Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buka

Ryży tupecik, ryży brat... to za mało jeden bat!

Polecane posty

Gość Buka

najlepsze są dwa dla aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeden do bezzębnej papy, drugi do ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucci

Obleśny , oszczany chłop, bo kobieta tego czegoś nie można nazwać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksaw

Ohydna stopa zjadła wątek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

1 godzinę temu, Gość Blelelelel napisał:

Obrzydliwe wykrzywione racice, wyglądają jak kikuty. Jeszcze w tych antygwałtach, Boże...rzygne.

 

1 godzinę temu, Gość smak_z_kija napisał:

Oooo taka seksi racica, takie słodkie kopytko, do schrupania piękności 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bo ją brzydzą stopy normalnego człowieka, który chodzi. Swoje natomiast uważa za słodkie, urocze małe stópki.

 

1 godzinę temu, Pinezka napisał:

Niestety, nie są ani słodkie ani urocze, raczej powodują dreszcz zgrozy i obrzydzenia...

 

38 minut temu, Gość gosc napisał:

Boguśka ostatnio za bardzo pogubiła się.

walczy o uwagę wszystkich wszystkim sposobami, nic jej nie wychodzi poza obrzydzaniem do siebie

wszędzie tylko dyskryminacja i wylewanie szamba na biedną kobietę,

jesli ktos ja oglada ze wzgledu na "piekne makijaże" i nagle widzi to co widzi, twarz pełna zaskrnikow lub zdeformowane stopy to to , ze zbiera na wmioty odtego nie znaczy że dyskryminuje tylko ma taki odruch ludzki bleeeeeeeeee

zaraz przyjdzie gandalf i będzie mi zlowieszczyl, co to mnie nie spotka

 

24 minuty temu, Gość gość napisał:

Mnie naprawdę niepokoi stan Bogusi. Zarówno fizyczny (na filmie u Ksawerego jest dosłownie szersza niż wyższa i toczy się kolubryna), jak i psychiczny.

 

23 minuty temu, Gość kurja napisał:

pod jednym z ostatnich zdjęć jest komentarz, zeby przestala uzywac tyle suchego szamponu,  bo to jej niszczy wlosy. boguska nawet nie walczyla i nie agumentowala, odpisala tylko "zapamietam", to juz duzo mowi o tym, co tam sie dzieje. ona juz nie ma nawet jak obronic tego, ze bartek jej nie myje. 

czasem jest mi jej szkoda, ale serio ona na wlasne zyczenie ma to co ma. jeszcze sama doklada sobie hejtu, pokazujac np. okropne zaskorniki albo zdeformowane stopy...po co? przeciez takie rzeczy ludzi obrzydzaja. ona nie rozumie, ze gdy Krupinska albo Kręglicka pokaza sie bez  makijazu, ze zmarszczkami i porami to nadal wygladaja pieknie, sa pieknymi kobietami, zdrowymi, normalnymi. a gdy pokazuje to boguska to chocby skały sra ły - nie bedzie to estetyczne i odruchem ludzkim nigdy nie bedzie "ojej, ale ona ladnie wyglada bez makijazu" tylko bedzie to odruch obrzydzenia - mamy to wpisane w DNA.

 

 

13 minut temu, Gość aahhaha napisał:

Nigdzie na kafeterii nie zastanawialysmy sie, czy ma nogi, chyba nas z kims pomylilas. 

a screeny sobie wysylaj, chociaz nie wiem po co, oni tutaj siedzą i nas czytają, czasem tez przyłączają się do dyskusji, no ale wysylaj. czekam na pozew i nalot policji o 6 rano 😄

d e bil alert.

 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

A mnie zupełnie nie jest jej szkoda. Gdyby ktoś ją porwał, zamknął w piwnicy, albo gdyby miała mniej niż 18 lat, to tak, trzeba nie tylko ubolewać, ale i działać. Pies na metrowym łańcuchu, dziecko bite u sąsiada, to są powody do żalu i działania. Tu mamy dwoje dorosłych ludzi, którzy wybrali taką poniewierkę. Ich sprawa. Chcą wylądować w szpitalu pod respiratorem, to pewnie tak to się skończy. Podobnie jest z pijakami czy innymi autodestrukcyjnymi ludźmi. Gdyby to było ponad ludzkie siły, już dawno przestaliby tak żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość ksaw napisał:

Ohydna stopa zjadła wątek 

to błat pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dududud

zjadła, ale my czuwamy dalej.

 

Dziś na insta takie wtopy,

Buka pokazuje stopy,

które wyglądają jak,

raciczki antylopy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosek

zapodaj.net/b222038fd4e1c.jpg.html

a może powinna żyć w oceanie☺️ jej stopy... są identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosek
2 minuty temu, Gość onan barbarzynca napisał:

ryży onan dzis caly dzien przekitrał w domu to sie naklikał troche i usuneli watek.

onan - teraz mozesz sobie oficjalnie zwalic. 

pod zdjecie malpiatki kiepskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka bez oka
2 minuty temu, Gość Bigosek napisał:

zapodaj.net/b222038fd4e1c.jpg.html

 a może powinna żyć w oceanie☺️ jej stopy... są identyczne

od foczek to wara, to fajne zwierzątka. i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A propos życia w oceanie:) Wydaje się, że Buka mogłaby spokojnie rehabilitować się w wodzie. Kiedyś też pisałam o medytacji i ogólnie różnych dostępnych metodach pracy z ciałem i emocjami. Trudno mi sobie wyobrazić, że natura wypuszcza taki bubel genetyczny i nie daje żadnych możliwości. Pewnie jakieś są, tylko szukać się nie chce. Zwłaszcza, że kiedyś linkowano tu dokument o dziewczynach z jej chorobą i one naprawdę przechodzą z wózka na łóżko, czy toaletę. Są dość samodzielne. Buka też w tym artykule, który ktoś dziś linkował, stwierdza, że sama pchała ręczny wózek. To straszne dostać tak mało i jeszcze to ograniczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka bez oka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A propos życia w oceanie:) Wydaje się, że Buka mogłaby spokojnie rehabilitować się w wodzie. Kiedyś też pisałam o medytacji i ogólnie różnych dostępnych metodach pracy z ciałem i emocjami. Trudno mi sobie wyobrazić, że natura wypuszcza taki bubel genetyczny i nie daje żadnych możliwości. Pewnie jakieś są, tylko szukać się nie chce. Zwłaszcza, że kiedyś linkowano tu dokument o dziewczynach z jej chorobą i one naprawdę przechodzą z wózka na łóżko, czy toaletę. Są dość samodzielne. Buka też w tym artykule, który ktoś dziś linkował, stwierdza, że sama pchała ręczny wózek. To straszne dostać tak mało i jeszcze to ograniczać. 

obczajcie sobie profil dziewczyny Tobi Green-Adenowo - najlepiej na insta. dziewczyna ma tę sama wade genetyczna, troche dluzsze "ciało" ale deformacje takie same, choroby pewnie tez.

dziewczyna nie chodzi,porusza sie na wozku, ale....uwaga....TANCZY. musi miec mocne rece, ktore cwiczy, by uniesc swoje ciało. musi cwiczyc, chce cwiczyc, nie chce siedziec wylacznie na wozku. robi cos ze soba i są tego efekty - MA RUCH.

a buka co robi? ŻRE. nie robi nic wiecej. nie robi jedzenia, nie zrobi herbaty, kawy, kanapek, nie robi nic. jest niesprawna wtórnie przez otyłość. o czym my tu rozmawiamy. bracia Biccy pisali o niej prawde te kilka lat temu - jej sie nawet na turnusach nei chcialo cwiczyc, byla krnąbrna i roszczeniowa do rehabilitantów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie poprzedni wątek? Usunęli? 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie poprzedni wątek? Usunęli? 😩

Skasowany! 😇

Cieszycie się? 😈

buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjoter
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skasowany! 😇

Cieszycie się? 😈

buahahaha!

oho pjoter sie przekimał i znow jest z nami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że ona boi się być samodzielna. Wtedy straciłaby przymusowych opiekunów, przymusowe towarzystwo. A wraz z tym uwagę, wpływ na cudze zachowania. Wyobraźmy sobie, że sama siada na toalecie, robi sobie jeść, kąpie się. Co wtedy łączyłoby ją z Bartkiem? O czym mieliby rozmawiać? Co mieliby robić? Jak zmusiłaby go do uwagi? Przejrzałam teraz pobieżnie jakieś dok. na YT. I ci ludzie potrafią zrobić sami prawie wszystko, jeśli ćwiczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Skasowany! 😇

Cieszycie się? 😈

buahahaha!

Tak, cieszymy się, ponieważ nie lubimy, gdy bukojciec i buka kopiują nasze wpisy, a potem sprzedają jako własne i snobują się na intelektualistów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość pjoter napisał:

oho pjoter sie przekimał i znow jest z nami. 

Oglądał Na wspólnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremi

Przecież to tłuk po podstawówce i z 2 grupą. Jak on może coś skasować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka bez oka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że ona boi się być samodzielna. Wtedy straciłaby przymusowych opiekunów, przymusowe towarzystwo. A wraz z tym uwagę, wpływ na cudze zachowania. Wyobraźmy sobie, że sama siada na toalecie, robi sobie jeść, kąpie się. Co wtedy łączyłoby ją z Bartkiem? O czym mieliby rozmawiać? Co mieliby robić? Jak zmusiłaby go do uwagi? Przejrzałam teraz pobieżnie jakieś dok. na YT. I ci ludzie potrafią zrobić sami prawie wszystko, jeśli ćwiczą. 

przeciez to co piszesz to zespol Munchausena tylko skierowany w swoim kierunku. to jest chore co piszesz. w sensie bez urazy, chora jest sama treść, choc moze sluszna. ale nie wiem jakim czlowiekiem trzeba byc, by wybrac skrajna niesamodzielnosc i zaleznosc od osob trzecich niz podtarcie sobie samemu tylka po defekacji serio. nie wyobrazam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, cieszymy się, ponieważ nie lubimy, gdy bukojciec i buka kopiują nasze wpisy, a potem sprzedają jako własne i snobują się na intelektualistów. 

Są mądrzejsi od ciebie durny patałachu!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka bez oka
Przed chwilą, Gość Jeremi napisał:

Przecież to tłuk po podstawówce i z 2 grupą. Jak on może coś skasować? 

na co on ma grupe? serio ma cos z glowa? ale geny w tej rodzinie, ja pitole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka bez oka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Są mądrzejsi od ciebie durny patałachu!!! 

pjoter tesknilismy za toba <3 jestes naszym guru, zobacz nawet zakladamy tematy o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość foka bez oka napisał:

przeciez to co piszesz to zespol Munchausena tylko skierowany w swoim kierunku. to jest chore co piszesz. w sensie bez urazy, chora jest sama treść, choc moze sluszna. ale nie wiem jakim czlowiekiem trzeba byc, by wybrac skrajna niesamodzielnosc i zaleznosc od osob trzecich niz podtarcie sobie samemu tylka po defekacji serio. nie wyobrazam sobie.

Dzięki tej skrajnej niesamodzielności Bartek musi wrócić do domu, musi ją dotykać, musi z nią przebywać, musi poświęcać jej uwagę. W tym szaleństwie jest metoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

www.instagram.com/p/BnntEnIh13W/

Bogucha, da się, jeśli się chce. Pjoter, szepnij coś siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może Bartek jest psycholem i specjalnie szukał słabej jednostki, aby mieć nad nią władzę. Może czerpie przyjemność z jej cierpienia, poniżania jej, zdradzania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv

Czy ona nie mówiła, że sama brzydzi się stóp? Jakichkolwiek? Dlaczego w takim razie raczy publiczność widokiem swoich?🤔 W dodatku baaardzo nie pięknych😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A może Bartek jest psycholem i specjalnie szukał słabej jednostki, aby mieć nad nią władzę. Może czerpie przyjemność z jej cierpienia, poniżania jej, zdradzania itp.

Jedno nie wyklucza drugiego. Na pewno nie była to miłość. Miłość polega na fizycznym zauroczeniu, chemicznym pociągu, porozumieniu.

On jak każdy facet ma potrzebę poczuć, że rządzi, góruje, że ktoś się go boi. A umówmy się, że z jego pisssdowatym spojrzeniem, powierzchownością chłopa śląskiego, wywołuje litość albo chęć odreagowania. Myślę, że ma w sobie potrzebę, żeby ktoś spojrzał na niego jak na Boga, od którego wiele zależy. Ale też potrzebuje mamy, kogoś kto będzie rozpychał się łokciami. Chciałby również czuć się potrzebnym czy bohaterem.

Słowem, oni weszli w ten związek z tyloma deficytami, że to nic wspólnego z relacją damsko - męską nie ma. To próba łatania dziur. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv

A powiedzcie jeszcze co się działo w dzień na usuniętym wątku, że wyparował? Dopiero wróciłam i nie zdążyłam nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×