Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia

Czy to ciąża ?

Polecane posty

Gość Martusia

Hej 🙂 Proszę o informację pomoc, bo nie wiem co myśleć. Kochałam się z chłopakiem robił mi palcowke potem ledwo wsadził, bo zabolało i na tym się skończyło. Bylam w 14 tyg. cyklu. Dwa dni po dostałam krwawienie, czerwona krew jak przy okresie ale trwało to kilka godzin tylko. Od kilku dni mam gorączkę. Czy możliwe że to ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

A co twoim zdaniem świadczy o ciąży? Gorączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

tak to ciąża,gratulacje!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

A jeśli uważasz że to ciąża to zrób test ciążowy. Innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Zastanawia mnie te krwawienie 2 dni po. Nie był to okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To krwawienie, to prawdopodobnie krwawienie owulacyjne. Niektóre kobiety tak mają. A gorączka to może być zbieg okoliczności. A tak w ogóle, to po uj tu pytasz, zamiast poczekać kilka dni i zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza
18 minut temu, Gość Martusia napisał:

Zastanawia mnie te krwawienie 2 dni po. Nie był to okres. 

Może to od nadżerki albo uraz mechaniczny po współżyciu. Żaden objaw ciąży. 

Kiedy masz mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Martwię się, bo nigdy wcześniej krwawienia 2 dni "po" nie miałam, a do tego ból przy próbie włożenia. Gorączkę mam cały czas 37,1 i czuje się jak "połamana". Czy jeśli tylko włożył i zaraz wyjął a wcześniej robił placówkę to mogę być w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Okres za 2 tyg. mam mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Ile dni trwa twój cykl? Ile minęło od tego zajścia?

37,1 to żadna gorączka -tylko niski stan podgorączkowy -pewnie się przeziębiłaś.

Od palca nie zachodzi się w ciążę. A jeśli na członku nie było spermy to jaka ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Mój cykl trwa 28 dni a było to w 14 dniu więc w dzień plodny. Gdy włożył swój członek to zaraz wyjął bo mnie zabolało, myślę że to od złej pozycji. Nie wiem jak ze sperma czy była czy nie. On był na pewno podniecony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

A minęło 6 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Jakim cudem do okresu masz 14 dni a 14 dzień cyklu (stosunek) był 6 dni temu i to przy 28 dniowym cyklu??

Coś źle liczysz. 

Podaj daty bo tak to nie dojdziemy do niczego.

12 minut temu, Gość Martusia napisał:

Nie wiem jak ze sperma czy była czy nie. On był na pewno podniecony. 

A zabezpieczaliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Miesiączka miałam 26.04 trwała do 02.05 Do zbliżenia doszło 9.05

Bez zabezpieczenia cholera 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Martusia napisał:

Miesiączka miałam 26.04 trwała do 02.05 Do zbliżenia doszło 9.05

Bez zabezpieczenia cholera 😞

Jeśli było tak jak piszesz to jak najbardziej mogło  dojść do  ciazy ale to za wcześnie zeby robic test pytanie też czy doszlo do wytrysku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

No to nie będzie 2 tygodnie do okresu.

Moim zdaniem pewnie nic nie będzie, ale skoro wy nie wiecie czy nie wypłynęło nic, to nie można nic więcej powiedzieć jak tylko czekaj. A na przyszłość zabezpieczajcie się.

Myslę że te objawy nie mają związku z ewentualną ciążą -bo na takie objawy zdecydowane za wcześnie. Przyczyny krwawienia mogą być różne a stan podgorączkowy to możliwy początek choroby albo osłabienie. 

Daj na luz i nie wkręcaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Po włożeniu członka po dosłownie chwili wyjął bo zabolało mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

No, ale co ci mamy na to napisać?? Sama nie wiesz co i jak było to nic więcej tu się nie da dodać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi
2 godziny temu, Gość Martusia napisał:

Hej 🙂 Proszę o informację pomoc, bo nie wiem co myśleć. Kochałam się z chłopakiem robił mi palcowke potem ledwo wsadził, bo zabolało i na tym się skończyło. Bylam w 14 tyg. cyklu. Dwa dni po dostałam krwawienie, czerwona krew jak przy okresie ale trwało to kilka godzin tylko. Od kilku dni mam gorączkę. Czy możliwe że to ciąża? 

Kochana. Jeśli byłaś dziewicą (bo tak wnioskuje skoro piszesz,że "potem ledwo wsadził, bo zabolało i na tym się skończyło") , i jeśli on zwyczajnie nie doszedł w tobie. To nie jesteś w ciąży. Żeby być w ciąży mężczyzna musi wprowadzić do twojego organizmu plemniki,które przechodza podczas "wydalania" spermy. 

A to krwawienie jeśli byłaś dziewica to , niektóre dziewczyny plamia, krwawia leciutko przez kilka następnych dni. 

Jeśli spozni ci się okres zrób test. Na tą chwilę on ci nic nie wykaże bo z pewnością to za szybko. 

Tak więc pamietaj,żeby następnym razem zabezpieczac się przed niechcianą ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi
54 minuty temu, Gość Martusia napisał:

Miesiączka miałam 26.04 trwała do 02.05 Do zbliżenia doszło 9.05

Bez zabezpieczenia cholera 😞

Owszem byla szansa na ciążę. W ten dzień przypadala szansa na ciążę. Nastepnego dnia bardzo duza szansa na zajscie w ciążę. 

Trzeba pamiętać,że plemnik może przetrwać nawet tydzień. 

Pytanie czy masz tez regularne miesiaczki. 

A pytanie. Serio nie wiesz czy on wytrysnal? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxyz
1 godzinę temu, Gość Martusia napisał:

Mój cykl trwa 28 dni a było to w 14 dniu więc w dzień plodny. Gdy włożył swój członek to zaraz wyjął bo mnie zabolało, myślę że to od złej pozycji. Nie wiem jak ze sperma czy była czy nie. On był na pewno podniecony. 

Cykl trwa 28 dni, sytuacja w 14 dniu. Podobno minęło 6dni a mówisz że okres masz dostać za dwa tygodnie.. Coś się nie zgadza. Według moich obliczeń jeżeli cykl 28 dniowy masz to powinnaś dostać okresu za 8dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłaś kobieto zajść w ciążę jak nie było w środku wytrysku, porąbało cię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Wg moich obliczeń to akurat kochalismy sie w dni plodne: ostatnia miesiączka 26.04 cykl 28 dni. Dziewica nie bylam wiec nie stad ta krew 3 dni po. I to mnie zastanawia. Pierwszy raz tak mam. Nic mnie nie bolalo i nie boli tylko ta goraczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

To żadna gorączka!! 

Nawet gdyby była ciąża (w co wątpię) to nie ma objawów tak wcześnie po stosunku. Doszukujesz się.

Ból i krew możliwe że pojawiły się w wyniku urazu nadżerki podczas stosunku.

Kiedy byłaś ostatnio u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Nie byłam bo nie miałam po co, ale teraz muszę iść i boję się wizyty. Co mam wziąć ze sobą, kalendarzyk kiedy miesiączka była i co jeszcze? O co gin może pytać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxyz
23 minuty temu, Gość Martusia napisał:

Nie byłam bo nie miałam po co, ale teraz muszę iść i boję się wizyty. Co mam wziąć ze sobą, kalendarzyk kiedy miesiączka była i co jeszcze? O co gin może pytać? 

Kiedy była ostatnia miesiączka, jakiej długości cykle czy regularne i kiedy był stosunek. Pewnie pobierze cytologie jeżeli dawno nie byłaś u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka
Dnia 14.05.2019 o 11:19, Gość Martusia napisał:

Po włożeniu członka po dosłownie chwili wyjął bo zabolało mnie. 

to że był w Tobie tylko chwilę wcale nie znaczy że chociaż kropla nie została w Tobie , szansa że jesteś w ciąży jest więc musisz zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie słuchaj. W ciąży nie jesteś.  🙂 Z tego co czytam jesteś dziewicą i najprawdopodobniej to dolegliwości od strony psychiki. A że fizyczne nie ma znaczenia. Krwawienie może być od naruszonej błony dziewiczej. Też tak miałam. 😉 W ciąży na pewno nie jesteś,  ale zabezpieczcie się  kolejnym razem. I jeśli chcesz już zacząć  współżycie rozluźnij się na przyszłość podczas prób.  Powodzenia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza
7 minut temu, Gość gość napisał:

Z tego co czytam jesteś dziewicą i najprawdopodobniej to dolegliwości od strony psychiki. A że fizyczne nie ma znaczenia. Krwawienie może być od naruszonej błony dziewiczej. Też tak miałam.

Mylisz się. Autorka wyraźnie napisała:

23 godziny temu, Gość Martusia napisał:

Dziewica nie bylam wiec nie stad ta krew 3 dni po. I to mnie zastanawia. Pierwszy raz tak mam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Wczoraj i dziś mierzylam temp. o tej samej porze zaraz po przebudzeniu, termometrem elektr. pod jezykiem: 15- 37,1; 16- 37,1 Gorączkę mam i czuje się jakbym miała grypę, mam napady gorąca. 

.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×