Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buka

Ryży tupecik, ryży brat... to za mało jeden bat!

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość goscc napisał:

a to źle, że ludzie ją demaskują? przecież ona codziennie rano na insta pieprzy, że jedzie do płacy, wiec ktoś ją przyłapuje na tym, że w żadnej pracy nie jest i o tym pisze. to buka prowokuje takie dyskusje, z czym masz problem kobieto? jakby o tym nie pieprzyła dzien w dzien chcąc udowodnic coś wzruszonym Ludwiczkom to nie byłoby tematu. jest akcja jest reakcja, proste.

Przyłapuje? Czy ty trochę nie przesadzasz? Nie oglądam jej codziennie. Prawie w ogóle jej nie oglądam. Zastanawia mnie, ile razy jeszcze będziesz ją "przyłapywać" na tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przyłapuje? Czy ty trochę nie przesadzasz? Nie oglądam jej codziennie. Prawie w ogóle jej nie oglądam. Zastanawia mnie, ile razy jeszcze będziesz ją "przyłapywać" na tym samym.

Przecież tu masa nowych osób przyszła- widać po pytaniach, które zadają. „Stary skład” komentuje na bieżąco co się dzieje, reszta pyta o rzeczy z przeszłości, żąda dowodów lub trolluje. Aha/ i jest jeszcze grupka frustratek, które niewiadomo o co walczą czepiając się każdego sensownego wpisu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzygasz buki pracą? To narzygaj jej w orzo xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

10 godzin się błąkać po mieście i czekac na przyjście partnera życiowego z pracy aż drzwi otworzy... chore. 

Przeciez może miec opiekuna, który jej pomoze wyjść z domu o której by tylko chciała 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Przyłapuje? Czy ty trochę nie przesadzasz? Nie oglądam jej codziennie. Prawie w ogóle jej nie oglądam. Zastanawia mnie, ile razy jeszcze będziesz ją "przyłapywać" na tym samym.

Rzeczywiście siedzi tu taka jedna i od rana nawija o tym orzo i braku etatu , do wyrzygu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik the wybawca
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Rzeczywiście siedzi tu taka jedna i od rana nawija o tym orzo i braku etatu , do wyrzygu.

Tu siedzi kilka osób i raczej nie zauważyłam, by tylko jedna pisała o tym. Chyba, że pisze sama ze sobą.

Też mnie nudzi już ten temat, ale to racja, że Buka sama o tym dzień w dzień mówi, więc z racji braku innych tematów komentujemy jej pŁacę. Przecież nie będziemy tu nawijać o  jej zdeformowanych obrzydliwych stopach czy o aroma-ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość goscc napisał:

a to źle, że ludzie ją demaskują? przecież ona codziennie rano na insta pieprzy, że jedzie do płacy, wiec ktoś ją przyłapuje na tym, że w żadnej pracy nie jest i o tym pisze. to buka prowokuje takie dyskusje, z czym masz problem kobieto? jakby o tym nie pieprzyła dzien w dzien chcąc udowodnic coś wzruszonym Ludwiczkom to nie byłoby tematu. jest akcja jest reakcja, proste.

Ja pirdl... ale ile razy o tym jeszcze napiszesz? Orzo- Ludwiczki- etat. Masz paranoję jakąś czy co?

Dobrze, nie ma etatu, była o orzo, kłamie.

Skończysz już ? chociaz dziś, jutro od rana ruszysz znowu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej życie to zbiór ściem, z czego ta z pracą najdelikatniejsza. Ona jest mocno niepełnosprawna i fakt, że pracuje, wychodzi z domu, to już coś. Porównajcie z otrą, która nigdy nie pracowała poza domem. Buka ma powazniejsze problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźna naczelnik
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ja pirdl... ale ile razy o tym jeszcze napiszesz? Orzo- Ludwiczki- etat. Masz paranoję jakąś czy co?

Dobrze, nie ma etatu, była o orzo, kłamie.

Skończysz już ? chociaz dziś, jutro od rana ruszysz znowu.

 

oho woźna przylazła, wypier*** stąd komuchu. prywatny folwark sobie załóż u siebie na oddziale w tworkach. włazi to to raz na jakiś czas i mówi innym o czym maja rozmawiac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Królowa Juciuba napisał:

Wpiszcie w YT "Bogna pijana lub niespełna rozumu" 😂

Stare. Wykopki tez mają o jej wątek 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielucha
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ja pirdl... ale ile razy o tym jeszcze napiszesz? Orzo- Ludwiczki- etat. Masz paranoję jakąś czy co?

Dobrze, nie ma etatu, była o orzo, kłamie.

Skończysz już ? chociaz dziś, jutro od rana ruszysz znowu.

 

Nic się nie bój jutro od rana znowu bedzie do płacy łodacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Pielucha napisał:

Nic się nie bój jutro od rana znowu bedzie do płacy łodacy 

I tak będzie codziennie. Ona ma przecież problemy psychiczne i emocjonalne. A wy podobno nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

I tak będzie codziennie. Ona ma przecież problemy psychiczne i emocjonalne. A wy podobno nie:)

Jak mnie coś drażni to, to omijam po prostu xd widać lubisz sobie podnosic ciśnienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oho, bunia  na tinderze 😆😆🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazdaaaaa
13 minut temu, Królowa Juciuba napisał:

Wpiszcie w YT "Bogna pijana lub niespełna rozumu😂

Mega 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak mnie coś drażni to, to omijam po prostu xd widać lubisz sobie podnosic ciśnienie 

Mnie to nie drażni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oho, bunia  na tinderze 😆😆🤷‍♀️

O kurla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mnie to nie drażni:)

To po co się o to spinasz codziennie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

To po co się o to spinasz codziennie? 🤔

Pomyliłaś mnie z kimś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Oho, bunia  na tinderze 😆😆🤷‍♀️

Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio?

Opublikowała na instastory informację, że ktoś jako 19-letni Przemek się pod nią podszywa i używa jej zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

https://imgur.com/a/mEg1RQf

 

dla tych co pytały co zrobił berni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od dzisiaj Bogusia to PRZEMEK 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka i ogr

No z takim foto to amatorów nie znajdzie . Wygląda jak stary gruby chlop w okularach. Wojciech Man - te klimaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła

Ona codziennie wychodzi o siódmej, jedzie do orzo tam wypije kawę i zje śniadanie za 1 zł . Posiedzi do 10  i potem do arcadii. Tam następna kawka, obiadek , lody , jak jest kasa to do do syfory po paletki i tak mija do 18 , jeśli pada deszcz. Gdy jest ładna pogoda to jeszcze do Ratusza po mieszkanie, po wniosek na dofinansowanie do wózka, po zasiłek celowy do MOPs  . Tylko kto w międzyczasie przewinie jej pieluchę? Jezdzi w tych słuchawkach czołgisty i gada sama do siebie. Cyrk na kółkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Bogumiła napisał:

Ona codziennie wychodzi o siódmej, jedzie do orzo tam wypije kawę i zje śniadanie za 1 zł . Posiedzi do 10  i potem do arcadii. Tam następna kawka, obiadek , lody , jak jest kasa to do do syfory po paletki i tak mija do 18 , jeśli pada deszcz. Gdy jest ładna pogoda to jeszcze do Ratusza po mieszkanie, po wniosek na dofinansowanie do wózka, po zasiłek celowy do MOPs  . Tylko kto w międzyczasie przewinie jej pieluchę? Jezdzi w tych słuchawkach czołgisty i gada sama do siebie. Cyrk na kółkach 

Muszę kiedyś się wybrać do Warszawy do Orzo zobaczyć moja idolkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Bogumiła napisał:

Ona codziennie wychodzi o siódmej, jedzie do orzo tam wypije kawę i zje śniadanie za 1 zł . Posiedzi do 10  i potem do arcadii. Tam następna kawka, obiadek , lody , jak jest kasa to do do syfory po paletki i tak mija do 18 , jeśli pada deszcz. Gdy jest ładna pogoda to jeszcze do Ratusza po mieszkanie, po wniosek na dofinansowanie do wózka, po zasiłek celowy do MOPs  . Tylko kto w międzyczasie przewinie jej pieluchę? Jezdzi w tych słuchawkach czołgisty i gada sama do siebie. Cyrk na kółkach 

Dlatego każde instastoły powinna zaczynać od podziękowań dla nas za to, że ma do kogo gadać, że ktokolwiek jej słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Buka umie tylko kłamać i kręcić, ok może gdzieś tam sobie pracuje, ale podejrzewam, że nie na więcej niż pół etatu, skoro raz dwa razy w tygodniu ma hołm ofis- im bardziej Buka stara się wmówić ludziom, że pracuje od 7 do 21 czy 22 tym bardziej niktjej nie wierzy. Ona już tak się zapętliła w te kłamstwa, że ciężko jej będzie zdobyć nowych widzów, a starzy odchodzą-no chyba, że pokaże Bełta-ale wydaje mi się, że teraz tam on rozdaje karty, więc prędko nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Dlatego każde instastoły powinna zaczynać od podziękowań dla nas za to, że ma do kogo gadać, że ktokolwiek jej słucha.

Co ona by zrobila gdyby jej neta chociaz na tydzien wylaczyli, to az strach pomyslec.

Ps. Nie moge uwierzyc ze tak niepelnosprawna osoba spedza cale dnie na dworze. To jest nieludzkie. Co tam sie dzieje? Co tam sie porobilo? No tak jeszcze nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×