Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

Gość GRA

A teraz trochę o KS....
Obejrzałam właśnie dzisiejszy odcinek.... ale właściwie chciałam się odnieść do 3 ostatnich....
Już wczoraj chciałam to napisać... ale to całe zamieszanie na kafe.... trochę mnie wybiło...

Pomijając sprawczynię tego tragicznego wydarzenia......... uważam tym razem, że niestety...
 to Kemal jest wszystkiemu winny ... i słusznie sam siebie o wszystko obwinia.......
Patrząc na jego " wieczną" miłość do Nihan,   nie rozumiem , jak mógł doprowadzić ją do takiego stanu....
Okazało się, że w swojej zaciętości wcale nie jest lepszy od Emira......który , jak pamiętamy ... chciał... a właściwie...  zrzucił wózek z dzieckiem... do morza .... na oczach matki.
Kemal  ....chciał oderwać to dziecko od Nihan......bo jest jego....
Pomijam teraz jego późniejsze tłumaczenie,  że chciał, żeby ona pobiegła za swoim dzieckiem 
( co to - marchewka na wędce ?)... i za nim... żeby z nim wyjechała...

Pamiętam jego słowa, gdy dowiedział się, że Deniz jest jego córką...
Powiedział...... wykrzyczał.... że ją odbierze...

To jest postępowanie kochającego mężczyzny ???... Chce odebrać matce dziecko ... z zemsty, że ukryto jego ojcostwo...??? 
Doskonale przecież wiedział w jakiej sytuacji jest cały czas Nihan... jak jej rodzina była szantażowana za Ozana... jak ona była dręczona przez Emira... ile czasu żyła w ogromnym stresie....że chciała wyjawić mu tę tajemnicę .. ale on się wtedy od niej odwrócił...!!!

Nihan mu to wszystko starała się  - w nocy , w tym wiejski domku -  przypomnieć, wytłumaczyć, ...... jeszcze raz przypomnieć.... jaki jest Emir... że nie odpuści... że trzeba znaleźć inny sposób...

Wiedział to wszystko, a mimo to chciał odebrać jej dziecko... i właściwie to zrobił...!!!

A teraz ma wyrzuty sumienia ... ?    Niestety , jest winny  .. i to jak !!! 
U mnie ma teraz dużą krechę...

Dziewczyna jest po operacji, ledwo przeżyła wypadek... ma usuniętą śledzionę... zdrowie już naruszone do końca życia , a on się teraz kaja... ???  I jeszcze jaką akcję zorganizował , żeby dostać się do Nihan......i ją obudzić...
Śmiechu warte.....To jest miłość...???? 

Może i dobrze, że wreszcie sam zrozumiał, co chciał zrobić... i kajał się przy jej szpitalnym łóżku :
" To moja wina... Dlaczego Ci to zrobiłem...? Jak mógłbym odebrać Ci dziecko ...?
...Skrzywdziłem Cię,...nie słuchałem... nie próbowałem Cię zrozumieć...  
Dlaczego kazałem Ci cierpieć...? Dlaczego musiałaś się bać, że odbiorę Ci Deniz...????
.......Otwórz oczy ... uwolnij mnie od wyrzutów sumienia...(!!!!)

Nihan : Odebrałeś mi córkę... wyrwałeś mi serce.... odejdź stąd...

Z kolei Emir tak strasznie przeżywa ten wypadek Nihan ... że złość ........... i łzy ...........zalewają mu oczy ..
 i jego mózg........Albo i nie...???  ... bo staje się bardzo kreatywny...
W każdym razie wziął się ostro do działania...
Szuka...szuka... odkrywa po kolei wszystkie fakty...  No i  po kolei karze......

W ciągu paru godzin jest zdolny zorganizować akcję ukarania wszystkich zamieszanych w tę akcję, ....ukrywanie... oszukiwanie ... go...
Znowu Emirek/ "Bruce Wszechmogący" wszystko załatwi : ukarze Asu,  Leylę,  Ayhana,  Zehrę /od Zehira...

Wyciągnie swoją karzącą rękę do wszystkich .
Jeszcze został Kemal i Vidan - ciekawe, co im wymyśli...

No i ciekawe..... co "miś, mały miś"...  mu powie.... 
Ciekawe czy Nihan też będzie chciał tak ukarać...???  no, czy do wszystkiego jest zdolny ?
Czy chęć zemsty - za wyjawioną tajemnicę ojcostwa w pamiętniku Nihan , za wypadek....  zaleje mu całkiem mózg ....???

A Kemala w nocy dręczą słowa Nihan : 
"...Emir jest podły, ale nie jest ojcem ...
Ty musisz najpierw pokonać swoje okru..cieństwo, bo ...ty masz dziecko..." 

Zobaczymy ...w następnym odcinku ..... jak z tego wszystkiego wybrną...
Kto kogo przechytrzy...i co się wyda .........

No, ciekawe, ciekawe... akcja gęstnieje...krew się leje ??? 
Robi się coraz bardziej dramatycznie...

Dobry wieczór 😉

Trochę za późno dotarłam na forum, a tu tak towarzysko było 😃😂😍😘

Na szczęści reakcji mi wystarczyło😅

Dziewczyny, dzięki za uśmiech i miłe słowa😘🌸🌼🌷🌹🌺 Cieszę się, że zaległości są powodem do śmiechu, bo w serialu czasem ciężko się ogląda niektóre sceny, a ostatnio tylko ciężko🤯😩😉

>

Kasiu😃

Piękny wpis o dzisiejszym KS🏆👏😘

Gratuluję Twoim Młodym nowego domku z ogródkiem! 💐🥂🍾😊 Będzie się działo.... z urządzaniem nowych kątów. Każda para rąk się przyda...🤲🤲🤲🤲.... Czeka Ciebie pracowity wyjazd,  ale i radość ze wspólne spędzonego z nimi czasu 😃🤩

>

Elfi 😃

Dużo zdrówka, radości, fajnych zabaw i powodzenia w szkole dla Filipka❣️😘🎁🎈🎉🎊💗 

Dużo gości, to dużo prezentów! 😅 Na pewno taki moment jest fajny dla solenizanta, a gościom pozostaje czekać, który prezent najbardziej przypadnie dziecku do gustu 😁

>

GRA😃

Dobranockę pozostawiam na rano, ale widzę, że będzie piękne wspominanie 😍😍💗 Dziękuję!😘🌹🌷🌺

>

Michałku! 😉

Spokojnych snów...😴

>

Dobrej nocy Wszystkim życzę! 😘🌟

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 1

GRA😀

Ciekawy komentarz o ostatnich dramatycznych odcinkach KS.👏🏆💐😘

Ja tej „wiecznej  miłości” między Nihan a Kemalem do tej pory nie zauważyłam, a obejrzałam każdy odcinek emitowany w TV, dalej nadal nie sprawdzałam. 

Nihan. 

To ona przyłożyła rękę do wsadzenia  Kemala do więzienia. Potem, gdy Kemal był już wolny, uświadomiła sobie, że jednak potrzebuje jego pomocy. Wtedy Emir porwał Deniz z Anglii. Nihan, gdy czuje się pewniej,  zbliża się do Kemala, podsycają jego nadzieję, a kiedy Emir znowu za mocno naciska kontrolując żonkę, ona znowu oddala się od Kemala. Przecież Nihan jest świadoma, że Emir każe ją śledzić. Dlaczego późnej jest taka zaskoczona? Udawanie agentki (łamagi) , bo ona chce pomóc,  jest dla niej chyba tylko rozrywką? Przecież  Kemal ma ludzi, fachowców od takich zadań. 

W tych tak istotnych jak nam pokazują retrospekcjach widzimy przeważnie, a może i zawsze pomysły i niespodzianki Kemala. A co Nihan wymyśliła z miłości do Kemala? Kemal jednak bardziej się angażował. 

Kemal. 

Poznał prawdę o córce. Sam ją odkrył mając coraz częste podejrzenia swojego ojcostwa.  Wiele razy namawiał Nihan do wspólnej walki przeciw Emirowi. Kemal też może ochronić Nihan, Deniz i jej bliskich. On nie boi się Emira, udowodnił już to.  Ale Nihan nadal nie może pójść za ukochanym, którego ponoć bardzo kocha i mu ufa (???)  To przecież Kemal pokazał Nihan, że nie powinna bać się tego świra. Kiedy  poczuł się oszukany przez swoją ukochaną, chociaż wie jaka jest jej sytuacja, wpadł w szał.  To raczej mnie nie dziwi. Kemal zna tego  p.sychola. I co mógł pomyśleć. Jego córka  jest pod  opieką szaleńca, jest pod jego  wpływem, mieszka w jego domu, to on spędza z nią czas, patrzy na nią, widzi jak śpi, nosi na rękach, slyszy jej śmiech, czuje zapach i słyszy pierwsze słowa. Nihan już odebrała Kemalowi ten bardzo ważny czas z córką, a teraz Emir, jego największy wróg, którego Kemal nie chciał w swoim życiu,  chce żyć właśnie tym  życiem, życiem które należy do Kemala. (Ja bym się wściekła na jego miejscu) Nihan w szpitalu powiedziała do Kemala, że zabierając Deniz wyrwał jej serce... A co ona zrobiła rozdzielając go z córką?  W pierwszy rok jej życia  zamierzała mu o niej powiedzieć. Jednak po tym co wyprawia Emir, nigdy by tego nie zrobiła. 

Nihan chyba zna Kemala? Powinna przewidzieć jego reakcję. Z retrospekcji wiemy, że o córce marzyła Nihan, a on był szczęśliwy. To prawda, że przez  Nihan Kemal się zmienił. Mam na myśli wiezienie. Przez więzienie bardzo się zmienił, to było nieuniknione. Jednak nie stał się takim zwyrodnialcem jak Emir. Żal do Nihan też mu przeszedł, tak bardzo ją kocha. Kemal atakując Emira  broni się przed nim. Emir atakuje ze strachu, bo boi się, że straci Nihan a teraz także i Deniz. Pokochał je obie, tak mówi i wmawia to sobie. Żałosny jest! Chociaż w milość do Deniz można uwierzyć, bo miłość do dziecka, to już inne uczucie, niż do kobiety. Gdyby Emir kochał Nihan - już dawno pozwoliłby jej odejść! 

Nie chcę usprawiedliwiać Kemala, ale kto w takiej sytacji nie byłby wściekły  i zazdrosny? Kemal miał jeden cel - zabrać swoją córkę z łap p.sychola Emira. Niestety zrobił to w najgorszy możliwy sposób.  Był pewny, że teraz, gdy on zna prawdę o Deniz, Nihan pójdzie za nim. W końcu będą razem żyć i wspólne walczyć z tym p.sycholem. Niestety  bardzo się pomylił. Gdyby nie żmija Asu, tego wypadku by nie było. Niestety, opamiętanie Kemala przyszło  za późno.

Emir bardzo przeżywa wypadek Nihan, bo co by się z nim stalo po jej ś.mierci! Stracił by sens swojego życia, tzn. dręczenie Nihan. Nie miałby jej rodziny, z którą jakoś to jego nędzne życie się toczy,  bo  jego diabelska rodzinka nie nadaje się do wspólnego życia. Mujgan dopiero wraca do świadomości. Przypuszczam, że największy szok przeżyje, kiedy bliżej pozna swoje  dwa  d.iabły, na Galipie już się poznała. 

>

Rozpisałam się,  może jeszcze na trochę zasnę...  😘🌟

Edytowano przez Pani KO
  • Like 2
  • Thanks 1

Dzień dobry🙂

>

GRA🙂KO🙂 Świetne,wnikliwe i bardzo ciekawe komentarze Dziewczyny! Dziękuję🙂🌷
>
Pozdrawiam serdecznie Gromadko i ...

*sobota_002.jpg

• Like 1

Gość M...

Dzień dobry Ekipo!

Udanej, pięknej soboty!

Kasiu - spokojnej podróży! Przy czym Ty uśniesz w samolocie, skoro nie ma KPA? ;-) :-D

Elfiku! Udanej imprezy!

Pozdrawiam Was serdecznie!

M.

Dzień dobry😃☔

Kasiu 😀👋

Dzięki! 😊😘

„Elif” na przespany lot? 😱🤪 To się wyśpisz! 👍🤣

>

Michale 😀👋

Sobota rano, a Ty nie śpisz⁉️ WOW! 😛😂😂😂

>

Elfi😃

Bezpiecznego wyjazdu💗Udanej imprezy🎁🎈🎉🎊 i pięknej pogody😘☀️

>

U mnie nie zapowiada się na piękną pogodę🤨 Od rana grzmi, błyska i deszcz leje...  spać się nie da! 🤪

Dlatego dziś mam dzień lenia 🤣

58e11f06b4db119871fe11a134e309d31497.jpg

Spokojnej  i  miłej soboty, niech dopisują humory😘😜

Gość M...

Część Kasiu! :-)

Niezły pomysł z "Elif"! :-D Pamiętaj, tylko jeden odcinek! Bo Cię nie dobudzą! ;-)

Cześć Paula! :-)

Wróbel i leń? Ma się to tak do siebie jak:

- ogień i woda,

- ja i zdrowie,

- GF i powtórka,

- BBO i normalność, ;-)

- KS i wielka miłość, ;-)

- WM i dynamiczna akcja, ;-) ;-) ;-)

- ALA i powaga ;-)

Uśmiechniętego dnia!

Pozdrawiam!!!

M.

Dzień dobry 😀

Jesteśmy na miejscu (razem z sałatką).

Podgoda jest bardzo piękna  i słoneczna, 22 st.

Życzę  Wam przyjemnego dnia 😊.

KO dla Ciebie ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️.

• Like 1

Gość Aa..

Dzień dobry🙂

Miłego weekendu  życzę☀️

.https://img.besty.pl/images/396/44/3964499.jpg

IM

Pięknie Seyit przyozdobił Petra🥊 Teraz swoje draństwo dosłownie  ma wypisane na twarzy 🤪 Szura od razu poznała rękę mistrza makijażu😂

Gość GRA

22:38

Dobry wieczór 😀
Dziś pewnie wszyscy oglądają Eurowizję ....
Ja nie mogłam wcześniej... ale widzę, że znowu wszyscy wrzeszczą... 
Ciekawe czy było ciekawe....

Z tej okazji na Dobranoc posłuchajmy ... zwycięzców Eurowizji z ostatnich lat ...🎶
<
Na początek zwyciężczyni z 2018 roku - Netta ( Izrael ) i piosenka  "Toy"
( oficjalny teledysk )
.https://www.youtube.com/watch?v=CziHrYYSyPc
<
Piosenka z roku 2017 - Salvador Sobral ( Portugalia ) - "Amar Pelos Dois"
.https://www.youtube.com/watch?v=ymFVfzu-2mw
<
Piosenka z roku 2016 - Jamala ( Ukraina ) - " 1944 " 
.https://www.youtube.com/watch?v=oxS6eKEOdLQ
<
Jeszcze rok 2016 - nasz Michał Szpak i jego piosenka "Color Of Your Life "
.https://www.youtube.com/watch?v=_elL5u0xXX8
<
Piosenka z roku 2015 - Måns Zelmerlöw ( Szwecja ) - "Heroes " 
.https://www.youtube.com/watch?v=3avE4Zsp14g
<
Conchita Wurst ( Austria ) i piosenka " Rise Like a Phoenix " -  rok 2014
.https://www.youtube.com/watch?v=SaolVEJEjV4
<
Emmelie de Forest ( Dania ) rok 2013 i piosenka  " Only Teardrops "
.https://www.youtube.com/watch?v=p3f9v8ebuD4
<
Rok 2012 i piosenka " Euphoria"  - śpiewa  Loreen ( Szwecja )
.https://www.youtube.com/watch?v=Pfo-8z86x80
<
Rok 2011 - Ell & Nikki z Azerbejdżanu śpiewają " Running Scared "
.https://www.youtube.com/watch?v=vvZlEAP5Z28
<
I jeszcze cofniemy się do roku 2010 -
Lena Meyer-Landrut z Niemiec śpiewa piosenkę " Satellite "
.https://www.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjo
<
Trochę się cofaliśmy w czasie - ale tak mi się ułożyło.....
<
Zobaczymy..... kto zwycięży w roku 2019....

Czekamy na wyniki ???
<
Na razie - spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Dobry wieczór 😉 

Elfi 😘

Słoneczko dotarło po południu, wieczór był spokojny i ciepły, zapowiada się ciepła noc 17 st. 😉

Aa 😃

Petro w pełnym makijażu? 🤪🤡  To musi być piękny widok! 😂😂😂 

Weekendowe fantazje zostawiam  na niedzielę😴😂😂😂

>

GRA  😘🏆💙💙💙

Dzięki za przypomnienie poprzednich zwycięzców Eurowizji! 🎤🎶🎶🎶

>

Leniwą sobotę spędziłam na zakupach z MKO👍🤪 S.ukienka i buty (pierwsze szpilki😃😊😉) na bal kończący szkołę, nareszcie kupione! Uffff! 😅

IM jeszcze nie widziałam🙃🤭

Eurowizji też nie widziałam 😱😲🤣 

Edytowano przez Pani KO

😲 00:02

GRA🙂Dziękuję za fajną dobranockę🙂 Bardzo podobała mi się liryczna piosenka "Amar Pelos Dois" śpiewana przez Salvadora Sobrala. Słuchałam jej kilka razy🙂
>
U mnie dziś przez dłuższy czas nie było prądu (WI-FI też oczywiście nie nie miałam).Włączyli na chwilę i znów dłuuuugo...yok😕  ....Ojej 😁Jaka to biiiida gdy nie ma prądu😁😁
>

Aa🙂 obrazek 😁👍

*Jeszcze nie widziałam efektów pracy ...mistrza makijażu 😂 

>

Cześć KO🙂

To super,że masz/macie już za sobą poszukiwania ( i to chyba udane sądząc po👍)stroju na bal dla MKO🙂 Gratuluję zdobyczy😉

* ...Pierwsze szpilki 😁😉

>

Na mnie już pora...
Spokojnej nocy nam wszystkim🌛
DOBRANOC👋

• Like 1

Obejrzałam końcówkę Eurowizji. 

Holandia wygrała! 🏆🤝🎉🎊🥂

>

Kasiu 😃

Biedna Ty, bez łączności ze światem! 😲 

Ponoć są korzystne skutki braku internetu 🤭😁😅

3966415.jpg.fb-min.jpg

Zakupy...

Tak, cieszę się, że te 👗👠zakupy mamy już za sobą 😅 Wybór galerii i sklepów w nich jest ogromny😲😫🤕 Teraz będzie czas na trening chodzenia w nowych bucikach 🤭😃😉

>

Dobranoc Wszystkim! Niech się śni...🌟😘

Michałku! 😉🌛

Śpij i śnij o szybkim wyjeździe na wieś...😴

Dobrrrrranoc! 

P. 

Edytowano przez Pani KO

Dzień dobry🤗
*16936.gif

>

KO😁

No tak😁Brak internetu może czasem przynieść korzyści😁Np.spakowany na wyjazd prawie cały bagaż😲 To była niezła jazda 😁😉  

>
Uśmiechniętej niedzieli Gromadko🙂👋

• Like 2

Gość M...

Dzień dobry Ekipo!

Cześć Kasiu! :-)

Uśmiechniętego dnia!

Pozdrawiam!!!

M.

Witajcie 😀

ŻYCZĘ  Wam pięknej i słonecznej niedzieli ☀️😘😎.

U nas od rana cudnie ☀️.

• Like 2

Dzień dobry 😃☔

Cześć Kasiu 😁👋

Bez prądu, ale prawie gotowa do podróży! 😁😅

>

Cześć Michałku 😃👋

Uśmiechnięty od rana! 😁😉

>

Cześć Elif 😃👋

Słoneczna i piękna niedziela u Was, a nas pada deszcz, ale ciepło jest 😏😉😉😉

Miłego odpoczynku, Gromadko! 😘☀️☕🍰🌳🌲🌺🌸🌼🌷

IM 27

Stary Riza nie śpi, czuwa. Nakrył Aylę na odkładaniu „pożyczonej” broni do sejfu. Broń, która  była jej potrzebna do z.abicia Kapitana. Ayla nie tłumaczyła się, powiedziała o tym prosto w oczy zaskoczonemu Rizie. On nie zniósł jej bezczelnej szczerości, bo widocznie zawstydziła go również swoją odwagą. Dlatego nie zastanawiał się za długo, złapał ją za rękę i wyrzucił ją na ulicę pocieszając, żeby się modliła, bo co by było, gdyby Kapitan się o tym dowiedział. Właśnie,  co by to było???

/c.d.n./

/c.d./

Już po chwili dostajemy odpowiedź. Lotem błyskawicy podstępny dziad i Kapitan już siedzieli przy stoliku w restauracji. Riza martwi się o ich, a raczej o swoje interesy, bo wie, że Ayla może im zaszkodzić. Teraz bardzo żałuje, że jej zaufał. Ojoj! Ayla go oszukała! Jak mogła! Biedny Riza! Co teraz? Kapitanku ratuj!

/c.d.n./

/c.d./

Ale  ratunek musi poczekać. Riza i Kapitan muszą odłożyć na późnej ukaranie Ayli, ponieważ właśnie przysiadł się do nich Petro. Hahaha! Kapitan przecenił Szurę, przypisując jej jego obitą gębę. Petro szybko się wytłumaczył, przecież nie chciał wyjść na mięczaka. No bo jak to, kobieta go pobiła? (Ale wstyd!) Petro szybko wyprowadzil Kapitana z błędu. -Kolorowa twarz, to zasługa Seyita. (Tak. Teraz to lepiej brzmi) Petro biedaczek narzekał, że konfrontacja z rywalem nastąpiła za szybko. (Fakt. To był szybki, celny strzał Seyita)

/c.d.n./

/c.d./

Seyit tej nocy wypił chyba wszystkie zapasy alkoholu w Stambule. Rankiem czekał, aż drzwi hotelu same się przed nim otworzą. Zaklęcie „Sezamie otwórz się” też nie działało. Sezam ani drgną. Na szczęście tej nocy oddźwiernym była Ayse. (Ciekawe kto jest w inne dni?) I tak dzięki jej poświęceniu pijany Seyit nie musiał spać na hotelowym patio. Kawa o poranku,  to dobry pomysł, na kaca o poranku kawa  jest ratunkiem. Seyit teraz potrzebuje ratunku. A Ayse chyba się nie wyspała, bo ciągle mówi o Szurze. Seyit ma dość. Ma dość jej ględzenia i dość tematu o Szurze. Ayse poczuła sie urażona. (Ojoj, jaka wrażliwa!)

/c.d.n./

Edytowano przez Pani KO

/c.d./

Seyit trzeźwieje. Wiedział, że Szura nie wybaczy mu zdrady, a jednak zdradził ją z inną kobietą! (To jest ta męska logika??? Hmm...) Celil chce pomóc, może porozmawiać z Szurą, ale Seyit nie zgadza się. Racja. Co mógłby powiedzieć Celil Szurze? Czym mógłby go wytłumaczyć?

/c.d.n./

/c.d./

W hotelu od rana się dzieje...

-Ayse przyznała się Binnaz, że kocha Seyita. 

-Yahyia nie wrócił na noc. Nikt nie wie gdzie jest. (Ja wiem. Został zatrzymany podczas wieczornej modlitwy w meczecie)

-Ayla musi się ukryć. Ludzie Kapitana już jej szukają.  Galip na pomysł, ma dla niej kryjówkę. Przyprowadził ją do mieszkania Yusufa.

/c.d.n./

/c.d./

Petro przyszedł do apteki. Czyżby przyszedł po tabletki na ból głowy? A może po maść na obitą gębę? Nie, Petro to twardziel, przyszedł porozmiawiać z Szurą. Rozmowa była krótka, ponieważ Szura nie chciała tracić czasu na Petro. (Szkoda oczu, uszu i czasu) Już wcześniej powiedział co chciał. Wcześnej Szura też nie chciała go słuchać i nadal to się nie zmieniło. Co do niego nie dociera? A może Szura ma poprawić po Seyicie?

/c.d.n./

• Haha 1

/c.d./

Kapitan rownież nie chciał być łaskawy. Ale tu chodzi o Rizę bimbrownika. Otóż, dotarł do niego niepokojący donos. -Riza nielegalnie produkuje alkohol!  Kapitan nie mógł zlekceważyć tak istotnej sprawy, prawo jest prawem. Kapitan nałożył na niego wysoką karę finansową. Biedny Riza płacze! Ojej, on zbiednieje, ale musi zapłacić, żeby nie trafić do więzienia. (Interes z alkoholem chyba skończony?) Seyit wiedział, że to zagrywka Kapitana. W ten sposób chroni swoje „dobre imię”, bo jest pewny, że Ayla ich wyda.

/c.d.n./

/c.d./

Seyit szukał wiadomości o Yahii, a przy okazji spotkał baronową. Ona na jego widok głupieje! Wypierała się, że z Petro nic ją nie łączy. (Powinna powiedzieć - już nie łączy!) Seyit nie chce jej słuchać. Nawet list, w którym ona wszystko opisuje, go nie interesuje. Co jest w tym liście? Seyit dowie się późnej, kiedyś. (Na pewno go przekonała)

/c.d.n./

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować