Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziekujezapomoc

Wybor lokalizacji domu

Polecane posty

Gość Dziekujezapomoc

Witam, 

Przymierzamy do zakupu malego domku. 

Chetnie poznam Wasze opinie. Maly domek w cichej lokalizacji przy plazy albo 10 min od , ale 40 minut autobusem od miejsca pracy, albo kupno w centrum miasta i zero zmartwien od dojazd / kupno samochodu itp.

 

Co byscie wybrali? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystko ma swoje plusy i minusy wiec trzeba usiasc i zastanowic sie co konkretnie wam bedzie najbardziej pasowac. Ja jako samotna matka bez samochodu wybralam mieszkanie w miescie. Wszystko mam praktycznie pod nosem. W dodatku rodzicow na wsi wiec jesli zapragne odpoczac od miasta mam do rodzicow nie daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekujezapomoc

Dziekuje za odpowiedz. Marzy mi sie swieze powietrze i spacery na plazy ale boje sie dojazdow i kosztu z nim zwiazanego. 

Tesciowa mieszka w miescie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja wole miasto.Moze nie takie jak Warszawa,ale srednie, cichsze i choć wszystko masz pod nosem w miare. Wez pod uwage,ze wiekszosc czasu bedziesz skazana na dojazdy do pracy,szkoly, na wieksze zakupy. A ten czas spacerow po plazy bedzie ograniczony w ciagu tygodnia :) mieszkam w duzym miescie, mamy plaze i gory i powiem ci,ze z bliska widze je tylko w weekend ,ladna pogode i jak nie mam nic innego zaklepanego.wiekszosc zycia toczy sie w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Dziekujezapomoc napisał:

Witam, 

Przymierzamy do zakupu malego domku. 

Chetnie poznam Wasze opinie. Maly domek w cichej lokalizacji przy plazy albo 10 min od , ale 40 minut autobusem od miejsca pracy, albo kupno w centrum miasta i zero zmartwien od dojazd / kupno samochodu itp.

 

Co byscie wybrali? 

 

 

Plaża 😉 Praca to nie wszystko i nie warto sobie pod nią układać życia. Powiem Ci, że jak mieszkałam w Warszawie to do pracy miałam 15 min metrem (marzenie), a później zmieniłam i jechałam prawie godzinę (metro + autobus) więc nie zawsze jest tak, że mieszkanie w mieście gwarantuje szybki dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Plaża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musica
13 godzin temu, Gość Dziekujezapomoc napisał:

Witam, 

Przymierzamy do zakupu malego domku. 

Chetnie poznam Wasze opinie. Maly domek w cichej lokalizacji przy plazy albo 10 min od , ale 40 minut autobusem od miejsca pracy, albo kupno w centrum miasta i zero zmartwien od dojazd / kupno samochodu itp.

 

Co byscie wybrali? 

 

 

Obydwie opcje są super. 40 mim autobusem to jeszcze nie tragedia, całkiem fajne połączenie, a zawsze masz odpoczynek od miejskiego zgiełku. A jeśli jesteś samotna mama lub osoba z niepełnosprawnością to zapewne w mieście będzie wygodniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac

Kazdy woli cos innego, ja wybralam miasto i wszystko pod nosem i dobrze mi z tym.

Wbrew pozorom dojazdy moga zatruc zycie, policz sobie, autorko, ile czasu tygodniowo/miesiecznie stracisz na dojazdy. Dla mnie osobicie czas jest bardzo wazny i cenny.

Wszedzie mam blisko, corka do szkoly ma 5  minut na piechote, tak samo sama moze chodzic na pozaszkolne zajecia, do kolezanki, pod nosem mam sklepy, piekarnie, apteke, kino, basen, park i korty tenisowe.

A jak mam ochote to w weekend zmieniam otoczenie i wies/morze/gory  sa dla nas prawdziwym oderwaniem, wypoczynkiem i atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×