Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kreddek

Deportowany uchodźca

Polecane posty

Cześć 😉 jestem tu od niedawna bo zaledwie od 2011 roku i pewnie nie znam jeszcze Waszych zwyczajów ale pomyślałem że miło będzie się z Wami przywitać w innej odsłonie! Nie udało mi się odzyskać Kredkowego piórnika więc by nie wprowadzać zamieszania przeszedłem na 2D 😂. Pozdrawiam tych co pamiętają i wszystkich którzy zdołali zapomnieć 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Witaj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ps, mogę Cię uczesać? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapper

Witaj dziadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapper
2 minuty temu, Kreddek napisał:

Spokojnego popołudnia każdemu;) 

I kto to mówi. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Witaj, ciekawy avatar : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się rzec, że znachor zawitał w nasze skromne, acz pełne wszelkiego dobrobytu progi, już go widzę jak każdemu wręcza laskę i każe włazić na Ślężę i chciałoby się go powitać ale to ktoś, którego znają stali bywalcy tego forum od miliona lat więc sobie odpuszczę :)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsiowy
8 minut temu, Giaa napisał:

Chciałoby się rzec, że znachor zawitał w nasze skromne, acz pełne wszelkiego dobrobytu progi, już go widzę jak każdemu wręcza laskę i każe włazić na Ślężę i chciałoby się go powitać ale to ktoś, którego znają stali bywalcy tego forum od miliona lat więc sobie odpuszczę :)

Znachor? A może ginekolog? Myslę że on zamiast na Slężę wolałby na ciebie wleżć :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy stali bywalcy mnie pamiętają haha ale na pewno kilkoro ja zapamiętałem;) więc pozdrawiam cioteczki jeśli jeszcze tu zaglądają czy choćby Nowego! Dziś już pewnie wody cyfrowej kipieli bywają spokojniejsze a i korsarzy mniej niż niegdyś więc znajdzie się zakątek dla wyleniałego mameji bo widzę wilków już nie ma haha a dawne Duszyska też dawno zamilikły zabierając mroczne tajemnice wraz z sobą! Obiecuje nie sprawiać kłopotu bo i sił już w człowieku nie tyle co kiedyś i witalności by ujadać na byle Junksika 😉 ot tak zwyczajnie wszedłem by starej Marczakowej towarzystwa dotrzymać gdyby jej demencja ja tu przypadkiem sprowadziła 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wsiowy napisał:

Znachor? A może ginekolog? Myslę że on zamiast na Slężę wolałby na ciebie wleżć :DD

Przestań. Kojarzy mi się od razu ten od wspierania porodów. To już wolę na Ślężę na boso wejść. Bez asekuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsiowy
2 minuty temu, Giaa napisał:

Przestań. Kojarzy mi się od razu ten od wspierania porodów. To już wolę na Ślężę na boso wejść. Bez asekuracji.

Aż ciekaw jestem ile km ode mnie na Slężę? 70? 80? Zaraz zobaczę :d ... a z porodami nie mam nic wspólnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wsiowy napisał:

Aż ciekaw jestem ile km ode mnie na Slężę? 70? 80? Zaraz zobaczę :d ... a z porodami nie mam nic wspólnego :D

Sprawdź a potem idź tam. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsiowy
Przed chwilą, Gość Wsiowy napisał:

Aż ciekaw jestem ile km ode mnie na Slężę? 70? 80? Zaraz zobaczę :d ... a z porodami nie mam nic wspólnego :D

Dużo, stówka z małym hakiem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Wsiowy napisał:

Dużo, stówka z małym hakiem :d

Stówka z małym hakiem i nie byłeś tam do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2019 o 11:44, Kreddek napisał:

Cześć 😉 jestem tu od niedawna bo zaledwie od 2011 roku i pewnie nie znam jeszcze Waszych zwyczajów ale pomyślałem że miło będzie się z Wami przywitać w innej odsłonie! Nie udało mi się odzyskać Kredkowego piórnika więc by nie wprowadzać zamieszania przeszedłem na 2D 😂. Pozdrawiam tych co pamiętają i wszystkich którzy zdołali zapomnieć 😉

I po raz kolejny musiałem się przelogować bo dziwnym trafem konto zanika i trzeba zaczynać od początku 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2019 o 12:44, Kreddek napisał:

Cześć 😉 jestem tu od niedawna bo zaledwie od 2011 roku i pewnie nie znam jeszcze Waszych zwyczajów ale pomyślałem że miło będzie się z Wami przywitać w innej odsłonie! Nie udało mi się odzyskać Kredkowego piórnika więc by nie wprowadzać zamieszania przeszedłem na 2D 😂. Pozdrawiam tych co pamiętają i wszystkich którzy zdołali zapomnieć 😉

Oczywiście, de Ciebie pamietam 😉 Miło Cię widzieć po latach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak wczoraj reanimowałem tradycje spędzania świąt na łajbie czyli gdzieś między literami na forum a dziś nie odnalazłem już tematu ...Za to tysiące 8nnych bzdurek tupu podglądam matkę widnieje wciąż na top wyszukiwanych a więc to prawda, że forum umarło już dawno dla tych co tu bywali a w ich miejsce są już tylko margaryna śniadaniowa i puszka z piwem ? 😂😜

Edytowano przez Kreddek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kredku... fakt... czasy się zmieniły... dzisiaj spacerując po kei i wyławiając ławice wspomnień nie znajdziesz w farwaterze życia śladów beztroskiego życia na deku jaźni i...

Tyle uchowało się z długiego posta, który napisałem w temacie gdzie już nie mogłem go odczytać... takie czasy, że dają małpom brzytwy i dziwią się, że stado wymiera... dzisiaj masz wybór - albo jesteś z nami na poziomie poniżej depresji albo cię nie ma...

Nie wiem czy ten post jeszcze się ukaże czy temat zniknie jak wiele tasiemców w odmętach zapomnienia, ale jeśli masz tyle samozaparcia by istnieć zakładaj nowe tematy... tylko uważaj bo grozi to banem... takie czasy... powodzenia...

Edytowano przez jbsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widzę zmienił zasady cyrku za to małpy, lwy, tygrysy i papuga wciąż te same 😉 Nie zamierzam robić sztucznych fal więc nie spodziewałem się banów...liczyłem bardziej na to, że gdzieś  na tej plaży odnajdę starą butelkę po rumie ze skrawkiem papieru gdzie podobną do mojej kredki ktoś napisał "żyjemy! ".....jeszcze żyjemy! Dlatego nie boję się wydawać rozkazów i konend załodze i czekam na wieści...kto wie ? Może wyłowimy kogoś z topieli ? Póki co kotwica opadła więc kołyszący się pokład gościnny dla każdego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Kredek, powiedz kto pływał na twojej łajbie?

Łajba nie była Kredka, tylko legendarnego dziada z biedaszybu - Ducha Cafe 😄 Kredek miał tasiemiec o innej nazwie, ale za cholerę nie mogę jej sobie przypomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EMINƎT feat. Dildo napisał:

Łajba nie była Kredka, tylko legendarnego dziada z biedaszybu - Ducha Cafe 😄 Kredek miał tasiemiec o innej nazwie, ale za cholerę nie mogę jej sobie przypomnieć...

  Я не знаю, о чем ты мне говоришь, гражданин змей

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, acordeon napisał:

  Я не знаю, о чем ты мне говоришь, гражданин змей

Jak to Aco? Nie pamiętałeś Łajby Ducha Cafe? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, EMINƎT feat. Dildo napisał:

Jak to Aco? Nie pamiętałeś Łajby Ducha Cafe? 😄 

Gdzieś mi umknęło. Miałem tutaj przerwę. Może to w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×