Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajka

prezent na Dzień Matki - zbiór pomysłów

Polecane posty

Gość lajka

no dobra, jak wszyscy wiemy Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami 😄 jakie macie pomysły na prezenty? Stawiacie na coś oryginalnego, czy bardziej praktyczne prezenty? Może już coś kupiliście? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrobić może coś własnoręcznie? 

Możesz kupić jej książkę jeśli lubi czytać.

Ubrań nie polecam ono to trochę oklepane ogólnie tak jak książki ale...

Może zabierz ją do kina lub do restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Moja chciała zegarek zamówiłam z allegro 135zl do tego kupię kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pierscionek z duzym kamieniem ksiezycowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja stawiam na praktyczność i wiem że moja mama marudziła od dawna na suszarke do wlosów. Takze prezent juz mam wybrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavvkowa

Ja w tym roku stawiam na praktyczny prezent 🙂 zastanawiam się nad zakupem zestawu kosmetyków Christian Laurent bo tam jest taki diamentowy krem odmładzający. W zeszłym roku kupiłam mojej mamie wyjście na masaż i nie była jakoś zbytnio zachwycona bo nie mogła się dogadać co do terminu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja kupilam sobie na dzien mamy zestaw naturalnych kosmetykow, recznie robionych troche drogie ale zawsze sobie na wszystko zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Kwiaty i czekoladki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka najlepsza

Flaszka i cygaro. A brat jej kupił zestaw dezodorant i żel pod prysznic. Nic więcej nie dostanie bo i tak kasa z 500 plus która jest na brata idzie w całości na jej potrzeby,  pazury rzęsy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

znicz, albo kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

wolę takie bezpieczne prezenty jak jakieś perfumy czy właśnie zestaw kosmetyków. A ten krem Chistian Laurent o którym piszesz - co to za marka? pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passówka
23 godziny temu, Gość Adrianna napisał:

wolę takie bezpieczne prezenty jak jakieś perfumy czy właśnie zestaw kosmetyków. A ten krem Chistian Laurent o którym piszesz - co to za marka? pierwsze słyszę

W Rossmannie możne dostać te kosmetyki. Czytałam opinie o nich i dziewczyny sobie chwalą. A że nie kosztują majątku to można od razu kilka różnych kupić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 godziny temu, Gość Adrianna napisał:

wolę takie bezpieczne prezenty jak jakieś perfumy czy właśnie zestaw kosmetyków. A ten krem Chistian Laurent o którym piszesz - co to za marka? pierwsze słyszę

nie takie bezpieczne,bo w gust trzeba trafic.A zestawy kosmetykow sa oklepane i czesto ktos je dostaje w prezencie pod choinke :d choc kazdy ma swoj wlasny bezpieczny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja jestem obecnie za granicą, ale zamówiłam mamie fajną bluzę / polar z 4F na zamek. Ogólnie preferuję ubrania jako prezent. Sama dostaję na okazje i jestem zadowolona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moi urządzają się w nowym domu więc pomyślałam, że kupię mamie coś praktycznego. Upatrzylam już zestaw ładnych filiżanek i do tego kupię jeszcze jakieś pojemniki dekoracyjne do kuchni, takie na kawę, herbatę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fontanka

ja używam tego luksusowego kremu diamentowego i jest super. Sprawdzi się do cery dojrzałej. Bardzo fajnie nawilża, ujędrnia i sprawia że skóra jest elastyczna. To będzie dobry zakup dla Mamy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygga

kosmetyki do pielęgnacji to generalnie spoko opcja na prezent dla rodzicielki 🙂 ja w sumie co roku daję właśnie coś z kosmetyków i mama jest zadowolona 🙂 teraz zbliżają się jej urodziny więc może kupię ten krem christiana laurent co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polena

ten luksusowy krem diamentowy z Christiana Laurenta jest super. Moja mama używa już teraz 2 opakowania i z tego co mówiła to nie ma zamiaru szukać już niczego innego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×