Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

Dmitri Hvorostovsky śpiewa popularną pieśń " Oczy czarne" 

https://www.youtube.com/watch?v=vv12vxWrd7A

Hvorostovsky w duecie z Jonasem Kaufmann śpiewają " O Sole Mio"
https://www.youtube.com/watch?v=xmKUZeJB_Nw

Dmitri Hvorostovsky i Anna Netrebko śpiewają popularną piosenkę
" Podmoskiewskie wieczory "
https://www.youtube.com/watch?v=-SwumVFUMBg

Dmitri Hvorostovsky - pieśń " Nostalgia "

https://www.youtube.com/watch?v=ms6HOtMkFU4

I na koniec piękny walc " Na stokach Mandżurii" 
śpiewa Dmitri Hvorostovsky
https://www.youtube.com/watch?v=C1Jpyy8AJwA

Dopiero przygotowując tę Dobranockę dowiedziałam się , że Dmitri Hvorostovsky zmarł w 2017 roku ,

w Londynie, w wieku 55 lat... po długiej chorobie....

Występował w wielu najlepszych teatrach na świecie, takich jak „La Scala” w Mediolanie, Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Lyric Opera w Chicago, Opera Paryska ....

Spokojnych snów .... z rosyjska nostalgią ...
Dobranoc
GRA 😘

• Like 1
  • Thanks 1

I jeszcze suplement ....dla zainteresowanych .... klip poświęcony pamięci  Dmitri Hvorostovskiego....

dużo zdjęć  z pracy artystycznej i życia prywatnego ....( 14: 30 ) ....

https://www.youtube.com/watch?v=GFQWVimyleo

• Thanks 2

Dobranoc 🌛.

I jeszcze coś dla Elfi .... na dobranoc .... albo na dzień dobry ....

Piękną piosenkę Seal'a .." Kiss From A Rose '" ( z filmu  Batman Forever ) .... śpiewa Kuba Badach ....

https://www.youtube.com/watch?v=kxa6DWZXNx8

• Thanks 2

GRA 🙂👋

Dzięki za Dobranockę😘🌸 Nie znałam wcześniej głosu tego rosyjskiego śpiewaka😉 

>

Elfiku 😀👋

>

Spokojnej nocy i pięknych snów nam życzę 🌟 Dobranoc 😴

Dzień dobry 🙂
*https://www.pozytywniej.pl/upload/ce8741af5dd2ca352440bd6ab43a57c33912.jpg
>
Aż trudno było mi się oderwać od wczorajszej dobranocki, GRA💖Pięknie Ci za nią dziękuję!💐💕
Serce łka gdy słucha się tak pięknych i tak niezwykle wzruszająco śpiewanych pieśni...
Wspaniały Dmitri Hvorostowsky i Jego magiczny głos nie jest mi obcy.
Dziękuję Ci również za klip poświęcony Jego pamięci.Miałam łzy w oczach.
Żal...(*) Ogromny żal i wielka strata!

*Piosenkę Seal'a " Kiss From A Rose " Kuby Badacha też wysłucham,ale nieco później🙂
>
Dobrego, zdrowego poniedziałku i całego nowego tygodnia, Gromadko!
Pozdrawiam serdecznie 😘💕

• Like 1

Napisano (edytowany)

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:

Cześć Kasiu 👋

Cześć Aa 👋

I w naszej małej grupie smutki przeplatają się z radością.

Paulinko, przytulam ❤️.

Elfi, u Ciebie też był smutek 😘, ale i fajne wydarzenie w postaci urodzin Filipka .

Na pewno to były chwile szczęścia, gdy mogłaś odwiedzić swoją Rodzinkę.

Ja też miałam taki dobry czas, bo wczoraj spotkaliśmy się z rodziną córki, tak na dłużej. Miało być spotkanie na działce, ale jednak z tego zrezygnowaliśmy, bo było za chłodno na igraszki na trawie.

Zaprosiliśmy Ich do naszego domu na niedzielny obiad, tak jak to bywało wcześniej. Zabawy, pisków i radości było co niemiara :classic_biggrin:.

Czytanie Waszych postów zaczęłam od końca i wczoraj natrafiłam od razu piosenkę Seal'a " Kiss From A Rose " w wykonaniu Kuby Badacha. GRA, bardzo mi się podobało. Dziękuję 😘. Muszę jeszcze nadrobić Twoje pozostałe muzyczne propozycje.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :classic_smile:.

Edytowano przez Basia54
  • Like 2

Napisano (edytowany)

Dzień dobry 😀

Kasiu 😃👋

Włączony laptop  już na mnie czeka 😉😃 

Aa 😃👋

Sąsiadko! 😘 Niech Wam też miło mija tydzień! ☀️😃 

8 czerwca będę o Was pamiętać i trzymać kciuki! 🍀🍀🍀🤗💞

>

Basiu 😃👋

Dzięki! 😘💗

Miło spędziłaś czas z bliskimi... jak za „dawnych czasów” 😁😁Zabrzmiało,  jakby minęło wiele, wiele  lat 😉

>

Życzę Wam udanego poniedziałku i całego fajnego tygodnia!😘☀️🌸

Edytowano przez Pani KO

Aa, Basiu, KO - Witajcie!🙂
>
Piękne powitanie, Aa ....😘 💕
>
Basiu.Jak miło przeczytać, że tak radośnie spędziłaś czas z Rodzinką! Maluchy były pewnie przeszczęśliwe, że wreszcie mogły sie przytulić i pobawić z babcią, i poowiadać swoje historie🙂 Cudnie💖
>
KO😁 Jakżeby mogło być inaczej? Bez laptopa?😲😭
>
Fajnego popołudnia Dziewczyny!🙂

• Like 1

Dzień dobry  🙂

Kasiu👋 Aa👋 Basiu 👋 KO👋.

Kasiu, Aa bardzo Wam dziękuję za wspaniałe obrazki🌷🌹.

Basiu  🙂

Czyli weekend spędzałyśmy podobnie – w rodzinny gronie :classic_smile:.

Ja poszłam z Małym do Pepco, bo obiecałam (dodatkowo) kupić Mu wypatrzony samochodzik. Dawno nie byłam w innym sklepie, niż spożywczy i budowlany i nawet nie bardzo znałam obecne sklepowe reguły. Jednak F. wszystko wie i zaraz mnie poinstruował, że możemy wejść do sklepu dopiero, jak będzie wolny koszyk. Ilość koszyków to ilość osób, które mogą przebywać w sklepie. Małżeństwo musi brać 2 koszyki, a dzieci poniżej lat 13 nie muszą mieć koszyka ( to wszystko wiem od Niego). Przed kasą jeszcze mnie instruował, gdzie mamy stać, bo tam na ziemi były ponaklejane żółte kółka co 2 m.

F. nie mógł zdecydować się, który wybrać samochodzik i zapytał mnie, czy może wybrać 2. To nie były drogie autka, więc mówię, że tak. Rozczulił mnie, kiedy w kolejce do kasy powiedział: „Wiesz, nie będę naciągał Cię na kasę. Zwrócę Ci za ten drugi samochodzik”.:classic_smile:

Basiu cieszę się, że Ty również miło spędziłaś weekend ze Swoimi Szkrabami 💕.

Barnaby, Kasiu, KO, Michale, Aa, Basiu,

pięknie dziękuje Wam  😘😘😘❤️ za urodzinowe życzenia dla F. i dla nas za udane, rodzinne spotkanie:classic_smile:.

Wasze życzenia się spełniły :classic_smile:. To był bardzo miło spędzony czas.

GRA  🙂

Dobranocek posłucham dopiero jutro, ale już się cieszę z uwagi na wykonawców.

Ja dzisiaj byłam u ortopedy, bo niestety bóle i zwyrodnienia w stawach dają mi popalić.

Chyba mniej ruchu też się dołożyło.

Sporo zajęło mi to czasu, bo dojazd i te procedury....:classic_angry:.

Mam zlecone zastrzyki (chyba sterydy), tabletki i muszę jeszcze zrobić aktualne zdjęcie RTG.

Teraz już kończę, bo ok. 16 ma przyjść ekipa i zakładać klimatyzację. Muszę przygotować/zabezpieczyć pokój.

Fajnego poniedziałku🤗.

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/d-EmJM6vllZN3-zylV-_vgotNQ-RfPqrOF8_GNUd0LQhA4IU-q8x8kz1y6cVh3w8_P1SfWZpPqhnxkF979B3PYTcoQ

• Like 4

To kto otworzy pięćsetną stronę??:classic_smile:

Może Barnaby :classic_smile:?

Napisano (edytowany)

NzS.
Przed południem specjalnie obejrzałam powtórkę, a właściwie zakończenie piątkowego odcinka NzS i wsłuchałam się w to co Senem mówiła Akifowi o wypadku rodziców Süreyyi.Co prawda znów zabrzmiało mi to tak jakby Senem przeczuwała, że bandziory jej nie odpuszczą i "rozliczą się" z nią i to w w najgorszy możliwy sposób czyli z.abijając jej rodzinę, ale teraz jestem już pewna, że jej ucieczka z Süreyyą to nie było jej "przyzwolenie" na to czym grozili jej b.andyci (co wcześniej przeszło mi przez myśl pewnie dlatego, że nie mogłam się skoncentrować na jej słowach), ale jej strach i dramatyczna bezsilność.
...B.andyci skazali Senem na dręczące ją do końca życia wyrzuty sumienia za śmierć siostry i szwagra, i dodatkowo na poczucie winy za osierocenie Süreyyi skoro mała została przy życiu, bo Senem zabrała ją ze sobą by choć ją przed nimi uratować!
W początkowych odcinkach Senem była postacią jakby nieobecną, apatyczną i zamkniętą w sobie, która żyła tylko życiem bohaterów seriali TV, bo pewnie tylko w ten sposób potrafiła wyłączyć się ze swojego i zmieniała się stopniowo dopiero gdy zamieszkała z Süreyyą w rezydencji Boranów, gdzie cały czas wiele się działo, ale dlaczego wcześniej żyła jakby poza życiem, rozumiem dopiero teraz.

>

Witaj Elfi 🙂

Muszę na razie spadać 😁Później przeczytam Twój post! 👋

Edytowano przez Kasia_5
  • Thanks 2

Dzień dobry!🙂

Kasiu, Aa, Basiu, KO, Elfiku, życzę Wam tym bardziej miłego dnia, że to poniedziałek 🤗❤.

Elfiku, Basiu, wspaniale, że mogłyście spędzić czas z Waszymi bliskimi ❤. Oby takie spotkania zdarzały się częściej i mijały zdrowo i radośnie.

Elfi, mówisz, że już czas na nową stronę? Dziś pewnie ją otworzymy.

Dziś trochę szyłam na maszynie, więc od rana zeszło mi na fastrygowaniu, szyciu i pruciu (fastrygi). Mam dość, nie umiem szyć prosto, mój ścieg zawsze wężykiem, wężykiem... 🙃

• Like 2

Cześć Elfiku! 😃👋

Wesoło i miło spędziłaś weekend z bliskimi, a tu od poniedziałku zastrzyki i ból! 😟 Trzymaj się! 💕💕🤗

Filipek jest fajnym wnuczkiem 😃😁🚗😉

Klima! My w czerwcu będziemy zakładać ją w mieszkaniu 😉 Będzie niezły bałagan... 😳 🤪 ale później będzie lepiej 😉

>

Cześć Barnaby! 😃👋

Popracowałaś z poniedziałku 😉

Miłego wieczoru, Gromadko! 😉☕

• Like 1

Napisano (edytowany)

NzS

Oglądam powtórkę... W piątek nie wszystko do mnie dotarło. 

Ipek chce wojny z Esmą? Zdjęcia od fotografa mają być dowodem przeciwko niej. Co ona chce tym osiągnąć?

Esma była na nią wściekła podwójnie - za aferę na zaręczynach i za denerwowanie jej, gdy Begum walczy o życie. Ipek myśli tylko o sobie! 

>

Kasiu 🙂

Ja też tak odebrałam wyznanie Senem. 

Przypomniałaś jaka na początku była Senem. Nikt z nas nie przypuszczał, co mogło być przyczyną jej zachowania. Za swój dług zapłaciła ogromną cenę, na pewno o wiele większą od jego sumy. 

*Znowu czekam na 💙😉

Edytowano przez Pani KO

NzS. Emir nie akceptuje Süreyyi, może uważa, że to niesprawiedliwe, że ona żyje podczas gdy jego mama umarła. 

Nie toleruje obok siebie nikogo poza Farukiem, przekonał się też do obecności Esmy, może ufa tylko tym, z którymi związany jest więzami krwi. 

NzS

Sureyyi nie będzie łatwo dotrzeć do Emira... a to jej Begum powierzyła wychowanie syna. Faruk i reszta rodziny to co innego. 

Cześć KO 😘!

Ipek z całą hipokryzją płaczliwie naskarżyła Süreyyi na Esmę pokazując zdjęcia zrobione przez detektywa. Zniszczyła nić porozumienia między nimi. Co za zimna s.ucz.

Szczerość i dobre chęci Ipek! Taaa... Z daleka czuć fałsz! 

Sureyya jest w szoku na widok zdjęć. O to chodziło Ipek! 

Śpiewa Nil Karaibrahimgil? Poznaję ten głos z BKEM.

Barnaby, to chyba jej głos.

Zaskoczyła mnie ta piosenka -  jak na pogrzeb nie była zbyt spokojna i smutna. A może to tylko moje wrażenie? 

Begüm została odprowadzona przez przyjaciół, nieśli na ramionach jej trumnę, później w rezydencji były modlitwy. Emir chce być sam.

Faruk wspomina. Przeprosił ją za pojawieniesię w jej życiu, ale przecież dał jej coś najpiękniejszego - syna.

Napisano (edytowany)

Z Farukiem też Begum odbyła rozmowę przygotowującą na jej odejście.

Edytowano przez Pani KO

Mam nadzieję, że Fikret ma dobre intencje. Faruk rozmawia z nim ojcostwie, bo tylko ten z braci jest tatą. Faruk do tej pory miał inną relację z Emirem, bardziej przyjacielską, a teraz jest tatą i mamą.

Miło jest patrzeć na wspierających się i pogodzonych czterech braci Boranów. 

Rodzina czasem dokopie, a czasem pocieszy... Faruk nie jest sam i to da mu siłę do wychowania syna. Ma też Sureyyę. 

Ipek jojczy matce do telefonu, a Kıymet jeszcze ją podpuszcza. Wychowała żmiję i podaje kroplówkę z jadem, żeby nie zabrakło. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się