Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to jest normalne wg was?

Polecane posty

Gość Gość

Tako i ja nie przejmuję się krzywdą, którą wyrządzam komuś. Zwłaszcza jeśli nie była ona intencjonalna. Gdy jest intencjonalna to się nią rozkoszuję. 

Czy tak pisze normalny człowiek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tako i ja nie przejmuję się krzywdą, którą wyrządzam komuś. Zwłaszcza jeśli nie była ona intencjonalna. Gdy jest intencjonalna to się nią rozkoszuję. 

Czy tak pisze normalny człowiek? 

nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym go zablokowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfydd

SZCZERZE jesteś normalnym człowiekiem powiedziałabym nawet że inteligentnym normalnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, maiev_shadowsong napisał:

Ja bym się nie zapędzała z oceną, to wygląda mi na zdanie wyrwane z kontekstu, bardzo ważnego kontekstu

jak kogos cieszy sprawianien krzywdy to po co kontekst, nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie dziwie sie ze nikt go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fds

Strzel soobie palcówkę, i cośnienie Ci zejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ty kaftan zaloz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Tako i ja nie przejmuję się krzywdą, którą wyrządzam komuś. Zwłaszcza jeśli nie była ona intencjonalna. Gdy jest intencjonalna to się nią rozkoszuję. 

Czy tak pisze normalny człowiek? 

Tak pisze czlowiek ze sklonnosciami sadystycznymi.

Nawet bez kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak kogos cieszy sprawianien krzywdy to po co kontekst, nienormalny

Taaaa a gdzie reszta wypowiedzi. Skoro jest tako, to gdzieś musiało być najpierw jako.

I dlaczego mam wrażenie, że gdybyśmy zobaczyli całą wypowiedź to by się okazało że chodzi o sytuację w której ktoś temu człowiekowi robił krzywdę i się nie przejmował to teraz ten człowiek robi tak samo.

Autorko zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, maiev_shadowsong napisał:

Taaaa a gdzie reszta wypowiedzi. Skoro jest tako, to gdzieś musiało być najpierw jako.

I dlaczego mam wrażenie, że gdybyśmy zobaczyli całą wypowiedź to by się okazało że chodzi o sytuację w której ktoś temu człowiekowi robił krzywdę i się nie przejmował to teraz ten człowiek robi tak samo.

Autorko zgadłam?

Niestety nie masz racji. Ta osoba zawsze wszystkich obraża bez powodu właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety nie masz racji. Ta osoba zawsze wszystkich obraża bez powodu właściwie.

Nie będę się kłócić bo nie znam waszych relacji ale mimo to wycinanie kawałka waszej rozmowy jako dowód, że to ktoś nienormalny, to jednak za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe zdania wyrwane z kontekstu. Raczej obstawiam że osobnik piszący je jest dość inteligentny a czy nienormalny trudno ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

Psychopata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze, że tu trafiłam i przeczytałam. Jest to część odpowiedzi skierowanej konkretnie do mnie przez usera, z którym dyskutowałam po raz pierwszy w życiu. Nie znam stylu jego pisania i uważam, że jest to być może jego sposób na dosadne wyrażanie myśli. Nie można kogoś oceniać nie znając go.

Te słowa były użyte w temacie "odebrane dziewictwo"  w dziale erotycznym. Żeby wypowiadać się na temat autora tych słów należałoby poznać cały temat, bo nie znając tematu można niechcący skrzywdzić autora zbyt pochopną oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×