Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buka

Ryży tupecik, ryży brat... to za mało jeden bat!

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość goscc napisał:

Chyba żartujesz, albo niedokładnie ich oglądasz. Buka mu wmówiła, że prawko i samochód nie są im potrzebne, bo komunikacja w Wawie jest doskonała. I w ten sposób wmówiła mu wiele rzeczy. Uwierz mi, że ludźmi da się manipulować i sprowadzać ich na dno, mówić, że są nic nie warci. Da się i Boguśka to robiła.

Poszalałaś z PSYCHOPATIĄ. Są na świecie ludzie, którzy pracują z psychopatami. Nie masz pojęcia, o czym piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

Ścieki kafeteryjne!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe
26 minut temu, Gość goscc napisał:

to wyjdź jak nie pasuje. widać lubić nas czytać, skoro wiesz, o czym piszemy już któryś wątek z kolei.

Ty myślisz, ze ja czytam każdy wasz wpis? Wchodzę co jakiś czas, żeby zobaczyć co nowego u Boguski, bo mam bloka na insta, na każdej stronie to samo piszecie wiec ciekawych rzeczy tu nie ma 😂

plus serdecznie współczuje tym co tu pisały, ze tęsknią za stary składem sprzed paru lat 😂 koleżanki wyrosły, a ta się wkręciła w obsesyjna nienawiść do Boguski 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Psia Dusza napisał:

Oglądałam Busie, to znaczy wszystkie filmiki poza makijażowymi. Teraz już bardzo rzadko. Wiem, że Bart nie jest święty, ale to nie jej wina, ona jest tu ofiarą i dlatego jej współczuję i nie popieram wyzywania jej. 

Czyli nie masz pojęcia o bogusce bo ona nie jest żadna ofiara. Jest manipulantką, podłym i złym człowiekiem bez jakiejkolwiek empatii. Poczytaj o niej więcej to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Mysle ze w mniejszym stopniu Bert jest winny ale Bogu jest dorosla i to ona decyduje co je- pamietam kiedys filmik jak byla przed rehabilitacja i Belt jej na sniadanie owsianke zrobil, a Bu zaczela sie okropnie krzywic. Zreszta sama kiedys mowila ze moglaby na każdy posilek jesc obiady bo tak je kocha i nienawidzi warzyw, wiec to de facto ona decyduje co je..

O matko hahaha jak to przeczytałam to to wyglada jak obraz małego dziecka 😂 nie cem owsianki, nie cem warzyw 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

"Pełnosprawna" nienapiętnowana traumą kalectwa osoba nie zrozumie co Bogna ma w głowie.

Zatem przyjrzyjmy się może relacji jaką nawiązują między sobą np. Ostra Vida i Bogna jako przykład.

"Zazdrościsz", " ja mam, a ty nie masz", konflikty i sprzeczki. Kompletny brak umiejętności nawiązywania relacji, ale także wychodzenia z konfliktu- dzwonienie na policję, pisanie skarg do urzędów, awanturki itd.

Może to jest ścieżka, którą się powinno obrać przy ocenianiu ICH postępowania.

Emocjonalnie to są 2 - 3 latki. Chcą 100% uwagi, ciepła, zaangażowania. Nic nie chcą dawać w zamian. Nie czują drugiego człowieka. Dzieciak nie myśli, czy mama chciałaby być teraz w innym miejscu, odpocząć od niego. Zaczyna płakać, gdy mama się oddala. Nie rozumie, że mama też człowiek i ma swoje potrzeby. I to jest normalne, ale u dziecka. Dzieci też są zazdrosne. Dorosły człowiek, dojrzały wie, że zasoby to coś, na co trzeba sobie zarobić. Dzieci traktują swoje zabawki jak część swojego ja. Mam to i to, więc JA jestem większy, lepszy. Nie traktują tego jako coś zewnętrznego. Nic dziwnego, bo dzieci zlewają się z innymi ludźmi. Nie są jeszcze zintegrowane, nie są całością, dopiero się budują. Jednak gdy 30latka mówi "zazdrościsz kalendarza", to jest problem poważny. Wejście na YT to też ich sposób nawiązywania relacji. Siedzę, brędzę, piję herbatę, a wy patrzcie. Patrz mamo jak się ładnie bawię. To jest dla mamy fajne popatrzeć. Jednak dla mnie patrzenie jak zdeformowana, obca osoba siorbie herbatę nie może być powodem do radości. I zakończenie konfliktu - jak słusznie zauważyłaś  - też w stylu dziecka. Nie wiem jak, więc sypię piaskiem w oczy. A gdy ktoś mi odda, wołam mamę (tu policję). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

widac, ze nie byłas w ciązy i nie wiesz co to oznacza jak boli samo zezenie na wznak,a na nogach mozesz miec tylko klapki, bo innych sie ubierzesz bo nogi sa zapuchniete a sznurówek nie widzialas od miesiaca 😄

samotna ciaza to beznadzieja i ostatecznosc 

Beznadzieja? Ja się rozstałam z partnerem w ciąży. Nie, nie rzucił mnie. Nie chciałam ciągnąć czegoś co przed dwoma kreskami było w stanie agonalnym. Oboje podjęliśmy taką decyzję. Czy ciąża była beznadziejna? Nigdy. Bo mino rozstania on pozostał ojcem i doskonale się w tej roli odnalazł. Kontakt mamy świetny, bo chociaż kochankami już nie jesteśmy, nadal się szanujemy i wiemy, że dobro dziecka to priorytet. 

Dlatego ja jestem zdania, że jeśli coś się wypaliło, nie jesteśmy szczęśliwi i tej stan trwa jakiś czas to warto pomyśleć o rozstaniu. Mówię to jako samotna matka, która jest szczęśliwa niż będąc w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A ja właśnie nie zgodzę się z tym, że wiedział. Mógł jedynie przypuszczać coś, zakładać. Życie jednak to zweryfikowało. Z czasem wyszło, że sobie z tym nie radzi, jest zmęczony. Szkoda, że skoro już zauważył problem, nic z tym nie robi. Dalej będzie tylko gorzej.

Nikt przyszłości nie zna, ale każdy dorosły ponosi konsekwencje za swoje wybory.

 

2 godziny temu, Gość gość napisał:

No ale po nim widać, że jednak potrzebuje, że chciałby dużo więcej. Patrz chociażby te jego zajawki na auta, pozowanie na takiego groźnego "macho", w knajpach czuje się jak ryba w wodzie, aż nogami przebiera - jak dziecko. On tego potrzebuje, tylko właśnie w towarzystwie innym niż tylko @żona. 

Nic mu na przeszkodzie nie stoi. Niech poznaje ludzi i działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość goscc napisał:

Oczywiście, że tak. Bartek wykazał się poczuciem wstydu, zażenowania i wiedział, jak zareagować - w tej sytuacji najlepiej było po prostu usunąć się w cień i posprzątać syf we własnym gronie. A ona nadal robi cyrk, nadal się uzewnętrznia, bez poczucia wstydu po tym, co zobaczyło pół Polski.

Jedno atakuje, drugie ucieka. Dojrzalość na podobnym poziomie, bo żadne nie mierzy się z problemem. Oboje dalej w tym tkwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nic się wtedy wielce nie "ZADZIAŁO", po prostu wypłynęło. To róznica...

Boszsze jak ja nie lubię tego "zadziało, zadzieje" :):):):) Czy już nie można powiedzieć " wydarzyło"? ale okej, bez dalszego komentarza, bo zaraz wywiąże sie niepotrzebna dyskusja. :):):) Nie odbiegajmy od tematu

👏 I powtarza ten błąd zupełnie jak Bogusia. I będzie powtarzać. Idąc jej tokiem myślenia, skoro nie koryguje błędów, na które ktoś zwraca uwagę, znaczy, że upośledzona intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czajcie to! 😆 Smak z kija (a.k.a. Gandalf) chyba skasował konto. Nie ma komentarzy i profilu. Kolejny raz potwierdzili, że czytają kafe! 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt przyszłości nie zna, ale każdy dorosły ponosi konsekwencje za swoje wybory.

 

Nic mu na przeszkodzie nie stoi. Niech poznaje ludzi i działa. 

Kiedy ma to robić ?, w pracy osoby niepełnosprawne, po pracy roszczeniowa żona niepełnosprawna i do tego cała masa rzeczy domowych, które musi zrobić sam i jeszcze  popylać z nią po galeriach, w każdy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość goscc napisał:

Wiesz, nie na codzień straszy się kogoś samobójstwem. Szczerze mówiąc sama nie wiem, jakbym zareagowała, gdyby partner, z którym chcę się rozstać nagle zaczął ryczeć, robić sceny, mówić, że idzie się zabić. Myślę, że Ty też tego nie wiesz. I my wszyscy tutaj też nie wiemy, co się tam tak naprawdę w tym domu dzieje. Ja uważam, że Boguśka nim okropnie manipulowała, groziła mu, straszyła samobójstwem, robiła sceny (wyobraź sobie, jak na przykład tarza się po podłodze chcąc wyjść z domu). Bartkowi się to rzuciło na łeb i skonczył jak skończył. pistoletu to głowy nikt mu nie przystawiał, ale miał równie rytą banię. 

Myślę, że większość z nas widząc takiego Bogusia pod Pizza Hut uciekłaby. Nie doceniasz człowieka jako centrum decyzyjnego. Nie rozumiesz, że on w tym ma swój interes. Mnie może karzeł straszyć śmiercią, nie wezmę z nim ślubu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

Było tak miło i naprawdę merytorycznie, jak rzadko kiedy. Wparowały trolle, zaczęły się czepiać słówek, wyzywać i wątek się skończył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Czajcie to! 😆 Smak z kija (a.k.a. Gandalf) chyba skasował konto. Nie ma komentarzy i profilu. Kolejny raz potwierdzili, że czytają kafe! 😂😂😂

zmienił tylko nazwę na lawendowy_las 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik the wybawca
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że większość z nas widząc takiego Bogusia pod Pizza Hut uciekłaby. Nie doceniasz człowieka jako centrum decyzyjnego. Nie rozumiesz, że on w tym ma swój interes. Mnie może karzeł straszyć śmiercią, nie wezmę z nim ślubu. 

Z jakiegoś powodu ona Bartka nie brzydziła i zastanawiam się, z jakiego. Bo to, że wziął z nią ślub i w ogóle związał się to jedno, mnie ciekawi, dlaczego on się w ogóle tego podjął. Próbuję sobie wyobrazić jak się u nich to zaczęło, najpierw randki w sensie żarcie, ok - to przebrnę, ale potem któregoś dnia musiał ją w końcu rozebrać, podetrzeć po kupie, zmienić pampersa, podmyć itd. Jezu, ja nie wiem, co on miał w głowie, że się na to zgodził. To jest dla mnie niepojęte, żeby się nie brzydzić. Ja wiem, że są ludzie, którzy maja powołanie, pracują w hospicjach, szpitalach itd, ale to nie jest ten przypadek. Co nim kierowało,że na to przystał. Mnie się na wymioty zbiera, gdy widzę jej stopy, a on....bleh. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że większość z nas widząc takiego Bogusia pod Pizza Hut uciekłaby. Nie doceniasz człowieka jako centrum decyzyjnego. Nie rozumiesz, że on w tym ma swój interes. Mnie może karzeł straszyć śmiercią, nie wezmę z nim ślubu. 

Ja też uważam, że to Bartek jest ofiarą. Pamiętacie ten program, w którym Boguśka opowiada o swoim Kamilu, a na początku wymienia wiadomości z bartem2603? Ona tam pisze, że ma nadzieję, że spotkają się w trójkę. W mojej ocenie mogło to wyglądać tak, że, tak jak mówicie, Bełt spodziewał się laski na wózku, ale wyglądającej normalnie. Zobaczył Bukę, zamarł, chciał uciec, był rozczarowany, bo pewnie chwilę wymieniali wiadomości, flirtowali, on, jako przegryw, napalił się, że przyjdzie hot laska - tyle że na wózku, ale to nic. Przyjechał rydwan z Buką. Miał dysonans, jego emocje, kumulowane przez X czasu, zanim się spotkali, poszły się kochać, bo liczył na to, że znalazł bratnią duszę, piękną jak ta Wiola, a wózek to przecież nic takiego.

 

Później wrócił do domu, Bunia pisała zakochana wiadomości, namawiała na kolejne spotkanie, on, wbrew sobie, bo przecież liczył na Amouranth na kołach, spotkał się z nią drugi, trzeci raz - chciał się też spotkać "we trójkę", więc z Kamilem, nie startował do Bu, jak już wiedział, jak wygląda. A potem to "jakoś poszło". Brak innych relacji, może uzależnienie emocjonalne, no i 10 lat później mamy łazemnajlepiej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość goscc napisał:

Było tak miło i naprawdę merytorycznie, jak rzadko kiedy. Wparowały trolle, zaczęły się czepiać słówek, wyzywać i wątek się skończył. 

Obrończynie dbają o Bogusię. Jeszcze by się to na jej zdrowiu odbiło, gdyby przeczytała za dużo mądrych tekstów, więc trzeba obniżyć poziom dyskusji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

zmienił tylko nazwę na lawendowy_las 😉

Ale komentarze o ślicznej Bu usunięte 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Bart zmienił zdjęcie w miniaturce i wykasował wszystkich z obserwowanych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość goscc napisał:

Chyba żartujesz, albo niedokładnie ich oglądasz. Buka mu wmówiła, że prawko i samochód nie są im potrzebne, bo komunikacja w Wawie jest doskonała. I w ten sposób wmówiła mu wiele rzeczy. Uwierz mi, że ludźmi da się manipulować i sprowadzać ich na dno, mówić, że są nic nie warci. Da się i Boguśka to robiła.

Bzdury wypisujesz. Mówiła mu też, że jest piękna i żeby nie korzystał z roksy. Zrozum, dorośli ludzie sami o sobie decydują. I jeśli dają się urabiać, to dlatego, że chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
10 minut temu, Gość Gość napisał:

zmienił tylko nazwę na lawendowy_las 😉

....w Podkovie Leśnej :) 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bzdury wypisujesz. Mówiła mu też, że jest piękna i żeby nie korzystał z roksy. Zrozum, dorośli ludzie sami o sobie decydują. I jeśli dają się urabiać, to dlatego, że chcą!

Nie znasz mocy manipulacji moja droga. Słaba jednostka, zakompleksiona to jest plastelina, z której można ulepić co się chce, jeśli się wie jak. Boguśka akurat manipulatorką jest niezłą i przez wiele lat prała mu mózg, zresztą jej rodzina również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale komentarze o ślicznej Bu usunięte 🥴

Ten, że przyćmiła urodą i blaskiem Anję Rubik też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość ??? napisał:

Kiedy ma to robić ?, w pracy osoby niepełnosprawne, po pracy roszczeniowa żona niepełnosprawna i do tego cała masa rzeczy domowych, które musi zrobić sam i jeszcze  popylać z nią po galeriach, w każdy weekend.

Kiedy na roksie siedzi, moze byc na silowni. Nie martw sie. To nie 3letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ddddd napisał:

Ten, że przyćmiła urodą i blaskiem Anję Rubik też ?

Niestety też. Aromapatus chyba stwierdził, że się za mocno odkrył. Pewnie wleci z gębą jak będzie jakiś hejcik „w białych rękawiczkach” potrzebny 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość goscc napisał:

Nie znasz mocy manipulacji moja droga. Słaba jednostka, zakompleksiona to jest plastelina, z której można ulepić co się chce, jeśli się wie jak. Boguśka akurat manipulatorką jest niezłą i przez wiele lat prała mu mózg, zresztą jej rodzina również. 

Dorośli ludzie dają sobą manipulować, gdy sami tego chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytam, że on ją karmi, daje jej za dużo jeść. Ona go zmusiła, zmanipulowała i trzyma w chacie. Bo przecież zanim się poznali, Buka była chudziutka, a Bartek był królem dyskotek i siłowni. Lodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo baby to uważaja, że facet to jak dziecko jest. Jak zdradza - to kochanica zła, jak odchodzi - to pewno za mało tyłka dawała i o siebie nie dbała. Walczą te baby o tych facetów jak o zabawki w piaskownicy. A faceci... robia z siebie smutne misie, takie pozbawione decyzyjności i zawsze w roli ofiary.

I Bartuś to taka ofiara, zaminipulowana przez złą kalekę, zmęczony nieboraczek, co prawda żenił się koło 25 roku życia, ale wiadomo... faceci dojrzewają pozniej, to miał wtedy umysł 16latka, to niech chłopina odpocznie, rzuci ciężar, niech jeszcze z życia skorzysta. 

Durneście baby są. Oj durne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×