Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kima1212

115 to duzo?

Polecane posty

Gość kima1212
2 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Pewnie wyjdę na laika, bo nie chce mi się tego wszystkiego czytać, ale biodra i pupa to dwie różne rzeczy. Wysokie dziewczyny, powyżej metr osiemdziesiąt najczęściej są "rozłożyste" i to jest w nich najfajniejsze. Zapraszam na mecz koszykówki żeńskiej. Te niby centymetry tu i tam nie rzucają się w oczy. "Wielkie" wymiatają. 

ale sa tez jak nazwales "wielkie" a sa tez szerokie , a siatkarki sa smukle raczej przewaznie 🙂

Gość kima1212

sa kobiety wysokie , pow 180 cm , sa szczuple , sa z szerokimi biodrami i wysokie , ja akurat jestem (jakbys czytal) wysoka ale z szerokimi biodrami 🙂 , a siatkarki sa tylko wysokie 🙂 

1 minutę temu, Gość kima1212 napisał:

sa kobiety wysokie , pow 180 cm , sa szczuple , sa z szerokimi biodrami i wysokie , ja akurat jestem (jakbys czytal) wysoka ale z szerokimi biodrami 🙂 , a siatkarki sa tylko wysokie 🙂 

Bez przesady! Koszykarki i siatkarki odróżnia jedynie strój. Podejrzewam, że gdybyś zobaczyła je pod prysznicem, nie odróżniłabyś jednej od drugiej. Strój decyduje.

3 minuty temu, Gość kima1212 napisał:

ja akurat jestem (jakbys czytal) wysoka ale z szerokimi biodrami 🙂 

To akurat przeczytałem i jak dla mnie jest to the best. Jestem Ślązakiem, tutaj te walory [wzrost, biodra] zawsze były w cenie. Dobra, zamieszkały od zawsze na Śląsku. Bliższe to prawdy.

Gość kima1212
3 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Bez przesady! Koszykarki i siatkarki odróżnia jedynie strój. Podejrzewam, że gdybyś zobaczyła je pod prysznicem, nie odróżniłabyś jednej od drugiej. Strój decyduje.

tak, wszystkie szczuple sa podobne do siebie 🙂

Gość kima1212
3 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

To akurat przeczytałem i jak dla mnie jest to the best. Jestem Ślązakiem, tutaj te walory [wzrost, biodra] zawsze były w cenie. Dobra, zamieszkały od zawsze na Śląsku. Bliższe to prawdy.

może to rzadkosc w innym rejonie Polski , dlatego w innym regionie sie ogladaja za takimi bardziej, za wysokkimi i ...szerokobiodrzastymi , a jak dla mnie to siatkarki nie maja szerokich bioder 🙂 sa smukłe

Gość kima1212

siatkarki sa podobne , a nie kształtne . sa wysokie ale smukłe. Ja tez mam  nogi jak siatkarka a potem w biodrach jest szeroko , co jak widze niektórym Panom sie podoba , taka figura 🙂

Gość kima1212
22 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Pewnie wyjdę na laika, bo nie chce mi się tego wszystkiego czytać, ale biodra i pupa to dwie różne rzeczy. Wysokie dziewczyny, powyżej metr osiemdziesiąt najczęściej są "rozłożyste" i to jest w nich najfajniejsze. Zapraszam na mecz koszykówki żeńskiej. Te niby centymetry tu i tam nie rzucają się w oczy. "Wielkie" wymiatają. 

"rozłożyste" ? czyli? no maja pewnie duzy zasieg ataku. są wysportowane , zwinne , a ja jestem dosc masywna jednak , ale tez mam dlugie nogi i ręce 🙂 nie wiem czy z taka gracja bym sie poruszala po boisku jak one Endriu 🙂

Gość kima1212

powinnam wazyc pewnie okolo 85 kg

"rozłożyste" ? czyli? no maja pewnie duzy zasieg ataku. są wysportowane , zwinne , a ja jestem dosc masywna jednak , ale tez mam dlugie nogi i ręce 🙂 nie wiem czy z taka gracja bym sie poruszala po boisku jak one Endriu 🙂

Dobra, zacznijmy z innej beczki. Jestem zdecydowanym facetem i zdecydowanie lubię za coś chwycić. Szerokie biodra kobiety idealnie nadają się do tego. W konsekwencji, jest spoko. Masz to, co rasowa kobieta powinna mieć. Jest git. Tak trzymaj i nie wpadaj w kompleksy.

Gość kima1212

czytalam ze kobieta ma "kajaki" pow 40 rozmiar , a co mam miec mniejsze jak jestem wysoka?

Przed chwilą, Gość kima1212 napisał:

czytalam ze kobieta ma "kajaki" pow 40 rozmiar , a co mam miec mniejsze jak jestem wysoka?

Wszystko jest proporcjonalne. Nie za bardzo wyobrażam sobie Ciebie w butach o numerze 36.

Gość kima1212
6 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Dobra, zacznijmy z innej beczki. Jestem zdecydowanym facetem i zdecydowanie lubię za coś chwycić. Szerokie biodra kobiety idealnie nadają się do tego. W konsekwencji, jest spoko. Masz to, co rasowa kobieta powinna mieć. Jest git. Tak trzymaj i nie wpadaj w kompleksy.

szerokie ale musi byc zgrabna a nie gruba i niska , dzieki 🙂 , wiec mam to co trzeba zeby sie facetom podobac 🙂 nie wpadam , bede bardziej dumna i pewna siebie

Gość kima1212

u niektorych jest bardziej proporcjonalne , a u mnie nogi szczuple , uda szerokie , pupa szeroka, mniejsze piersi , ale taka przewaznie jest budowa wlasnie . 🙂

Gość kima1212
5 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Szerokie w biodrach. "Zasięg ataku"? W seksie zdecydowanie na tak☺

jak facet sprosta i lubi od tylu , duże solidne a nie małe to ok , jak da rade 🙂

2 minuty temu, Gość kima1212 napisał:

szerokie ale musi byc zgrabna a nie gruba i niska , dzieki 🙂 , wiec mam to co trzeba zeby sie facetom podobac 🙂 nie wpadam , bede bardziej dumna i pewna siebie

O to chodzi! Tak trzymaj! Jesteś wyjątkowa i w ten sposób myśl o sobie. Opinie innych to wiesz gdzie wkładać, prawda?😎

jak facet sprosta i lubi od tylu , duże solidne a nie małe to ok , jak da rade 🙂

To już pozostaw facetowi....i nie zawsze od tyłu☺

Gość kima1212
12 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Mam 186 cm. Wczoraj ważyłem się. 84 kg. Trochę za dużo😎

prawidlowo wazysz, a widze troche facetow okolo 180, 190 , ale duzo tez nizszych ok 170 cm.. 🙂

Gość kima1212

nawzajem

Na koniec, przestań marudzić, ok? Jest i będzie dobrze, tylko zmień sposób myślenia. Zaakceptuj siebie. Powodzenia!☺

Gość kima1212

nawzajem

6 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Na koniec, przestań marudzić, ok? Jest i będzie dobrze, tylko zmień sposób myślenia. Zaakceptuj siebie. Powodzenia!☺

Gość kima1212

nawzajem

Gość mmm
20 minut temu, Gość kima1212 napisał:

siatkarki sa podobne , a nie kształtne . sa wysokie ale smukłe. Ja tez mam  nogi jak siatkarka a potem w biodrach jest szeroko , co jak widze niektórym Panom sie podoba , taka figura 🙂

jasne , że się podoba . chciałbym pieścić teraz taką dupcie , zacałowałbym   kobitkę normalnie .

Gość kima1212
10 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

To już pozostaw facetowi....i nie zawsze od tyłu☺

na forum Panowie tak od tylu wlaasnie sa chetni 🙂 jak widac

Gość kima1212

najlepiej miec okolo 100 w biodrach , a co ja mam powiedziec , zobaczcie ile mam wsparcia od Panów, ksztalt , wzrots robi swoje 🙂 , 

Gość kima1212

żadna pani sie nie wypowiedziala jak narazie tylko Panowie , widac jak chwala kobiety tutaj , 🙂

Gość gość
Przed chwilą, Gość kima1212 napisał:

na forum Panowie tak od tylu wlaasnie sa chetni 🙂 jak widac

jakbyś widziała to samo co my od tyłu to też byś chciała .

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.