Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Pani KO

Grzech Fatmag├╝l 18

Polecane posty

Witaj GRA┬á­čĹő.

Wybacz, ale nie mam już dzisiaj siły na Dobranockę.

Dzi─Öki jednak za Tw├│j trudÔŁĄ´ŞĆ.

Barnaby,

Genialne komentarze, dzi─Ökuj─Ö┬á­čî╣.

ÔÇ×Fikret umie dostrzec moraln─ů ma┼éo┼Ť─ç Ipek, a sam krzywdzi brata.ÔÇŁ­čĹŹ

ÔÇ×Esma pogratulowa┼éa Farukowi, bo to on przecie┼╝ jest w ci─ů┼╝y.ÔÇŁ:classic_biggrin:

ÔÇ×Ona zdaje sobie spraw─Ö z analogii miedzy jej synami a ni─ů sama w przesz┼éo┼Ťci, a jednak nie potrafi przekroczy─ç granicy skostnia┼éych zasad, przez kt├│re sama by┼éa nieszcz─Ö┼Ťliwa i unieszcz─Ö┼Ťliwia┼éa swoje dzieci.ÔÇŁ­čĹŹ

DOBRANOC┬á­čîŤ.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Barnaby, mo┼╝e dzi─Öki Twoim ┼╝yczeniom dzisiejszy dzie┼ä by┼é dla mnie naprawd─Ö pi─Ökny, bo s┼éoneczny i spokojny, wygl─ůda na to, ┼╝e nie przyni├│s┼é szczeg├│lnych zagro┼╝e┼ä, chocia┼╝ tego nigdy nie mo┼╝na by─ç pewnym na 100 %. Spotkali┼Ťmy si─Ö na dzia┼éce z kuzynem, tym razem wypoczynkowo i jedli┼Ťmy pierwsze w tym roku kie┼ébaski z grilla :classic_smile:.

Elfi, życzę Ci żeby remont skończył się szybciej niż planujesz i dał Ci sporo zadowolenia :classic_smile:.

GRA, pi─Öknie dzi─Ökuj─Ö za wczorajsz─ů i dzisiejsz─ů dobranock─Ö ­čśś.

Zgadzam si─Ö z jednym z komentarzy pod piosenk─ů ÔÇ×Opowiadaj mi takÔÇŁ, ┼╝e chocia┼╝ lubi─Ö Ani─Ö Rusowicz, to wykonanie tej piosenki zdecydowanie nale┼╝a┼éo do Kuby Badacha. ┬á

Ania, kt├│r─ů wol─Ö ┼Ťpiewaj─ůc─ů solo, ┬á pobi┼éa za to wszystkie panie wzrostem (piosenka fina┼éowa ÔÇ×Tak bardzo wierz─Ö w nasÔÇŁ). Nawet Kayah┬á:classic_biggrin:.

Barnaby, podzi─Ökowania za Twoje komentarze i celne uwagi do wczorajszego i dzisiejszego odcinka NzS ­čśś.

Dobranoc :classic_smile:.

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Barnaby, 

dzięki za Twój samotny dyżur  przy NzS....

ja te┼╝ ogl─ůda┼éam....┬áale niestety nie mam na tyle podzielnej uwagi , jak Ty i Kasia ....aby ogl─ůda─ç┬ái jeszcze napisa─ç co┼Ť m─ůdrego .... w komentarzu na bie┼╝─ůco ....

*

┼Üwietnie podsumowa┼éa┼Ť dzia┼éania Esmy .... co w┼éa┼Ťnie przytoczy┼éa Elfi ....

W┼éa┼Ťnie .... te zasady ! ....Boranowie na ustach wszystkich ....wyprawi─ç┬áwesele Muratowi ....bo ludzie b─Öd─ů┬ágada─ç .... nie pierwszy raz Esma pokaza┼éa, jak bardzo liczy si─Ö ....z opini─ů ludzi .... z plotkami .....

Czy tak─ů du┼╝─ů┬á, bogat─ů rodzin─Ö powinno obchodzi─ç,┬áco w┼éa┼Ťciwie ludzie o nich plotkuj─ů ?

W┼éa┼Ťciwie ... to ┼╝al mi Esmy ....jak chyba ka┼╝da matka, postawi┼éa przysz┼éo┼Ť─ç , szcz─Ö┼Ťcie swoich dzieci na pierwszym miejscu .... rezygnuj─ůc ze swojego .... a przecie┼╝.... te dzieci s─ů ju┼╝ doros┼ée .... maj─ů┬ánawet swoje dzieci ....a ona wci─ů┼╝ chce decydowa─ç┬áo losie wszystkich .... Faruk ju┼╝ wczoraj jej zarzuci┼é .... ┼╝e ona chce o nich decydowa─ç , ale gdy sprawy dotycz─ů jej ...to ju┼╝ ┼║le ....ju┼╝ nie wolno ...Su┼étanka poza zasi─Ögiem ....chocia┼╝ sama, wed┼éug nich,┬á nie post─Öpuje w┼éa┼Ťciwie ....

Smutno by┼éo patrze─ç, jak Esma samotnie sta┼éa na balkonie ....chyba nie bardzo mo┼╝e sobie poradzi─ç┬áz ca┼é─ů sytuacj─ů .... Garip wyje┼╝d┼╝a .... tego si─Ö┬áchyba nie spodziewa┼éa ...z jakim trudem wydoby┼éa z siebie te s┼éowa,┬á ┼╝e go kocha.....

A teraz  ona nawet nie ma komu się wyżalić , porozmawiać o swoich problemach .... nawet życzliwa dla niej Sureyya odwróciła się od niej... z wiadomych powodów ...

Swoim post─Öpowaniem , krzywdz─ůcymi s┼éowami ....odepchn─Ö┼éa te┼╝ od siebie ┬áwiern─ů do tej pory Nurgul ....

Teraz rezultaty tych w┼éa┼Ťnie " skostnia┼éych zasad" , kt├│re jednak nie przynios┼éy nic dobrego .... daj─ů o sobie zna─ç┬ána ca┼éego...

Je┼Ťli┬á Esma nie zmieni swojego post─Öpowania .... zostanie z tym ca┼éym baga┼╝em sama ....i to ju┼╝ nied┼éugo ...

Faruk ju┼╝ zapowiedzia┼é , ┼╝e si─Ö┬áwyprowadzi .... Fikret rozwiedzie si─Ö i te┼╝┬ápewnie p├│jdzie za ukochan─ů ....Osman ju┼╝ si─Ö wyprowadzi┼é ... a Murat sam┬ászuka w┼éasnego szcz─Ö┼Ťcia i te┼╝ nie wiadomo , jak d┼éugo tu wytrzyma ....ka┼╝dy p├│jdzie w swoj─ů stron─Ö ....

Ca┼éa rodzina rozpada si─Ö na naszych oczach .... i rozkazy Su┼étanki ju┼╝┬ánied┼éugo nie zdadz─ů si─Ö┬ána nic ....

Szkoda ..... jej w┼éasnego szcz─Ö┼Ťcia , z kt├│rego zrezygnowa┼éa....a czasu chyba zosta┼éo niewiele....bo ucieka ... ucieka ...

A mo┼╝e jednak Esma przemy┼Ťli spraw─Ö....... ostatnie wydarzenia .... i zmieni zdanie ?

Mo┼╝e powalczy jednak o siebie ? o swoje szcz─Ö┼Ťcie┬á ? .....

Niedługo zobaczymy ....

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Elfi ,

gdyby┼Ť┬áznalaz┼éa mi─Ödzy wszystkimi porz─ůdkami .... chwil─Ö┬ána odpoczynek ....

proponuję dwie relacje  z planu "Adını Sen Koy "  czyli  naszego WM ..... z krótkimi wywiadami ....

niedawno przetłumaczone na polski ....

Hazal Subasi ....

https://www.youtube.com/watch?v=hN_qUjZ64tk

Erkan Meric 

https://www.youtube.com/watch?v=XsI_SxV33u0

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Witajcie­čśë

Barnaby ­čÖé

Dzi─Öki za NzS ­čśś­čĺÖ

Tego odcinka nie obejrzałam. 

*Czas po┼Ťwi─Öcam g┼é├│wnie MKO, teraz jej jestem potrzebna ­čśë┬á

>

GRA ­čÖé

Dobranock─Ö wys┼éucham w dzie┼ä. Dzi─Öki! ­čśś­čî╣

Do Twojego┬ákomentarza o NzS ┬áte┼╝ wr├│c─Ö w dzie┼ä­čśë­čÖé

>

Elfiku ­čÖé

Si┼éy do prac porz─ůdkowych­čĺ¬, bo motywacji chyba wam nie brakuje­čśë­čśü┬á

Mia┼éa┼Ť mi┼éy prezent z okazji Dnia Matki! Ôś║´ŞĆ­čśâ­čĺŚ

>

Spokojnych sn├│w... Dobranoc ­čś┤­čîč

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Witaj Aa­čÖé
A┼╝ oczy si─Ö u┼Ťmiechaj─ů na widok takich s┼éodko┼Ťci ­čśŹ
S┼éodkiego!ÔśĽ

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry!­čÖé

Kasiu ­čśś, Aa ­čśś, pi─Öknego czwartku!

Aa, zas┼éodzi┼éam si─Ö ­čśŹ. Ma┼éa Luna by┼éa takim s┼éodziaczkiem.┬á

Basiu, bardzo si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e sp─Ödzi┼éa┼Ť mi┼éo czas z rodzin─ů na powietrzu ­čÖé. Kie┼ébaski z grilla! Pycha! Lubi─Ö te┼╝ chleb opiekany na grillu, nawet bardziej ni┼╝ mi─Öso.

GRA, dzi─Ökuj─Ö za mi┼ée s┼éowa ­čÖé.

Paaa... ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Dzie┼ä dobry ­čÖé

Dzi─Öki za mi┼ée ­čîĚi s┼éodkie ­čÉ ┬ápowitanie!┬á

Kasiu ­čśâ­čĹő

Aa ­čśâ­čĹő

Barnaby ­čśâ­čĹő

>

GRA ­čśâ

Znalaz┼éam chwilk─Ö na muzyk─Ö, wys┼éucha┼éam historii ┬ápiosenki ÔÇ×Lubi─Ö wraca─ç...ÔÇŁ ­čśÇ┬ái przy okazji mog┼éam doko┼äczy─ç ÔÇ×Kultow─ů rozmow─ÖÔÇŁ ­čśë Pan Wodecki nie tylko ┼Ťwietne gra┼é, ┼Ťpiewa┼é,┬áale i opowiada┼é! ­čśâ­čĹŹ

Mi┼éo by┼éo pos┼éucha─ç┬ájak inni ┼Ťpiewaj─ů Zbigniewa┬áWodeckiego ­čśâ Alicja Majewska jak zawsze, wielka artystka! ­čśś­čî╣­čĹĆ

>

Spokojnego i mi┼éego popo┼éudnia! ­čśśÔśÇ´ŞĆ­čĹő

Edytowano przez Pani KO
  • Like 2

Udost─Öpnij ten post

Dobry wiecz├│r!­čÖé

Esma nie wytrzyma┼éa i wytkn─Ö┼éa Akifowi zamiar po┼Ťlubienia Senem. Jak to? Przecie┼╝ ona osobi┼Ťcie donios┼éa na jego narzeczon─ů.┬á

Udost─Öpnij ten post

Halim wpad┼é na pogaw─Ödk─Ö do Adema. Jest kto┼Ť, kogo ten damski bokser si─Ö boi.┬á

A to mi się bardzo nie podoba - szantażuje Adema zrobieniem krzywdy Dilarze. 

Udost─Öpnij ten post

Emir przedstawia na szkolnej akademii swój projekt o mamie i mówi w czasie teraźniejszym, jakby Begüm żyła.

Dopiero po chwili dodał końcówkę czasu przeszłego.

Opowiada┼é o swoich nadziejach na rodzinne ┼╝ycie z obojgiem rodzic├│w. Obwini┼é S├╝reyy─Ö za ┼Ťmier─ç mamy i swoich marze┼ä. Gdyby nie ona, jego mama mia┼éaby si┼é─Ö walczy─ç z chorob─ů.┬á

S├╝reyya jest zdruzgotana i nie chce widzie─ç Faruka. Uwa┼╝a, ┼╝e ponosi on win─Ö za pozwolenie na wyst─ůpienie, chocia┼╝ Emir nie by┼é gotowy.

Przygnębiony Faruk naskoczył na matkę za podjudzanie Begüm do walki o niego.

*Adem wystraszony gro┼║bami Halima poszed┼é z pojednawcz─ů wizyt─ů do Dilary.┬á

Udost─Öpnij ten post

Ipek wykopała brata Esmy, niezłego oryginała i chyba trochę szurniętego. 

*Faruk u┼Ťwiadamia Emirowi, ┼╝e S├╝reyya by┼éa jego ┼╝on─ů ju┼╝ w chwili ponownego pojawienia si─Ö Beg├╝m.

Nie wyklucza, że gdyby chronologia była odwrotna, ożeniłby się z Begüm. To! mnie zdziwiło!

Udost─Öpnij ten post

Ipek szczuje tego szurni─Ötego na Esr─Ö, obwiniaj─ůc j─ů o rozbijanie ma┼é┼╝e┼ästwa. Chce, ┼╝eby ca┼éa jego w┼Ťciek┼éo┼Ť─ç zwr├│ci┼éa si─Ö przeciw siostrze, nawet troch─Ö chroni Fikreta.

Udost─Öpnij ten post

Fikret zakrad┼é si─Ö do sypialni Esmy, ┼╝eby znale┼║─ç list Fevziego. Esma wr├│ci┼éa do domu, ale uda┼éo mu schowa─ç list. Wykr─Öci┼é si─Ö trosk─ů o Ad─Ö i pro┼Ťb─ů o pomoc, ┼╝eby m├│g┼é zobaczy─ç c├│rk─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

W pokoju Emira czeka┼éa na niego S├╝reyya. On j─ů odpycha i rani, ale ona opowiada mu o swoim dzieci┼ästwie bez rodzic├│w. Nie zamierza zast─ůpi─ç mu mamy, ale by─ç z nim i dla niego.

Nie tego si─Ö spodziewa┼é, gdyby obrazi┼éa si─Ö na┬ániego lub krzycza┼éa, by┼éoby mu ┼éatwiej, usprawiedliwi┼éaby jego bunt i nienawi┼Ť─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

Garip pisze po┼╝egnalny e-list do Esmy. Mimo zawodu, jaki mu sprawi┼éa, nie odwracasi─Ö od niej i zapewnia o swojej mi┼éo┼Ťci.┬á

Emocje tak go wyczerpały, że zemdlał przed opuszczeniem domu.

Udost─Öpnij ten post

Fikret dostarczy┼é list Ademowi. Przemy┼Ťla┼é to sobie? Bo teraz Adem ma mniej powod├│w do nienawi┼Ťci do Boran├│w, a zyska┼é jeden pot─Ö┼╝ny do odwr├│cenia si─Ö od matki.

Je┼Ťli Fevzi czterdzie┼Ťci lat wcze┼Ťniej chcia┼é┬áwalczy─ç z prawowit─ů ┼╝on─ů o uznanie nie┼Ťlubnego syna, to upokorzy┼éby Esm─Ö przed ca┼éym ┼Ťwiatem i podepta┼éby zasady, dla kt├│rych┬áona po┼Ťwi─Öci┼éa swoj─ů mi┼éo┼Ť─ç. Warto by┼éo?

Dzi─Ökuj─Ö za uwag─Ö ­čÖé.┬á

• Like 1
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Barnaby, dzi─Ökuj─Ö za kolejny odcinek NzS i Twoj─ů relacj─Ö na gor─ůco.

Codziennie ogl─ůdam, ale podobnie jak GRA, nie umiem komentowa─ç na bie┼╝─ůco. Nie mam podzielno┼Ťci uwagi. Dodatkow─ů utrudniaj─ůc─ů okoliczno┼Ťci─ů jest to, ┼╝e nie korzystam z telefonu wchodz─ůc na kafe. Laptop mog┼éabym przenie┼Ť─ç do ÔÇ×pokoju telewizyjnegoÔÇŁ :classic_biggrin:, ale w sumie nie chce mi si─Ö go tam rozk┼éada─ç.

Co do Garipa, to z niepokojem czekam na wiadomo┼Ť─ç co mu si─Ö sta┼éo, ale czuj─Ö, ┼╝e to co┼Ť powa┼╝niejszego ni┼╝ omdlenie.

Sporo by┼éo dzisiaj moment├│w chwytaj─ůcych za serce, ale najbardziej wzruszaj─ůce by┼éo dla mnie wyst─ůpienie Emira. On ma zaledwie 10 lat, nic dziwnego, ┼╝e zale┼╝no┼Ť─ç przyczynowo-skutkow─ů widzi w taki spos├│b jak to obserwujemy. Sureyya jest dobrym cz┼éowiekiem a jej m─ůdro┼Ť─ç i do┼Ťwiadczenie ┼╝yciowe┬á podpowiedzia┼éo jej jak trzeba porozmawia─ç z Emirem.

Trzeba podkre┼Ťli─ç, ┼╝e ch┼éopiec odgrywaj─ůcy rol─Ö Emira ┼Ťwietnie sobie z tym radzi.

Pozdrowienia dla wszystkich :classic_smile:.

Paulinko, wiemy, ┼╝e jeste┼Ť oddan─ů mam─ů. Pozdrowienia dla MKO :classic_smile:.

• Like 4

Udost─Öpnij ten post

GRA, bardzo dobry komentarz do wczorajszego odcinka NzS ­čĹŹ.

Barnaby, ten grill wczorajszy to by┼é taki raczej skromniutki je┼Ťli chodzi o jedzenie, raczej by┼é niedosyt ni┼╝ przesyt :classic_biggrin:. Wa┼╝niejsze by┼éo spotkanie i rozmowa z kuzynem, bo mieli┼Ťmy do┼Ť─ç d┼éug─ů przerw─Ö w widzeniu na ┼╝ywo.

Dobranoc :classic_smile:

Udost─Öpnij ten post

Dobry wiecz├│r┬á­čśÇ
Dzi┼Ť na Dobranoc dalszy ci─ůg piosenek.... i nie tylko ....i Zbigniewa Wodeckiego... i innych kompozytor├│w ...kt├│re wykonywa┼é sam albo w pi─Öknych duetach .....

Mo┼╝e na pocz─ůtek piosenka z pocz─ůtk├│w kariery ...
Zbigniew Wodecki i zesp├│┼é Partita ( a tam m┼éoda Alicja Majewska w ch├│rku )...┼Ťpiewaj─ů piosenk─Ö "Znajdziesz mnie znowu" w programie telewizyjnym w 1972 roku...
https://www.youtube.com/watch?v=ZaqBPlxSu3g

Udost─Öpnij ten post

Zbigniew Wodecki ┼Ťpiewa pi─Ökn─ů piosenk─Ö W┼éadys┼éawa Szpilmana " W ma┼éym kinie "

w aranżacji Wojciecha Karolaka , który również gra na organach........nagranie z 2000 roku...

https://www.youtube.com/watch?v=kNgTSUZkh8I

Danuta B┼éa┼╝ejczyk i┬áZbigniew Wodecki ┼Ťpiewaj─ů po angielsku piosenk─Ö ┬á" Smile"
https://www.youtube.com/watch?v=wFdCmcjktuc

Zbigniew Wodecki i Halina Fr─ůckowiak ┼Ťpiewaj─ů francuski standard z filmu " Kobieta i m─Ö┼╝czyzna " - nagranie z 1986 roku z koncertu "Muzyka Wielkiego Ekranu " na 10 lecie orkiestry Zbigniewa G├│rnego
https://www.youtube.com/watch?v=Wjwt3GDyba4

Kolejna piosenka W┼éadys┼éawa Szpilmana ...Hanna Banaszak ze Zbigniewem Wodeckim ┼Ťpiewaj─ů piosenk─Ö "Ja jestem Twoja "
https://www.youtube.com/watch?v=mfY6rA_V8PU

Udost─Öpnij ten post

Opole 2013 - Zbigniew Wodecki ┼Ťpiewa piosenk─Ö Czes┼éawa Niemena ...." Sen o Warszawie"

https://www.youtube.com/watch?v=-PzNCU0xgWk

Inna wersja tej piosenki ....

https://www.youtube.com/watch?v=END_vnVdUD4&nbsp

Lidia Jazgar i Zbigniew Wodecki ┼Ťpiewaj─ů w plenerze piosenk─Ö " Jesie┼ä przysz┼éa " - nagranie z 2016 roku
https://www.youtube.com/watch?v=mB07buYElHg

Zbigniew Wodecki w towarzystwie orkiestry Mitch & Mitch ┼Ťpiewa piosenk─Ö Wojciecha Trzci┼äskiego "Odjecha┼éa┼Ť tak daleko" na koncercie Open'er Festival ┬á
https://www.youtube.com/watch?v=YNHi4OmXmvM

Udost─Öpnij ten post

A teraz co┼Ť z innej " beczki "....

Występ kabaretowy w programie "Dzięki Bogu już weekend" 
Zbigniew Wodecki i grupa MoCarta wykonuj─ů piosenk─Ö " Szalona krewetka" - tekst Artur Andrus, muzyka W┼éodzimierz Korcz ......
https://www.youtube.com/watch?v=LEerxqJLmME

Zbigniew Wodecki ┼Ťpiewa przeb├│j Bobby Vintona┬á "Moja droga ja Ci─Ö kocham "
https://www.youtube.com/watch?v=3eNqu8lPw98

i jeszcze raz ta piosenka w troch─Ö lepszej wersji
https://www.youtube.com/watch?v=hISb3gBKWy4

Kabaret Paranienormalni Tonight -Zbigniew Wodecki jako go┼Ť─ç w " Pojedynku na instrumenty"
https://www.youtube.com/watch?v=tBWrqF9TkdE

Paranienormalni Tonight - Zbigniew Wodecki broni si─Ö przed Mariolk─ů
https://www.youtube.com/watch?v=YmaaNW0WF9g

Udost─Öpnij ten post

A na koniec ..... mała perełka w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego ...
Zbigniew Wodecki ┼Ťpiewa erotyk Boles┼éaw Le┼Ťmiana ..." Noc─ů┬áum├│wion─ů "
piosenka z płyty Andrzeja Zaryckiego "Krajobraz Rzeczy Pięknych"

https://www.youtube.com/watch?v=P8b5jmr8TZ4

Spokojnych sn├│w
Dobranoc
GRA┬á­čśś

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry ­čśâԜǴŞĆ

Cze┼Ť─ç Aa ­čśâ­čĹő

Cze┼Ť─ç Kasiu ­čśâ­čĹő

Pi─ůteczek! ­čśâ­čĹŹ... ­čśë­čŹ╗­čĹŹ

Ch─Ötnie pocz─Östuje si─Ö porann─ů┬á┬áherbatk─ů ┬á­čśś­čśő­čŹÁ

>

Barnaby­čśâ

NzS

Dzi─Ökuj─Ö za Twoje komentarze do odcinka! ­čśś­čÖĆ­čĆ╗­čĺÖ­čîĚ

Mo┼╝e wieczorem uda mi si─Ö obejrze─ç powt├│rk─Ö NzS ­čśë┬á

>

GRA ­čśâ

Dzi─Öki za Dobranock─Ö, b─Ödzie co s┼éucha─ç i ogl─ůda─ç! ­čśś­čśü­čśü­čśü­čĹŹ­čî╣­čĺÖ

Kiedy┼Ť widzia┼éam program┬áParanienormalni´╗┐┬áTonight´╗┐´╗┐´╗┐ ze Zbigniewem´╗┐┬áWodec´╗┐kim, ale ch─Ötnie go sobie przypomn─Ö ­čśü­čśë

>

Basiu! ­čśśÔŁĄ´ŞĆ­čĄŚ┬á

>

Troch─Ö info z netu...

O SK

Na forum ÔÇ×telenowele.foraÔÇŁ w temacie ÔÇ×Sefirin KiziÔÇŁ kto┼Ť napisa┼é...

Cyt. ÔÇ×C├│rka ambasadoraÔÇŁ wraca na ekrany 8 czerwca.ÔÇŁ

I link do strony...

http://www.telenowele.fora.pl/seriale-tureckie-niewyemitowane,139/sefirin-kizi-corka-ambasadora-o3-medya-i-ngm-2019-star,41681-405.html

Na stronie EAPF też jest info o SK 

O NzS

"Narzeczona ze Stambu┼éu" nie b─Ödzie emitowany w Bo┼╝e Cia┼éo i pi─ůtek (12 czerwca).┬á

Od poniedzia┼éku 15 czerwca wylatuj─ů powt├│rki emitowane o 18:55. Wylatuj─ů tak┼╝e seriale: "Wied┼║my" i "Szeptunka". (tak swoj─ů drog─ů)ÔÇŁ

Info jest z tej strony... 

https://forum.media2.pl/viewtopic.php?p=609156&sid=e3eff21d4f246b5731978544a31af4e8#p609156

*Nie wiem czy linki przejd─ů na niebiesko, bo z telefonu nadal mam z tym problem­čĄĘ­čśë

>

Fajnego pi─ůtku ┼╝ycz─Ö nam wszystkim! ­čśśÔśÇ´ŞĆ­čĹő

• Like 1
  • Thanks 3

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry┬á┬á­čÖé

Aa┬á­čĹő Kasiu┬á­čĹő KO­čĹő.

Dzi─Öki za wczorajsze i dzisiejsze pi─Ökne obrazki ­čśś­čîĚ.

Wczoraj sporo zrobili┼Ťmy. Dzi─Ökuje Wam za zdalne wsparcie­čĄŚ­čĄŚ:classic_smile:.

Przyznam, ┼╝e by┼éam wieczorem ÔÇ×po┼éamanaÔÇŁ od tych przysiad├│w i sk┼éon├│w. Jednak prawie trzymiesi─Öczny okres powa┼╝nego ograniczenia ruchu daje si─Ö we znaki. A ponadto pomagier zawsze ma przes..ne:classic_biggrin:: przynie┼Ť, wynie┼Ť, pozamiataj, no i to przenoszenie mebli.

GRA┬á ┬á­čÖé

Bardzo pi─Öknie napisa┼éa┼Ť o Esmie, cyt: ÔÇ×W┼éa┼Ťciwie ... to ┼╝al mi Esmy ....jak chyba ka┼╝da matka, postawi┼éa przysz┼éo┼Ť─ç , szcz─Ö┼Ťcie swoich dzieci na pierwszym miejscu .... rezygnuj─ůc ze swojego .... a przecie┼╝.... te dzieci s─ů ju┼╝ doros┼ée .... maj─ů┬ánawet swoje dzieci ....a ona wci─ů┼╝ chce decydowa─ç┬áo losie wszystkich┬á..ÔÇŁ

Tak, Esma to bardzo ciekawa ale i z┼éo┼╝ona posta─ç. Z jednej strony oddana bardzo swojej rodzinie, zdolna do po┼Ťwiece┼ä dla jej dobra, a z drugiej strony jej traktowanie ludzi, wtr─ůcanie si─Ö w ┼╝ycie doros┼éych dzieci i decydowanie za nich, powoduje, ┼╝e ci─Ö┼╝ko z ni─ů wytrzyma─ç i rodzina si─Ö rozpada. Ona za bardzo lubi narzuca─ç swoj─ů wol─Ö, nie liczy si─Ö z uczuciami innych, nawet w┼éasnych dzieci. W swoim poj─Öciu robi to dla ich dobra, ale to tak nie dzia┼éa, bo doro┼Ťli synowie maj─ů prawo do w┼éasnych uczu─ç, marze┼ä, a nawet potkni─Ö─ç i b┼é─Öd├│w.

GRA, dzi─Ökuj─Ö za relacje z ASK ÔŁĄ´ŞĆ, jeszcze nie ogl─ůda┼éam. ┬á

Ju┼╝ od 2 tyg. nie ogl─ůdam WM┬á:classic_sad: , ale w nast─Öpnym tyg. urz─ůdz─Ö sobie maraton z Omerkiem:classic_biggrin:.

Barnaby┬á┬á­čÖé

Dzi─Öki za ┼Ťwietne relacje z NzS­čĹŹ . Ten serial ogl─ůdam na bie┼╝─ůco.

Ja niestety obawiam si─Ö, ┼╝e Garip dosta┼é zawa┼éu serca. A najgorsze jest to, ┼╝e wszyscy my┼Ťl─ů, ┼╝e ju┼╝ wyjecha┼é, wi─Öc kto go uratuje­čĄö:classic_sad:.

KO┬á┬á­čÖé

Mam nadziej─Ö, ┼╝e czas, kt├│ry obecnie po┼Ťwi─Öcasz MKO ma zwi─ůzek ze szko┼é─ů i innymi sprawami, a nie z k┼éopotami zdrowotnymi. Niemniej jednak i tak ┼╝ycz─Ö du┼╝o zdr├│wka MKOÔŁĄ´ŞĆ┬ái wszystkiego dobrego┬á:classic_smile:­čŹÇ.

Dzi─Öki za info z netu.

Michale┬á┬á­čÖé

Czy wszystko jest u Ciebie OKÔŁô

Ju┼╝ dawno si─Ö nie odzywa┼ée┼ŤÔüë´ŞĆ

Serdecznie Ci─Ö pozdrawiam┬á:classic_smile: i r├│wnie┼╝ ┼╝ycz─Ö zdrowia ÔŁĄ´ŞĆoraz wi─Öcej wolnego czasu dla siebie.

Basiu┬á┬á­čÖé

R├│wnie┼╝ podziwiam i doceniam m─ůdro┼Ť─ç i empati─Ö Sureyyi. Emir bardzo j─ů zrani┼é. W swojej ┼╝a┼éobie przechodzi teraz okres buntu i wy┼éadowuje sw├│j ┼╝al, rozpacz, b├│l, gniew w┼éa┼Ťnie na niej. Strach my┼Ťle─ç, co by by┼éo z uczuciami i psychik─ů tego biednego ch┼éopca, gdyby to ┼╝on─ů Faruka by┼éa Ipek. Tylko Sureyya potrafi odsun─ů─ç na bok sw├│j b├│l,┬ázaw├│d,┬á i pomy┼Ťle─ç o uczuciach pogr─ů┼╝onego w rozpaczy i ┼╝a┼éobie Emira.

Mi┼éego pi─ůtku­čśś.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43161220_482164425619984_5013572593714724864_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=B76dCFZlte4AX_-Zab6&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=a5ddca3287685071e04175b0dc6c0b34&oe=5EF51006

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö