Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaja

starsza kobieta, młodszy facet

Polecane posty

Gość takaja

Czy gorsza was takie związki, gdzie on jest młodszy więcej niż 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość takaja napisał:

Czy gorsza was takie związki, gdzie on jest młodszy więcej niż 10 lat?

Nie wiek nie gra roli.Tylko żeby partner był dojrzały emocjonalnie do zwiazku z toba w przeciwnym razie będą awantury i zostawi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama sie zakochalam w 12 lat mlodszym i czuje ze z wzajemnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niewiem jak w związku do łóżka napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To kwestia nie wieku a dojrzałości i prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

I kwestia  odwagi. Odwaga, ważna rzecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Chad

Ja wzdycham teraz do takiej 8 lat starszej. Ja 25, ona 33. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Dziwi mnie to że ktoś gustuje w starszych , przecież im kobieta starsza tym brzydsza, ja sama po sobie widzę jak zbrzydlam w ostatnie 5 lat , rysy twarzy z wiekiem robią z kobiety czarownice chyba że ktoś ma mega mega dziecinne buzie od urodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość tak to widzę napisał:

I kwestia  odwagi. Odwaga, ważna rzecz. 

MIŁOŚĆ generuje odwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co myslicie o roznicy czterech lat, ?ona starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A co myslicie o roznicy czterech lat, ?ona starsza

4 lata zadna roznica 14 lat to tak 4 jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
52 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Dziwi mnie to że ktoś gustuje w starszych , przecież im kobieta starsza tym brzydsza, ja sama po sobie widzę jak zbrzydlam w ostatnie 5 lat , rysy twarzy z wiekiem robią z kobiety czarownice chyba że ktoś ma mega mega dziecinne buzie od urodzenia 

Ja mam 45 ale rozkwitam.. kwestia zadbania o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaa
10 minut temu, Gość Ona napisał:

Ja mam 45 ale rozkwitam.. kwestia zadbania o siebie

ja podobnie, mam 35 lat i z roku na rok jest lepiej. Od dziecka nienawidziłam swojej pyzatej urody a teraz to doceniam, wygladam na mniej o 10 lat. Koleżanki o ostrych rysach, pomimo, że wyglądają na 30+ wygladają kapitalnie, twarze im wyszlachetniały.

Polecam trzymanie jednej wagi, bo twarz niestety leci pierwsza, odchudzanie po 30 to juz jest wyższa szkoła jazdy. Wolałabym cycki stracić niż żeby twarz mi się zapadła. Dziewczyny ćwiczcie tez mięśnie twarzy koniecznie! dlaczego wszystcy trenują fitness a o mięśniach twarzy nikt nie pamięta? Wyczajcie sobie jak wygladaja laski, które to praktykują: Patrycja Kondracka, Christa Gugler.

Do tego japoński masaż twarzy TANAKA - udraznia naczynia limfatyczne i potrafi odmłodzić twarz o 10 lat. Mi facet po tygodniu tych masaży powiedział, że wygladam jakoś tak inaczej, lepiej, bardziej świeżo i rześko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość onaaaaaaa napisał:

 

Do tego japoński masaż twarzy TANAKA - udraznia naczynia limfatyczne i potrafi odmłodzić twarz o 10 lat. Mi facet po tygodniu tych masaży powiedział, że wygladam jakoś tak inaczej, lepiej, bardziej świeżo i rześko 😉

Napewno spróbuję, mam haahimoto i jestem wiecznie opuchnieta jak buldog 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Mini Chad napisał:

Ja wzdycham teraz do takiej 8 lat starszej. Ja 25, ona 33. 

Tomek ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
42 minuty temu, Gość Ona napisał:

Ja mam 45 ale rozkwitam.. kwestia zadbania o siebie

Tak mówi kazda stara baba , człowiek z wiekiem brzydnie biologii się nie oszuka , kobieta jest atrakcyjna do 25 roku życia, sama mam 30 ale umiem spojrzeć na życie krytycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tomek ;)?

Nie to ja Witold qutasonogi vel mis jogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dwa tematy są dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Nie wiem ja bym nie mogła żyć z myślą że jestem starsza i brzydsza od swojego faceta , Bo w związku to kobieta ma być ozdobą, Mam sąsiadów gdzie żona jest 10 lat starsza i na co to jej ? Wszyscy mówią za plecami że on taki młody przystojny A ona stara i brzydka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Tak mówi kazda stara baba , człowiek z wiekiem brzydnie biologii się nie oszuka , kobieta jest atrakcyjna do 25 roku życia, sama mam 30 ale umiem spojrzeć na życie krytycznie 

Nie. Ty po prostu zaliczasz się to grona 80% babek, które brzydną. I tyle;-) uwierz, że jest mnóstwo 35+ które wyglądają lepiej niż dwudziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie. Ty po prostu zaliczasz się to grona 80% babek, które brzydną. I tyle;-) uwierz, że jest mnóstwo 35+ które wyglądają lepiej niż dwudziestki

W twoich fantazjach chyba , wiele gwiazd mimo wypełniania twarzy i milionów na koncie nadal wygląda na swój wiek bo wiek to ogólna zmiana głosu rysow twarzy , mimiki,sposobu poruszania się A nie tylko zmarszczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

W twoich fantazjach chyba , wiele gwiazd mimo wypełniania twarzy i milionów na koncie nadal wygląda na swój wiek bo wiek to ogólna zmiana głosu rysow twarzy , mimiki,sposobu poruszania się A nie tylko zmarszczki 

Mając 40 lat nadal wyglądasz jak 40stka tylko że zrobiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość gość napisał:

W twoich fantazjach chyba , wiele gwiazd mimo wypełniania twarzy i milionów na koncie nadal wygląda na swój wiek bo wiek to ogólna zmiana głosu rysow twarzy , mimiki,sposobu poruszania się A nie tylko zmarszczki 

Polecam przyjrzeć się Japonkom, określanym jako bimajo czyli piękne czarownice. Azjatki nie mają lepszych genów ale inne nawyki od młodych lat, nie bądź marudną polską Grażyną, weź się za siebie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

A co do facetów którzy lataja za starszymi to szukają albo seksu bez zobowiązań albo brakowało im matki i leczą swój kompleks edypa, nie szukają partnerki tylko mamusi , która utuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

A co do facetów którzy lataja za starszymi to szukają albo seksu bez zobowiązań albo brakowało im matki i leczą swój kompleks edypa, nie szukają partnerki tylko mamusi , która utuli

A ty z kolei szukasz zagubionego rozumu na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Polecam przyjrzeć się Japonkom, określanym jako bimajo czyli piękne czarownice. Azjatki nie mają lepszych genów ale inne nawyki od młodych lat, nie bądź marudną polską Grażyną, weź się za siebie po prostu

Ty jestes polka nie japonka zacznijmy od tego ,masz inna budowe kostna w twarzy , inny wiekszy nos , zamiast na sile sie odmladzac zacznij sie zachowywac jak na podeszly wiek przystalo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawa

Szczerze wypowiem się na moim przykładzie.Byłam w związku z młodszym mężczyzną.Ja 30 on 24.Różnica wieku nie miała dla nas znaczenia.Ja na 30 lat nie wyglądam jestem niska szczupła kto mnie nie zna myśli że góra mam 23lata.On jak na swój wiek wygląda poważnie.Przez pierwsze miesiące było nam dobrze.Dogadywaliśmy się spędzalismy każdą wolną chwilę.Nie było kłotni fochów cichych dni.Schody zaczęły się gdy zaproponowałam wspólne zamieszkanie.Ja mieszkam sama on kątem u rodziców.Miesznamy w odległości od siebie 34km.Więc zamiast jeździć te km mogliśmy razem mieszkać.I tu był problem w postaci tego że jego rodzina miała jakieś ale.Stwierdzili że jestem materialistką i chce tylko jego pieniędzy a w sumie zarabiam więcej od niego.Potem krytykowali mój wygląd i wiek.Wmówili mu że za 10 lat będę stara pomarszczona i różnica tych 6 lat będzie widoczna nie mówiąc już o tym że stać go na lepszą kobietę bo skoro ja mam 30 lat i nie mam męża dziecka psa i kota to coś ze mną nie tak.Niby się nie przejął tym gadaniem ale zrobił się inny.Milczący.Wycofywał się aż pewnego razu przyjechał do mnie o 1 w nocy po to żeby powiedzieć że to koniec.Tak po prostu mimo że niby kocha musi się to skończyć.Miesiąc po tym widziałam go z inną.Młodszą dziewczyną na oko 20 lat.Czy był szczęśliwy?Z jego oczu i smutku na twarzy wynikało że nie.Opinia ludzi w tym przypadku skrzywdziła dwoje ludzi.Różnica wieku okazała się istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morda
Przed chwilą, Gość Xxxxxx napisał:

Ty jestes polka nie japonka zacznijmy od tego ,masz inna budowe kostna w twarzy , inny wiekszy nos , zamiast na sile sie odmladzac zacznij sie zachowywac jak na podeszly wiek przystalo 

Morda w kubeł 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ty z kolei szukasz zagubionego rozumu na kafeterii

Prawda boli ? Wiekszosc facetow jakich znam i miało starsza to albo je tylko pukali A do związku rowiesniczka albo matka ich zostawiła w dzieciństwie albo była tyranka i szukają drugiej matki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Morda napisał:

Morda w kubeł 😉

Weź sobie te wielkie zmarszczki posmaruj bo sie patrzec nie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×