Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

/c.d./

Nare - fałszerka dokumentów! 😛Ojciec nawet nie mrugnął okiem, gdy Sancar zapytał go  o zezwolenie na wyjazd dla Nare i Melek - Ona ma nawet potrzebne druki! Hihihi... Nare nie próżnowała przez lata pracy ojca na ważnym stanowisku 😛

Akin musi się ukrywać...  Ucieczka, policja, paszport...  Muge chce mu oczywiście pomóc! 

100 tys. dolarów za paszport???

Ok. Spoko! Tylko Gediza musi poprosić! 😄 

A niech prosi!

Guven ma problemy z odszukaniem córki i wnuczki??? Oj...Jaki żal! Nikt nie chce mu pomóc?! Zapomnieli o jego byłym stanowisku i jego zasługach?! Hmm... Jakich zasługach????! Chyba nie był zbyt pomocny i przyjacielski?  

A Sancar traci cierpliwość...

I znowu Sancar przegonilł Yahię! Ma drzwi pilnować!  Oj .. Sancar!!

Guven jest jakiś mało rozgarnięty 😂Chce żeby Sancar i Gediz powiedzieli mu  jak ma znaleźć haka na Akina??? Zabawny dziadek! 

Niestety... Tutaj proszę Pana, to Sancar i Gediz zadają pytania.... To oni chcą się czegoś od niego  dowiedzieć

- Kto ich wydał,  kto powiedział mu o kradzieży w starostwie?? 

Guven milczy, oczami przewraca, poci się...

I wtedy do Gediza zadzwoniła Muge...  Muge???  To jakiś znak od losu???

Muge jest słaba w gadce,  nie załatwiła kasy dla Akina. Kiepski pretekst miała - chce kupić samochód!  No problem!  Gediz da jej firmowy samochód 😛

Sposób Sancara na drani - sparzyć ich gorącą wodą! Czysto, prosto, skutecznie  i ekologicznie.... 

Guven też posmakuje tej kąpieli???

On nie wierzy, że  Sancar to zrobi?? 

Ehhh... Co za dziwny człowiek!

I jeszcze powołuje się na więzy rodzinne???? Słabo kombinuje...

Sancar go oświecił... 

-Za porwanie Nare wypędziłem matkę z domu. 

Zatem co z nim może zrobić?  Czy będzie dla niego łaskawy???

/c.d.n./

Edytowano przez Pani KO

/c.d./

Nadszedł czas świętowania ...Będzie zabawa, będzie się działo...

Wróciła Halise, już całują jej ręce...

A w kuchni Menekse bawi się w panią domu! 

Coś kiepsko jej to idzie...😛

Wystarczył krzyk Halise, a Menekse już staje na baczność w rządeczku  z resztą służby!   🤣🤣🤣A to się narządziła! 😛🤣

Doczekała się nawet kulinarnego uznania... 

Dostała ważne zadanie... 

Na przyjecie gotowanie! 🤣👩‍🍳👍

Guven to się chyba dziś ugotuje??? 😛

Wrzątek już czeka!

Ojjj... Nici z gotowania...

Guven powiedział im o Akinie!

To on o wszystkim mu doniósł... 

Elvan jest niesamowita!!😂

Jednym telefonem rozwiązała kłopot Sancara 😛 

Jest co takiego, jak - namierzenie telefonu!

Ona tak śledzi Yahię, a Yahia tak śledzi pracowników! 

Proste! 

... 3... 2... 1... Jest!!! Jest Nare!! 

Sancar leci od Barcelony! 

Ale on oczywiście nie wie, że tylko telefon Nare przyleciał do Barcelony. Za 5 tys. euro, pewien miły i chytry Pan dostarczył go przyjaciółce Nere w Barcelonie. Świetny plan!

A Nare i Melek  z pomocą Kavruka się ukryli! Nieźle! 

Zmyłka dla Akina też nieźle przemyślana!! Dzięki pomocy przyjaciółki z Barcelony, Akin myśli, że Nare tam wyjechała...

Nare to  super agentka... Sama to wymyśliła??? Szacun! ... (Nihan z KS mogłaby się u niej podszkolić) 

Akin wyjeżdża! Muge znalazła dla niego pieniądze?? Skąd??

/c.d.n./

Edytowano przez Pani KO

/c.d./

Kavruk pięknie opowiedział Melek historię o muszli... Młody Sancar ją znalazł, wtedy poznał Nare.... Melek słuchała, a Nare aż się wzruszyła i ożywiła... Te wspomnienia są wciąż w niej żywe... 

Kavruk opowiadał dalej, o ich dzieciństwie i o ich miłości, która rosła razem z nimi... 

Sancar też ma żywe wspomina... Siedzi w gaju oliwnym, w którym przed laty bawił się z Nare... Jako dziecko i dorosły tutaj pracował i czytał listy od niej... 

Ma do niej żal, że do niego nie napisała listu. (Taaa... Ciekawe czy by go przeczytał?)  Nie chciał przeczytać listu do Gediza, bo ten list nie był do niego. Chyba jednak obawiał się zobaczyć, co i jak Nare pisze do innego mężczyzny. On ma nadal w pamięci jej  listy pisane do niego z uczuciem i radością... 

Halise jest w swoim żywiole... Wita przybyłych gości na  świętowanie. I wtedy, całkiem przypadkiem, dzięki sympatycznej i  bardzo rozmownej znajomej rodziny, wydał się wyczyn Nare z ukryciem pieniędzy z portu.  

Halise się wściekła, bo pieniądze chciała przejąć Refika. I już, już, już...był gotowa w złości opowiedzieć zebranym o nieuczciwej rodzince swojej byłej przyjaciółki, a tu zonk! 

Refika się pojawiła! I uciszyła Halise jednym słowem - Necdet! I na tym koniec gadki. A Halise ma się czego obawiać, oj ma! Co by było, gdyby się ludzie dowiedzieli o prawdziwej sprawczyni porwania Nare!  Dlatego już zamilknie. 

Halise  obawia się także Sancara, który właśnie wrócił do domu. Pokornie się wycofała na bok...prawie nie było jej widać, jak szara myszka schowała się w kącik.   Ale Sancar publicznie oszczędził matkę, tym razem przegonił tylko matkę Necdeta, czyli także matkę Menekse, co na niej zrobiło średnie wrażenie. Taka kochana córka! Ona sama ma się czego obawiać!  

Ojojoj!... Halise długo nie porządziła w domu! Po imprezie wróci do hotelu... Sancar jest stanowczy i nieugięty! 

Muge znalazła gotówkę, ale najpierw trzeba ją ukraść!  Naiwna dla Akina stanie się złodziejką??? 

Nieeee! Akin jest uczciwy! On nie chce kraść! Jej na to też nie pozwoli. Przecież ona ma swoje pieniądze i akcje... Wystarczy o nie poprosić  Gediza...  Nieźle to wykombinował! A Gediz na pewno się zgodzi. Taaaa... 

Minęła chwila... Akin odwiózł Muge do domu....  Już jest z powrotem z  bandziorem/fałszerzem  po pieniążki na swój paszport! Sami sobie kasę wezmą! 

Akin zrozumiał, że Muge nie załatwi mu gotówki, wiec sam ją sobie weźmie. Muge, zupełnie nieświadomie, pokazała mu dom, w którym ukryły z Nare pieniądze. Reszta, to dla Akina tylko formalność - wejść i wyjść! 

W tym czasie Gediz dał się przekonać matce i Muge, i w końcu pojechał po ukrytą gotówkę. Ale tak długo go namawiały, że za późno przyjechali! 

Kuferek jest  pusty!!

Jest tylko karteczka...

/c.d.n./

Edytowano przez Pani KO

/c.d./

Sancar nie mógł sobie znaleźć miejsca w domu, a sypialnię małżeńską omija szerokim lukiem.   Ale jest w tym domu pokój na widok którego on uśmiecha się szczerze. To pusty pokój, bo teraz nie ma w nim Melek, ale jest w nim pełno wspomnień, w których jest razem z nią ... Sancar tęskni za córką... 

Ale na Nare jest zły, wściekły...

Tak bardzo, że natychmiast chce spalić listy od niej.... ale Kavruk na to nie pozwoli.

Czy wspomnienia też Sancarowi na to nie pozwolą? 

Sancar zmienił zdanie... 

Wyjeżdża! 

Jest spakowany! 

Listy spakowane! 

Paszport spakowany! 

Menekse odstawiona na bok!

Można jechać! 😛

Ta ciamajda Menekse nadal ma jakąś nadzieję na założenie rodziny z Sancarem??? 

Ona porównuje jego miłość, milość do Nare,  do swojego urojonego uczucia???! Ten gamoń, n.ożownik(Loki?) z więzienia idealnie do niej pasuje! 

(Przyglądałam się Enginowi  i Tulin w tej scenie. Engin jest profesjonalistą - nic po nim nie widać, żeby prywatnie byli razem. Ale ona gapi się na niego i gapi!) 

W końcu okazało się, co i kto zostawił na karteczce w kuferku...   Karteczka była od Nare. 

Wzięła pieniądze, jako alimenty od Sancara??

I on/oni w to uwierzyli??! 

Sancar jedzie do Barcelony, ale to nie było w planie Nare... I co teraz?? Aż tak słabo zna Sancara? 

Sancar na lotnisku w końcu domyślił się, że paszport Nare nie jest ważny, tak samo jak i Guvena,  po stracie jego stanowiska. (Nie wiem czy dobrze to zrozumiałam 😉)

Gediz też już wie gdzie jest Nare. Dowiedział się od niej, że nie wyjechała. 

Sancar widział Gediza na lotnisku. Ale dlaczego wyszedł?? Coś musiało się stać!  Dzięki Gedizowi trafił do Nare...

A tam...

Nare tłumaczy się Gedizowi z wizyty Akina w jej pokoju w jego domu. Kryła go nawet z zabrania pieniędzy, to ze względu na Muge, ale o niej przecież  nie może powiedzieć. 

Gediz w końcu powiedział jej, że Akin nie może opuścić kraju, bo jest poszukiwany, Sancar 8 lat temu wrobił go w kradzież tych 9 mln... 

Do Nare dotarło, że wtedy, przed laty, Sancar jej nie uwierzył. Chciał tym utrudnić życie Akinowi, a także i jej. (I tutaj też nie wiem czy dobrze zrozumiałam😉)

/c.d.n./

/c.d./

Melek i jej wielka radość na widok taty... Babam!!! 🤗🤗🤗 Uwielbiam ich razem!!! 😍😍😍

Melek nie zdradziła mu planu matki. Fajnie się dziwiła na to, co Nare pisała do Gediza. Dlatego nie powiedziała o niczym tatusiowi😉

Sancar nacieszył oczy i nos córeczką, a następnie musiał rozmówić się z jej matką... 

Nare w końcu wyjaśniła Sancarowi, dlaczego nie napisała do listu - do niego pisała tylko listy o szczęściu. Przecież o śmierci matki mu nie napisała. Dziwna milość - tylko szczęściem chciała się z nim dzielić??? Dlatego więcej listów nie będzie... 

Sancar i Nare w końcu się dogadali - co do domu, Melek i pracy, ale nie pracy z Gedizem! Sancar poszedł na ugodę??? 

O nieee... Nie tak szybko! Sancar jej nie wierzy! Nie wierzy, że to ona napisała karteczkę i że zabrała pieniądze. Nare jednak potwierdziła - to jej pismo, i to ona zabrała pieniądze. 

I tutaj popełniła błąd! Upierała się przy tym! 

Nie pomyślała, że Sancar  zna jej charakter pisma. 

-Dlaczego kłamiesz??? - Sancar chce to zrozumieć... 

Domyślił, że to Akin zabrał pieniądze! To jego Nare kryje! 

I jeszcze wmówił  jej, że nadal spotyka się z Akinem i chroni go! Dla niego wzięła winę na siebie! 

O Muge, ukochanej Akina,  też wiedział! 

Sancar doigrał się...  Za swoje głupie gadanie dostał od Nare siarczyście w  twarz... Auć! Zabolało! 

I wtedy do akcji wleciał,  dosłownie wleciał Gadiz!! Zaczął bić Sancara! 

Uuuu... Oooo.... Nie wiedziałam, że on tak potrafi 😂😂😂To znaczy być taki ostry i bezwzględny! Uczy się od Sancara??? 😛

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1
  • Thanks 2

Elfi, nie widziałam całego odcinka WM, trafiłam na koniec. Odniosłam wrażenie, że zadowolenie ojca Zehry jest odwrotnie proporcjonalne do tego, co jej daje szczęście. Im bardziej ona jest nieszczęśliwa, tym bardziej on promienieje i lepiej ją traktuje. Nie tak rozumiem istotę ojcostwa; tato to ktoś, kto kocha bezwarunkowo, wspiera, chroni, stwarza możliwości, uczy odpowiedzialności dając wybór i nie traktuje dziecka jako zakładnika swojego pojmowania honoru.

*Kasiu, Süreyya stawiając sprawę swojego miejsca w życiu Faruka tak kategorycznie, oczekuje niemożliwego, bo Begüm jest matką syna Faruka, nie da się odsunąć Begüm nie krzywdząc przy tym Emira. Emir w swoim dziesięcioletnim życiu był pozbawiony obecności ojca i ma prawo do obojga rodziców. Pewnie by chciał, żeby byli pełna rodziną (może dlatego zażyczył sobie kolacji w domu Begüm), ale pewnie zrozumiałby, że ojciec nie kochałby go mniej żyjąc w innym związku.

Przecież w życiu Faruka jedyną kobietą – jedyną, na którą on patrzy jak na kobietę – jest Süreyya.

*Can Divit mówisz? Tak szczerze, to gdy przed EK widziałam zdjęcia czy filmy na YT, to miałam wrażenie, że wszystkiego jest za dużo – mięśni, stylówy, a do tego wtedy prowadzał się z Bestemsu Özdemir, a ja nie mam o niej dobrego zdania.

Dalej mam ambiwalentny stosunek do biżuterii Can beya; wyobraź sobie wieczorne rytuały, Ty zdejmujesz swoje bransoletki, potem prysznic, balsam, mycie zębów, a on jeszcze nie skończył wyzwalania się z pierścionków. Albo rano stoi przed lustrem i przymierza naszyjniki?

Ale… jak oglądam reklamę Desy, to za każdym razem na wdechu popiskuję: „Co to ma być?!”:

I jeszcze jeden z moich ulubionych filmików z Canem Divitem:

• Like 3

KO, piękne dzięki za SK!😍🙏 Dużo mi wyjaśniłaś i to jak cudownie! 😂

Też się pożegnam, dobranoc! 😴

• Like 1

Gdyby drugi filmik się nie wyświetlał, to w wyszukiwarkę YT wystarczy wpisać Passenger seat Can Yaman.

Dzień doberek🙂
*https://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images/images/nareszcie_weekend_0.gif
>
KO.Dzięki za cudne streszczenie 9.SK! 🙂🌹Z wielką przyjemnością i...uśmiechem 🙂😁 je przeczytałam.Super! 👏
*Brak czasu nie pozwolił mi dotąd na obejrzenie tego odcinka w ros. tłumaczeniu i jest on jeszcze przede mną, ale i tak postanowiłam je przeczytać, bo byłam ciekawa ile zrozumiałam z oglądania go live.Okazuje się, że więcej niż sądziłam🙂
*Dziękuję też za klipy z Sancarem i uroczą Melek🙂
Ach... jakim zaangażowaniem( 1. - 2:35😁)Engin/Sancar plótł Melek ten warkoczyk...😁
>
Barnaby.Ano nie da się odsunąć Begüm nie krzywdząc Emira i Süreyya musi to przyjąć.Może z czasem jej zraniona psychika pozwoli jej jednak oddzielić Begüm-matkę Emira od Begüm-kobiety.
*Przed EK mówiłam (i pisałam) dokładnie to samo! Wszystkiego było dla mnie za dużo! Ale z czasem....😉No właśnie! Divit 😜
*Dzięki za klipy🙂
Desa..."Co to ma być?!" - 😜
*W klipie "Passenger seat " jest podkreślone przekierowanie ...Obejrzyj w You Tube.
>
Miłej soboty Gromadko 🙂....👋

• Like 2

Dzień dobry 😄

Cześć Kasiu 🙋‍♀️

Weekend... Nareszcie 😃😃🤪👍🍻

>

Barnaby 😃💙

Kasiu 😃💙

Dzięki! 😘😃

Ja oglądam SK tylko po rosyjsku, więc mam nadzieję, że dobrze ich zrozumiałam 😁 😅

>

Barnaby 😃

Filmiki z Canem 😘👌

Dla mnie jest on ... za bardzo obwieszony  i za bardzo przebrany 😛 A kiedy  jego partnerka znajdzie w łazience, w sypialni, w  kuchni, bądź na jego ubraniu długi włos, to nie koniecznie musi być to włos innej kobiety 😂 To nie dla mnie 😉 😂

>

Nadal nie mam odpowiedzi od Moderatora w sprawie blokady na pisania dla niezalogowanych  😞😠

>

Lekkiej soboty 😃😁😁

images?q=tbn:ANd9GcQnxkj75ACQdDWk55bwf1X

• Like 1

Dzień dobry! 🙂

Cześć Kasiu, cześć KO! 👋💙

KO, Can już nie ma długich włosów, bo jest po służbie wojskowej i wygląda jak dwudziestolatek.

Kasiu, zauważyłam już w nocy, że link jest przekierowany i dlatego w trzecim poście uzupełniłam, że trzeba wpisać tytuł piosenki i Can Yaman na pasek wyszukiwarki w Youtube, wtedy wyświetli się jako pierwsza propozycja. 

Miłej soboty, dziewczyny! 😘

Basiu, Elfi, pozdrowienia! 😘

Pozdrawiam serdecznie tych z nas, którzy jeszcze nie mogą dołączyć. 👋

• Like 2

Witaj KO🙂

Ja dziś też nie sprzątam, nie gotuję, dziś się tylko się relaksuję🙂

Mam wreszcie czas i ....nadzieję, że nic mi nie przeszkodzi😁 w oglądaniu 8.! , a nie 9. jak błędnie, co dopiero teraz zauważyłam, "zanumerowałam" w swoim wcześniejszym poście odcinek, który nam streściłaś( KO🌹)

>

Witaj Barnaby🙂
Can Yaman jako ten, jak to powiedziały Sanem i Leyla zmieniony w dzikusa czyli zarośnięty i opalony duuużo bardziej mi się podoba niż gdy jest taki ostrzyżony i ogolony. To tamten przyciąga mój wzok😜 

Cyt:"Kasiu, zauważyłam już w nocy, że link jest przekierowany i dlatego w trzecim poście uzupełniłam, że trzeba wpisać tytuł piosenki i Can Yaman na pasek wyszukiwarki w Youtube, wtedy wyświetli się jako pierwsza propozycja." 
*Ano niekoniecznie trzeba wpisać🙂 Wystarczy kliknąć podkreślone Obejrzyj w You Tube.
Byłam nieprecyzyjna, przepraszam🙂
>
Fajnego dnia Dziewczyny🙂

Fajnego dnia również tym z nas, którzy jeszcze nie mogą do nas dołączyć🙂

Pozdrawiam cieplutko🙂👋

U mnie trochę przymroziło(-2) i od od wczesnego rana długo utrzymywał się szron.  

• Like 2

Przerwa na odebranie telefonu 😁🤣

SK 8.

Güven:"Wy będziecie dręczyć mnie wrzącą wodą?!"😲

Gediz z szelmowskim uśmieszkiem: "Nieee....Ja nic podobnego nie zrobię. Sancar będzie to robił, a ja będę się uśmiechać" 😁😁🤣

Güven z błagalnym i wystraszonym spojrzeniem do Sancara :"Jestem dziadkiem Twojej córki! Nie możesz tego zrobić!" 😫...😁

Sancar:"Dlaczego?Ty odprawiłeś ojca swojej wnuczki do więzienia.Moja mama zorganizowała atak na matkę swojej wnuczki....Nie mamy dobrych więzi rodzinnych"😜

S:"Ja dla Twojej córki wygnałem mamę. Myślisz, że będę Ciebie żałować?" 

• Like 1
  • Haha 1

Jak to jest, że ja w ogóle absolutnie nie popieram przemocy, a jak Sancar z Gedizem poszli dezynfekować wrzątkiem tych brudasów od porwania Nare, to kibicowałam wiadomo komu?😛

• Haha 1

Dwie z moich ulubionych kwestii EK: (chyba 1. odcinek) Sanem patrzy maślanym wzrokiem na nadchodzącego Cana i mówi do Güliz "Dlaczego Can bey chodzi w zwolnionym tempie?" 🤣

Can w czasie nauki jazdy na skuterze (chyba najulubieńsza) "Bana bak, bana bak" (popatrz na mnie) "Hobby olarak bak" (patrz hobbystycznie). 🤣🤣🤣  

• Haha 2

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:.

Wczoraj po południu miałam miłe „Walentynkowe” spotkanie z przyjaciółkami a po powrocie zawaliłam noc oglądając 8 odcinek SK w polskim tłumaczeniu.

A teraz spieszę podziękować Paulince za streszczenie 140 odcinka GF 😘.

„Zobaczymy co potrafi,
Rybak, który dawno honor stracił!” 

Cały fragment o Mustafie boski! 👏

„Palec złamie, wykręci rękę
Albo strzeli mocno w gębę!”

*No, ładnie przedstawiłaś Samiego 😂.

„Malta...
Erdogan po ciężkiej pracy wraca! 
A Selim i Ayce,
Skończyli "swoją pracę" ??” 😂

Kasiu, piękny opis odcinka NzS 👍.

Chociaż powody i okoliczności są inne, Sureyya tchórzy podobnie jak Begum przed 11 laty.

Elfi :classic_smile:, podobnie jak Ty rozumiem rozdarcie Faruka. Rozumiem też Sureyye, ale serce bardziej mnie skłania ku Farukowi.

Paulinko dziękuję za relację i Twoje celne uwagi do SK 8. Świetnie się je czyta 😘.

Nie wiem jakim cudem Halise nie zauważyła, że pozbycie się Nare zaowocuje wyjazdem również wnuczki. Czy ona sobie wyobrażała, że Nare tak się przestraszy, że w pospiechu zapomni zabrać Melek?

Oj Muge, rzeczywiście słabe wytłumaczenie znalazła dla Gediza. Chce 100 tys. dolarów na samochód po to, żeby w końcu nauczyć się jeździć i pokonać swoją fobię? Tańszego samochodu nie ma?

Paulinko,  na forach których jestem TPF i AEE nazywają już Nare – „Super Nare”.

Dobrze zrozumiałaś o co chodzi z paszportem Nare. Dyplomatyczne dokumenty Guvena i jego rodziny czyli Nare i Melek straciły ważność. On przy pomocy znajomych wyrobił sobie nowy paszport, normalny, ale one nie.

Ważna była chwila, gdy Sarcan to zrozumiał. Ta radość w jego oczach, że Nare jednak nie wyjechała i nie zabrała córki na drugi koniec Europy. Wcześniej gdy Yahia pokazał mu jak można skorzystać z aplikacji, odnajdującej właściciela telefonu, zaświecił się na mapie punkcik w Barcelonie. Sancar był tym zdruzgotany, że jednak naprawdę to zrobiła, bo do tej pory wierzył, że ona i córka są tu gdzieś blisko. Gotów jest nawet pogodzić się z tym, że to jest jej zemsta, że chce go trochę pomęczyć za to, że wcześniej stawiał jej warunki nie do przyjęcia. Byleby nie wyjechała z córką.

Cytat z Paulinki:

„Do Nare dotarło, że wtedy, przed laty, Sancar jej nie uwierzył. Chciał tym utrudnić życie Akinowi, a także i jej. (I tutaj też nie wiem czy dobrze zrozumiałam)”

Paulinko, to jest po prostu trudne do zrozumienia.

Sancar nie uwierzył Nare, ale 8 lat temu skierował podejrzenia w sprawie kradzieży 9 milionów na Akina niejako w zemście, że jego imię występuje w jednym zdaniu z imieniem Nare. Nie uwierzył w opowieść Nare, że Akin dopuścił się tego okropnego czynu na literę „g”, ale może już wtedy pomyślał, że Akina i Nare „coś” łączy. To są tylko moje przypuszczenia a głównie z powodu tego „głupiego” pytania Sancara,  czy ona dlatego chroni Akina, bo go kocha.

• Like 3

Witaj Basiu🙂

Hmm...🙂Żebym wcześniej przeczytała Twój post to nie kombinowałabym m.in. z tłumaczeniem, by odpowiedzieć na wątpliwości KO😁 Ale ze mnie frajerka😁🙆‍♀️

W każdym razie to co ja napisałam( i już nie wyślę), pokrywa się z tym co Ty napisałaś 🙂

Pozdrawiam 💕 Miłego sobotniego wieczoru🙂

Barnaby.Pisałam wcześniej, że chyba coś musiało mi przeszkodzić skoro nie widziałam fragmentu kiedy to Gediz rzucił się na Sancara i dziś skojarzyłam, że pokazal mi się wtedy na ekranie napis "error", i gdy jeszcze raz włączyłam film, okazało się, że ....już się skończył.

Cyt: ,,Nie zrozumiałam tego zbyt dobrze, ale czy Gediz nie usłyszał, o czym rozmawiają i dlatego rzucił się na Sancara, a ten nawet się nie bronił?"
* Wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że Gediz usłyszał o czym Nare i Sancar rozmawiają i dlatego rzucił się na Sancara.Skoro pojawił się tak nagle może znaczyć, że był w pobliżu. A ile usłyszał z ich rozmowy to wyjaśni się pewnie później.
>
S: (pokazując Nare karteczkę z kufra) To napisał Akın, prawda? On najlepiej ze wszystkich może podrobić Twoje pismo.Wiele lat żyliście w jednym domu.
Nare odwróciła się i zaczęła odchodzić, i z daleka usłyszała:
S: Czy to Ty szpiegujesz dla Akına?
Zamurowało ją i zabolało więc stanęła, a Sancar podchodząc do niej powiedział:
"Wzięłaś winę na siebie, aby chronić jego, nie tak? Wy się spotykacie z Akınem , wy z Akınem jesteście w sobie zakochani?
N: Ty draniu! Sancar! ( I tu... siarczysty policzek od Nare)

S:Dobrze.W takim razie powiedz prawdę temu draniowi.Nie chroń Müge! Ukochaną Akına jest Müge, prawda?!
.....Być może Gediz usłyszał tylko ostatnie zdanie i wściekł się, bo Sancar mówił o jego siostrze, a być może słyszał wszystko i Sancarowi oberwało się nie tylko za Müge ale również za Nare.

• Thanks 2

Byłam ciekawa co takiego powiedziała Halise do Menekşe, że ta tak...oklapła 😁😂He,he,he...Królowa Menekşe pokazywała jak jest ważna i że to ona teraz dyktuje warunki, i m.in.zaglądając do kuchni stwierdziła, że kucharki źle zrobiły sarmy(gołąbki), że źle one wyglądają, i władczym, nie znoszącym sprzeciwu tonem rozkazała im zrobić nowe.
Niespodziewanie z piętra usłyszała głos wołającej ją Halise, która obserwowała ją i jej rządy, i gdy podeszła pod piętro usłyszała:
"Menekşe.Skoro ty tak dobrze zawijasz sarmy, idź i też je pozawijaj"😁... "I naucz moją Gülsiye!"
>
*Sancar patrzył takim wzrokiem na ten punkcik na mapie Hiszpanii w telefonie, jakby chciał w nim zobaczyć i Nare, i Melek...

• Haha 1

Dziękuję Kasiu! 😗🙏

Jeśli Sancar (klawiatura uparcie zamienia Sancara na Sandrę) wspomniał o Müge, to znaczy, że nie strzelał na oślep, coś musiał wiedzieć. A jeśli wiedział, to dlaczego zranił Nare insynuowaniem jej związku z Akınem? W takiej sytuacji musiałby być mało inteligentny, żeby nie domyślić się motywów, dla których Nare bierze winę na siebie? 

Jak tak się zbierzemy, to wszystko zaczyna nabierać sensu. Ja nie oglądam po rosyjsku, więc jestem skazana na kombinowanie. Gdy zaczęłam oglądać EK, nie wytrzymałam i obejrzałam 51 odcinków po turecku. Żaden z seriali nie dał mi tyle pod względem językowym (o innych atutach nie wspomnę 😍💪). To było szaleństwo, bo oglądałam prawie bez przerwy przez chyba tydzień (dwa dni bez spania). Miśka miała co jeść, a ja schudłam trzy kilogramy.

To może Can bey coś nam zagra? Z serialu Dolunay (Pełnia księżyca! - to ważne!)

.

• Thanks 2

Dlaczego u mnie wklejają się linki z kadrem, a nie adres linku na niebiesko? I jak się wkleja sam adres? 

A dlaczego u mnie wklejają się tylko adresy linków, a nie wklejają się linki z kadrem?

Barnaby.Nie mam pojęcia dlaczego.Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie.Kiedyś wklejały mi się kadry, a teraz tylko adresy i nie wiem dlaczego tak jest. Robię kopiuj/wklej ( z notatnika )i zawsze wyświetla mi się tylko link.

*Dzięki piękne za Cana🙂 przy fortepianie i...Beethovena! Bardzo, bardzo lubię tę sonatę. Narobiłaś mi apetytu i posłuchałam sobie jej teraz całej.Wszystkich jej części.
Trafiłam przy okazji również na ten sam, tylko nieco dłuższy( 3:50 Merhaba...)😜 )fragment serialu Dolunay.
Can Yaman - Dolunay(Światło księżyca) 😉

*

502!

>>>>

Ooo!!!! Kadr?!

Muszę się już pożegnać, bo moje oczy się buntują.Chyba dostały dziś za dużą  dawkę światła z komputera. 

Dobranoc Wszystkim🌛

Słodkich snów 🙂...👋 

No żeby Can bey z obcą babą?! Nie lubię Özge Gürel. Bleee! 

Co jeszcze potrafi Can Yaman? To naprawdę on grał "Sonatę księżycową".

Nie podoba mi się jego look w "Dolunay", do niego pasują wyłącznie długie włosy, broda i grunge.

Dziękuję za wyjaśnienie w sprawie linków 🙂

Mam piasek pod oczami, też idę 🛌

Dobranoc, do jutra 🙂.

Dobry wieczór 😉

Na trochę przepadłam, a mój telefon, aż ogłupiał z radości, kiedy weszłam na forum, bo kilka razy pod rząd odświeżył stronę 🤨😁

>

Cześć Basiu 🙋‍♀️

Miło mi podwójnie - GF i SK 😘😃💙💙

SK

Cieszę się, że całkiem sporo zrozumiałam po rosyjsku, bo nie wprowadziłam Was w błąd 😅😁

Zauważyłam, że przy SK znowu się wkręcam w pisanie streszczeń 🙃😆 To tylko jeden odcinek w tygodniu, ale to długi odcinek 🤪 Na tydzień by wystarczyło 😁

Super Nare 😆 Tak, ja też się z tym określeniem Nare spotkałam 😉😁 Byłam pełna podziwu za jej plan wyciagnięcia Gediza do Barcelony😃👌 Ale i wcześniej  miała niezłe sukcesy - zabranie   i ukrycia pieniędzy przez policją😎😁

>

Basiu 😄

Kasiu 😄

Dzięki za komentarze do SK😘💙💙💙

Teraz jeszcze więcej rozumiem 😃😃😃👌

>

Barnaby 😃

Can... Dzięki  Elfi wiemy o jego służbie wojskowej i  jego nowym wizerunku - jak nie on, bardzo młodo wygląda😉😃

Teraz już chyba zakończył służbę i włosy oraz zarost mu trochę odbiły 😉

*Barnaby,  kiedy wklejasz link do okienka, na jego dole pokazuje się czarny pasek, na pasku jest opcja „Wklej jako link” (lub coś podobnego) po jej wybraniu wklejony kadr powinen zamienić się na niebieski link 😉

Poszukam słuchawek i posłucham Cana 😄🎧

Edytowano przez Pani KO

Barnaby🙂

Cyt. „Jeśli Sancar (klawiatura uparcie zamienia Sancara na Sandrę) wspomniał o Müge, to znaczy, że nie strzelał na oślep, coś musiałwiedzieć. A jeśli wiedział, to dlaczego zraniłNare insynuowaniem jej związku z Akınem?”

Sancar jest zaślepiony i nadal nie myśli logicznie. On nadal wierzy, że Nare kocha Akina, bo według niego, to z  tego powodu ona  wzięła na siebie winę za kradzież pieniędzy. A o Muge tak powiedział, bo uważa, że to ją kocha Akin. 

Czy to ma sens?  Ojej.. Już sama się zakręciłam 😁

Edytowano przez Pani KO

Kasiu 😃

Ależ chciałabym zobaczyć,  jak Menekse zawija gołąbki, ale pamiętajmy, że  gości ma być sporo na świętowaniu  🤣🤣🤣 i jeszcze uczy ich przygotowywania zaufaną kucharkę Halise 🤣🤣🤣 Szkoda, że tego nie pokazali... Szkoda... 😜

Edytowano przez Pani KO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować