Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 18

Polecane posty

Esma oskarża Bade o omotanie Murata, ale Nurgül, zawsze tak lojalna, próbuje bronić dziewczyny. 

Esma w starym stylu oczernia Bade przypisując jej wyrachowanie, cynizm i interesowność. Jak kiedyś Süreyyę.

Bardzo zabolało to Nurgül, wie, jakie to niesprawiedliwe. Chce wymusić na Bade rezygnację z małżeństwa. Kiedy w końcu Murat zachował się jak należy, wszyscy są przeciw nim.

Dziękuję za uwagę 🙂

• Thanks 3

Dobry wieczór 😀
Dziś na Dobranoc posłuchamy, jak swoje ..... i nie swoje piosenki śpiewa .... solo i w duetach.... Barbra Streisand ....

Na początek Barbra Streisand śpiewa piosenkę " Somewhere"
https://www.youtube.com/watch?v=cAu3a7CMA84

Barbra Streisand -  i  piosenka " Memory " z musicalu " Koty" ....

https://www.youtube.com/watch?v=MWoQW-b6Ph8

Barbra Streisand -piosenka "The Way We Were" z filmu " Tacy byliśmy "
jeszcze piękni i młodzi ... Barbra i Robert Redford...rok 1973
https://www.youtube.com/watch?v=ohaOb2s0Hv4

Barbra Streisand - piosenka "What's On My Mind "
https://www.youtube.com/watch?v=yXykEZ1cFlA

"I Finally Found Someone "- śpiewają Barbra Streisand i Bryan Adams

https://www.youtube.com/watch?v=UrRZJB9yevA

Barbra Streisand - piosenka J. Brela " If You Go Away (Ne Me Quitte Pas)...- koncertowe wykonanie ...
https://www.youtube.com/watch?v=fewRSNwR5BM

Barbra Streisand i Andrea Bocelli śpiewają "I Still Can See Your Face"
https://www.youtube.com/watch?v=S2Bm6-vCxuE

I na koniec jedna z najpiękniejszych piosenek o miłości  czyli " Woman In Love " , którą napisali dla Barbry Streisand  bracia Barry i Robin Gibb z zespołu Bee Gees w 1980 roku...
https://www.youtube.com/watch?v=thqVAlZlK6M

I jeszcze raz ta piosenka z oficjalnego kanału Barbry Streisand 
https://www.youtube.com/watch?v=hQLGCX8D-1Y

Spokojnych snów
Dobranoc
GRA 😘

• Like 2
  • Thanks 1

A ja byłam cały dzień poza domem i dopiero biorę się za oglądanie dzisiejszych zaległości .... WM  i NzS ....

Barnaby ,

dzięki za dzisiejszą relację ... na żywo.... z NzS....

GRA 🙂👋.

Dobranoc 🙂

Cześć GRA 😃👋

Dziękuję za piękne piosenki Barbry Streisand 😘😃💙🌹

Najbardziej zasłuchałam się w „Woman In Love” i "I Finally Found Someone" 😊😃😉

>

Barnaby 😃

Wielkie dzięki za NzS 😘💙

W dzień postaram się więcej napisać o odcinku😉

Spokojnych snów 🌟 Dobranoc 😴 

Dzień doberek🙂
*https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGDuScHDN_xiyOAJbt-fP5naDkfTsnLuTIhINRozB3RUEayC-z&s
>
Jak pięknie rozpoczyna się dzień gdy słucha się tak pięknych utworów
i fantastycznej Barbry Streisand... 💖 ...i tak fantastycznych duetów z Barbrą Streisand!
Bardzo Ci dziękuję GRA🌹za wspaniałą muzykę na moje dzień dobry!😘
>
Uff...Dziś nic ważnego nie mam w planach i mam nadzieję, że nic tego nie zmieni 🙏😁
>
😁..."Do organisty przyszedł z prośbą narzeczony. Wręczając kopertę z ofiarą, rzecze:
- Czy mógłby Pan na naszym ślubie zagrać "Marsz" Mendelejewa?
Organista uchylił kopertę i na to:
- Panie, za takie pieniądze mogę Wam zagrać nawet "Aviomarin" Schuberta."
>
Uśmiechniętego, zdrowego dnia nam wszystkim! 😘💕

• Haha 2

Witaj Aa!🙂

Jaki fajny, radosny obrazek🙂 I kawusia....😁😋 Dzięki!😁

Napisano (edytowany)

Dzień dobry 😃

Cześć Aa 😃👋

Cześć Kasiu 😃👋

😂👍

Dziewczyny, dzięki  za radosne obrazki! 😘💞🌸🌼🌷🌹☕️ 

Udanego czwartku, Gromadko! 😃☀️☀️☀️

(Nadal czekam na 💙🤨

Edytowano przez Pani KO

Dzień dobry!🙂

Aa, Kasiu, KO, miłego czwartku dziewczyny!😘👋

Mam kawę, a KO zaprosiła do słodkiego baru.

MKO 🤗, nasza młodsza koleżanko od wspólnego oglądania NzS! Życzę Ci pięknego, bezpiecznego, szczęśliwego życia, serdecznie Cię pozdrawiam!❤🎂🎈💐🍦🎁🎉

• Like 2

Cześć KO 😘
Cześć Barnaby 😘
>
MKO! 🙂🙋🏼‍♀️ Z okazji Twoich urodzin z całego serca Ci życzę by odpisywało Ci zdrowie!!, uśmiechu, by przeganiał wszelkie Twoje zmartwienia, optymizmu i pomyślności byś mogła realizować swoje marzenia, a na co dzień powodów do radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy
Wszystkiego najlepszego MKO! 💐🎁🎂🎈🎉

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTSxkmaUlqBgjYsrEMHfE4MEkNK_yK5_d2GLdLoNDqwu_ptFpekxw&s

>

KO. Z przyjemnością skorzystałam z zaproszenia na trochę słodkości😋Dziękuję!😘 

• Like 1

🙂 Podpisałam dziś nową umowę na telefon i internet! W tej samej sieci, z której chciałam zrezygnować! Zostałam w niej, bo nagle się okazało, że mogę mieć 50% więcej internetu właściwie za groszową wręcz różnicę w miesięcznych opłatach abonamentu🙂😁Zobaczymy 🙂 Precz z lejkiem! 😁😂

• Like 1

Dzień dobry  🙂

Aa  Kasiu  KO Barnaby - 👋

Kasiu, Barnaby, KO,

Bardzo Wam dziękuję za świetne komentarze do NzS 👍.

Rozdałam już wszystkie reakcje i na dzisiaj już nie mam ani jednej:classic_sad:.

Wszystkim dziękuję za pogodne w nastroju obrazki 🌼.

KO  🙂

Najlepsze życzenia urodzinowe dla MKO 🎉🎊🎁🎂.

Samych szczęśliwych dni i spełnienia marzeń:classic_smile:.

Zdrowia, pogody ducha, uśmiechu ❤️.

Dzięki za te urodzinowe pyszności.

Jak fajnie mieć 16 lat! Życzę Wam wspaniałego dnia:classic_smile::classic_smile::classic_smile:.

Dla MKO 😘.

https://milakartka.pl/wp-content/uploads/2018/12/Birthday_1200_14.jpg

Pozdrawiam Gromadko🤗.

https://pl.toluna.com//dpolls_images/2018/10/22/6d94433d-0301-4e9d-bd0d-fce7929be8be.jpg

• Like 3

Kasiu  🙂

Dzięki za komentarz na temat Cana (wtorek 20:07)🌷.

Cyt: „Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w tę wielką miłość Cana do Begüm i sądzę, że jej śmierć jest dla niego idealnym pretekstem do podtrzymywania w sobie uczucia nienawiści do Faruka.”

Can i Adem niestety idealnie się dobrali. Obaj są niezrównoważeni psychicznie i obaj wręcz chorobliwie nie znoszą Faruka. Są uprzedzeni i zapiekli w swoich osądach.

Kasiu, wczoraj w przychodni szybko niestety nie było. Wszyscy z problemami ortopedycznymi ( na zastrzyki) czekaliśmy rano na dworze 1,5 godz. na wpuszczenie nas do prawie pustej, ogromnej przychodni. Mieliśmy stać na zewnątrz, bo pana doktora nie było! W środku (4 piętra) pełno wolnych krzesełek, a na dworze ani jednej. W sumie zajęło mi to od godz.8 – 11, a później jeszcze wracałam kawał na piechotę, bo nie chciałam korzystać z MPK. Wróciłam obolała, padnięta i zasnęłam.

• Sad 3

GRA  🙂

*Bardzo dziękuję za cudowną poniedziałkową Dobranockę z piosenkami Georga Michaela.😍🌹👍.

Ktoś z osób komentujących utwór napisał, że Jego głos jest jak prezent.

Słuchanie piosenek w Jego wykonaniu to prawdziwa uczta dla duszy.

Miałam nie wymieniać tytułów piosenek, które najbardziej mi się podobają, bo wszystkie są super, ale jedna szczególnie zapadła mi w serce to " Jesus to a Child".

*Dzięki też za nowości z rynku tureckiego 👏👏🌺🤩.

Niesamowity jest ten pierwszy klip z piosenką " Eyvah". Poruszający jest opustoszały Stambuł, Bosfor po którym nie pływają statki, wspaniałe zabytki przed którymi nie ma zwiedzających :classic_sad:.

Fajnie brzmi duet Bilal Sonses & Mustafa Ceceli- " Bedel "💛.

Ayla Celik jest mi znana- bardzo lubię Jej piosenkę „ Bağdat”  (Beyazıt Öztürk Düet).🌻.

Jak zawsze Sezen Aksu zaśpiewała piękną piosenkę - " Herkes Yaralı"❤️.

*Do lików do vlogów jeszcze nie zajrzałam.

Napisano (edytowany)

Cześć Barnaby 😃👋

Cześć Elfiku 😃👋

Kasiu 😃

W imieniu MKO dziękuję Wam za piękne życzenia! 😘😃😃😃🤗💗

Oczywiście imprezy urodzinowej z gości nie będzie, ale w sobotę  we czworo uczcimy jej święto  😉😃😃

>

Kasiu 😉

Szybkiego łącza z nową umową Ci życzę! ✊😃

>

Elfiku 😉

Oj, to się naczekałaś.. 😟 Słabo dbają o pacjentów - jeśli jest ładna pogoda, to od tej strony nie jest tak źle, ale nie zawsze świeci słońce... 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Napisano (edytowany)

I jeszcze kilka słów o dwóch odcinkach NzS 😉

Ciekawe jak Reyhan podziękuje siostrze za wygadanie Ademowi o istnieniu listów? 

Can będzie mścicielem  po stracie Begum??? W myślach zagroził Esmie. To ją obwinia o śmierć ukochanej.  Już nie Faruk, a cała familia Boranów mu podpadła. 

Kasiu 🙂 Trafnie powiązałaś śmierć Begum z  pretekstem do podtrzymania nienawiści Cana do Faruka👍

Adem chce umościć sobie gabinecik w firmie Boranów. Tak, należy mu się.  Na dźwięk słowa „schowek” aż szczerzej otworzył oczy😳😂😂

Akif myślał... nie spał... myślał... nie jadł... W końcu podjął decyzję! - „Kto nie wybacza, nie zasługuje na miłość!” - Pięknie to powiedział Nie zostawi Senem i swojego dziecka!!!! 😍😍😍 

Bade nareszcie powiedziała Nurgul  o Muracie i o oświadczynach! Ufff... Spojrzenie Nurgul ścinało z nóg! 

Inteligentny  samochód uratował Akifowi życie!! Niezła reklama🤣

Faruk nie uwierzył w grzeczność Adema. To było aż zbyt podejrzane.  Akif przygotował „broń” na Adema. Faruk jest gotowy wypuścić  tego byka na rodeo. 

Nurgul w końcu wybuchła -„Miłość trwa trzy miesiące!” Oj... ale ma wyobrażenie o miłości. Ona najlepiej zna Esmę, domyśla się jej reakcji. Dlatego chce zaoszczędzić wszystkim jej gniewu, ale młodzi są pewno swoich uczuć. Nie będzie łatwo... 

Siren nie uwierzyła w związek Garipa z Esmą. Musiał powtarzać jej to kilka razy! Chyba w końcu uwierzyła?  Tak, dla kogoś tak płytkiego jak Siren, to nie do pojęcia. 

Fikret i Esra spotykają się potajemnie. Ale ryzykują! 

Sureyya nie chciała rozmawiać z Esmą... Po tym, co ostatnio przeszły,  Esma była bardzo zaskoczona jej niechęcią do rozmowy, ale długo nie musiała czekać na odpowiedź. W krótce usłyszała od synowej prawdziwy powód, to była smutna prawda dla Esmy. Kiedyś tak by się tym nie przejęła....

Emir we śnie zobaczył mamę, to był piękny sen - mama leżała obok niego w łożku. Nie chciał się budzić. Sureyya nie ma lekko - Emir całą swoją złość wyładowuje na niej, a ona mu na to pozwala.  

Ipek cieszy się ze kolejnego swojego świństwa, ale w swoim małzeństwie nie ma powodu do śmiechu. Fikret nie daje się złapać na jej groźby, a to jeszcze bardziej ją pogrąża.  Ona i jej mamusia są krótkowzroczne.

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 2

I o wczorajszym odcinku 😉

Adem po terapii ponownie ma o czym myśleć - Czy dotrze do niego, że spłacił/spłaci  „dług” wobec swojej rodzicielki i w końcu będzie  mógł żyć szczęśliwe?

Siren sama postanowiła zaręczyć Burcu z Osmanem. Fajne, a gdzie reszta rodziny? Tylko ona mogła cieszyć się z tej wyjątkowej chwili. Dziwne wyszły te zaręczyny - na raty. 

Siren sama siebie pochwaliła - Zrobiłam niezłą robotę - kiedy powiedziała do Burcu, że to jej ona zawdzięcza samodzielność. A przez ile lat ona wychowywała córkę?? 

Can mściciel miał wejście smoka do domu Adema.  On ma plan zniszczenia Boranów. To na pewno niezawodny plan. Can ma silną motywację.  Adem chyba był tym lekko zaskoczony. 

Śniadanie u Boranów....

Rodzina przy stole, ale humory nie dopisują, tylko Ipek ma powód do uśmieszków! 

„Droga synowo” - Esma jest miła, ale Sureyya nie chce jej słuchać. 

Esma wie, że źle zrobiła, a teraz zależy jej na dobrych stosunkach z synową, dlatego w pokorze znosi jej oschłość i złość. 

Ipek już straciła status najlepszej synowej i nie robi nic, żeby pokazać się z dobrej strony - co się odezwie, to tylko pluje jadem! 🐍

Murat na rodzinnym śniadaniu rzucił b.ombę! -  Ja i Bade pobierany się! - Wybrał dobry moment, bo wszyscy się zebrali  i mogli się wypowiedzieć, chociaż jemu na opinii i zdaniu innych wcale nie zależało,   i znowu w.ybuchła awantura.  A miało być miło.... 

Murat nie wycofa się.

Dla Bade sama jego postawa na pewno wiele znaczy. 

W temacie ślubu i małżeństwa dużo miał do powiedzenia Fikret. Ipek również. No proszę, jacy doświadczeni doradcy. Ipek przy okazji śniadania poinformowała zebranych, że przez stres straciła pokarm.... Ade to na pewno zainteresuje. 

Esma powinna w końcu zrozumieć, że żmiją z wróżby, którą kiedyś wpuściła do domu, jest właśnie Ipek. 

Przyjęcie niespodzianka na urodziny Fikreta??? Ooo! Będzie ciekawie. Ipek już szykuje swoje kolejne świństwo. 

Fotograf Esmy teraz śledzi Fikreta na polecenie żonki. Fotki ze schadzek Fikreta i Esry mają być głównym punktem tej niespodzianki???

Sureyya zemdlała w sypialni!

Omdlenie było wynikiem ciąży‼️💞👶🏻  Gratuluję szczęśliwym rodzicom! 😃🌷🎈

Osman wozi w samochodzie książkę od Sureyyi... Zapomiał o niej... Taaaa...  Burcu swoje pomyślała i nie była z tego zadowolona.  Wcześniej w  domu zwróciła uwagę na jego zachowanie, gdy usłyszał, że Sureyyi nic nie jest. Uważnie obserwuje narzeczonego. 

Sureyya jest w trzecim tygodniu ciąży. Jednak to szczęście zachowają w tajemnicy przed rodziną - tylko Senem i Dilara się dowiedzą... Sureyya nie chce zapeszać rozgłaszając każdemu o swojej  ciąży. 

Barnaby 🙂 - „To niesprawiedliwe, ona może powiedzieć o ciąży Dilarze i Senem, a Faruk - nikomu.” 👍💙

Kim jest Bade dla Nurgul??? Na pewno jest jej córką. 

Ale Esma źle myśli o Bade!  Zrobiłam podobają minę do Nurgul... 

Nurgul o mało nie zapadła się pod ziemię...  To w jej kwestii było trzymanie Bade od Murata. Teraz musi sprowadzić ją na ziemię. 

Barnaby - „Kiedy w końcu Murat zachował się jak należy, wszyscy są przeciw nim.” 👍💙

• Thanks 2

Napisano (edytowany)

NzS (powtórka)

Adem w rozmowie z terapeutką powiedział, że z.abił swojego ojczyma, i że był to wypadek. Powiedział: 

"Byłem mały, ale wstąpiły we mnie jakieś nadludzkie siły..."... lub jakoś tak.

Mały? To ile lat miał Adem, wówczas Fatih, że wsadzono go do więzienia?? Adem nie mówił o poprawczaku, ale o więzieniu.

Edytowano przez Kasia_5

Napisano (edytowany)

Coś mi się wydaje, że ta żmija Ipek szykuje jakieś przedstawienie i dlatego ściąga gości, świadków! na tę urodzinową kolację zorganizowaną dla Fikreta.

Edytowano przez Kasia_5

Jak Faruk ma utrzymać w tajemnicy taką radosną nowinę, że będzie tatą!😁

Łatwo nie będzie😁

Znów odezwała się dawna, podła Esma!

Żal mi Nurgül.Esma pokazała nie tylko Bade, ale i Nurgül gdzie jest ich miejsce! Do tego znieważa dziewczynę, którą Nurgül kocha jak córkę.

Aa 😃

MKO dziękuje za piękne życzenia! 😘😄😄😄💙🤗

Napisano (edytowany)

NzS

Nurgül przypłaciła omdleniem to co usłyszała od Esmy.Dobrze,że nie była w kuchni sama.

Edytowano przez Kasia_5

Kasiu 😃

Dzięki za powtórkę NzS 😘😄

Cyt. „Adem nie mówił o poprawczaku, ale o więzieniu.” 

Trzeba by było sprawdzić, jak to jest w Turcji z więziennictwem. 

>

Im bardziej wszyscy są przeciwko Bade i Muratowi, tym bardziej oni się do siebie zbliżają 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się