Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kima1212

115 to duzo?

Polecane posty

Gość gość

To jakie masz właściwie wymiary?

Wzrost x biodra x talia x biust  (jaka miseczka)

Gość 173 cm
Przed chwilą, Gość kima1212 napisał:

@gosc173    jaki numerek buta? 

41 😁

Jakbym miał taką żonę jak Ty to specjalnie chciałbym żeby nosiła buty na obcasie. Mógłbym się wtedy chwalić, jaką atrakcyjną kobietę zdobyłem 

Gość kima1212
2 minuty temu, Gość gość napisał:

poczytaj w fotum , leniuszku 🙂 

Gość gość

Jeśli jesteś zainteresowana to napisz skąd jesteś i ile masz lat

Gość ;)  ;)  ;)
6 minut temu, Gość kima1212 napisał:

w praktyce trzeba sprawdzic czy utrzyma 🙂 nie ogromny ale duży , w PL malo jest takich kobiet i moze mężczyzni tego potrzebuja , patrza , marza , i obiecuje zaspokojenie 🙂  a mnie jak i ciebie kazdy facet zaspokoi , to ze mam duży kufer to dziala tak samo , jak na dziewczyne z normalnymi wymiarami 🙂 🙂 

Dałbym ci radę aż byś piszczała. Ela Romanowska też mi chodzi po głowie ;)

Gość zoolog

Weż ty już lepiej nic nie pisz, słonico. :)

Gość gość

Gość kima1212
3 minuty temu, Gość 173 cm napisał:

41 😁

Jakbym miał taką żonę jak Ty to specjalnie chciałbym żeby nosiła buty na obcasie. Mógłbym się wtedy chwalić, jaką atrakcyjną kobietę zdobyłem 

no , 41 to mniejszy ze tak powiem rozmiar męski 🙂 

Gość kima1212
1 minutę temu, Gość zoolog napisał:

Weż ty już lepiej nic nie pisz, słonico. 🙂

dzieki , a co chcesz tu wiedziec wiecej ? 

Gość gość

Weż ty już lepiej nic nie pisz, słonico. 🙂

ty też zdechlaku

Gość 173 cm
1 minutę temu, Gość kima1212 napisał:

no , 41 to mniejszy ze tak powiem rozmiar męski 🙂 

Ale ten inny rozmiar męski mam całkiem OK 😎

Gość kima1212
1 minutę temu, Gość gość napisał:

widze

2 minuty temu, Gość gość napisał:

widze zes to ty zainteresowany bardziej 🙂 

Gość kima1212
3 minuty temu, Gość 😉😉😉 napisał:

Dałbym ci radę aż byś piszczała. Ela Romanowska też mi chodzi po głowie 😉

no ona tez troche ma rozmiaru i wagi , masy... takie wolissz?? 🙂

Tara Lynn ma 46 cali w biodrach i jest modelką z wielkim wzięciem. Także jest na okładkach wielu czasopism modowych. Czas chudych się teraz kończy. Owszem są też w modzie ale nie tak jak kiedyś. Obecnie  plussize ma co raz więcej amatorów nie tylko w modzie ale normalnym życiu. Więc Twoje 115cm jest jaknajbardziej ok

Gość kima1212
5 minut temu, Gość 173 cm napisał:

Ale ten inny rozmiar męski mam całkiem OK 😎

aha czyli dlugosc , i moze jeszcze obwod sie liczy 🙂 czyli to masz jako wymiaary ukryte 🙂 

Gość kima1212
12 minut temu, Gość 173 cm napisał:

41 😁

wiele kobiet jest w Twoich wymiarach , wzroscie 🙂 i maja buty ponizej 40 🙂 

Gość kima1212
4 minuty temu, darkeacer napisał:

Tara Lynn ma 46 cali w biodrach i jest modelką z wielkim wzięciem. Także jest na okładkach wielu czasopism modowych. Czas chudych się teraz kończy. Owszem są też w modzie ale nie tak jak kiedyś. Obecnie  plussize ma co raz więcej amatorów nie tylko w modzie ale normalnym życiu. Więc Twoje 115cm jest jaknajbardziej ok

no teraz na wybiegi chodza te nawet grube bebki 🙂 , nie musza byc zgrabne tylko prezentuja ubrania na kazda figure , moje 115 w biodrach jest ok, spotyka sie czasami , talia tylko jak jest to ok 🙂 pozdrawiam

Gość kima1212
17 minut temu, Gość 173 cm napisał:

41 😁

juz bez obcasów bys mogł sie chwalic 🙂 

1 minutę temu, Gość kima1212 napisał:

no teraz na wybiegi chodza te nawet grube bebki 🙂 , nie musza byc zgrabne tylko prezentuja ubrania na kazda figure , moje 115 w biodrach jest ok, spotyka sie czasami , talia tylko jak jest to ok 🙂 pozdrawiam

ale Tara Lynn akurat mi się podoba. Tak to jest, że nie każda szczupła jest ładna i podnieca i tak samo nie każda plussize jest ładna i podnieca. Po prostu nie ma reguły. Można mieć 115 w biodrach i być seksi laską a można mieć 115 w biodrach i nie robić na facetach pozytywnego wrażenia. Ale tak samo będzie z tymi, co mają 85 w biodrach. Nie tylko wymiary grają rolę

Gość kima1212
20 minut temu, Gość gość napisał:

184, biodra 115 biust may dość 🙂 ale jak wudac nie biust jest najważniejszy 🙂 talia nawet nawet wąska 🙂 tyle na razie 

Gość kima1212
2 minuty temu, darkeacer napisał:

ale Tara Lynn akurat mi się podoba. Tak to jest, że nie każda szczupła jest ładna i podnieca i tak samo nie każda plussize jest ładna i podnieca. Po prostu nie ma reguły. Można mieć 115 w biodrach i być seksi laską a można mieć 115 w biodrach i nie robić na facetach pozytywnego wrażenia. Ale tak samo będzie z tymi, co mają 85 w biodrach. Nie tylko wymiary grają rolę

proporcje moze , tak sądze

Gość kima1212
2 minuty temu, darkeacer napisał:

proporcje moze , tak sądze

Gość kima1212

ale 115 to duzo , nazwalibyscie mnie brzydka gdybym miala 165 wzrostu , mama 184 , ale 115 to duzo w biodrach jednak 🙂 

4 minuty temu, Gość kima1212 napisał:

ale 115 to duzo , nazwalibyscie mnie brzydka gdybym miala 165 wzrostu , mama 184 , ale 115 to duzo w biodrach jednak 🙂 

Kima... musiałbym Cię zobaczyć, porozmawiać, zobaczyć jakie masz oczy, jak się ruszasz, uśmiechasz ... Przecież nie da się powiedzieć, czy jesteś ładna czy brzydka a nawet jeśli brzydka to czy masz wdzięk (czasami tzw. brzydule z wdziękiem potrafią zafascynować tak, że stają się partnerkami na całe życie a tzw. piękne bez wdzięku czyli królewny z drewna odrzucić). Jeśli nie pokażesz się albo swojego zdjęcia (nawet w ubraniu) to nikt ci na takie pytanie nie odpowie. 184cm wzrostu i 115 biodra to jest kształt plussize ale bardzo ok. 

Edytowano przez darkeacer

Gość kima1212
32 minuty temu, Gość 173 cm napisał:

Tak 😋 ale jak będziesz miała nogi zadarte w górę to różnica wzrostu nie będzie istotna 🙂

do tego Twoja dluga droga , wez podejdz do takiej pani moze najpierw 🙂   @gosc 173.   

Gość kima1212
1 minutę temu, darkeacer napisał:

Kima... musiałbym Cię zobaczyć, porozmawiać, zobaczyć jakie masz oczy, jak się ruszasz, uśmiechasz ... Przecież nie da się powiedzieć, czy jesteś ładna czy brzydka a nawet jeśli brzydka to czy masz wdzięk (czasami tzw. brzydule z wdziękiem potrafią zafascynować tak, że stają się partnerkami na całe życie a tzw. piękne bez wdzięku czyli królewny z drewna odrzucić. Jeśli nie pokażesz się albo swojego zdjęcia (nawet w ubraniu) to nikt ci na takie pytanie nie odpowie. 184cm wzrostu i 115 biodra to jest kształt plussize ale bardzo ok. 

a tam oczy , faceci patrza na biust , tylek od razu 🙂

Gość kima1212

a jesli wredny wyraz twarzy to nie wiem czy mezczyzni takie lubia itd , czy twarz ma znaczenie , czy ya figura , bo zobacza moja figure , szeroka pupe , tacy fani jak tu 🙂 a czy twarz , ma znaczenie 

2 minuty temu, Gość kima1212 napisał:

a tam oczy , faceci patrza na biust , tylek od razu 🙂

KIma nie prawda. Ja zawsze patrzę najpierw na oczy i usta, i to jak się uśmiecha. Faceci też są różni , pamiętaj o tym ...Miałem kobiety zarówno z minimalnym biustem (prawie go nie miały) i z bardzo obfitym ... i jedne i drugie potrafiły mnie zafascynować. Liczy się całość. Poza tym duży biust bywa dla kobiety problemem - ciąży, boli kręgosłup, plecy, utrudnia uprawianie sportu - tak więc facetom może się podobać a dla kobiet nie musi być wygodny ... ale to już inna sprawa i wielu facetów faktycznie nie zdaje sobie z tego sprawy

Edytowano przez darkeacer

Gość kima1212

KIma nie prawda. Ja zawsze patrzę najpierw na oczy i usta, i to jak się uśmiecha. Faceci też są różni , pamiętaj o tym ...Miałem kobiety zarówno z minimalnym biustem (prawie go nie miały) i z bardzo obfitym ... i jedne i drugie potrafiły mnie zafascynować. Liczy się całość. Poza tym duży biust bywa dla kobiety problemem - ciąży, boli kręgosłup, plecy, utrudnia uprawianie sportu - tak więc facetom może się podobać a dla kobiet nie musi być wygodny ... ale to już inna sprawa i wielu facetów faktycznie nie zdaje sobie z tego sprawy

jak sie siedzi przy stoliku to tak jest widac twarz , i ogolne wrazenie , potem jak ja wstaje to jestem wysoka nagle , wiesz. wysoka , i mnie pan podziwia potem jaka duza kobiete 🙂  bo zza stolika moze nie widzial , a juz to przerobilam 😛  

Przed chwilą, Gość kima1212 napisał:

jak sie siedzi przy stoliku to tak jest widac twarz , i ogolne wrazenie , potem jak ja wstaje to jestem wysoka nagle , wiesz. wysoka , i mnie pan podziwia potem jaka duza kobiete 🙂  bo zza stolika moze nie widzial , a juz to przerobilam 😛  

to dobrze.... Jeśli miałbym w myślach tworzyć z nas parę to ja mam 188cm - więc jest ok

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.