Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankaa

Nie chce juz wychodzic za maz

Polecane posty

Gość Ankaa

Czesc. Mam 41 lat. 5 lat temu poznalam mezczyne. Od samego poczatku rozmawialismy o slubie i dzieciach, bardzo o tym marzylam, lecz on sie nie oswiadczal. Po 2 latach zwiazku rozmawialam o tym z nim, obiecal, ze sie oswiadczy. Po 40 przestalam juz na cokolwiek miec nadzieje, zrezygnowalam z dziecka za namowa ginekologa, ktory do 38 roku zycia doradzal mi rodzic, ale po 40 odradzal.

No i moj facet w koncu dojrzal i oswiadczyl sie, powiedzialam, ze dam mu znac (byl zdziwiony). Nie wyobrazam juz sobie dziecka w tym wieku, a i slubu juz nie pragne, bo po co? Skoro nie bedzie dziecka?

Czy w tym wieku chcialybyscie jeszcze zalozyc rodzine? 

Ja czuje, ze dla mnie juz za pozno, za bardzo zwlekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37latka

Współczuję Ci. Sama w tym roku kończę 37 lat. Jestem po rozwodzie, nie mam dzieci. Mieszkam za granicą, od lutego rozmawiam z Polakiem poznanym na portalu randkowym. Mamy się spotkać w czerwcu, w Polsce. U mnie jeszcze za wcześnie na takie deklaracje, ale też się zastanawiam, jak się to wszystko potoczy i jeśli między nami 'zaskoczy', to nie wyobrażam sobie ' chodzenia' przez kilka lat. W tym wieku nie ma na to czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktail

Szukałyście przez ponad 15 lat księcia a teraz was peezdy swędzą bo zegar tyka, głupie stare baby, podziękujcie feministkom za wypranie waszych mózgów i wasz obecny stan staropanieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37latka
29 minut temu, Gość koktail napisał:

Szukałyście przez ponad 15 lat księcia a teraz was peezdy swędzą bo zegar tyka, głupie stare baby, podziękujcie feministkom za wypranie waszych mózgów i wasz obecny stan staropanieństwa.

Daruj sobie te złośliwości. Nie znasz nas. Życie różnie się układa i brak partnera nie zawsze wynika z wybrzydzania w okresie młodości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portalowy
7 godzin temu, Gość 37latka napisał:

Współczuję Ci. Sama w tym roku kończę 37 lat. Jestem po rozwodzie, nie mam dzieci. Mieszkam za granicą, od lutego rozmawiam z Polakiem poznanym na portalu randkowym. Mamy się spotkać w czerwcu, w Polsce. U mnie jeszcze za wcześnie na takie deklaracje, ale też się zastanawiam, jak się to wszystko potoczy i jeśli między nami 'zaskoczy', to nie wyobrażam sobie ' chodzenia' przez kilka lat. W tym wieku nie ma na to czasu. 

Znajomości z portalów randkowych nie wypalą. Wiem coś o tym. Sam miałem 2 kobiety z portali i z żadną nie udało mi się zbudować związku. Chociaż one to samo by mogły powiedzieć może i o mnie, ale coś w tym jest. Osoby poznane  z portali to coś jednak  maja nie teges z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, ale no cóż... to jest twoja decyzja.. Przecież nawet jeżeli nie urodzisz zawsze możesz adoptować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latka lecą
18 godzin temu, Gość 37latka napisał:

Daruj sobie te złośliwości. Nie znasz nas. Życie różnie się układa i brak partnera nie zawsze wynika z wybrzydzania w okresie młodości. 

albo wybrzydzały albo do du/py mają charaktery, bo żadna porządna nie jest sama, chyba że psychiczna lub niestabilna emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swatka po 30
Dnia 15.05.2019 o 16:08, Gość Ankaa napisał:

Czesc. Mam 41 lat. 5 lat temu poznalam mezczyne. Od samego poczatku rozmawialismy o slubie i dzieciach, bardzo o tym marzylam, lecz on sie nie oswiadczal. Po 2 latach zwiazku rozmawialam o tym z nim, obiecal, ze sie oswiadczy. Po 40 przestalam juz na cokolwiek miec nadzieje, zrezygnowalam z dziecka za namowa ginekologa, ktory do 38 roku zycia doradzal mi rodzic, ale po 40 odradzal.

No i moj facet w koncu dojrzal i oswiadczyl sie, powiedzialam, ze dam mu znac (byl zdziwiony). Nie wyobrazam juz sobie dziecka w tym wieku, a i slubu juz nie pragne, bo po co? Skoro nie bedzie dziecka?

Czy w tym wieku chcialybyscie jeszcze zalozyc rodzine? 

Ja czuje, ze dla mnie juz za pozno, za bardzo zwlekal.

mam pożądnego kumpla kawalera, zainteresowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
Dnia 16.05.2019 o 09:47, Gość portalowy napisał:

Znajomości z portalów randkowych nie wypalą. Wiem coś o tym. Sam miałem 2 kobiety z portali i z żadną nie udało mi się zbudować związku. Chociaż one to samo by mogły powiedzieć może i o mnie, ale coś w tym jest. Osoby poznane  z portali to coś jednak  maja nie teges z sobą.

Moje 2 koleżanki z pracy mają fajnych mężów, właśnie z portali randkowych wiec nie pisz głupot, bo to może z tobą coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby nie można mieć dzieci w wieku 4Olat wiele moich znajomych jest po rozwodach i zakładają późno nowe rodziny i mają dzieci. Ja mam 35 jedno dziecko i myślę o drugim. Myślę ze źle robisz czekając na decyzję swojego faceta bierz życie w swoje ręce Ty decyduj bo sama widzisz że on wreszcie się zdecydował na ślub. Działaj nie czekaj latami aż on zdecyduje nie męcz się latami z decyzją o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety

jaka patologia.

az zal

zrob sobie jeszcze, moze, dwoje dzieci, z dwoma facetami,

no nie czekaj na nic, kobieto,  dzialaj, roooraj sie  ostro, zajdz w ciaze, 

bedziesz miala nastepne dziecko, bez spiny, dzialaj, kobietoooo,

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan keys

kobiety są durne bo dają się poderwać durnym facetom którzy tylko chcą się nimi bawić a nie chcą rodziny, głupie baby nie potrafią rozpoznać który facet jest odpowiedni bo myślą prymitywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi

Przedmowca ma racje, poza jednym: "baby nie potrafią rozpoznać który facet jest odpowiedni bo myślą  NAIWNIE" (a nie prymitywnie).

Mlode kobiety bardzo czesto sa naiwne, latwo je oszukac. Szczegolnie jesli nie moga liczyc na wsparcie madrej, kochajacej mamy. Wtedy staja sie latwo ofiarami i placa najwyzsza cene za swoja naiwnosc - cene wlasnego nieudanego, nieszczesliwego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70150

Młode głupie a starsze niewiele mądrzejsze. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM
Dnia ‎16‎.‎05‎.‎2019 o 06:25, Gość koktail napisał:

Szukałyście przez ponad 15 lat księcia a teraz was peezdy swędzą bo zegar tyka, głupie stare baby, podziękujcie feministkom za wypranie waszych mózgów i wasz obecny stan staropanieństwa.

AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2019 o 05:32, Gość 70150 napisał:

Młode głupie a starsze niewiele mądrzejsze. Takie czasy.

Tak to teraz niestety jest. W Tv. Wszędzie pokazują życie na bogato i na pełnej pi/ź/dzie ale w prawdziwym życiu to tak nie działa i nie jest. Okazuje się że na wszystko trzeba ciężko zapracować i nagle wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa

Ja już mam partnera, dziękuję. 

Może nie umiem rozpoznać porządnych mężczyzn, ale się staram i zawsze takich szukałam, pochodzę z rodziny dysfunkcyjnej.

Gdybym chciała adoptować dziecko, to w tym wieku w Polsce nie dadzą mi już niemowlaka, tylko duże dziecko, problemowe, bo zwykle z traumami. Zresztą w Polsce prawie nie ma dzieci bez obciążeń chorobowych, genetycznych i traum do adopcji. Większość dzieci w sierocińcach to dzieci patalogii, z Fas, wrodzonymi problemami psychicznymi i będzie o wiele trudniej je wychować niż normalnie. A to jakieś 90% dzieci adopcyjnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×