Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ami

Jestem szczęśliwa w wieloletnim związku

Polecane posty

Gość ami

Mam faceta od 10 lat, planujemy ślub. Jest inteligentny, przystojny, jest nam rewelacyjnie w łóżku. Jestesmy kochankami, partnerami, przyjaciółmi. Można? Można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ami napisał:

Mam faceta od 10 lat, planujemy ślub. Jest inteligentny, przystojny, jest nam rewelacyjnie w łóżku. Jestesmy kochankami, partnerami, przyjaciółmi. Można? Można 😉

Gratuluję. Jednak dopiero dziecko/dzieci weryfikują tak naprawdę związek. Przekonasz się sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Gratuluję. Jednak dopiero dziecko/dzieci weryfikują tak naprawdę związek. Przekonasz się sama. 

Co to znaczy weryfikują? To juz nie można wiecej seksu uprawiać, nie można nigdzie razem wyjść, zjeść razem obiad, pogadać, potrzymać się za rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość ami napisał:

Mam faceta od 10 lat, planujemy ślub. Jest inteligentny, przystojny, jest nam rewelacyjnie w łóżku. Jestesmy kochankami, partnerami, przyjaciółmi. Można? Można 😉

Hehe planujemy ślub po 10 latach..buhaha co za komedia😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Hehe planujemy ślub po 10 latach..buhaha co za komedia😂

Rozumiem, ze ty to z tych co oczekują pierścionka po pierwszej randce? Ja nigdy nie miałam parcia na ślub, nie potrzebuję papierka, żeby potwierdzić, że mój związek jest wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

czegos Ci raczej brakuje, gdybyś czuła się tak wspaniale to nie miałabys potrzeby potwierdzania tego w takim poście na jakimś forum w internecie. Dziwnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratuluję, w dzisiejszych czasach to sukces życiowy jest. Życzę kolejnych szczęśliwych  lat w pełnym miłości związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Rozumiem, ze ty to z tych co oczekują pierścionka po pierwszej randce? Ja nigdy nie miałam parcia na ślub, nie potrzebuję papierka, żeby potwierdzić, że mój związek jest wartościowy.

Wez sie zastanow poco tobie pierscionek po 10 latach zeby pokazac sie przed kolezankami, przeciez jak sama piszesz papierek nie potrzebny....komedia, po 10 latach slub😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Co to znaczy weryfikują? To juz nie można wiecej seksu uprawiać, nie można nigdzie razem wyjść, zjeść razem obiad, pogadać, potrzymać się za rękę?

Można ale ma się na to mniej czasu. I często dopiero po urodzeniu dziecka wychodzi szydło z worka i facet pokazuje swoje prawdziwe oblicze i np ucieka albo olewa dziecko. Naukowcy udowodnili ze większość par przeżywa kryzys po urodzeniu pierwszego dziecka. Ja np nie chce dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość ania napisał:

czegos Ci raczej brakuje, gdybyś czuła się tak wspaniale to nie miałabys potrzeby potwierdzania tego w takim poście na jakimś forum w internecie. Dziwnie to wygląda.

Właśnie, pisze że nie potrzebuje papierku a po 10 latach jednak go chce. Widać, że dowartościowuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ania napisał:

czegos Ci raczej brakuje, gdybyś czuła się tak wspaniale to nie miałabys potrzeby potwierdzania tego w takim poście na jakimś forum w internecie. Dziwnie to wygląda.

Powiew świeżości na forum obecnym postów o nieszczęśliwej miłości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powiew świeżości na forum obecnym postów o nieszczęśliwej miłości 

Dlatego od razu pojawił sie wysyp komentarzy od ludzi z bólem doopy. Jak czytam wątki na forum to mam wrażenie, że jest dookoła sama patologia a tutaj wreszcie powiew świezości i normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wez sie zastanow poco tobie pierscionek po 10 latach zeby pokazac sie przed kolezankami, przeciez jak sama piszesz papierek nie potrzebny....komedia, po 10 latach slub😁

Nie mam koleżanek, bo nie lubię bab. większość to zazdrosne ..., niestety. Więc nie, nikomu nie chwale się pierścionkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość ami napisał:

Nie mam koleżanek, bo nie lubię bab. większość to zazdrosne ..., niestety. Więc nie, nikomu nie chwale się pierścionkiem.

Nie no fajnie że jesteś szczęśliwa, ale zobaczysz zobaczysz, jak się dziecko pojawi, sporo się w waszym życiu zmieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość ami napisał:

Nie mam koleżanek, bo nie lubię bab. większość to zazdrosne ..., niestety. Więc nie, nikomu nie chwale się pierścionkiem.

Wez się zachowuj gówniaro. Pierścionek ci potrzebny, ogarnij się. Trzeba było myśleć szybciej☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wez się zachowuj gówniaro. Pierścionek ci potrzebny, ogarnij się. Trzeba było myśleć szybciej☺

u ciebie głowa zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb

A kogo to obchodzi ? 

Jak byś była taka szczęśliwa nie pisalabys tego na forum. ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb

A kogo to obchodzi ? 

Jak byś była taka szczęśliwa nie pisalabys tego na forum. ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb

A kogo to obchodzi ? 

Jak byś była taka szczęśliwa nie pisalabys tego na forum. ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Bbbbb napisał:

A kogo to obchodzi ? 

Jak byś była taka szczęśliwa nie pisalabys tego na forum. ...ka

Kolejna samotna, sfrustrowana, starzejąca się księżniczka :) Którą tak boli, że komuś innemu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
6 minut temu, Gość Bbbbb napisał:

A kogo to obchodzi ? 

Jak byś była taka szczęśliwa nie pisalabys tego na forum. ...ka

to załóż sobie frustratko swoj własny temat o swoim nieudanym smutnym życiu, może ktoś się zlituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami
7 minut temu, Gość Bbbbb napisał:

A kogo to obchodzi ? 

Jak byś była taka szczęśliwa nie pisalabys tego na forum. ...ka

Ale ja własnie jestem szczęśliwa ;) i dlatego chciałabym zarazić tym cały świat i pokazać, że takie życie jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy przez lata dbać o związek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To forum to jak widać, zbiorowisko sfrustrowanych zyciem bab. Pokazuje prawdziwa ich naturę. Do autorki - gratulacje, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To forum to jak widać, zbiorowisko sfrustrowanych zyciem bab. Pokazuje prawdziwa ich naturę. Do autorki - gratulacje, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

u ciebie głowa zdrowa?

U mnie wszystko wporządku poza małymi dolegliwościami nie to co u Autorki "szczęśliwej" będzie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

U mnie wszystko wporządku poza małymi dolegliwościami nie to co u Autorki "szczęśliwej" będzie wesele

to współczuję, omże i u ciebie kiedyś będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh

Bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To forum to jak widać, zbiorowisko sfrustrowanych zyciem bab. Pokazuje prawdziwa ich naturę. Do autorki - gratulacje, oby tak dalej.

Sfrustrowana jest autorka głosząc o swoim szczęściu która jak sama napisała że pierścionek jej do niczego nie potrzebny a po 10 latach obudziła się😁 wesele będzie spore tylko młda para i kot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Ja po 10 latach zacząłem sr.ać mojej ukochanej do ryja. Ciamkała to g.ówno niemiłośrnie to były tzw śluby panieńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sfrustrowana jest autorka głosząc o swoim szczęściu która jak sama napisała że pierścionek jej do niczego nie potrzebny a po 10 latach obudziła się😁 wesele będzie spore tylko młda para i kot!

polecam masaż na ból doopska :) a jak nie pomoże to nadziej się na kołek, może ci ulży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×