Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buka

Ryży tupecik, ryży brat... to za mało jeden bat!

Polecane posty

Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Co ona by zrobila gdyby jej neta chociaz na tydzien wylaczyli, to az strach pomyslec.

Ps. Nie moge uwierzyc ze tak niepelnosprawna osoba spedza cale dnie na dworze. To jest nieludzkie. Co tam sie dzieje? Co tam sie porobilo? No tak jeszcze nie bylo.

Nie wiemy jak było. Oceniamy po skrawku z IS. Nie wiedziałybyśmy nawet jak ona wygląda, gdyby nie focie z innych profili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie moglam sie powstrzymac i znow obejrzalam story z racicami. Co sie zakotłowało pod ryżym alfem że opublikowała takie sceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc l
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie moglam sie powstrzymac i znow obejrzalam story z racicami. Co sie zakotłowało pod ryżym alfem że opublikowała takie sceny

Otra ma na swoim insta fotkę w kostiumie kąpielowym i ma w miarę normalnie wyglądające stopy... U Bogny? No cóż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie moglam sie powstrzymac i znow obejrzalam story z racicami. Co sie zakotłowało pod ryżym alfem że opublikowała takie sceny

Ktos ja ponoc pytal czy ma palce u stop. No to pokazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurde ale serio, jakbyscie mialy kanał makijazowy wrzucalybyscie do sieci swoje stopy? Kurde no nie, po co. Boo chyba wie, ze ludzie maja z niej beke a tu taki strzal. W stope 🕵️‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc l napisał:

Otra ma na swoim insta fotkę w kostiumie kąpielowym i ma w miarę normalnie wyglądające stopy... U Bogny? No cóż 😞

za to otra ma ręce błyskawice. otra jest bardziej powykrzywiana, zwlaszcza kregoslup i ramiona. dłonie tez ma okropne w porownaniu z buką. buka ma z kolei stopy odwrocone. nie maja sensu takie porownania. one sie porownuja. nie schodzmy na ich poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ktos ja ponoc pytal czy ma palce u stop. No to pokazala.

Pewnie sa i tacy co pytaja czy nosi pampersa...kto wie, moze i tego sie doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co do porownania z Ostrą to na jej korzysc przemawia to, ze utrzymuje wage. Boguśka wygladala naprawde ok jak zaczynała krecic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze raz przeczytam slowo Ludwiczka/Ludwiczki to przysięgam - albo zwątpię albo się w końcu porzygam, ile można to samo pisać? W co piątym wpisie, to irytuje bardziej niż buka i bardziej niż nieprzepracowane emocje. Zacięta płyta. Stary składzie, tak mi cię brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki

Na miejscu bu przeszlabym sie po pietrach tego bloku gdzie mieszkaja i nie wierze ze nie znalazlabym jakies chetnej emerytki lub bezrobotnej osoby której przydaloby sie pare groszy i mogla przyjsc i wypuscic ja z mieszkania, zeby nie musiala wychodzic tak wczesnie rano i błąkać sie po miescie.

Moze glupi pomysl ale... Nie wierze ze wloczega calodniowa po miescie to jedyne wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pewnie sa i tacy co pytaja czy nosi pampersa...kto wie, moze i tego sie doczekamy

nie, pytania o pampka to hejt. opowiesci o biegunce to samo zycie. ona decyduje, co jest hejtem a co zyciem. podpowiem, ze pytania o kalectwo to hejt. rozczulanie sie nad biegunką to takie ludzkie, swojskie, kobiece. ale tylko nad biegunką osob sprawnych, nie kalekich!!! 

gdyby kobiety nosily pampersy, to pewnie pokazalaby zawartosc. a tak poinformuje cie tylko o zawartosci podpaski. bo ceni sobie prywatnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepracowana Ludwika
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze raz przeczytam slowo Ludwiczka/Ludwiczki to przysięgam - albo zwątpię albo się w końcu porzygam, ile można to samo pisać? W co piątym wpisie, to irytuje bardziej niż buka i bardziej niż nieprzepracowane emocje. Zacięta płyta. Stary składzie, tak mi cię brak.

ogolnie sporo rzeczy cie irytuje. wspolczuję. musisz to jakos przegryźć albo zmienic topik. bo nie wierzę, ze ktos bedzie tu pisal "pod ciebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość przepracowana Ludwika napisał:

ogolnie sporo rzeczy cie irytuje. wspolczuję. musisz to jakos przegryźć albo zmienic topik. bo nie wierzę, ze ktos bedzie tu pisal "pod ciebie".

Nigdy tu nie pisałam, co mnie irytuje oprócz buki i jej faz, to mój pierwszy wpis na ten temat, tak więc pomyliłaś mnie z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może ktoś podlinkowac wykopa z Bogusią? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nigdy tu nie pisałam, co mnie irytuje oprócz buki i jej faz, to mój pierwszy wpis na ten temat, tak więc pomyliłaś mnie z kimś.

z nikim cię nie pomyliłam. odnoszę się do twojego wpisu. rusz głową. dlaczego ludzie mieliby zaspokajać twoje potrzeby i dostosowywać sie do ciebie?

jesli ktos pisze o nieprzepracowanych emocjach, to dlatego, ze to dla niego ciekawe, wazne. jesli ktos uzywa okreslenia Ludwika - podobnie. myslisz, ze siadajac do pisania rozkminiaja, co ciebie zaciekawi. litosci. swiat nie kreci sie wokol twojej osoby. druga otra, ze chce ustawiac laleczki... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc l
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

z nikim cię nie pomyliłam. odnoszę się do twojego wpisu. rusz głową. dlaczego ludzie mieliby zaspokajać twoje potrzeby i dostosowywać sie do ciebie?

jesli ktos pisze o nieprzepracowanych emocjach, to dlatego, ze to dla niego ciekawe, wazne. jesli ktos uzywa okreslenia Ludwika - podobnie. myslisz, ze siadajac do pisania rozkminiaja, co ciebie zaciekawi. litosci. swiat nie kreci sie wokol twojej osoby. druga otra, ze chce ustawiac laleczki... 

 

Skoncz wypisywac o tych ludwiczkach etatach i orzo w koncu i tyle. Ile mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
5 minut temu, Gość przepracowana Ludwika napisał:

ogolnie sporo rzeczy cie irytuje. wspolczuję. musisz to jakos przegryźć albo zmienic topik. bo nie wierzę, ze ktos bedzie tu pisal "pod ciebie".

Ludwiczka powinna przepracować emocje 😋 w wątku o buczce jęczy tylko o powtórzeniach, sama nic nie wnosi. Zresztą wątek skasują i zaraz nowa ludwisia przyjdzie tutaj pytać co zrobił Bartek, kim jest Gandalf, o co chodzi z tym czy tamtym i będzie wierzyć w kierowniczy etat buni ♿ dla niektórych szok, że ona popyla cały dzień po mieście- a to nie od dziś wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc l napisał:

Skoncz wypisywac o tych ludwiczkach etatach i orzo w koncu i tyle. Ile mozna?

nie nadążasz, widzę. nudzi mnie pisanie o ludwiczkach i orzo. jednak szanuję, ze kogos nie nudzi. swiat nie jest moim teatrzykiem. dziewczyny nie są od tego, zeby tanczyc, jak im zagram. zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość kiki napisał:

Na miejscu bu przeszlabym sie po pietrach tego bloku gdzie mieszkaja i nie wierze ze nie znalazlabym jakies chetnej emerytki lub bezrobotnej osoby której przydaloby sie pare groszy i mogla przyjsc i wypuscic ja z mieszkania, zeby nie musiala wychodzic tak wczesnie rano i błąkać sie po miescie.

Moze glupi pomysl ale... Nie wierze ze wloczega calodniowa po miescie to jedyne wyjscie.

Jedna paleta mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jedna paleta mniej.

I przede wszystkim Bartek nie miałby po co do niej wracać. Nie czułby się zobowiązany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze raz przeczytam slowo Ludwiczka/Ludwiczki to przysięgam - albo zwątpię albo się w końcu porzygam, ile można to samo pisać? W co piątym wpisie, to irytuje bardziej niż buka i bardziej niż nieprzepracowane emocje. Zacięta płyta. Stary składzie, tak mi cię brak.

O takkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może ktoś podlinkowac wykopa z Bogusią? 🙂

nie ma dużo. 

wykop.pl/wpis/35346647/bartek-kiedy-zobaczylem-ja-po-raz-pierwszy-zatkalo/

wykop.pl/wpis/16443205/zaznaczam-ze-nie-wysmiewam-niepelnosprawnej-zupeln/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dorosnij. zachowujesz sie jak otra. mnie tu nudzi wiekszosc wpisow. lubie czytac wpisy 3ch osob. a reszta tlucze stale to samo. tak samo nie kazde danie mi smakuje i nie kazdy film podoba. nikt tu nie bedzie pisal "pod ciebie", tak jak nikt nie bedzie jadl zupy, ktora tobie smakuje. koncze z offtopem. nie badzcie jak buka czy otra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

dorosnij. zachowujesz sie jak otra. mnie tu nudzi wiekszosc wpisow. lubie czytac wpisy 3ch osob. a reszta tlucze stale to samo. tak samo nie kazde danie mi smakuje i nie kazdy film podoba. nikt tu nie bedzie pisal "pod ciebie", tak jak nikt nie bedzie jadl zupy, ktora tobie smakuje. koncze z offtopem. nie badzcie jak buka czy otra.

Ile razy jeszcze to napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ile razy jeszcze to napiszesz?

a ile razy potrzebujesz, zeby do ciebie dotarlo? i zebys przestala dyrygowac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mysle ze Bunia i tak wiele ugrala w zyciu biorac pod uwage taka niepelnosprawnosc. Wiele osob takich jak ona siedza z rodzicami albo domach opieki spolecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Królowa Juciuba napisał:

nie ma dużo. 

wykop.pl/wpis/35346647/bartek-kiedy-zobaczylem-ja-po-raz-pierwszy-zatkalo/

wykop.pl/wpis/16443205/zaznaczam-ze-nie-wysmiewam-niepelnosprawnej-zupeln/

Dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a ile razy potrzebujesz, zeby do ciebie dotarlo? i zebys przestala dyrygowac? 

Nikt ci nie zakazuje przeciez pisac, nikt takiej mocy nie ma.

Tylko nie pisz po kilka razy tego samego. Tak trudno zrozumiec ten przekaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Mysle ze Bunia i tak wiele ugrala w zyciu biorac pod uwage taka niepelnosprawnosc. Wiele osob takich jak ona siedza z rodzicami albo domach opieki spolecznej.

Siedzenie z rodzicami nie różni się mocno od siedzenia z Bartkiem opiekunem. No może poziomem strachu. W pierwszym przypadku boisz się, co będzie, gdy rodzice umrą. W drugim robisz w pieluchę ze strachu przed tym, że koleś kopnie cię w dvpę. Przy rodzicach można zachować więcej godności. I nie trzeba aż tak prosić się o cokolwiek. Przynajmniej w większości rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik the kot
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Siedzenie z rodzicami nie różni się mocno od siedzenia z Bartkiem opiekunem. No może poziomem strachu. W pierwszym przypadku boisz się, co będzie, gdy rodzice umrą. W drugim robisz w pieluchę ze strachu przed tym, że koleś kopnie cię w dvpę. Przy rodzicach można zachować więcej godności. I nie trzeba aż tak prosić się o cokolwiek. Przynajmniej w większości rodzin.

Przy rodzicach nie będzie rozwijać swoich pasji- jedzenia i jeżdżenia po paciaje/malowania. Nie daj Boże będą kazali jej iść do pracy i przy okazji promować w necie aromapatusową kuracje 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×