Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

Begüm 😭 - nie spodziwwam się 🙁.

Litości! Niech Osman nie skacze wokół Ipek, nie zasłużyła sobie na to.

Ale przyjemnie patrzy się na Esmę krzyczącą na najlepszą synową 😛. I jeszcze postawiła Süreyyę za wzór.

No myślałby kto, że Ipek naprawdę tak cierpi! Aktorka! 

*No to Esma dała do pieca😁Süreyya jako wzór do naśladowania dla Ipek to dla niej jak płachta na byka😁 

• Haha 1

Ipek, tłumoku, ta pompka od płynu micelarnego inaczej działa 😛.

Aż się boję co ta🐍Ipek wymyśli aby zaszkodzić Süreyyi.Pewnie będzie chciała zasiać jakiś zamęt między Süreyyą a Esmą. 

Esma, szczując na Esrę, popycha Fikreta w jej ramiona. On w końcu zrobi coś żeby im dowieść, że mieli rację  

Pomijając wszystko! to może Esma wzięłaby pod uwagę, że Fikret może mieć inne powody niż wydumany romans by chcieć rozwieść się z Ipek. Trochę już ja wszyscy poznali.

Begüm przeczuwała swoją śmierć, inaczej nie przygotowywałaby Emira i Süreyyi jako jego drugiej mamy, na najgorsze.

Kompletnie się rozsypałam po słowach Begüm o jej perfumach...

Łykałam łzy...

O matko, co za przeszywająca serce scena przygotowywania Süreyyi przez Begüm do roli mamy Emira.

Süreyya była w trudnym położeniu - zapewniając Begüm o tym, że będzie mamą dla Emira, przyznawała, że ona może umrzeć. 

• Like 1

Widzę szalonego, wrzeszczącego na Dilarę i oskarżającego ją Adema, a i tak myślami jestem przy Begüm. 

Napisano (edytowany)

Lepiej późno niż wcale. Dilara chce rozwodu. Dla niej to uwolnienie się od toksycznego, przemocowego d.rania, ale z drugiej strony ona jest jedynym przejawem dobra w życiu Adema, jedynym hamulcem przed stoczeniem się w ciemność. 

Edytowano przez barnaby

Potrzebna mi była ta reklama🙂

Początkowe odcinki widziałam nie wszystkie, po łebkach i w wersji tureckiej. Nie wiem, dlaczego Senem miała dług. Rodzice Süreyyi zginęli przez wierzycieli Senem?

O matko! Ale dzisiaj był odcinek. Nie mogę się pozbierać.

Tak, reklamy dzisiaj były potrzebne, aby chwycić oddech i otrzeć łzy.

• Like 1

Barnaby.We wcześniejszych odcinkach nie było mowy o jakimś długu Senem i o wierzycielach, którzy domagali się od niej jego zwrotu, i było tylko wiadomo, że rodzice Süreyyi zginęli w wypadku.

*Trochę się pogubiłam gdy usłyszałam, że Senem zabrała ze sobą Süreyyę, by nie zrobiono jej krzywdy.Nie bardzo to wszystko rozumiem, bo zabrzmiało mi tak jakby Senem pozwoliła, by skrzywdzono jej rodzinę, a wydaje mi się to zupełnie niemożliwe! 

Będę musiała się wsłuchać w tę rozmowę oglądajac powtórkę, bo pewnie coś żle zrozumiałam.Myślami bylam gdzie indziej.

• Thanks 1

Oj tak, Elfi! Dzisiejszy odcinek był bardzo przejmujący.Ja też nie mogę się po nim pozbierać.

Senem była szantażowana z jakiegoś powodu, ale ukrywała to przed Sureyyą. Myślałam wcześniej, że ukrywa prawdę , aby nie martwić Sureyyi i nie rzucić cienia na jej małżeństwo z Farukiem ze znanej rodziny Boranów. Nie było mowy, że ten szantaż miał związek ze śmiercią rodziców Sureyyi. 

• Thanks 1

Dopisek🙂

Barnaby.W początkowych odcinkach nie było mowy o wierzycielach Senem. Ten wątek pojawił się dość niedawno, bo o ile dobrze pamiętam dopiero gdy Senem zobaczyła na ulicy w Bursie jednego z bandziorów ze swojej przeszłości, który ją rozpoznał.To wtedy Senem ukradła biżuterię Esmy. Zrobiła to po spotkaniu z hersztem bandy, który szantażem żądał od niej pieniędzy.

Barnaby 😘

Elfi 😘

Dzięki za towarzystwo przy NzS 🙂💕

• Thanks 1

No to w dzisiejszym odcinku NzS nam zaserwowali:

-śmierć Begum

- jej niesamowicie przejmująca rozmowa z Sureyyą

- widok zrozpaczonego Emira, któremu po stracie ukochanej matki rozpadł się cały świat

- kolejny przypływ szaleństwa Adema

-  załamanie Akifa, któremu ciężko przełknąć gorzką prawdę na temat Sanem ( on prawnik, a ona   okradła rodzinę, która przyjęła ją pod swój dach)

-wstrząsające wyznanie Sanem o długu, szantażu i przyczynie śmierci rodziców Sureyyi

- c.d. małżeńskich problemów Fikreta i Ipek.

• Thanks 1

KO   🙂

Przed Wami jutro ciężki dzień :classic_sad:.

Bezpiecznej podróży 🚘.

DOBRANOC 🌛.

Odezwę się w sobotę wieczorem lub w niedzielę.

• Like 1

Kasiu, Barnaby - dziękuję za Wasze komentarze ❤️.

Dobry wieczór

Ciężki dzisiejszy odcinek NzS .... ale na początku to mocno nam grali na emocjach .....i sceny i muzyka ....trochę to było przeciągnięte.....

*

A ja pamiętam , że w bardzo dawnych odcinkach ... jeszcze jak Senem mieszkała w rezydencji , była sprawa z tym bandziorem , który ją szantażował .... a właśnie dlatego ją szantażował , bo wiedział , że ona jest winna śmierci rodziców Sureyyi....

Ona ( w czasie pobytu w rezydencji ) nie miała żadnych pieniędzy i nie miała żadnego wyjścia ... uległa szantażowi .... ukradła naszyjnik  .... Esma się dowiedziała  od jubilera , a potem spłaciła jej dług....

Tak wiec sprawa winy Senem już była poruszana .... bandyci z jej powodu spowodowali wypadek , w którym zginęli rodzice Sureyyi ... a Senem czuje się winna ...

Z drugiej strony ... trzeba by się zastanowić czy Esma słusznie powiedziała o tym Akifowi  .... my lubimy Senem....  wiec stajemy w jej obronie .... ale  jednak ona popełniła przestępstwo.....

• Like 3

Rozmowa Begüm i Süreyyi była jedną z najbardziej wzruszających i poruszających, jakie widziałam. Oszczędna w formie i niezwykle wypełnioną treścią, cudownie ... zagrana?

Begüm troszczyła się o swojego małego synka i wybiegała w przyszłość, gdy on już będzie dorosłym mężczyzną. Przekazaywała praktyczne rady, a stała za tym ogromna miłość i pragnienie, żeby jak najmniej odczuł brak matczynej troski.

Chyba też dzieliła się z Süreyyą przeszłością Emira, żeby nie była dla niej białą kartą, żeby Süreyya miękko weszła w rolę mamy.

• Like 2

Elfi, to jutro jedziecie na urodziny Filipka? Jeśli tak, to życzę Wam bezpieczniej, dobrej drogi i miłego spotkania rodzinnego 😘💕

• Thanks 1

Elfi.Najsłodsze i najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla Waszego Filipka, jutrzejszego Jubilata! 🎂🎈🎉 Wspaniałej urodzinowej imprezy dla Niego i dla całej Waszej Rodzinki, a Wam szerokiej, bezpiecznej do Niej drogi! To piękne, że wreszcie będziecie mogli się spotkać i pobyć z bliskimi💖 Cudownego i zdrowego!! pobytu w Z.G.🙂

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

GRA 😘, dziękuję Ci za wyjaśnienia przeszłości Senem. Kasiu, Elfiku, Wam też za Wasze odpowiedzi😘.

GRA, masz rację, Senem jest zabawna, szczera, czuła i patrzymy na nią bardziej pobłażliwie niż na czarne charaktery.

Miałam podobny dylemat z Sanem, gdy współpracowała z Emrem nad upadkiem agencji. Ona popełniała poważne przestępstwa i musiała mieć tego świadomość, bo nie była dzieckiem ani i.diotką (nie zawsze). Uroda i wdzięk mają wszystko usprawiedliwić? 

Ona nawet nie była brutalnie szantażowana, bo co prawda Emre nią manipulował, ale jej błyskotliwa inteligencja tego nie wychwyciła?

Czułam niesmak, gdy po ujawnieniu sprawy kradzieży umowy o założeniu spółki z Aylin, unosiła się honorem, bo okazało się, że dokument istniał. Wszystko inne poszło w niepamięć, bo zdołała chwycić się jednego drobiazgu, gdy to Can pochopnie ją ocenił.

Jeśli Senem powie całą prawdę, okaże się odważniejsza i uczciwsza.

*Zmierzamy dosyć szybko do 500 strony!

Edytowano przez barnaby

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się