Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

/c.d./

3.
Wieczór, czas na niespodziankę Kemala.
To spora akcja. 
Akcja na miarę Kemala Bonda 007 (WOW! Prawdziwe Kino Sensacyjne!)
-Monitoring i alarmy - pod kontrolą.
-Zehir pojechał do holdingu - plan rozpoczęty.
-Zehra zakablowała o tym Emirowi - Emir wyjechał z domu - Emir i Zehra pod kontrolą. 
-Zagazowani gazem usypiającym ochroniarze leżą na ziemi - ochrona pod kontrolą. (Ayhan ma fajne pomysły)
-Prąd w domu odłączony - dom pod kontrolą.
-Kemal wszedł do domu - włosek Deniz zdobyty -  próbka DNA gotowa! 
A Emir gupek siedzi w firmie! (Hihihi, Emir wyrolowany)
3...2...1...Start!!!  
Emir załapał! 
To pułapka!!! 
Pędzi do domu.
Wszystkich budzi.
A w ciemnym kącie Kemal całuje Nihan.
(Cmok, cmok... na pożegnanie. Pod nosem Emira! 
Hihihhi! Brawo Kemal!!!)
Nihan myśli, że tylko po to Kemal przyjechał. (Racja, po całusa też) 
Kemal uciekł.
Emir za nim.
Ups!
To nie Kemal???
Co się dzieje?
-Dobry wieczór, to ja Ayhan.
To taki mały psikus.
Taki rewanżyk.
A propos...
Może jeszcze kiedyś wpadnę.
Łatwo wejść do twojego domu panie Emirze. 
Emir zrozumiał. (Domyślny jest)
Policja tylko niepotrzebnie się fatygowała.
Emir nikogo nie oskarża.
Nie ma wrogów.
Nie wie co się stało. (Spokojnie, to tylko awaria)
A gdzie Kemal?
Kemal już dawno ma motorze odjechał. (Papapaaaa)

/c.d.n./

• Haha 1

/c.d./

4.
Nihan i Deniz wyjechały.
Emir osobiście je odwiózł.
Jest dobrym ojcem.
On już tęskni.
On obie je kocha.
Hmm... 
Powtarza to głośno i często. 
Bardzo chciałby mieć taką rodzinę.
Ale jej nie ma.
I nie będzie mieć. (Ojoj, za pieniążki tego nie kupi???)
5.
Tydzień później...
Włosek Deniz tydzień temu bez przeszkód trafił do laboratorium. (Nareszcie)
Dziś są wyniki.
Kemal poznał prawdę.
Na 99% jest ojcem Deniz.
Teraz zrozumiał słowa Nihan. 
-Kiedyś miał pożałować swoich obraźliwych słów do niej.
Dziś  jest ten dzień.
A Nihan i Deniz  zniknęły.  (Nudy nie ma)

• Thanks 3

Przerwa! ⏲️

Dziś chyba nie zdążę na ALA 😟 

Może uda mi się obejrzeć później odcinek 😉 

Pa! 👋

KS 175

Nihan mnie rozwaliła... We wspomnieniach Kemala dostała od niego kalejdoskop, który miał jej przypomnieć wiosnę. Zdziwiona zapytała - Co to jest? 🤭😬🤣

Hmm... Czy tam,  to aż tak mało popularna zabawka? 🤔

Zehir, Vildan i Yasemin,   dzięki nim Kemal wszedł do sali Nihan. Przyniósł jej kalejdoskop, może się obudzi? 

Ooo... Nihan obudziła się! 

Pyta o Deniz i o Emira. 

A Emir w domku znalazł pomarańczowy pamiętnik! Ten właściwy, ten dla Kemala! 😱 

Kemal przyniósł Nihan wiosnę, ale to na nic😫 Nihan nie chce go widzieć! Chciał zabrać jej Deniz i tym ją zranił. 

Kemal wyszedł załamany😩😭

I teraz Nihan olśniło,  sprawiła mu przykrość... 😲🤯🙄🤦‍♀️

Ok, to przez leki! Rozumiem👍

Emir szybko przeczytał opasły pamiętnik😱 Kartka po kartce wyrywał, tzn. czytał😲😲😲

Ma obawy czy Kemal też go przeczytał? A jak myśli gupek, skoro podejrzewa Kemala o wizytę w domku na wsi? 🤪

Emir  połączył fakty.. Asu go okłamała, bo chroniła Kemala.  Odwiedził już Asu,  ale Kemal przerwał im kłótnię i szarpaninę. 

Krok następny... Warsztat samochodowy. Emir na nagraniach zobaczył Kemala. To on sprawdzał lokalizację jego auta. 

Wszystko jasne! Kemal był u Nihan 😲

Edytowano przez Pani KO

Emir stał nad Nihan, jak kat! 👹

Niby miły, ale był wściekły. Jak zawsze fałszywy! 😡

Emir zabronił Asu odwiedzin u matki??? Ooo...😱

Za wycofanie oskarżenia od  Leyli chce jej udziałów! 😤

Ayhan musi zapłacić wysoką karę! 😡

I na koniec Emir przyniósł Nihan kwiaty i misia. Z tym misiem spała Deniz, na nim jest jej zapach. Ok, na pewno jest! Nihan go czuje.   Fajny gest troskliwego Emira...  Tylko kto w to uwierzy!? Myślę, że w tym misiu jest podsłuch!! 😡

Cześć Michale🙂

Ano 😀, mamy moc! 😀Cieszę się,że Twoja kontrola lekarska wypadła pomyślnie i że masz ..."zielone światło na zieloną trawkę"😀 Gratuluję 👍Pozdrawiam Cię Michale 🙂👋

Cześć KO🙂
Dzięki za super 👍relację z KS🙂😘🌷Ja dziś zerkałam na odcinek tylko jednym okiem🙂
cyt:" Emir szybko przeczytał opasły pamiętnik 😱Kartka po kartce wyrywał, tzn. czytał 😲😲😲Ma obawy czy Kemal też go przeczytał? 
...A jak myśli gupek, skoro podejrzewa Kemala o wizytę w domku na wsi? "🤪 - 😀😀😀👍
KO,cyt:" Emir przyniósł Nihan kwiaty i misia. Z tym misiem spała Deniz, na nim jest jej zapach. Ok, na pewno jest! Nihan go czuje.Fajny gest troskliwego Emira...  Tylko kto w to uwierzy!? Myślę, że w tym misiu jest podsłuch!!😡 "
 KO.Ja też sądzę,że ten misio jest "szpiegiem"🧐😡Nie podejrzewam Emira o taką wrażliwość...Zapach Deniz Emir jej przyniósł??😉Myślałby kto!
*Pauliś🙂💗Streszczenia KS przeczytam później😀😘

• Like 1

KS 175
Oj zabolało Emira to co czytał w pamiętniku przeznaczonym dla Kemala, zabolało.Już sam pamiętnik parzył go w ręce, ranił oczy i był jak nóż wbity w serce; pomijając fakt,że Emir zamiast serca ma pompę. Z zazdrości nawet się biedaczyna popłakał,bo pewnie to on chciałby być adresatem takiego  pięknego dziennika.No niestety.Emir nie zasłużył na takie uczucie.Nie jest wart tego by doczekać się podobnego gestu od Nihan. Zresztą..chyba nawet od nikogo.(może Zeynep 😉?)
A właściwie czego Emir się spodziewał?Że Nihan przestanie myśleć o Kemalu, że przestanie go kochać bo szanowny mężulek tak sobie życzy i tego żąda? Że Nihan zapomni,że Deniz jest córeczką Kemala i rzeczywiście odetnie go od niej na zawsze?Że nigdy nie powie mu prawdy? Nie podobało mi się,że Nihan ukrywała przed Kemalem,że to on a nie Emir jest ojcem Deniz,ale troszeczkę ją rozumiem.Była zastraszona...choć to i tak nie znaczy,że uważam że dobrze zrobiła. Mimo wszystko doceniam to,że choć tym pięknym dziennikiem Nihan chciała dać Kemalowi choć namiastkę tego utraconego czasu,który mógłby spędzać z córeczką.Nic mu go nie zwróci oczywiście ale w tej sytuacji miał choć tyle... 
Może gdyby od samego początku Kemal,Leyla,Vildan...wszyscy wiedzieli,że Nihan spodziewa się dziecka Kemala, Emir nie miałby Nihan w szachu.Nie mógłby jej dzieckiem szantażować choć najpewniej i tak by coś wymyślił by ją dręczyć...ale wówczas Nihan nie byłaby ze wszystkim sama.  

• Like 3

Dzień dobry/dobry wieczór 😉 

Witam Wszystkich👋.

Melduję się na GF 18.👩‍💻

Nie przepadłam, byłam na kafe wczoraj ok. 19 (?) i zostawiłam 2 posty. Zastanawiam się, czy nie byłam tam  ostatnim gościem. Słowo harcerza nic nie narozrabiałam 😀.

Pierwszy post był powitalny z życzeniami urodzinowymi dla Michała.

Michałku 💐

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!❤️

>>

Drugi post był do KO z podziękowaniami za streszczenia KS (poniedziałkowe i wtorkowe).

Kiedy chciałam umieścić trzeci post, to już naszej GF 17 nie było :classic_sad:.

Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś z Was widział moje posty?

Na dodatek wczoraj wyczerpałam limit reakcji:classic_sad:.

GRA,

Bardzo mi przykro, ale nie zdążyłam wysłuchać Twojej dobranocki z piosenkami Chrisa Rea.

Jednak przeczytałam, że wspomniałaś o mnie, że podobają mi się Jego utwory.

Dzięki za pamięć.

>>> 

Ja byłam trochę zajęta.

Dzisiaj fryzjer, pieczenie, sałatka jarzynowa ( czy znów zostanie w lodówce? 🤔), bo jutro jedziemy wszyscy ( z Mamą) do Małego na urodziny.

Tym razem lapek zostanie sam w domu i zestaw satelitarny też:classic_biggrin:.

>>> 

Miłego wieczoru 😘🤗.

• Like 1
  • Haha 2

WM

Ostatnio poczytałam sobie na Fb dyskusję na temat: „Kiedy Omer zakochał się w Zehrze”.

Wszystkie wypowiadające się osoby zgodnie napisały, że od samego początku, jak tylko ją zobaczył, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Omer przez cały czas obserwował Zehrę. Jego oczy, kiedy czasami na nią patrzył mówiły wszystko, słowa nie były niepotrzebne. Jednak Omer ukrywał swoje uczucia, a dużo, dużo później przekonamy się, jak bardzo było mu trudno przełamać się i mówić o nich otwarcie i powiedzieć, że kocha Zehrę.

Dyskutujący zastanawiali się też „Kiedy Zehra pokochała Omera”? I tu zdania były podzielone.

Chyba pokochała go z czasem, kiedy bliżej go poznała i przekonała się, jakim naprawdę jest człowiekiem pod tą niedostępną maską.

Ja Was tylko pocieszę i napiszę, że stanie się to w 1 sezonie (180 odcinków tureckich).:classic_biggrin:

Jak dla mnie przełomowym odcinkiem jest 75 turecki, od tego momentu serial jest coraz bardziej ciekawy.

• Like 2

Witaj Elfi 😘... tym razem w GF 18😁

Mieszają nam,mieszają...A my i tak się nie poddajemy😁

Elfi.Ja widziałam Twoje posty na GF17🙂Wiem też,że spodobała Ci się "Śląska wiązanka", moja urodzinowa dedykacja dla naszego Michała😁

Elfiku🙂 Serdeczne życzenia i moc buziaków dla Filipka z okazji Jego urodzin🎉🎈🎁🎂🍨i super  urodzinowej imprezy dla Was wszystkich😘 

*Udanych wypieków Elfi...tym razem to chyba już nie zapomnisz o sałatce🙂Aha.Tamta to sama wywędrowała z lodówki czy jeszcze nadawała się do tzw.konsumpcji?🙂

*(biedny lapek😢😫)

*Bezpiecznej drogi Elfi 🙂 Pozdrawiam Cię 😘👋

• Thanks 1

Cześć Kasiu 🙂 

W imieniu Filipka dziękuję za życzenia ❤️.

Imprezka będzie spora, bo w okolicy ZG mieszka cała Rodzina Synowej.

Tak, podobała mi się  "Śląska wiązanka" 😀.

O dziwo, poprzednia sałatka nadawała się do jedzenia po naszym powrocie. 

Jedliśmy ją do znudzenia :classic_biggrin:.

Ty już pewnie liczysz dni do wyjazdu. Skąd masz wylot?

Erkan Meriçle Hayata Gülümseyelim  („Uśmiechnijmy się do życia z Erkanem Meriç”)

Klip taki sobie, ale jak chcecie to możecie zobaczyć Erkana z Mamą [ (0:28) inne zdjęcie niż na Insta], następnie Hazal z aktorem z „Halki”, Erkana z ukochaną Bellą (biała kotka) przed Jego domem za Stambułem, 1:45 to obsada z Halki ( z „Hayat” z ALA).

https://www.youtube.com/watch?v=5P7D-3wgvd0

• Like 1

Oj tak Elfi🙂Liczę już,liczę i bardzo się cieszę,bo to już za chwilę.Lot mam z Gdańska do Doncaster/Sheffield,a potem autem do Ashbourne.Będzie się działo😁🤯,bo moi w tym tygodniu  przeprowadzili się do domku i jeszcze wszystko/dużo jest w kartonach😁No i..wszystkie ręce na pokład😁 jak to się mówi😁😉

KO 🙂 

Jak zaczęłam czytać Twoje streszczenie KS to nawet limity mi się odblokowały😀.

Świetnie  i pomysłowo opisałaś akcję  Kemala Bonda 007😂.

I jeszcze te perełki:

„Galip wykonał rozkaz Ayhana.
Z osobistego konta zapłacił karę skarbową. 
Karę, którą sam dla niego wymyślił.  (Geniusz!)” 🙃

„Kemal pyta, naciska!
A Nihan jest szaleństwu bliska.”💞

„Leyla za współpracę z Kemalem dostała nowe stanowisko. 
Będzie szefową  działu zakupów.  (Będzie apaszki zamawiać hurtowo?)”😂

(F,)„Przyszła z czystym podkoszulkiem i jedzeniem. (Cóż... Czystego sumienia nie sprzedają)”. 🤑

>> 

Kasiu  🙂

Dziękuję za piękny komentarz do KS.

Ja dzisiaj tylko słyszałam odcinek, bo kroiłam sałatkę w kuchni.

Nie wiedziałam, że Emir popłakał się oglądając pamiętnik ze zdjęciami Deniz.

• Like 1
  • Thanks 1

KO🙂Dzięki za kolejne świetne! streszczenia KS👏💐 Ubawiłam się akcją Kemala Bonda 007😂😂Suuuper😂

• Like 1

Kasiu,

To faktycznie będzie się działo. Taka przeprowadzka ze wszystkimi rzeczami nie jest taka prosta. Na początku trudno wszystko ogarnąć. Oj, to przyjedziesz bardzo zmęczona… ale i szczęśliwa.

Radością jest to, że będą wygodnie mieszkali w domku i pewnie, co bardzo ważne, z ogródkiem.

Byłam kiedyś przez tydzień w Szkocji w Airdrie (15 km od Glasgow) i bardzo podobały mi się te ich domki czy bliźniaki piętrowe z ogródkami. Kawałek własnej przestrzeni.

Kasiu, każda zmiana jest na lepsze i życzę Twojej Rodzinie, aby dobrze Im się tam mieszkało i aby byli w tym domku szczęśliwi ❤️.

Cała nasza Gromadka GF pozdrawia Ich serdecznie i życzy zdrowia i szczęścia. Wszystkiego dobrego!👋😘🤗💕😀. Pozdrowienia z PL.

• Like 2
  • Thanks 1

Gość Aa..

👋KO, dziękuję za kolejną porcję sensacji😘 Opis niespodzianki Kemala wymiata 👍 wszystko pod kontrolą😂 Ja również byłam zaskoczona reakcją Nihan na kalejdoskop😁 Może dzieci z tzw wyższych sfer nie bawiły się takim czymś🤔 Drewnianych zabawek też w dzieciństwie nie widziała:classic_rolleyes:

👋Kasiu, super komentarz 👏 cyt.,,Emir zamiast serca ma pompę'' W punkt 👍 Miś Deniz ma zastąpić nieudolną ochronę, która nie powstrzymuje Kemala, tylko denerwuje pacjentów🤪 Gratuluję nowego lokum. niech  Im się dobrze mieszka🏡

👋Elfi, Widziałam Twoje posty, napisałam swój, ale po kliknięciu ,,odpowiedz'' pokazał się komunikat ,,nie znaleziono strony''  Życzę wszystkiego najlepszego Filipkowi 🎂, a Tobie udanych wypieków, wesołej imprezy i żeby sałatka pojechała z Wami😄

👋M. Super wiadomość💚 Tylko się nie forsuj na działeczce🏋️‍♂️

Dziękuję Elfiku 😘 Moi już mówią,że dobrze im się mieszka, a i kawka w ogrodzie jakaś smaczniejsza🙂 

*No i znowu mam...!! Przepraszamy,nie możesz dodać więcej reakcji dzisiaj 😡

*Pooglądałam sobie zdjęcia i poczytałam o szkockim Airdrie,Elfiku 🙂 Nie byłam w Szkocji.

...Jak tam na Wyspach wszędzie podobnie😁

>

Dziękuję Aa😘

...i dziękuję w imieniu rodzinki🙂

Aa,cyt:"Ja również byłam zaskoczona reakcją Nihan na kalejdoskop😀 .....Może dzieci z tzw wyższych sfer nie bawiły się takim czymś 🤔...- 😁dokładnie to samo sobie pomyślałam 😁

• Like 1

Aa   🙂

Dziękuję, dziękuję 😀.

Czyli jutro będzie zmiana. Jedzie sałatka, a lapek zostaje :classic_biggrin:.

O, też "mnie" widziałaś! 

Nie wiedziałam, że o tej porze  mały tłok się na naszej kafe zrobił :classic_smile:, a myślałam, że byłam sama.

Może wszyscy chcieliśmy wysłać posty w tym samym czasie i kafe tego nie wytrzymała :classic_biggrin:?

Gość GRA

22:36

Dobry wieczór  😀
Dziś na Dobranoc, na dobry początek nowego numeru naszej strony, 
trochę wspomnień z naszego głównego tematu .... czyli oczywiście ... GF...
Może trochę odczaruje nasze forum...
<
Na początek piosenka " Bana Ellerini Ver " i Özdemir Erdoğan
.https://www.youtube.com/watch?v=bIvVlibeq4E
<
W drugim klipie rosyjska piosenka " В темных глазах твоих " , którą śpiewa Zara :
.https://www.youtube.com/watch?v=J6odiEmMe2U
<
W trzecim klipie Tarkan i jego piosenka " ASK "
.https://www.youtube.com/watch?v=KvHrxsGssa0
<
Arabska piosenka "Ma'darsh Ansaak" którą śpiewa Mohamed Hamaki
.https://www.youtube.com/watch?v=HhwTjjpkTSk
<
Rafet El Roman i jego, dobrze nam znany przebój "Seni Seviyorum",
 który śpiewa razem z Sinem :
.https://www.youtube.com/watch?v=JTvpgcGTDnY
<
Demet Akalın i piosenka " Sana Veda" i dobrze nam znane fragmenty GF
.https://www.youtube.com/watch?v=BCgqzreNlIk
<
Ajda Pekkan i piosenka " Olanlar Oldu Bana "
.https://www.youtube.com/watch?v=UXemjJv6Pws
<
I na koniec hiszpańska piosenka "Volver a amar" ,  którą śpiewa Cristián Castro
.https://www.youtube.com/watch?v=lt_9bMtj98Q
<
Kolejna porcja wspomnień z naszego tematu...

Ja dziś też miałam problem ... z przejściem na 2 stronę... pokazywał się kod 502...

Elfi, dla Ciebie później, specjalnie powtórzę wczorajszą Dobranockę ....na razie biorę się za oglądanie .... bo czytając Wasze posty widzę , że dużo się znowu działo....
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

GRA 👋

Dziękuję! Jednak dzisiaj jest już późno, to może wstawisz ją w niedzielę lub poniedziałek jeśli Ci tak pasu.j.e. Ja nie będę miała możliwości wcześniej jej wysłuchać.

Och GRA💐💐

Takie piękne klipy, że aż nie wiadomo, który najpiękniejszy.:classic_smile:

Z utworów to oczywiście najbardziej lubię " Bana Ellerini Ver "🌹 i  "Seni Seviyorum"🌹.

Bardzo Ci dziękuję za miłe chwile z Kerimem i Fatmagul :classic_love:.

>>> 

Dobranoc🌚.

Pięknych snów:classic_smile:.

23:39

Och jakie piękne wspomnienia...💕GRA🌷🌷🌷 Dziękuję Ci 😘 za te wszystkie piękne klipy...za przecudną dobranockę💕💕

*Przy "Volver a amar"przełykałam łzy...  a teraz jeszcze, kolejny już raz z ogromnym wzruszeniem słucham "В темных глазах твоих"...GRA 🙏 😘 💕💕💕💕    

>

I còż powiedzieć po takiej! dobranocce...

Pięknych snów Kochani💕

DOBRANOC 🌛 🤗

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować