Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

Gość GRA

Fragment tekstu o Hazal Subasi i Erkanie Meric  z gazety o serialowych aktorach....( tłumaczenie przez autom tłum google : czasami wychodzi jakiś bełkot , którego trudno zrozumieć )

Czy Hazal Subaşı i Erkan Meriç ponownie zagrają w tej samej serii?
To jedna z największych radości dla publiczności, widząc dwóch graczy razem w nowej serii, dzięki czemu można ponownie się spotkać.
Hazal Subaşı była zarówno zarejestrowaną pięknością, jak i jedną z najbardziej poszukiwanych nazwisk w serii. Chociaż serial, w którym grała, nie trwa długo, Hazal Subaşı jest bez wątpienia jednym z aktorów poszukiwanych przez twórców filmowych ze względu na jego umiejętności aktorskie i fanów.
Erkan Meriç jest przystojnym aktorem, który zyskał podziw i uznanie wszystkich dzięki charyzmatycznemu występowi jako dżentelmen w serialu, w którym grał.
Obaj przekroczyli ścieżkę w serii  Adını Sen Koy i pojawili się w jednodniowym serialu, który ma nastąpić. Teraz, jeśli ten duet ponownie zagra w tej samej serii, istnieje poważny potencjał, aby śledzić tę serię. Chociaż nie jest to jeszcze jasne w nadchodzących tygodniach, oczekujemy szczegółowych wiadomości na temat pliku binarnego.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç. Która seria zagra w sezonie 1020 2019?
Hazal Subaşı i Erkan Meriç to dwaj najbardziej ukochani aktorzy, których uwielbia publiczność, a następnie jeden z seriali telewizyjnych Adı Sen Koy. Gracze, którzy byli kochani i szanowani przez tak poważną publiczność, zawsze byli ciekawi. Jako Dizioyuncu.com chcielibyśmy ponownie zobaczyć Hazal Subaşı i Erkan Meriç w tej samej serii. Po serii Halka, Hazal Subaşı, Erkan Meriç i nowej serii, producenci chcieli, aby ta jedność nie była pewna, czy. Ponieważ jakiś czas temu Hazal Subaşı i Erkan Meriç byli bardzo ciekawi, ponieważ byli kochankami w prawdziwym życiu.
Jednak w ostatnich miesiącach wiadomość o separacji Hazal Subaşı Erkan Meriç ogłosiła, że gracze nie są już poważnie rozdzieleni.

Po tych wiadomościach uważamy, że bardzo trudno jest obu graczom spotkać się i zagrać w nowej serii. Jest mało prawdopodobne, aby gracze, którzy są emocjonalnie odlegli i zdystansowani od siebie, spotkają się ponownie z serią. Być może w kolejnych latach gracze będą mogli ponownie zagrać w tej samej serii, ale 2 miesiące po opuszczeniu ukochanej osoby myślę, że gra w tej samej serii będzie dość trudna. Ale może gracze myślą bardziej profesjonalnie, nie mogą mylić życia biznesowego i prywatnego. Mamy taką nadzieję, a Hazal Subaşı i Erkan Meriç będą mieli okazję ponownie obejrzeć serial.

Co teraz? Erkan Meriç i Hazal Subaşı mogą spotkać się ponownie w serialu jako profesjonalny aktor, nawet jeśli są rozdzieleni, gdy są kochani. Jeśli Erkan Meriç i Hazal Subaşı pojawią się na ekranie z nową serią w sezonie 2019-2020, czy ta seria zostanie zachowana? Oczywiście odpowiedź na tak trudne pytanie jest dość trudna. Ponieważ istnieje wiele czynników do śledzenia tablic. Nawet wybór graczy, scenariuszy i dni serii jest bardzo ważny dla oceny serii. Na przykład, jeśli rozpoczniesz serię transmisji w poniedziałek lub środę, szybko zobaczysz wczesne wiadomości końcowe. Ponieważ w ostatni poniedziałek  jak na przykład obecność Zakazanego jabłka, wypełniono tego dnia. Nowa seria nie ma więc odbiorców. W środę są dwie ważne serie, takie jak Diriliş Ertuğrul i You Tell Karadeniz. Z tego powodu nie jest rozsądne wydawanie wielkich słów, takich jak Erkan Meriç i Hazal Subaşı, niezależnie od tego, czy zaczynają oglądać nową serię, czy nie.

Erkan Meriç i Hazal Subaşı przed nowym sezonem będą otrzymywać od Ciebie nowe informacje na temat serii. W międzyczasie, po finale serialu Adi Sen Koy, który żyje długo i ogłaszając go przy każdej okazji, nie ma dokładnych informacji na temat przyczyn rozdzielenia duetu. Nikt nie powinien być zaskoczony, jeśli pogodzi się i przejdzie do nowej serii. Ta seria jest codziennie lub co tydzień. Hazal Subaşı spędziła ostatni sezon w różnych serialach telewizyjnych, w nowym sezonie z Erkan Meriç 2019-2020 lub inny gracz już zastanawia się, czy zagrać główną rolę. Jaka będzie nowa seria Erkan Meriç 2019-2020, zagramy z oficjalnymi oświadczeniami Hazal Subaşı, które pojawią się tutaj, gdy piszemy.

Czy  gwiazdy  Adını Sen Koy  Ömer i Zehra ponownie spotykają się w tej samej serii?
Postacie Omer i Zehra o nieśmiertelnej sławie oraz Erkan Meriç i Hazal Subaşı za najnowsze wiadomości i informacje  nie zyskały pewności, ponieważ nie możemy napisać więcej szczegółów. Byliśmy ciekawi i chcemy cię zapytać. Erkan Meriç i Hazal Subaşı w nowym sezonie 2019 - 2020 w nowym sezonie Trt 1 lub inny kanał z nową serią zaczyna pojawiać się na ekranie. Jak zareagowałbyś, gdyby Erkan Meriç i Hazal Subaşı, którzy obrazili niektórych swoich widzów, ale nadal ich kochali, pojawili się na ekranie dzięki nowej serii? Czy reagujesz, czy chciałbyś obejrzeć?

Cześć Elfi 🙂👋

Real potrafi pochłonąć 🙃 Miłego dnia z Synem 😃

>

Kasiu 🙂

A Ciebie nadal blokuje szlaban 502! Może to jakiś certyfikat na stronie przeglądarki? Mnie dziś tylko raz  wieczorem pojawił się 502🤔

NzS 

Ja też czekam na czkawkę Esmy o imieniu Ipek 😆👍

>

GRA 🙂

Dobranocka już wysłuchana bez problemu, ale dałaś nam wybór! Dzięki! 😘💞💞🌷

Znałam piosenkę Reni Jusis „Ćma” Całkiem przyjemnie się jej słucha 😉👍

Z wczorajszej z The Beatles z przyjemnością wysłuchałam „All My Loving” i „Help” 🎧🎶🎵😃

Elfi 😉... Ja też widziałam łzy McCartney’a w „Yesterday” 

>

”Ptaszek”

W dzisiejszym odcinku wyjaśnił się tytuł serialu. Chodziło o Sanem! 😁 „Ranny Ptaszek” to jej pseudonim, którym podpisała swój anonimowy scenariusz reklamy dla agencji Cana. Jej scenariusz wygrał. Teraz Sanem będzie pracowała przy kampanii  reklamy swojego pomysłu  😉 

>

Na mnie też pora...

Szkoła i rano pobudka 😉

Spokojnej i ciepłej nocy😘💗

Dobranoc! 🌟

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Dzień dobry🙂

*https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQB_SfwsePbP8KiQMxj_b6e71Bv-1sw6sNHpzMCb5ooNfsKpVYo

>

Dzięki za dobranockę GRA🙂🌹Wysłuchałam jej jeszcze wczoraj, ale już nie mogłam za nią podziękować🙁

Mnie również najbardziej podobała się piosenka "Równocześnie" sióstr Melosik i dziś na dzień dobry znów sobie jej posłuchałam.

Dzięki również za fragment tekstu o Hazal Subaşi i Erkanie Meriçu🙂

>

Przyjemności na...środę Wszystkim nam życzę 🙂...👋

• Like 2

Dzień dobry 😃

Cześć Kasiu 🙂👋

Dzięki za uśmiech! 😘😁

>

alpaka_2017-04-07_19-28-19.jpg

Pogodnej środy Wszystkim życzę! ☀️😘 

U mnie pada deszcz... ☔😏

• Like 2

Dzień dobry 🙂 

Kasiu 👋 KO👋

GRA  🙂

Dzięki za tekst na temat Erkana i Hazal. Już latem zastanawiano się,  czy jest możliwość aby w nowym sezonie zagrali we wspólnym projekcie. Jak widać na razie to tylko pobożne życzenia niektórych fanów.

Moim zdaniem Hazal trafiła w dziesiątkę przyjmując rolę w Cukurze. Dzięki temu serialowi i znakomitej tam obsadzie Jej popularność wzrośnie.

Czym zajmuje się Erkan ( oprócz spotkań z kolegami) to tylko On i A.llah wiedzą.

>> 

Polecam dzisiejszy odcinek WM ( może Ktoś jeszcze ogląda 🤔).

We wczorajszym odcinku do Omera zadzwonił jego przyjaciel – Mert. Już to pisałam, ale przypomnę, pojawi się nowa postać w serialu.

GRA, nie wiem jak Ty, ale ja bardzo lubię te odcinki z Mertem. Będzie się więcej działo.

>> 

Życzę Wszystkim miłej środy😘😘😘.

gif-na-srode-51.gif

• Like 2

Hazal w Cukurze  gra z samym Arasem Bulut Iynemli.

Śmieszy mnie, gdy na stronach ASK (Erkana) piszą, że urodą nie dorównuje Erkanowi, chcą w ten sposób pomniejszyć sukces Hazal. 

Aras nie jest oczywiście tak przystojny jak Erkan, ale przewyższa Go talentem aktorskim. Takie jest moje zdanie. 

Gra u dobrych reżyserów trudne role. Jest w świecie filmowo-serialowym doceniany i nagradzany.

Obejrzyjcie fragment Cukura i całkiem inną od Zehry Hazal.

https://www.instagram.com/p/B3VQrkOnHIl/?utm_source=ig_web_copy_link&fbclid=IwAR1eXFQRgZ4hJpgBmKDSDKBekotcIHivHlcAAWuipELf_aMFPFqaRGIzFXA

Jak na Cukur to jest mało typowa scena :classic_biggrin:.

• Like 2

Cześć KO🙂

Och jaki cudny uśmiech ma ta alpaka😁 Urocza jest🙂

>

Cześć Elfiku🙂

Ja czasami oglądam lub chociaż zerkam na WM🙂, ale kilka(2, 3...? ) poprzednich odcinków mi wypadło. Wczorajszy akurat widziałam i zastanawiałam się... o co chodzi z Korayem? Szpital, zagrożenie źycia...Pamiętam że (i wiem dlaczego)obiecał wyjechać, a jest?

Dzisiejszy odcinek też będę oglądać, tym bardziej, że go polecasz i wspominasz o jakiejś nowej, ciekawej postaci, która pojawi się w serialu.

*Słodki obrazek🙂Dziękuję😘

Hazal na tym zdjęciu z "Çukur" bardzo ładnie wygląda 🙂

😁Jaki fajny ten filmik z Insta😁 I zupełnie inna na nim niż Zehra, Hazal 🙂

• Like 2

Gość GRA

Dzień dobry 😀

Wczoraj w WM  też się trochę działo.... Salim zdecydował się zaopiekować rannym Korayem i zapłacił za jego operację.... Omer był wkurzony na Zehrę, że znowu opuściła dom i go nie powiadomiła.... oj , ona ma skłonności do samowolki....a wie przecież, jak on się denerwuje, gdy jej nie ma... ile już było przez to kłopotów....ona w ogól o tym nie myśli.... Yener na wolności, niebezpieczeństwo w pobliżu.... a ona sobie chodzi po ulicach.... oj ta.... Zehra....

( "uparciuch !!!... zawsze robi po swojemu" ... to słowa Omera)

Omer stara się powstrzymać od zadawania pytań....

Tayfun, który z powodu służbowego przeniesienia przyszedł się pożegnać, przypadkowo zobaczył w biurze Omera.... Mehtap .  Ona pracuje tam jako asystentka... teraz jako asystentka Alev....

Tayfun zaraz powiadomił o tym Omera...a Omer natychmiast zdecydował o jej zwolnieniu.....I znowu miał pretensje do nieobecnej Zehry, że nic mu nie powiedziała.... jeszcze jej się dostanie....

A Zehra , czekając na wypis Koraya.... zaczęła sobie przypominać, jak poprzednio.... w szpitalu ... Omer ją złapał i ściskał z radości , że ona żyje... teraz już to wspomnienie chyba nie było dla niej takie..... okropne.... nawet się uśmiechała do siebie...i dopiero przypomniała sobie, że powinna zawiadomić Omera o całej sytuacji....

A Mehtap, niestety..... została na bruku.... i tak długo jej się udawało.... knuć te swoje intrygi w imieniu brata ... i swoim ... teraz będzie mogła poświęcić się całkowicie prowadzeniu biura nieruchomości....tam krętactwa jej dobrze wychodzą....

Gość GRA

Kasiu, 

WM.... Koray nie wyjechał .... cały czas kręci się wokół Yasemin.... usiłuje przeprosić mistrza Salima....

Tym razem to był kolejny napad ludzi Fikreta na warsztat Salima.... czarny typek zaczął grozić pistoletem.... Koray, który był w pobliżu , zobaczył co się dzieje i włączył się do obrony Salima... szarpali się we trójkę...i pistolet wypalił.... Koray został ranny, trafił potem do szpitala , gdzie przeszedł operację.... Salim z Zehrą zaopiekowali się nim....tak było we wcześniejszych odcinkach....

dalej już widziałaś....

Witaj GRA🙂 Pokonałaś jednak widzę techniczne trudności i opisałaś odcinek WM. Dzięki 😘 Fajnie się czytało!!👍🌺

*Dziękuję za wyjaśnienie,GRA😘

Ten Fikret powinien kandydować do nagrody "Wspaniały Tatuś"! Co to za typ! Jak ten Koray się uchował przy takim d.raniu, że mając taki wzorzec nie przesiąkł nim !

Salim chyba wjechał Fikretowi wczoraj na "honor"(?😲) płacąc za pobyt Koraya w szpitalu. Jaki troskliwy tata z tego Fikreta.No naprawdę 😉

Edytowano przez Kasia_5

Paulinko🙂.Bardzo Ci dziękuję 🌹za piękne, wzruszające streszczenie GF 56 💗To był bardzo przejmujący odcinek, a Ty tak pięknie oddałaś jego atmosferę👏👏👏 Łzy wzruszenia kręciły mi się w oczach najpierw gdy ten odcinek oglądałam, a później znowu, gdy czytałam Twoje wspaniałe streszczenie😘 💕💕💕Cudnie!

>

GF 56
Cyt:"Fatmagul nie zamierza rezygnować z leczenia ... Chce być zdrowa, pozbyć się tego ciężaru ... Chce sama o sobie decydować... Nie chce być od nikogo zależna ... To cieszy Meryem...  Fatamgul ma jej całkowite wsparcie .... To  nie podoba się Mukaddes...  Przewracała oczami i nic nie mówiła... (Zdrowa i silna Fatmagül -  przecież nad taką Fatmagül (Mukaddes)nie będzie miała władzy!)" .... //...

*Otóż to, KO! Trafiłaś w samo sedno!
> 
Cyt:"Proszę, uwierz Kerimowi! On Ciebie nie skrzywdził! To my skrzywdziliśmy Ciebie i ....JEGO "...//...

*Wreszcie dotarło do Vurala, że i Kerim został przez nich skrzywdzony i wykorzystany?? Trochę późno!
Gdyby Vural od początku powiedział prawdę....gdyby z pełną świadomością Kerima nie oszukał, a potem jeszcze dodatkowo nie pogrążył wykorzystując jego niepamięć...gdyby był jego prawdziwym przyjacielem... wszystko dla wszystkich mogłoby wyglądać inaczej.Również dla Vurala.     

(Tylko Fatmagül niestety nie wiedziałaby wtedy, że można żyć inaczej. )
>
Cyt:"Rahmi, Mukaddes i Meryem szybko go(Vurala) przegonili! ... Ale Fatmagul znów bardzo cierpi ... Nie ma spokoju...  Jest pewna, że  to Keirm kazał jemu tutaj przyjechać  i tak mówić....Nie ufa już mu... Nazywa go egoistą! ...Jest dla niej niczym! ... (Jak bardzo zawiodła się na nim, że podejrzewa go o coś takiego?!)) ... //...💔

*Nie dziwię się, że w tej sytuacji Fatmagül posądzała Kerima również o to, że to on, by się ratować, podesłał do niej Vurala. Wszystko się na siebie nałożyło.Fatmagül bardzo boleśnie się na Kerimie zawiodła i cóż ona innego mogła wtedy pomyśleć? My wiemy jak było, ale ona nie... a gdyby tak postawić się w jej sytuacji? Och, jak mi było jej strasznie żal w tamtej chwili.Płakałam razem z nią.

• Like 3

Dobry wieczór 😉

Cześć Elfi 😃

Fajne sobie potańczyli w Cukur 😃👍 Hazal zupełnie nie przypomina powściągliwej Zehry 😁👏 Dzięki! 😘

>

Cześć GRA 😃👋

Dzięki za WM! 😁🌹

Ja też oglądam, ale  często dopiero na VOD 😉 

Dziś Zehra nieźle wykiwała ludzi Fikreta - zamiast do swojego ojca, zadzwoniła do Omera 😃👍 

>

Kasiu 😃

Dzięki! 💗Miło mi! 😊😘

Mukaddes z niesmakiem patrzy na zmiany zachodzące w życiu Fatmagul, a tuż pod jej nosem rozkwita miłość Kerima, o czym już cała ich rodzina wie. Przecież nie tak miało być! No i teraz jeszcze sprawą Fatmagul zajęła się prokuratura, co Mukaddes też się nie podoba. Nic nie idzie po jej myśli!  😆

>

Dziś nie dałam rady przygotwać GF 57, może jutro uda mi się dodać odcinek 😊😉

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Gość GRA

Kasiu

niestety ....nie udało się pokonać technicznych trudności.... z trudnością.... ten kawałek napisałam...i to nie było raczej streszczenie WM .... tylko kilka luźnych uwag.....

i jeszcze na dodatek wszystko mi..... mieli i mieli ....i na YT i na CDA....i na Vod.... nic nie da się oglądać....

Dobrze , że jeszcze w telewizji mogę coś obejrzeć....

*

W dzisiejszym odcinku NzS .... dalszy ciąg uszczypliwości i szpilek ....wysłanych przez mamusię  Esmę Sułtankę ....w stronę niechcianej synowej Surreyyi....chociaż, jak mi się wydaje.... jest to chyba walka mamusi z najstarszym synkiem, który ośmielił się mieć własne zdanie.....mamusia nie lubi , jak ktoś jej się sprzeciwia....

Ciekawe czy też tak było faktycznie w życiu.... że pojawił się taki psychopata z przeszłości ( Omer ).... czy to scenarzyści chcieli nam ubarwić odcinki... strasząc takim psycholem....

Tak się właśnie zastanawiam, czy w Turcji jest pełno takich psychopatów ?... bo występują chyba w każdym serialu...to chyba jakiś odbicie rzeczywistości....bo, że pełno tam zazdrośników i zawistników.... to już wiemy....ale jeszcze i to ?

Młodszemu braciszkowi też zdaje się niewiele brakuje, żeby stać się podobnym nerwusem.... zazdrości bratu... na razie jeszcze się hamuje.... ale kto wie, co razem ze swoją Ipek będą wyczyniać....już ma zadatki....

A historię jeszcze ubarwia nam ciocia Surreyyi ....pokazuje się z "najlepszej" strony ... w nieznanym domu pełnym dworskiej etykiety .....niewiele się wszystkim przejmując.....Surreyya jest pewnie 'zadowolona' z jej .....swobodnego zachowania

Dobry wieczór Gromadko  .

GRA, mam kaca moralnego, bo pisałaś streszczenia WM głownie dla tych , którzy nie oglądają tego serialu, żeby ich zachęcić. Z Was wszystkich to chyba tylko ja nie oglądam, więc pisałaś je dla mnie.

GRA, naprawdę bardzo mi przykro, że się nie wciągnęłam.

Przede wszystkim dlatego, że świadomie sobie postanowiłam, że muszę z czegoś zrezygnować, bo nie podołam zaangażowania się w długi serial. Z tego samego powodu zrezygnowałam już z Przysięgi.

Zachęcałyście mnie żeby oglądać Rannego Ptaszka. Z Waszych relacji wynika, że jest lekki i przyjemny, ale nie wiem czy czasowo dam radę.

Właściwie to oglądam tylko GF, teraz włączę się w IM i oglądam jeszcze od wielu miesięcy i nie mogę skończyć Kolizję (Carpisma). Stoję na 19 odcinku chyba od 10 dni. Chyba nie jest dla mnie tak bardzo pasjonujący, ale całość ma 24 odcinki więc może uda mi się obejrzeć go do końca.

Zdarza mi się też oglądać jakiś serial w telewizji.

Jakiś czas temu wyświetlali w Stopklatce pierwszy sezon „Opowieści podręcznej”. Niedawno była powtórka a dzisiaj rozpoczyna się drugi sezon, więc zamierzam oglądać. W porównaniu do tureckich seriali to są oczywiście mini seriale, bo pierwszy sezon liczył chyba tylko 10 odcinków.

Paulinko, dzisiaj przeczytałam tylko GF 55.

Jak zwykle pięknie opisałaś wydarzenia dodając swoje uwagi. Bardzo dziękuję.

„Fatmagul na widok radosnego Kerima  straciła resztki humoru... Kerim szybko się  o tym przekonał .... W samochodzie przepraszał wszystkich za spóźnienie a  Fatmagul czekała z nadzieją, że opowie o spotkaniu nad morzem .... Niestety,  nie powiedział .... tłumaczył się sprawami  związanymi z pracą  ... 
Zawiedziona Fatamgul zdjęła obrączkę i schowała do torebki.... „

*Mam trochę za złe Fatmagul, że tak bardzo się pospieszyła. Nie wyobrażam sobie żeby w tych okolicznościach, przy wszystkich, Kerim oznajmił, że spotkał się z Vuralem. W ogóle wydaje mi się, że Kerim nie powiedziałby o tym spotkaniu Fatmagul, przynajmniej nie od razu, bo po prostu nie chciałby jej niepokoić. Pech chciał, że ona ich zobaczyła, ale dla dalszego rozwoju wypadków dobrze, że tak się stało.

Dzisiaj już się muszę pożegnać.

Dobranoc wszystkim.

Edytowano przez Basia54
  • Like 1

Gość GRA

22:09    😀
Dziś na Dobranoc chciałabym przedstawić Wam młodego, francuskiego piosenkarza 
Kendij Giraca...... urodzonego w rodzinie katalońskich Romów....
Kilka lat temu wygrał francuską wersję The Voice i teraz robi niezłą karierę ... nie tylko we Francji...🔊
<
Na początek Kendji Girac śpiewa piosenkę " Bella " - nagranie z " The Voice France "
.https://www.youtube.com/watch?v=kzloTqtgqPo
<
Kendji Girac i piosenka " Sonrisa "
.https://www.youtube.com/watch?v=4aKhZjVj55g
<
Kendji Girac i piosenka " Cool "
.https://www.youtube.com/watch?v=2Iyz_kX6s7g
<
Kendji Girac - "Tiago" piosnka z 2018 roku.....ponad 88 mln wyśw. :
.https://www.youtube.com/watch?v=-rKFhv15a-M
<
Kendji Girac - " Color Gitano "....ponad 130 mln wyśw. :
.https://www.youtube.com/watch?v=63K5VMx2BZM
<
Kendji Girac - " Pour oublier" piosnka z 2018 roku.....ponad 103 mln wyświetlń :
.https://www.youtube.com/watch?v=iToH6GuN2S4
<
Kendji Girac i Soprano śpiewają " No Me Mirès Màs ".....ponad 140 mln wyśw.:
.https://www.youtube.com/watch?v=kzNJammeCoA
<
Kendji Girac - piosenka Charlesa Aznavoura "LA BOHEME "
.https://www.youtube.com/watch?v=g8rZD5v4MtU
<
Kendji Girac i Ariana Grande śpiewają "One Last Time" ("Attends-Moi")
.https://www.youtube.com/watch?v=mOmEZuA5CBs
<
I na koniec piosenka " Andalouse" - śpiewa Kendji Girac .....ponad 318 mln wyśw. :
.https://www.youtube.com/watch?v=FndmvPkI1Ms
<
Mam nadzieję, że spodobają się Wam te dynamiczne piosenki... 🎶 🔊  🔊 🎧
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Gość GRA

Basiu,

no, nie bierz sobie tak do serca tego, co napisałam....nie tylko Ty nie oglądasz .....

wiadomo , że każdy ma jakiś ograniczenia czasowe.... nie wszystko da się oglądać... trzeba by było siedzieć przed telewizorem cały dzień.... a rzeczywistość woła ....życie się przecież toczy....

"Przysięgę " możesz sobie spokojnie darować .... chociaż ma trochę fanów....ale faktycznie szkoda czasu...

Ale " Rannego ptaszka " jak najbardziej Ci polecam.... warto obejrzeć... scenariusz świetny...aktorzy świetni...można się pośmiać.... a teraz takich romantycznych komedii na poziomie ...mało...

Bardzo, bardzo podobały mi się te dynamiczne piosenki na dobranoc 🙂 Warto było poznać tego wokalistę i wcale się nie dziwię się, że jego piosenki mają na YT tak ogromną ilość wyświetleń.Super się go słucha! Dzięki GRA😘

Byłam szczególnie ciekawa jego interpretacji piosenki "LA BOHEME"  Charlesa Aznavoura i...bardzo mi się ta interpretacja à la flamenco, podoba 🙂

...Ale "La Boheme " w wykonaniu Charlesa Aznavoura💖 i tak sobie przy okazji nie mogłam odmówić i teraz również jej wysłuchałam🙂

>

Pora już na mnie 😴

Dobrej nocki i pięknych snów nam wszystkim życzę 🙂.....👋

Dzięki za fajny komentarz do "NzS", GRA.💙💙💙 Dopiero go zobaczyłam

Cyt:"Tak się właśnie zastanawiam, czy w Turcji jest pełno takich psychopatów ?... bo występują chyba w każdym serialu...to chyba jakiś odbicie rzeczywistości....bo, że pełno tam zazdrośników i zawistników.... to już wiemy....ale jeszcze i to ?"

*O tym samym pomyślałam i wczoraj, i dziś, gdy patrzyłam na tego dziwnego Ömera. On rzeczywiście i wygląda, i zachowuje się jak psychopata, albo jak jakiś niezrównoważony nar.koman.

>

🙂DOBRANOC🌛 

Gość Aa..

Dzień dobry🙋‍♀️

Wpadłam tylko się przywitać👋 i życzyć miłego czwartku😀

Mam trochę zaległości, w weekend postaram się nadrobić. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko😊

.http://id.joe.pl/sub_images/pictures/d820b92abb146a45d923fa19da7fe3af_th2.gif

Witam 🙂

*http://ekarteczka.pl/kartki/53/1/d/17027.gif

>

Cześć Aa🙂....😁👍

>

A na miłe rozpoczęcie dnia proponuję posłuchać piosenkę "Somethin' Stupid" , którą śpiewają Robbie Williams & Nicole Kidman , i popatrzeć na daaaawno niewidzianą parę....Ömer & Elif 🙂

*https://youtu.be/tojPpt1QuLw

>

Przyjemnego czwarteczku nam wszystkim 🙂

Pozdrawiam 😘.....👋

• Like 1

Dzień dobry 😃

Ja tylko na chwilkę, zaległości niestety muszą poczekać... 😉☺️

>

Cześć Dziewczyny 😃👋

Aa😁

Dobre porównanie 😆👍

Kasiu 😁

Za Omera pięknie dziękuję 😘 za Elif już mniej 😛😂

Co ona mnie w KPA ...🤬 to jeszcze mi wystarczy! 😂

>

GRA 😃

Kendji Giraca najbardziej kojarzę z piosenki „Andalouse” 🎶🎵😉 👍 Dzięki za dynamiczną Dobranockę! 💃😘🏆🌹

>

Spokojnego czwartku Wszystkim życzę!  😘👋

Za chwilkę muszę wyjść, więc GF musi poczekać... wczorajszy odcinek również!  😊 

• Like 1

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:.

Wczoraj walczyłam z emotkami, pisałam Wam, że często a właściwie zawsze mam problem z ich dodawaniem. Poddałam się w końcu.

Zapomniałam wspomnieć, że oglądam również NzS. Na razie 😉 .

GRA, dziękuję za dobranocki i ciekawy komentarz do NzS 👍.

Paulinko😘 bardzo dziękuję za streszczenie GF 56 a Kasi za komentarz do tego odcinka 😘.

Kasia ma rację, pięknie oddałaś atmosferę tych poruszających chwil.

Cytat  Kasi:

Gdyby Vural od początku powiedział prawdę…gdyby był jego prawdziwym przyjacielem... wszystko dla wszystkich mogłoby wyglądać inaczej.Również dla Vurala.     

(Tylko Fatmagül niestety nie wiedziałaby wtedy, że można żyć inaczej. )

Zastanawialiście się kiedyś jak mogłyby się potoczyć losy Fatmagul, Kerima i Mustafy, gdyby cała czwórka młodzieńców została złapana i oskarżona o gwałt  bezpośrednio po fakcie a Vural mimo słabości swego charakteru świadczył na korzyść Kerima? Sama chyba nie wierzę, w to co napisałam, tzn. że Vural by się na to zdobył.

• Like 2

GRA, fajny wywód o Erdoganie, o tym jak jedno zdanie może wywołać szereg nieprzewidzianych i zupełnie niezamierzonych następstw 👍.

Dzisiaj mam wolne i dzięki temu mogłam obejrzeć RP. Już 42 odcinek, więc trudno mi się połapać. Nawet jak zacznę teraz oglądać to z Wami na bieżąco nie będę, bo miałabym dużo do nadgonienia. Zacznę więc jak skończę Kolizję.

Sanem wg mnie jest w typie Sureyyi z NzS. Podobne trochę luzackie uczesanie, szeroki uśmiech i wesoły temperament. Demet może ładniejsza od Asli, ale to już sprawa gustu.

Can w typie pana z reklamy Providentu (Mam plan, wykonam go sam).

„https://www.youtube.com/watch?v=98pXDAm9sTw”

Swoją drogą pan z reklamy podoba mi się bardziej niż Can. Ten ostatni jak dla mnie za bardzo rozrośnięty.

W tym filmie może wszystko jest trochę za ładne - i kobiety i stroje jak z pokazu mody, wnętrza, nawet skromne sklepiki i uliczki są takie schludne i odmalowane. Przypomina mi to seriale TVN, gdzie wszystko jest śliczne.

Ale miło się to ogląda, nie powiem . Daje chwilę wytchnienia od brzydoty i zgrzebności :classic_smile:.

• Like 2

Gość GRA

Dzień dobry 😀  😀  😀

w trakcie pisania tekstu dowiedziałam się z info WP, że Olga Tokarczuk dostała Nobla w dziedzinie literatury.

Wspaniała wiadomość.

Pani Oldze  wielkie gratulacje .🏆 🎇🎇🏅💐🙌🤩

OLGA TOKARCZUK z literacką Nagrodą Nobla!!💐

Wspaniale!! Brawo, brawo, brawo!!!

Ogromne Gratulacje!!🙂

>>>

GRA😁👍👍

Edytowano przez Kasia_5
  • Like 1

Witaj Basiu🙂

Jakiś czas temu ja również napisałam, że Can Yaman nieszczególnie mi się podoba i jak dla mnie jest za bardzo umięśniony 🙂😁 Teraz już patrzę na niego trochę inaczej😉(co też już pisałam😁) i ta jego muskulatura już mnie nie razi, a ostatnio nawet (stopniowo) zaczęła mi się podobać😁😉( w życiu bym tak nie pomyślała!) Ale to sprawiła dopiero postać Cana Divita, którą  Yaman kreuje w serialu EK", bo bardzo mi się ona pod każdym już teraz względem podoba😁 😉

Basiu.Życzę byś kiedyś znalazła czas na to aby obejrzeć serial EK od początku i być może dogonić bieżące odcinki, bo już dawno nie było w TV czegoś tak  kolorowego, relaksującego i przyjemnego w odbiorze🙂😊 

• Thanks 1

Gość GRA

Basiu, 
pewnie dobrze by było oglądać  " Wymarzoną miłość " od początku, aby zrozumieć relacje, jakie łączą bohaterów tego serialu....
Mimo lekkiej formy komedii, porusza ważny temat : jak kłamstwo może zaważyć na życiu człowieka...
Ogólnie... wprowadzając w temat .....jest to historia o dwóch braciach i dziewczynie między nimi...
Ojciec braci prowadzi dużą firmę reklamową, w której pomaga mu młodszy syn, Emre , zajmujący się sprawami finansowymi....drugi, starszy , Can, hula po świecie, i jako znany fotograf bierze udział w różnych akcjach ,  także bardzo poważnych...
Okazuje się , że ojciec jest poważnie chory i musi udać się na dłuższe leczenie. Ściąga z wojaży starszego syna, aby przekazać mu kierowanie firmą. Uznaje go za bardziej kreatywnego i  zdolnego , uważa , że dobrze poradzi sobie z prowadzeniem firmy.  Can wykręca się , bo nie chce tego robić, ma swoje projekty , ale w momencie , gdy dowiaduje się o chorobie ojca, decyduje się zostać i pokierować rodzinną firmą. 
Emre miał nadzieję , że przejmie kierownictwo firmy i robi się bardzo zazdrosny, jest zawiedziony....A podpuszczany przez ukochaną ( oddzielna historia ) , która kiedyś została wyrzucona z firmy i teraz stara się zemścić , chce  wszelkimi sposobami doprowadzić rodzinną firmę do upadku i przejęcia....
Między braćmi pojawia się młoda dziewczyna, Sanem, która z powodu okoliczności przyjmuj pracę w tej firmie... jako osoba do parzenia i podawania herbaty oraz, jak to potem określa ...do "przynieś - podaj - pozamiataj"....
Jej rodzina ma kłopoty finansowe , pilnie musi oddać dużą pożyczkę. Emre wykorzystuje ten fakt, pomaga jej finansowo pożyczając pieniądze , a potem opowiadając bajki naiwnej dziewczynie , że brat chce doprowadzić do upadku firmę, aby ją sprzedać i zwolnić ludzi ....wciąga ją w szpiegowanie brata i podkradanie pomysłów, które on przekazuj potem swojej ukochanej....
Właśnie z powodu tego szpiegowania, do którego zostaje zmuszona przez Emre , Sanem zbliża się do Cana ... Ale zwraca jego uwagę właśnie tym swoim niesfornym zachowaniem...różnymi wpadkami...  również kreatywnością... marzeniami o pisaniu....i wszystkimi cechami, których nie spotkał u żadnej innej kobiety...
Teraz on zaczyna ją obserwować...

No i co tu dużo mówić  -  ich wzajemne relacje bardzo się zmieniają... oczywiście... w miłość....
Sanem leci do Cana jak ćma.... ale wie... że na przeszkodzie staną.... jej kłamstwa i szpiegowanie...on bardzo kocha swojego brata i... nienawidzi kłamstwa.... dlatego ona stara się.... bronić przed miłością... i siebie i jego...

W międzyczasie jest dużo zabawnych scen... i między nimi .... i pozostałymi postaciami....naprawdę można się pośmiać....ale czasami wcale nie jest do śmiechu... sprawy całkiem poważne... i jak widzę w klipach ... też różnie będzie się działo....
A że jest ładnie i kolorowo, i wesoło ...dla mnie to tylko zaleta... po innych ....siermiężnych, smutnych , ponurych , dramatycznych produkcjach....i naszych.... i tureckich...przyjemnie popatrzeć i złapać dobry nastrój....

Chciałam ten serial trochę Ci przybliżyć... ale na pewno warto obejrzeć go od początku...

Trochę się... oczywiście.... rozpisałam ....( a potem pół godziny poprawiałam wszystkie techniczne niedoróbki )...

Mnie się bardzo podoba... szkoda tylko , że ... nie wiem dlaczego... nie mogę go nagrywać... a potem na Vodzie lub na fb... strasznie mi mieli...
Niektóre sceny.... i komiczne i romantyczne.... chętnie obejrzałabym jeszcze raz...

Nie wiem, czy wiesz, ale główny bohater tej opowieści czyli Can Yaman uważany jest teraz za " jedynkę " w tureckim show-biznesie... Wygrywa różne rankingi ...jest teraz na fali... a kobiety za nim szaleją... 
Mnie się podoba od początku...zawsze lubiłam brodatych mężczyzn , a on jeszcze ma swój fajny styl , którego się trzyma... nie sugeruj się może jego mięśniami... choć może to też dla niektórych ... zaleta...
Nawet Kasia, nieco sceptyczna na początku... teraz zmieniła zdanie...

Ogólnie serial ma bardzo dobre recenzje...

A może Kasiu , napiszesz dlaczego podoba Ci się ten serial ?....

może to będą inne powody ??? ....albo może ci , co go oglądają też coś napiszą...???

Gość GRA

O.... Kasiu... widzę , że trochę się minęłam z Tobą...

siedziałam teraz nad swoją odpowiedzią dla Basi i nie myślałam , że zdążysz  już coś napisać... i wywołałam Cię "do tablicy"...

w każdym razie dzięki .... może Basię jakiś zachęcimy....

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować