Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pytajacy

Prysznice na basenie

Polecane posty

3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Cóż począć, taki mamy klimat.

Klimatolodzy powinni coś z tym zrobić😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Powinni kategorycznie zakazać noszenia bielizny. 

Wpłynęli by pewnie tą decyzją na globalne ocieplenie,które przecież już jest. To może ocieplili by tym stosunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo

Chyba mam w sobie coś z ekshibicjonistki. Wcześniej krępowało mnie rozebranie się do naga, ale staram się to przezwyciężać. Chodząc na basen dopracowałam się takiej swobody, że przebywam nago tak długo, jak się da. Tzn.: po przyjściu do szatni rozbieram się do naga. Dopiero potem wyjmuje z torby kostium, czepek itp. Idę tak pod prysznic. Kostium zakładam po kąpieli. Po basenie, pod prysznicem ściągam z siebie wszystko i odnoszę do szafki, skąd biorę mydło Idę się kąpać pod prysznic i nie mam nawet ręcznika, żeby się okryć. Tak jest pod prysznicem i jak wracam do szafki. Wycieram się pakuję, ciągle nago. Dopiero ostatnią czynnością jest ubranie się i wyjście. Teraz, w lecie jeszcze więcej emocji, bo wracam z basenu w samej ...ence :-) Po co zakładać brudną bieliznę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h

Nie widze w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsjanin
Dnia 26.08.2019 o 20:27, Gość gogo napisał:

Chyba mam w sobie coś z ekshibicjonistki. Wcześniej krępowało mnie rozebranie się do naga, ale staram się to przezwyciężać. Chodząc na basen dopracowałam się takiej swobody, że przebywam nago tak długo, jak się da. Tzn.: po przyjściu do szatni rozbieram się do naga. Dopiero potem wyjmuje z torby kostium, czepek itp. Idę tak pod prysznic. Kostium zakładam po kąpieli. Po basenie, pod prysznicem ściągam z siebie wszystko i odnoszę do szafki, skąd biorę mydło Idę się kąpać pod prysznic i nie mam nawet ręcznika, żeby się okryć. Tak jest pod prysznicem i jak wracam do szafki. Wycieram się pakuję, ciągle nago. Dopiero ostatnią czynnością jest ubranie się i wyjście. Teraz, w lecie jeszcze więcej emocji, bo wracam z basenu w samej ...ence 🙂 Po co zakładać brudną bieliznę?

 

Gut. Chciałabys byc podglądana przez faceta w kutachem w dłoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×