Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cama

Uwaga na sklep HERMIONA!!!!

Polecane posty

Gość cama

Ten sklep to oszuści. Nie zobaczycie ani kasy, ani tego co zamówiliście. Sprawa jest u rzecznika praw konsumenta. Na fb samis obie wstawiaja opinie. 

Gość Natalia

Hej. Mam podobne doświadczenia. Chciałabym zgłosić zawiadomienie do UOKiK. W kupie siła. Może zbiorowy?

Gość Magda

Napiszmy zbiorowo, też zostałam oszukana. Wie ktoś jak to zrobić? 

Gość Ewa

Mam ten sam problem, chcę dokonać zwrotu to nie mogę się doprosić o adres do wysyłki tylko wysyłają mi punkt regulaminu. 

Jestem za tym, żeby  napisać zbiorowo. 

Gość Tandeta!

Niestety ja również mam złe doświadczenia z tym sklepem, który nie powinien mieć racji bytu. Zamówiłam kilka produktów, które po półtora miesiącu zaczęły przychodzić do mnie pojedynczo. Ostatni przyszedł w dniu dzisiejszym czyli 3 miesiące po złożonym zamówieniu. Szczerze, pogodziłam się już z myślą straconych pieniędzy i brakiem towaru, ponieważ sam kontakt z obsługą sklepu był po prostu skandaliczny. Moja złość sięgała zenitu po każdym kolejnym dostarczanym produkcie, który nawet nie leżał obok tych prezentowanych na zdjęciach! Po prostu jedna wielka tandeta! Dziwię się jak taki sklep jeszcze funkcjonuje sprzedając takiej jakości towary. Odradzam omijać tą stronę.

Gość Ola

Właśnie chciałam u nich zamówić, ale coś mnie tknęło. Ostatnio trzeba sprawdzać każdego sprzedającego, bo ciągle oszustwa.... 😞

Gość sklep

Tak samo zostalam oszukana strona nagle zniknela

Gość Amelia

Przesyłka zamówiona w połowie maja.. wciąż jej nie ma. Przestrzegam przed zamawianiem na tej stronie, są to paczki z Chin, nie posiadają produktów na stanie tylko zamawiają z Aliexpress za Wasze pieniądze, gdybyście poszperały na Ali to znalazłybyście te same produkty w niższej cenie. 

Gość Dosia

zamówiłam  bieliznę , jak do tej pory najgorszy produkt , tego co przyszło nawet mężowi wstydzę się pokazać , zasłaniają się regulaminem i zwrotów nie ma , Skoro płacę w Polsce to  powinny być realizowane zasady sprzedaży zgodnie z Polskim prawem  czyli prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni .Co mnie  obchodzi ,ze to pośrednik , w ten sposób można nie brać odpowiedzialności za nic. Dołączę sieę do pozwu 

Gość Oszukana

Kolejna oszukana, też się dołączę:(

Gość Kinga

U mnie towar szedł 1,5 miesiąca, trzy produkty, każdy szedł osobno - z Chin. Jakość tego jest tragiczna, tandeta!

Gość Magda

Ten sklep to dramat. Nie da się zwrócić produktu bo został rozpakowany. A jak inaczej można sprawdzić czy rozmiar odpowiedni oraz czy jakoś dobra skoro produkt przychodzi z Chin w popielatym foliopaku?! A jakos fatalna!!!! Masakra! Odradzam każdemu.  

Gość Gość wera

Zamówiłam kostium kąpielowy 3 czerwca i nadal go nie otrzymalam.Przesyłka dotarła do innego miasta na drugim końcu Polski.Za każdym razem,gdy piszę maila odpisują,że przesyłka nadal w drodze.Niestety od kilku dni nie odopisują na wiadomości.Ani kostiumu ani pieniędzy.Odradzam każdemu. 

Gość Basia

Dołączam do grona oszukanych:(. Zamówienie złożone 6 czerwca i dalej towaru nie ma i sądzę że nie będzie...ODRADZAM KAŻDEMU!

Gość Naiwna

Oszuści, oszuści, oszuści......!!!!! Tacy jak oni powinni siedzieć w ciupie.!!! Skopać dziadom dupe!!! Zglaszam sprawę na policję. 

Gość Naiwna

Oszuści, oszuści, oszuści......!!!!! Tacy jak oni powinni siedzieć w ciupie.!!! Skopać dziadom dupe!!! Zglaszam sprawę na policję. 

Gość iambeti

tez zostałam oszukana, zglosilam sprawe do econsumer.gov i uokik, nie wiadomo czy cos poradza. Na kazdego maila odpisuje bot, ma swoj algorytm na kazdego naszego maila, na moje pismo, ze odstepuje od umowy kupna bot odpisal ze nie moge zglosic reklamacji... masakra. Nie mozna sie dogadac...

Gość Rzyraf.Jerzy

Banda oszustów i degeneratów. Ja zamówiłam na początku maja i do tej pory ani widu ani słychu paczki, a w dodatku nie da się jej śledzić. Kontakt mailowy poniżej krytyki. Jak poprosiłam o zwrot pieniędzy, gdyż rezygnuje z dalszego oczekiwania również dostałam wklejony link do punktu z regulaminu. Również składam skargę do UOKiK. Na Facebooku cwaniaki zablokowali możliwość dodawania opinii i myślą, że są bezkarni. Odradzam każdemu. Dziewczyny nie warto się szarpać za kilka groszy. Nie wiem co mnie podkusiło żeby u nich zamówić. Gdybym chciała łacha z AliExpress to bym tam właśnie szukała. 

Gość Oszuści

Również zostałam oszukana, może ten sklep będzie przykładem jego ztakich sklepów które oszukują w #tematdlauwagi żeby ostrzega ludzi i żeby wszyscy wcześniej dokładnie sprawdzili opinie i fora w internece, strona wydawała mi się tak wiarygodna że ja tego nie zrobiłam, trzeba coś z tym zrobić, ja zamówiłam 4 rzeczy, wydała prawie 100 zł i ani ubrań ani pieniędzy a ktoś się na nas wzbogaca i tak bezczelny sposób 

Gość Justine

Ja też zostałam oszukana. Czy ktoś składał już skargę do Rzecznika i dostał odpowiedź? 

Gość Kasia

Hej. Witajcie. 

Ja również zostałam oszukana przez ten sklep, co prawda kwota była nie wielka ale i tak swojej przesyłki nie dostalam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze szansa na ten pozew zbiorowy. 

Gość Aga

ja jestem również w podobnej sytuacji. Z 5 rzeczy dostałam 2 każda w osobnej paczce i tandeta straszna, rozmiarówka to nie wiem skąd wzięta, od pończoch już przy wyjmowaniu z opakowania odpadły "ozdobne" detale:/ jeżeli będzie pozew zbiorowy to chętnie się dołączę. Stanowczo odradzam sklep.

Gość ara

to bielizna z aliexpress dlatego "idzie" 2 miesiące. A rozmiarówka faktycznie zaniżona bo jest szyta na chińskie małe pupy. Sama dałam się oszukać :( ale pozew zbiorowy to słaby pomysł. Ja swego czasu zgłosiłam na prokuraturę oszustwo internetowe. Wzywano mnie na świadka na policję, spędziłam tam 1,5 godz i przedstawić dowody. Po upływie 9 miesięcy otrzymałam z prokuratury pismo,że sprawę umorzono. Polski kraj to dziki kraj.

Gość Iwi

Ja czekam od 24 kwietnia na swoje zamówienie..  Kasy nie chca zwrócić i zasłaniają się regulaminem którego sami nie potrafią dotrzymać ... Gdzie ich najlepiej zglosic?

Gość Kasia

Ja też zostałam oszukana. Nawet po kontakcie przez email nie dostałam żadnych nowych informacji, a odstąpienia nie uznali. Co myślicie o tym pozwie? 

Gość Drwal

Dałem się naciąć. Kupowaliśmy staniki samonośne na wesele, dziewczyna znalazła, ja zabiegany nie sprawdziłem samemu i tylko zapłaciłem. Nie ma kontaktu ze sprzedającym, na Fb odczytuje tylko bot.
Co udało mi się ustalić:
http://www.krs-online.com.pl/hermiona-sp-z-o-o-krs-371267.html

Niech ktoś wrzuci tutaj jakiś link do pozwu zbiorowego jak będzie.

Gość Pam

Na swoja przesyłkę czekałam ponad 2 miesiące, jakość produktów to jakiś słaby żart 

Gość Gość beata

Banda pospolitych oszustów nie zamawiajcie w tym sklepie ani towaru ani pieniędzy i ta cała pani Kasia brak słów, magazyn mają poza unią europejską czyli ściągają największy badziew od chinoli żeby zbyt łatwo nie można było im się dobrać do dupy. Ludzie przestrzegam przed tymi złodziejami i nie czytajcie komentarzy na ich stronie sami sobie słodza a prawda jest zupelnie inna.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować