Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buka

Ryży tupecik, ryży brat... to za mało jeden bat!

Polecane posty

Gość urządzony wygodnie
Dnia 21.05.2019 o 13:40, Gość Gość napisał:

Zgadzam się. Zwłaszcza, że ona etat na umowie może mieć, ale go nie wyrabia jak zdrowy człowiek. Kolejna kwestia, że dostać na umowie "kierownika marketingu" też dziś łatwo. Nie kumam tych ciągłych podnietek, że nie ma pracy. 

Mój etat to 4 godziny (20 h+ 5 w gestii przełożonego). Dawno temu pisząc na kafe o 12.30, że jestem po pracy (siedziałam już wygodnie z kawą/ herbatą w fotelu) spotykałam się z gromkim śmiechem tłuczków komentujących "Bajkopisarka" ("zakład pracy" mam po drugiej stronie ulicy). Nobojakto, nie zrywa się o 4tej (do np. piekarni) i już po 😛  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość urządzony wygodnie napisał:

Mój etat to 4 godziny (20 h+ 5 w gestii przełożonego). Dawno temu pisząc na kafe o 12.30, że jestem po pracy (siedziałam już wygodnie z kawą/ herbatą w fotelu) spotykałam się z gromkim śmiechem tłuczków komentujących "Bajkopisarka" ("zakład pracy" mam po drugiej stronie ulicy). Nobojakto, nie zrywa się o 4tej (do np. piekarni) i już po 😛  

O zupełnie jak Pjoter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadeta
18 minut temu, Gość urządzony wygodnie napisał:

Mój etat to 4 godziny (20 h+ 5 w gestii przełożonego). Dawno temu pisząc na kafe o 12.30, że jestem po pracy (siedziałam już wygodnie z kawą/ herbatą w fotelu) spotykałam się z gromkim śmiechem tłuczków komentujących "Bajkopisarka" ("zakład pracy" mam po drugiej stronie ulicy). Nobojakto, nie zrywa się o 4tej (do np. piekarni) i już po 😛  

Kiełownik na pół etatu to tak jak komar który ma jajka. Podobno ma, ale nikt takiego nie widział. W żadnej liczącej się firmie kierownik działu nie siedzi 2 godziny, bo on jest najbardziej rozliczny z efektów pracy działu. Jak chcę przyjąć rencistkę to napewno na smieciowke , nie na etat i nie na kierownicze stanowisko , a co najwyżej na sprzątaczkę . Poza tym nie może być kierownik który sra pod siebie i wymaga zmiany pieluchy , bo to już zakrawa o mobbing innych,  którzy siedzą w smrodzie i są zmuszani do wycierania doopy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosek

Buka dostaje lekcję życia. Czy wyciągnie jakieś wnioski? Wątpię. Do tej pory, gdy czegoś chciała, wymuszała to. A teraz musi o to skamleć. Nie zagrozi Bartkowi PFRONem. Nie ma wpływu na sytuację, nie ma kontroli. A ona inaczej nie umie. Grozi, wywołuje litość albo próbuje przekupić. Wydaje się, że te metody przestały działać. Gdyby na miejscu Bartka był ktoś inny, to już dzwoniłaby na policję i pisała do prezydenta. Ciekawy zwrot akcji w jej życiu, bo nie może @mezowi grozić, a odruchy litości mijają po piwku. Zostaje bartkowe przekupstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locga
10 minut temu, Gość Bigosek napisał:

Buka dostaje lekcję życia. Czy wyciągnie jakieś wnioski? Wątpię. Do tej pory, gdy czegoś chciała, wymuszała to. A teraz musi o to skamleć. Nie zagrozi Bartkowi PFRONem. Nie ma wpływu na sytuację, nie ma kontroli. A ona inaczej nie umie. Grozi, wywołuje litość albo próbuje przekupić. Wydaje się, że te metody przestały działać. Gdyby na miejscu Bartka był ktoś inny, to już dzwoniłaby na policję i pisała do prezydenta. Ciekawy zwrot akcji w jej życiu, bo nie może @mezowi grozić, a odruchy litości mijają po piwku. Zostaje bartkowe przekupstwo. 

I kieszonkowe na Rokse. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Zablokowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra......
20 minut temu, Gość Bernadeta napisał:

Kiełownik na pół etatu to tak jak komar który ma jajka. Podobno ma, ale nikt takiego nie widział. W żadnej liczącej się firmie kierownik działu nie siedzi 2 godziny, bo on jest najbardziej rozliczny z efektów pracy działu. Jak chcę przyjąć rencistkę to napewno na smieciowke , nie na etat i nie na kierownicze stanowisko , a co najwyżej na sprzątaczkę . Poza tym nie może być kierownik który sra pod siebie i wymaga zmiany pieluchy , bo to już zakrawa o mobbing innych,  którzy siedzą w smrodzie i są zmuszani do wycierania doopy. 

A, jeszcze coś. Ktoś parę stron temu pisał, że gdy Bartek wychodzi do pracy, ona musi się tułać po mieście, nie pamiętam szczegółów. To co ona wtedy robi, kiedy się załatwi? Pociska kilka godzin w miejscach publicznych z obsraną pieluchą? Serio?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość no dobra...... napisał:

A, jeszcze coś. Ktoś parę stron temu pisał, że gdy Bartek wychodzi do pracy, ona musi się tułać po mieście, nie pamiętam szczegółów. To co ona wtedy robi, kiedy się załatwi? Pociska kilka godzin w miejscach publicznych z obsraną pieluchą? Serio?!

Serio, niejednokrotnie pisali, że od niej wali- czy to tramwaj czy inna syfora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Serio, niejednokrotnie pisali, że od niej wali- czy to tramwaj czy inna syfora

Bardzo proszę, żeby już zaprzestać tego ciągłego plotkowania, że od Bogusi brzydko pachnie. To zwykłe oszczerstwa! Bogusia jest zawsze umyta, czysta, zadbana i pachnie pięknymi perfumami. Polecam zadbać o siebie, zamiast notorycznie oczerniać Bogusię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc  😎
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardzo proszę, żeby już zaprzestać tego ciągłego plotkowania, że od Bogusi brzydko pachnie. To zwykłe oszczerstwa! Bogusia jest zawsze umyta, czysta, zadbana i pachnie pięknymi perfumami. Polecam zadbać o siebie, zamiast notorycznie oczerniać Bogusię!

Tak, najnowszy perfum od Szambel i Hugo Bosy.♿

Btw. Czekam na wystawke buńkową z perfumkami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie obawiacie się tak szydzić z Bogusi na forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie obawiacie się tak szydzić z Bogusi na forum? 

Zapytaj Bickich co z pozwem od buki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zapytaj Bickich co z pozwem od buki 

Wiecie, że takie postępowanie może mieć przykre konsekwencje i po co to komuś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła Prosięcka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wiecie, że takie postępowanie może mieć przykre konsekwencje i po co to komuś? 

s p i e r d a l a j, bo poszczuję otrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUJ

A ja czekam na pozew, bo napisałam, że jest kłamczuchą,  no trochę krócej niż bracia B., bo tylko 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr...

Mnie zablokowała, bo napisałam, że nie  mówi się że coś jest brzydkie lub niedobre, tylko, że ja tego nie lubię, lub to mi się nie podoba ,Bogusiu, to ja 50 Kr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezprawie

Średnio raz na trzy tygodnie ktoś grozi mi pozwem za pisanie o Kadĺubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Kika napisał:

Jak ona ma poczytać z toalety skoro nie może się podnieść z wózka. Nawet gdy on jest w pracy, to ona też do toalety nie pójdzie. To samo jest na mieście. Po prostu musi pulsie wciskać do momentu gdy Bart poradzi ją na toaletę.

Ciekawa jest czy ona kiedykolwiek pokazała łazienkę dostosowana do jej potrzeb?

Łazienki w mieszkaniu babci nigdy nikt nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widziałyście komentarz pod ostatnim zdjęciem, że może zamiast kupowania paletek wsparłaby schronisko? Już czekam na odpowiedź, że przecież ona pomaga, tylko się z tym nie obnosi, a my widzimy tylko wycinek z jej życia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Widziałyście komentarz pod ostatnim zdjęciem, że może zamiast kupowania paletek wsparłaby schronisko? Już czekam na odpowiedź, że przecież ona pomaga, tylko się z tym nie obnosi, a my widzimy tylko wycinek z jej życia 😄

Nie trzeba było czekać: "(...) a jest wiele innych (działań - dop. mój) które robię anonimowo bo chcę i nie muszę się tym obnosić". 

Chyba masz szklana kulę 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Kika napisał:

Jak ona ma poczytać z toalety skoro nie może się podnieść z wózka. Nawet gdy on jest w pracy, to ona też do toalety nie pójdzie. To samo jest na mieście. Po prostu musi pulsie wciskać do momentu gdy Bart poradzi ją na toaletę.

Ciekawa jest czy ona kiedykolwiek pokazała łazienkę dostosowana do jej potrzeb?

W sumie to musi byc łazienka dopasowana tak naprawde do Berniego potrzeb. Przeciez to on musi miec wszystko pod ręką a nie ona. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Ostatnio mało jestem ma insta... (...) #idzienowe #ekscytacja

jebuam 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc123 napisał:

Ostatnio mało jestem ma insta... (...) #idzienowe #ekscytacja

jebuam 🤷‍♀️

Czy ona nie potrafi używać interpunkcji i napisać tych dwóch zdań poprawnie? Te jej posty to dramat, ściana tekstu. 

Za 2 m-ce nam powie, no tak bunia, wszyscy czekają z wypiekami na twarzy. Nikogo to nie interesuje, co Ty tam sobie po płacy robisz. Bartek i tak ma Cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Widziałyście komentarz pod ostatnim zdjęciem, że może zamiast kupowania paletek wsparłaby schronisko? Już czekam na odpowiedź, że przecież ona pomaga, tylko się z tym nie obnosi, a my widzimy tylko wycinek z jej życia 😄

Zaraz onionek wleci i pohejtuje babeczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czy ona nie potrafi używać interpunkcji i napisać tych dwóch zdań poprawnie? Te jej posty to dramat, ściana tekstu. 

Za 2 m-ce nam powie, no tak bunia, wszyscy czekają z wypiekami na twarzy. Nikogo to nie interesuje, co Ty tam sobie po płacy robisz. Bartek i tak ma Cię gdzieś.

Czyli nie musi się tułać cały dzień po mieście, po śniadanku jedzie na nowe mieszkanie i pilnuje robotników 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli nie musi się tułać cały dzień po mieście, po śniadanku jedzie na nowe mieszkanie i pilnuje robotników 😉

Jak kierownik na budowie. Wszystko się zgadza - bunia kielownik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli nie musi się tułać cały dzień po mieście, po śniadanku jedzie na nowe mieszkanie i pilnuje robotników 😉

A potem z robotnikami na dwa baty, a biednemu mężowi rosną rogi w pracy i ledwo już przez drzwi przechodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

imgur.com /a/ 9hrD1Pa

"Ostatnio mało mnie na insta" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

#zmeczenie #radosc

Kiełowniczka małketingu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×