Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

Dzień dobry!😘

Miłej, zdrowej niedzieli nam wszystkim!👋

Kasiu, Aa, witajcie. 😘

• Like 3

Napisano (edytowany)

Dzień dobry 😃☀️

Cześć Dziewczyny! 🙋‍♀️☕️🧁 

Wczoraj wróciłam do waszych komentarzy o SK 14 i  rozdałam ... 💙💙💙😉😃

Dzięki,  fajnie się czytało! 😃👏👍

Miło mi, że opis się przydał! ☺️😘😁😁😁

Za SK 15 - zwiastun, też dzięki! 😘🌷

Dzisiaj obejrzałam go po rosyjsku! 

Ale drama na koniec sezonu! 😱😢😭😳... 

Nieźle  przetrzepałyście pierzynę Sancara i Menekse😉 👍

*Chyba te 15 odc. miało być na pierwszy sezon? Zakończenie tej serii to nie tylko sprawka wirusa?? 

>

Spokojnej i zdrowej niedzieli, Ekipo! ☀️☀️☀️😘

Nadal mam wyłączoną opcję wstawiania multimediów w okienku Kafe🤨🧐

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

W SK 14, kiedy Sancar kładł spać umęczoną pracą w olejarni Melek, wpadała mi ucho ta piosenka. W odcinku była tylko melodia, ale Shazam sobie poradził 😉

"Masal" (Opowieść)  - Alp Yenier

Piosenkę już  wcześniej słyszałam w SK 8 😉 ...

https://www.youtube.com/watch?v=ChSBTB89dB4

• Like 3

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:.

Paulinko obejrzałam filmik z OK, który podesłałaś. Daghan był zbyt piękny, jak na mój gust :classic_biggrin:. Już o tym trochę zapomniałam.

Sorry Dziewczyny, ale Can kompletnie nie działa na moją wyobraźnię.

Paulinko, wielkie dzięki za SK 14 😘.

„Brakowało tylko serdecznego uścisku i pocałunku w dłoń. W dłoń Nare oczywiście! „ 🤣

„Koniec zaręczyn. Wszyscy się rozchodzą, a biedny Kavruk zostaje z Świnką Piggy.... Biedak!” :classic_biggrin:

„Menekse pomyślała -  rzuciła się Sancarowi do stóp, ale bez efektu. Ale nie została z pustymi rękami - na  odchodne dostała od Sancara jego obrączkę... (Rozwód?)”:classic_biggrin:

*Pewno brzydko, ze tak się śmiejemy z odtrąconej kobiety.

„Piknik na plaży...

To ta sama plaża, na której Sancar i Nare poznali się. Melek była ciekawa gdzie i jak się poznali jej rodzice... „

„Sancar odpuścił! Upuścił nóż!  Pobiegł uściskać Melek.  Nare  odetchnęła z ulgą i  dołączyła do nich. We troje, w jednym uścisku tworzyli piękny obrazek, który z daleka obserwował Gediz.....”.

*I to były chyba ostatnie przyjemne obrazki całej naszej uroczej trójki.

Już jutro tego pewnie nie zobaczymy i bardzo długo nie. Jutro będzie jeszcze większy dramat, jakby ten co już jest, nie był wystarczający.

• Like 2

Cześć Basiu 😁🙋‍♀️

Jeszcze nie mam nowego limitu... 😉💙

Dzięki! 😘😃🌸

Szkoda mi Kavruka, ale go Halise załatwiła! 😳 Świnka Piggy - 😛 No coż, tak jakoś mi się powierzchownie skojarzyło😁  Tej narzeczonej daleko do Menekse, wydawała się miłą babeczką, jednak siła pieniądza i ją przekonała do związku bez miłości, no i kto odmówi wielkiej Halise Efeoglu!  

Na YT pod zwiastunem SK 15 czytałam komentarze Rosjan...

-Jedni cieszą się, bo teraz Gediz będzie z Nare🤨 W co ja oczywiście nie wierzę. Nie widzę i nie widziałam ich jako pary. Nare i Sancar mogą mieć problemy, nieporozumienia, ale Sancar będzie ojcem dla Melek, i tylko on. Jakoś nie zauważyłam jakiegokolwiek zainteresowania Nare Gedizem. Ona nie jest z tych kobiet, które z rozsądku, dla uciszenia języków czy  społecznego ładu wychodzi za mąż. Zobaczymy czym nas zaskoczą na koniec sezonu. Ciągle wierzę, że scenariusz SK szedł zgodnie z planem i nikt w nim nie mieszał na potrzeby podniesienia oglądalności  😉 

-Inni mają nadzieję, że jednak Sancar i Nare będą razem - bo cyganka im to przepowiedziała, wtedy w Czarnogórze, a Melek pewnie sprawi, że jej rodzice pogodzą się... 😍🙏🏻

Oczywiście nie zabrakło komentarzy o Sancarze, który za pierwszym razem „robi” dziecko😁 

• Like 1

Dzień dobry  🙂

Kasiu, Aa, Barnaby, KO, Basiu –witajcie🙋‍♀️.

Kasiu, Aa – dziękuję za super obrazki 👍.

GRA  🙂

Dziękuję za piosenki  Raya Charlesa. Mnie akurat najbardziej spodobała się piosenka, która miała najmniej wyświetleń wśród tych przedstawionych 😀 - "Blue Moon Of Kentucky"👏🌷.

Smutna wiadomość:classic_sad:.

Dzisiaj nad ranem zmarł Krzysztof Penderecki. Miał 86 lat.

Dobrej niedzieli 😘🤗.

https://besty.com.pl/obrazki/niedziela_to_czas_na_przemyslenia_620.jpg

• Like 2

Dobry wieczór 😀
Dziś na Dobranoc posłuchamy Jacoba Lee ....chyba nieznanego u nas, australijskiego wokalisty, który śpiewa ciekawe, nastrojowe piosenki...
<
Na początek Jacob Lee śpiewa piosenkę " Chariot "

https://www.youtube.com/watch?v=1-waJnGYLPY

Basiu, cyt.: "Sorry Dziewczyny, ale Can kompletnie nie działa na moją wyobraźnię." Na moją też nie... działał. Samą siebie zaskoczyłam. W realnym świecie nie zwróciłabym uwagi na mężczyznę, który poświęca tyle czasu na doskonalenie wyglądu i ma więcej biżuterii niż ja 😛. Oczywiście jestem jak najbardziej za dbaniem o siebie, wielbię piękno 💪💖😘 bez narcyzmu.

Niezmiennie wolę Cana Divita od Cana Yamana. Doceniam jednak, że Can Yaman, chociaż tak wiele otrzymał od natury, nie poprzestaje na tym. Świetnie się uczył, zna biegle kilka języków (teraz uczy się następnego - hiszpańskiego), był i jest znakomity w różnych dyscyplinach sportu  - stypendium na amerykańskim uniwersytecie dostał za osiągnięcia w koszykówce - ma różne zainteresowania, czyta filozofów. Roznosi go energia, jest ciekawy świata. Tylko w życiu prywatnym na razie szczęście go omija. Życzę mu, żeby to się zmieniło.

• Like 1
  • Thanks 1

Witaj GRA  🙂

Dziękuję za Dobranockę 👍❤️🌼. Podobały mi się wszystkie piosenki Jacoba Lee i … australijskie plaże :classic_smile:.

Ciekawe, czy ta blondynka to Jego dziewczyna, bo pojawiła się w klipie z 2015 r i w 2017r.🤔

“Oceans” i “I Belong to You”👍.

A teraz wracam do oglądania YE 74. Niestety to już ostatni odcinek w tym sezonie.

Cukur też już się skończył.

Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać na nowy sezon od września.

No nic, będzie okazja zacząć oglądać coś nowego.

Dobrej nocy Kochani 🌟.

https://img1.obrazkionline.pl/ob/dobranoc/dobranoc_034.jpg

• Like 1

Dziś znalazłam na YT kolejny klip z kanału "Okiem chemika " który prowadzi chemiczka Agnieszka Wojciechowska.

Odcinek nosi nazwę " Koronawirus - Jak bezpiecznie wyjść z domu " i jest tam sporo informacji , które mogą się przydać...

część na pewno już znacie , ale na pewno wart tego posłuchać.....

https://www.youtube.com/watch?v=v3ZOf9xz3aQ

*

Elfi,

Ja też oglądam YE , ale jestem dopiero w połowie .... miałam długa przerwę, a teraz dobiegam do końcówki 1 sezonu .

W dalszym ciągu z przyjemnością to oglądam.... nie wiem, co tam na wymyślają po odejściu Onura Tuny i Edy Ece....

ale na razie będę jeszcze miała spory  zapas do rozpoczęcia 3 sezonu...

• Like 1

Barnaby, dzięki za przybliżenie mi Cana, ale dalej nic nie czuję :classic_smile:. Może i super facet, ale iskierka do mnie nie przeskoczyła. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że rzadko to się zdarza :classic_biggrin:.

Dobranoc :classic_smile:.

• Like 1

Znowu moderator się czepia .... nie wiem  o co .... raz blokuje... raz puszcza .... można dostać..... cholery ....

GRA, dzięki za filmik Agnieszki Wojciechowskiej 😘. Bardzo przydatne informacje. Swoją drogą, do czego to doszło, że lodówka może się stać najmniej bezpiecznym miejscem dla tego co jemy.

Tak, Basiu , dla mnie  też ta informacja  była wielkim zaskoczeniem....najmniej podejrzewałam lodówkę....

a nikt jakoś wcześniej o tym nie ostrzegał ....

Ta Pani prowadzi kanał "Okiem chemika " i były już wcześniej różne klipy na temat tego wirusa

Warto to obejrzeć i posłuchać...

Jeśli będziecie chciały ... to mogę ich poszukać ....ale nie chcę  Was nimi zarzucać.... 

Witajcie nocną porą 😉

Rozdałam już świeże reakcje... 💙💙💙 😉

GRA 🙂

Jacob Lee nieźle śpiewa! 👏😃😃😃

“I Belong to You” wydało mi się znajome 😉😊 Kojarzę klip z bukietami białych kwiatów - świetna piosenka ☺️👍🌸

Resztę linków muszę odłożyć na rano, bo już pora na mnie😴

Spokojnej i dobre nocy... 🌟💓😉

Basiu, nie wiem, czy Can Yaman jest świetnym facetem, wiem, że dobrze się bawię przy oglądaniu go na ekranie. Nie podobało mi się, gdy naraził Demet na publiczne dywagacje o jej życiu prywatnym. Ale Can Divit!...😉💪💖

GRA, dziękuję 😘 za klipy z EK. Znam wszystkie sceny na pamięć i nie nudzą mi się.

Dziękuję Ci też za informacje o zarazie. Wiedziałam, że niska temperatura sprzyja przedłużeniu działania wirusa. Lekarze mówili o tym, że może zachorowań będzie mniej, gdy będzie ciepło.

Dobranoc 🙂.

Poniedziałkowe dzień dobry 🙂
*https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTak9qRrsTcMjA2GUGzYXLNCMWfnYjFsKK0Pbx4x3m3WI1uzcQt8A&s

>
Ja już rozpoczęłam dzień z uśmiechem słuchając dobranockowych nastrojowych piosenek Jacoba Lee i klipów z fragmentami z EK🙂
GRA.Dziękuję🙂🌷
>
Witaj Aa🙂
Struś jest...super😁
>
Udanego i bezpiecznego i poniedziałku, i całego tygodnia, Ekipo 🙂...👋

• Like 1

Dzień dobry!🙂

Aa, Kasiu, witajcie!😘

Zdrowego, spokojnego dnia nam wszystkim!🙂

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto