek wszystkim, którzy potrzebują finansowania i bez wyjątku, w szczególności nie pobieramy opłat z góry.
Czy jesteś zbanowany?
- Jesteś studentem?
- Jesteś zatrudniony?
- Czy jesteś urzędnikiem stanu, w którym masz swoją firmę?
- Czy jesteś matką w domu lub bezrobotną? - Jesteś biznesmenem?
- Czy masz projekt?
Więc złap tę szansę, pożyczka waha się od 1500 euro do 20 000 euro. Aby uzyskać subskrypcje lub uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami:
E-mail: olgaelena0001@gmail.com


Prywatne pożyczki - Oferta - Szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

niestety, na próżno szukać u ciebie zalążków samodzielnego myślenia twórczego,  nie doczekam się chyba merytorycznej odpowiedzi 

ps. nie wiem co w twoim słowniku znaczy „oh, ah”

a według ogółu nie znaczy raczej nic 

Czyli to samo co twoje zdanie o mnie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

niestety, na próżno szukać u ciebie zalążków samodzielnego myślenia twórczego,  nie doczekam się chyba merytorycznej odpowiedzi 

ps. nie wiem co w twoim słowniku znaczy „oh, ah”

a według ogółu nie znaczy raczej nic 

Hahahaha obie jesteście udane.

Może staranie się o dziecko w wieku 18 lat to nie najmądrzejsza rzecz na świecie. Bez wykrztałcenia, pomocy. Ale przynajmniej nie była to wpadka i wiesz na co się pisałaś. Sama będziesz sobie winna jak zaczniesz żałować. 

Ale łapanie kogoś na każdym komentarzu i tak jak powiedziała młoda, kłócenie się z małolatą o co? No właśnie. Tak samo niedojrzałe jak starania o dziecko w wieku 18 lat. Po prostu dajcie spokój i jedna i druga. Ludzie wstawiają tematy a wy przy każdym się kłócicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahahaha obie jesteście udane.

Może staranie się o dziecko w wieku 18 lat to nie najmądrzejsza rzecz na świecie. Bez wykrztałcenia, pomocy. Ale przynajmniej nie była to wpadka i wiesz na co się pisałaś. Sama będziesz sobie winna jak zaczniesz żałować. 

Ale łapanie kogoś na każdym komentarzu i tak jak powiedziała młoda, kłócenie się z małolatą o co? No właśnie. Tak samo niedojrzałe jak starania o dziecko w wieku 18 lat. Po prostu dajcie spokój i jedna i druga. Ludzie wstawiają tematy a wy przy każdym się kłócicie. 

KUR WA MAC, przed sobą masz wyraźnie napisanie WYKSZTAŁCENIE

czy naprawde przerasta cie powtórzenie czegoś co napisał ktoś powyżej? 

na tym forum siedzą zaprawdę same jelopy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chodzi mi o seks, ale nie mój, a mojego nastoletniego syna. Ma on 17 lat i przedwczoraj coś mnie tak dziwnie tknęło i weszłam do jego pokoju i zostałam go w łóżku z jego dziewczyną, byli cali rozebrani. Oczywiście to nie jest tak, że ja na co dzień wchodzę sobie do jego pokoju, no ale wiedziałam, że dzień wcześniej przyszła do niego dziewczyna, niby nic dziwnego, bo to nie było pierwszy raz, ale tego dnia o ile wiedzialam, że ona wchodzi do jego pokoju, o tyle nie słyszałam, żeby ktoś z domu wychodził. Jako, że dobrze znam tę dziewczynę, ponieważ mieszka dosłownie 2 domy dalej i jako, że są w tym samym wieku, więc od zawsze byli przyjaciółmi to postanowiłam pójść z tym do jej matki i powiedzieć o wszystkim, a ona powiedziała, że co ja się tak dziwię, przecież to normalne, że w tym wieku ludzie to robią, że dla niej bardziej dziwne by było jakby tego nie robili. Ja nie wiem czy to ja tu jestem taka staroświecka, czy to z tą sąsiadka coś nie tak,może wy się wypowiecie i ocenicie.

 

 

Niestety coraz młodsze dzieciaki rozpoczynają współżycie. Teraz jak już wiesz, że twój syn też sypia z dziewczyną to nic innego ci nie zostało jak tylko poważnie z nim porozmawiać aby pamiętali o antykoncepcji. Przecież mu nie zabronisz tego robić, bo i tak cię nie posłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

KUR WA MAC, przed sobą masz wyraźnie napisanie WYKSZTAŁCENIE

czy naprawde przerasta cie powtórzenie czegoś co napisał ktoś powyżej? 

na tym forum siedzą zaprawdę same jelopy 

Polonistka się znalazła. Tak. Większość osób na tym forum to osoby które nie mają nic ciekawszego do roboty. Poza tym ktoś powiedział że język polski jest trudny. Nie był w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

KUR WA MAC, przed sobą masz wyraźnie napisanie WYKSZTAŁCENIE

czy naprawde przerasta cie powtórzenie czegoś co napisał ktoś powyżej? 

na tym forum siedzą zaprawdę same jelopy 

Polonistka się znalazła. Tak. Większość osób na tym forum to osoby które nie mają nic ciekawszego do roboty. Poza tym ktoś powiedział że język polski jest trudny. Nie był w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

KUR WA MAC, przed sobą masz wyraźnie napisanie WYKSZTAŁCENIE

czy naprawde przerasta cie powtórzenie czegoś co napisał ktoś powyżej? 

na tym forum siedzą zaprawdę same jelopy 

Polonistka się znalazła. Tak. Większość osób na tym forum to osoby które nie mają nic ciekawszego do roboty. Poza tym ktoś powiedział że język polski jest trudny. Nie był w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jaka antykoncepcja ? Ona nawet pełnoletnią nie jest, więc tabletek nie bierze.

Lekarze tabletki przepisują już jak ma 16 lat tylko że za zgodą jej rodziców. Lepiej kobieto porozmawiaj na spokojnie z synem powiedz że martwisz się o niego i wolałabyś żeby jeszcze trochę poczekał chociaż do 18. Ale zabronić mu nie zabronisz tak moja mama robiła zabraniała mi spotykać się z chłopakiem bo jest starszy ode mnie o 11 lat i jak to ona mówiła na pewno zaraz będzie chciał ślubu a ja mam dopiero 19 lat. Skończyło się tak że w końcu się od niej wyprowadziłam, pracuje na roli razem z już moim mężem i właśnie dzisiaj równe 3 miesiące mijają od kiedy jesteśmy szczęśliwymi rodzicami  (a 2 lata związku) a moja mama jest przeszczęśliwa babcia. Jak tylko widzi syna to natychmiast się rzuca na niego całuje bawi lula i ogólnie szaleje. Lepiej porozmawiaj i zaakceptuj nóż zabraniają bo jeszcze się od ciebie odwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No ja miałam 24 lat, ale co to ma do rzeczy ? Chyba jest różnica po między 24 a 17 ?

Czasy się zmieniły młodzież teraz współżycie zaczyna wcześniej niż kiedyś. Jedyne co możesz zrobić to rozmawiać z synem aby pamiętali o antykoncepcji. Matka tej dziewczyny też powinna to zrobić i iść z nią do ginekologa po tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla tych "wyzwolonych" kobiet, mających co jakiś czas nowego partnera, lub będących kilka razy po rozwodzie to tak, to normalne. A dla tych co myślą głową a nie...ktore wyszły za mąż z miłości za porządnego mężczyznę to nie, nie jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dla tych "wyzwolonych" kobiet, mających co jakiś czas nowego partnera, lub będących kilka razy po rozwodzie to tak, to normalne. A dla tych co myślą głową a nie...ktore wyszły za mąż z miłości za porządnego mężczyznę to nie, nie jest to normalne.

Mówisz? Ja nie jestem wyzwolona kobieta, nie mam ciągle nowego partnera i również nie jestem po kilku rozwodach. Wyszłam za męża z miłości. I oczywiście tez mam dziecko. I wg mnie nadal to jest normalne. Jakaś słaba ta twoja teza. Zachowujesz się tak jakbyś ty w młodości nic nie robiła. I zapewne do ślubu czekalas. I o zgrozo planowałam iść na farmacje w wieku syna autorki i pomimo współżycia w wieku 17 lat jakoś dostałam się na ta farmacje i ja skończyłam. A w ciążę zaszłam dopiero po studiach i po stażu i dziecko tez było przeze mnie zaplanowane. Jest takie coś jak antykoncepcja jeśli chodzi o dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mówisz? Ja nie jestem wyzwolona kobieta, nie mam ciągle nowego partnera i również nie jestem po kilku rozwodach. Wyszłam za męża z miłości. I oczywiście tez mam dziecko. I wg mnie nadal to jest normalne. Jakaś słaba ta twoja teza. Zachowujesz się tak jakbyś ty w młodości nic nie robiła. I zapewne do ślubu czekalas. I o zgrozo planowałam iść na farmacje w wieku syna autorki i pomimo współżycia w wieku 17 lat jakoś dostałam się na ta farmacje i ja skończyłam. A w ciążę zaszłam dopiero po studiach i po stażu i dziecko tez było przeze mnie zaplanowane. Jest takie coś jak antykoncepcja jeśli chodzi o dzieci. 

Wiekszosc osob uwaza to za normalne poniewaz to jest normalne.  Jedynym powodem jest religia, a najczesciej zreszta jest to proba zaprzeczenia, ze dziecko dorasta jak najdluzej.  Niektore to chcialyby, zeby dzieci trzymaly sie spodnicy i nie dorosly cale zycie.  Zawsze mozna swirowac, ze seks zaczelo sie po slubie w wieku 28 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wiekszosc osob uwaza to za normalne poniewaz to jest normalne.  Jedynym powodem jest religia, a najczesciej zreszta jest to proba zaprzeczenia, ze dziecko dorasta jak najdluzej.  Niektore to chcialyby, zeby dzieci trzymaly sie spodnicy i nie dorosly cale zycie.  Zawsze mozna swirowac, ze seks zaczelo sie po slubie w wieku 28 lat....

Później sa mamisynki, słuchające się całe życie mamusi i tylko liczące się z zdaniem mamusi, bo sami nie mogli podejmować żadnych decyzji. Bo one ciągle decydują nawet czy mają się kochać czy nie. To nie twoja własność autorko, twoj syn co nie oznacza ze własność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×