Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przykre doswiadczenie.

Polecane posty

Gość Gosc

Troche sie załamalam bo ostatnio w moim zyciu nie dzieje sie najlepiej.Własnie minęla 8 rocznicza slubu moja i męza,zawsze nam sie jakos ukladalo bez wiekszych problemow.Od poczatku tego roku wszystko sie zmienilo,moj maz nie chcial ze mna rozmawiac,ciagle pisal skims na internecie,chodzil do kolegow na piwo,nie mial dla nas czasu.Wolne niedziele poswiecal na telefonie ( mignelo mi czerwone swiatelko w glowie).Zaczelam doszukiwac sie przyczyny jego zachowania w jego telefonie,na e-mail,g-mail i akurat tak sie zlozylo ze znalam haslo.Zwalilo mnie z nog jak zobaczylam na nim zalozony portal randkowy(smutne ale prawdziwe).Podpytywalam meza tak by sie nie domyslil ze cos wiem a zeby sam sie przyznal,sytuacja sie pogarszala z dnia na dzien.Nagle maz zlozyl pozew o rozwod,zebral rzeczy i poszedl pod skrzydlo swojej matki zostawiajac mnie bezdomną,jakos sobie poradzilam i poszlam do brata na jakis czas.Po kilku dniach zadzwonil do mnie z propozycja wycofania pozwu i wspolnego zamieszkania( glupia zgodzilam sie bo uczucia) po dwoch tygodniach znowu sie wyprowadzil i oznajmil ze nie jestem jego warta.Myslalam ze wycofa ten pozew ale nie zrobil tego aa najgorsze jest to ze w miedzy czasie poszedl do agencji towarzyskiej i tam sie zabawial.Mozecie mi jakos doradzic,podtrzymac psychicznie bo jestem na skraju zalamania i nie wiem co ze sobą robic.Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zastanawiam sie czego nie widzialam,gdzie popelnilam bląd ?ze w tak przykry sposob zostalam potraktowana przez wlasnego meza z ktorym jestem13 lat 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Tylko szczera rozmowa z mezem ratuje sytuacje, wyglada na to ze nie ma nikogo narazie ale szuka ,dlaczego ? Zapytaj sie dlaczego? Gdzie zrobilas blad ? Moze seks nie tak jak by chcial jesli poszedl do bur.delu, ty mozesz nie zgodzic sie na rozwod bo nie rozumiesz przyczyny,tobie bylo z nim dobrze przeciez, a swoja droga to wspoczuje takiego meza, zostawia zone i pisze pozew o rozwod ! To jakis psychol ! Nie zauwazylas tego wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie,wlasnie bylo wszystko dobrze i tu nagle przykra niespodzianka .Nigdy nie narzekal na sex i nie pokazywal ze jest cos zle w naszym zyciu.Jak rozmawiac z osoba ktora blokuje mi numer!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem co mam mu napisac,powiedziec po tym jak mnie potraktowal i powiedzial ze nie jestem jego warta.Moze z waszej strony jakies propozycje?Bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedyna rada : rozstań sie definitywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gooo

Napisal ze nie jestes jego warta a ty pytasz nas co masz zrobic? Tak całuj go po stopach i klęcz przed nim i proś o wybaczenie - następna ...ka. 

Kopnij ...a , nie widzisz ze stosuje psychiczna przemoc zaslepiona ...ko. Rece opadajo ze takie ...ki istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc nie wierze

Typowa matka polka ktora na kolanach za psychopata pobiegnie , wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chcę mu dokopac (inteligętnie słowaami) a na chwilę obecną mam pustkę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wraca, odchodzi i słowa mocno zabolaly mam taką ochotę mu dowalic zeby zwalilo go z nog ( aby poczul sie ś...ieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Aby poczul sie jak śmiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

PROVO-  8 lat malzenstwa i nie ma dzieci ? Noo tak, maz nagle odchodzi bez przyczyny ? Chee che -dziwne troche, byl idealny a tu nagle ... i tak mozna gdybac tylko ze to jest nie realne ! Maz odchodzi po 13 latach znajomosci i wszystko bylo zawsze ok ! Nie noo ? Wszystko bylo ok. Seks tez ok. A maz po 8 latach malzenstwa postanowil zyc solo i rozwiesc sie ! Bez przyczyny chaaa cha ! Dobra bajka a wy sie glowcie dlaczego ? Zycze milej niedzieli wszystkim naiwnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja go nigdy nie zdradzilam a nawet nie nosilam sie z takim zamiarem,pozew on zlozyl bez winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

czytaj Gisc powyzej ze zrozumieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

PASI KONIK jestem po poronieniu,a drugiego dziecka on chyba nie chce bo moze woli kochanki niz zone i dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo mu dziecka nie dalas. Czemu nie urodziłaś dziecka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba nie chce dziecka czy nie chce? Czy moze ty nie chcesz bo jakos nie widac u ciebie tesknoty za dzieckiem. Wasza rodzina jest pusta, nie ma dzieci a on sie meczy. Po tobie nie widac zapędów macierzyńskich cwaniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zalosne kobiety sa na kafeterii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile mozna prosic faceta o to by bylo nastepne dziecko bo pierwsze stracilismy,gdyby chcial to by sie nie łajdaczyl po burdelach i kontach,piwkach tylko chociaz probowal je zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla

Czasem rozwod to lepsze rozwiązanie. Ja sie już męczyłam w moim małżeństwie bo czułam, że coś jest nie tak. W końcu wynajełam panią detektyw Skrzypek i okazało się że miałam rację, mój mąż mnie zdradzał. I dobrze, że to wysżło na jaw, przynajmniej nie marnuje sobie wiecej zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×