Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piękny chłopiec

tak szczerze mówiąc to 95% Polek mi się nie podoba

Polecane posty

Gość piękny chłopiec

 mowcie co chcecie ale polskiej kobiety wcale nie są urodziwe faceci polscy są o wiele piękniejszy niż kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Może po prostu jesteś gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknyadurny

to dopiero prawdziwe przekleństwo faceta......'piękniejsi' analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Mi sie tam podoba 1 na 1000

Jak bylam w Hiszpanii to tam każdemu bym dała. Niestety skończyło sie na 10 tylko. 

Ale i tak było warto!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pkn7u
17 minut temu, Gość Ona napisał:

Mi sie tam podoba 1 na 1000

Jak bylam w Hiszpanii to tam każdemu bym dała. Niestety skończyło sie na 10 tylko. 

Ale i tak było warto!!! 

to do Hiszpanii nikt się to nie trzyma na siłę już Spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 godzinę temu, Gość piękny chłopiec napisał:

 mowcie co chcecie ale polskiej kobiety wcale nie są urodziwe faceci polscy są o wiele piękniejszy niż kobiety

Polki nie są piękne ale polscy faceci to już naprawdę mega tragedia , marne prowo zuczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Polki nie są piękne ale polscy faceci to już naprawdę mega tragedia , marne prowo zuczku

A co myslisz o skośnookich mężczyznach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda. Generalnie polacy jako naród (zarówno polacy jak i polki) są strasznie brzydcy i zaniedbani. Są niscy, mają brzydkie zęby i do tego szybko się starzeją. Większość kobiet po 30 tyje i ścina włosy do szyi (na ciotę grażynkę), a faceci łysieją i mają brzuchy piwne. Idąc ulicą rzadko można zobaczyć kogoś zjawiskowo pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwrw

inne narody europejskie tez nie lepsze xd  mało który człowiek jest ładny, taka prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

A z ciekawości, autorze z jakiego jesteś kraju,bo po błędach,jakie walisz mniemam, że nie z Polski? Może w twojej ojczyźnie kobiety będą piękniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość piękny chłopiec napisał:

 mowcie co chcecie ale polskiej kobiety wcale nie są urodziwe faceci polscy są o wiele piękniejszy niż kobiety

Polacy są ladniejsi od Polek? Buahahaha na pewno 😂😂😂😂😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Te młodsze pokolenia sa coraz ladniejsze to sie tyczy obu płci : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość piękny chłopiec napisał:

 mowcie co chcecie ale polskiej kobiety wcale nie są urodziwe faceci polscy są o wiele piękniejszy niż kobiety

Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuug

Facet zachwycajacy sie sobą jest spalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryndak
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Polacy są ladniejsi od Polek? Buahahaha na pewno 😂😂😂😂😊

polki masowo walą makijaż na gęby to i z małpy zrobi modelke, polscy faceci są naturalnie piękni bez deka makijażów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
34 minuty temu, Gość dryndak napisał:

polki masowo walą makijaż na gęby to i z małpy zrobi modelke, polscy faceci są naturalnie piękni bez deka makijażów

Tak bo ukrainki nie walą tapety albo ruskie polki walą pol centymetra a one centymetr , a co co urody facetów to Cię martwię bo facet może mieć obrzydliwa twarz ale jak jest wysoki i napakowany to takiemu cienkiemu ped//alkowi dziękuje na starcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoooolina
37 minut temu, Gość dryndak napisał:

polki masowo walą makijaż na gęby to i z małpy zrobi modelke, polscy faceci są naturalnie piękni bez deka makijażów

No to możesz doopcyc polskich facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pkn7u
12 godzin temu, Gość Ona napisał:

Mi sie tam podoba 1 na 1000

Jak bylam w Hiszpanii to tam każdemu bym dała. Niestety skończyło sie na 10 tylko. 

Ale i tak było warto!!! 

to do Hiszpanii nikt się to nie trzyma na siłę już Spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi sie nie podoba 99,9% populacji ludzkiej. Tylko moj maz jest przystojny, reszta facetow przy nim to przecietniaki lub brzydale. Zdecydowanie latwiej spotkac w tym kraju atrakcyjna kobiete niz mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie czy ty się komuś podobasz?! Większość Polaków właśnie tak ma, sami urodą nie grzeszą, a szukają top modelki. Nie tędy droga, spuść trochę z tonu bo inaczej całe życie będziesz sam. Taka rada jesteś 5/10 to szukaj 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny chłopiec
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie czy ty się komuś podobasz?! Większość Polaków właśnie tak ma, sami urodą nie grzeszą, a szukają top modelki. Nie tędy droga, spuść trochę z tonu bo inaczej całe życie będziesz sam. Taka rada jesteś 5/10 to szukaj 5/10.

 Jak śmiesz tak mówić Jestem bardzo ładny co najmniej 10 na 10 albo 11 x 10 mijam wielu facetów na ulicy i gdzie wiele pięknych buziek Czego nie można powiedzieć o kobietach są nieładne ostatnio poznałem 25 latkę wyglądała na Czterdziestolatka tak wyglądacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Chad

Polki odstraszają okropnym roszczeniowym charakterem, egocentryzmem, niedojrzałością. Ale co się dziwić, jak większość pochodzi z domów patusów alkoholowych. Gdzie tam miejsce na jakiekolwiek dojrzewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Polki są brzydkie. Ale przegrywy z zagranicy będą mówić, że nie, bo Polki dają im d00py za to że są obcokrajowcami, więc korzystają, bo w ich krajach żadna ich nie chce.

Oprócz tego że są brzydkie, to jeszcze mają ch00jove charaktery i nie dbają o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Taka rada jesteś 5/10 to szukaj 5/10.

Ja szukam, ale te 5/10 też mnie nie chcą, bo pragną przystojniaka 8/10 lub wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że Polski są ładne z natury, tylko psują efekt makijażem i brzydkimi fryzurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×