Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek szczecin

Czy aż tak brzydki jestem że żadna mnie nie chce

Polecane posty

Gość gość

poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jarek szczecin napisał:

Widocznietak 

 

nie brzydki nie tylko w glacy masz ..źle zakodowane nie ma brzydkich sa zaniedbani i niechluje...przemień myślenie bać zaradny i dobry a kobitę znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

może poprostu jesteś nudny, albo jesteś bucem, albo nie masz kasy, albo masz małego. A może wszystko razem? uroda u faceta to sprawa trzeciorzędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja

Cześć bardziej ważny jest schludny wygląd, oczywiście pierwsze wrażenie też jest znaczące jednak osoba to całość można być przystojnym ale jeśli komuś brak kultury,pokory to odpycha innych.Skoro nikomu  nie ublizasz, nie masz przerostu ego to myślę że będą dziewczyny które zainteresujesz.To co słyszę jak bardzo znaczące są pieniądze, szufladkowanie iż wystarczy mieć sporo kasy a każda będzie miła.To obrzydliwe że część ludzi naprawdę tak myśli.Gorzej iż trafiają się kobiety które wręcz potwierdzają te podejście.Kobieta nie szuka Adonisa,szejka arabskiego,wazniejszy jest dla nas mezczyzna który umie wysłuchać,zaakceptować wzajemne różnice gdyż nasze plcie różnią się całościowo nie wylacznie fizycznie,każda potrzebuje czuć się bezpiecznie przy parterze,zaradnośc podnosi atrakcyjność ale jeśli mężczyzna będzie piękny,bogaty a szacunku będzie brak to o związku można zapomnieć chyba że opartym na pozorach ale czy zdecydujesz się na bycie z kimś mając świadomość że ukochanej osobie zależy ale nie na TOBIE.?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny

Polki chcą tylko facetów o twarzy Ronaldo czy Brada Pita czy innego aktora a my brzydale niestety możemy nadrabiać tylko szlachetnym wnętrzem i charakterem.Kolego trzeba siebie zaakceptować takiego jakim się jest ale pocieszę cię że też nie każda kobieta jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Wygląd jest ważny ale z doświadczenia wiem że "ci przystojni inaczej"  byli bardziej czuli i empatyczni od przystojniaków-egoistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×