Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eliza

Wedding planner

Polecane posty

Gość Eliza

Ostatnio zaczęłam rozglądać się za ofertą organizacji ślubów i wesel, gdyż niebawem planujemy z narzeczonym ślub, czy ktoś ma jakąś opinię na temat Artis z Krakowa? Byłąbym wdzięczna za pomoc, bo termin już za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Ja wszystko wolałam zorganizować sama 🙂 wolałam wybierać wszystko według mojego gustu. Jak szukałam sali to się najeździłam bardzo dużo, bo mi zależało żeby znaleźć taką która zrobi na mnie wrażenie i w której też będę umiała się dogadać z właścicielami czy tam menadżerem bez problemu. I tak wybrałam salę w Bielsku - Wróblówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Danka napisał:

Ja wszystko wolałam zorganizować sama 🙂 wolałam wybierać wszystko według mojego gustu. Jak szukałam sali to się najeździłam bardzo dużo, bo mi zależało żeby znaleźć taką która zrobi na mnie wrażenie i w której też będę umiała się dogadać z właścicielami czy tam menadżerem bez problemu. I tak wybrałam salę w Bielsku - Wróblówkę. 

Eee... No wedding planner wszystko planuje pod klientów, przedstawia propozycje i wszystko organizuje, ale przecież nie wymyśla sam całego wesela... Głupia spamerko. 

Autorko, jeśli to profesjonalna firma z dużym portfolio to bierz, ja właśnie kończę organizować wesele z pomocą firmy z Trójmiasta, bułka z masłem to była, a na organizację wesela były tylko dwa miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×