Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

Czy wkurzają was dzieci?

Polecane posty

Gość Kobieta

Mnie niesamowicie irytują. Chciałabym spróbować obdarzyć je sympatią, ale niektórych dzieciaków po prostu nie znoszę. Działają mi na nerwy, gadają głupoty, zadają setki bezsensownych pytań. Nie umiem się do nich przekonać. Jednak najgorsze w tym wszystkim jest biadolenie rodziny, że przecież życie bez dzieci nie ma sensu, bo one są sensem istnienia, a kobieta bez dziecka to nie kobieta i w ogóle co to za małżeństwo, które nie ma dzieci! Ehh i nie przemówisz im do rozsądku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvvbv
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Mnie niesamowicie irytują. Chciałabym spróbować obdarzyć je sympatią, ale niektórych dzieciaków po prostu nie znoszę. Działają mi na nerwy, gadają głupoty, zadają setki bezsensownych pytań. Nie umiem się do nich przekonać. Jednak najgorsze w tym wszystkim jest biadolenie rodziny, że przecież życie bez dzieci nie ma sensu, bo one są sensem istnienia, a kobieta bez dziecka to nie kobieta i w ogóle co to za małżeństwo, które nie ma dzieci! Ehh i nie przemówisz im do rozsądku. 

Ja z reguły lubię dzieci choć jeśli się zdarzy jakis arogancki i rozczeniowy dzieciak to  raczej nie potrafi obdarzyć go sympatią.  Ale dorosłych ludzi też nie da się wszystkich lubić. A z t gadka ze dziecko jest sensem życia to się nie zgadzam. Wiele osób nie może lub nie chce mieć dzieci i ich życie jest równie wartościowe jak dzieciatych. (Sama mam jedno dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłaś taka sama jak byłaś dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każda para musi mieć dzieci. Jeśli zdecydują że nie chcą to po co. 

Tak, ja też nie przepadam za niektórymi dziećmi. Sama będę miała za nie długo córeczkę ale po prostu chyba to zależy od dziecka i jego wychowania. Niektóre są naprawdę do rany przyłóż a niektóre to takie diabły wcielone. 

I tak. Niestety dzieci zadają dużo pytań ale kto pyta nie błądzi poza tym kogo mają się pytać jak nie dorosłych? Właśnie tak poznają świat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oua

Po prostu niektorzy ludzie sa irytujacy, dotyczy tak dzieci, jak dorosłych.

Co do pytan - te akurat nie sa bezsensowne, dzieci przeciez jeszcze malo znają swiat i chwała im za to,ze chca o nim jak najwiecej wiedzic, Odpowiadanie na pytania sa swietnym cwiczeniem  mózgu- trzeba sie naglowic, czesto posprawdzac w zródlach, zeby odpowiedzic z sensem, a przy tym prosto - nie kazdy to potrafi.

 Dzieci sa wazne dla kogos, kto je ma, stara prawda, ktora  kazdy lub prawie kazdy rodzic zna na podstawie wlasnego doswiadczenia wiec  po co sie z tym spierac. I nikt nikogo nie zmusza do macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasem tak, zwłaszcza moje własne :D co nie zmienia faktu, że kocham je nad życie.

Dzieciaki są różne, generalnie lubię dzieci, takie prostoduszne, szczere, radosne. Ale są i dzieciaki okrutne, zarozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Mnie na ogół nie. Bardzo je lubię chociaż niemam własnych. Ala bylismy u męża brata i on ma dwoje dzieci. Chłopca i dziewczynek. Chlopak to istny szatan. Najgorsze dziecko jekie w życiu spotkałam. I on mnie wkurza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja od zawsze lubiłam dzieci. Jak jeździliśmy gdzieś z rodzicami czy babcią w gości to najbardziej lubiłam tam, gdzie były małe dzieci. I tak mi już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja od zawsze lubiłam dzieci. Jak jeździliśmy gdzieś z rodzicami czy babcią w gości to najbardziej lubiłam tam, gdzie były małe dzieci. I tak mi już zostało.

Tez tak mam 😃 ponawiam się gdzieś a wokół mnie dzieci haha. Wszyscy się dziwią dlaczego nie mam dzieci 😜 są już nawet pogłoski o bezpłodności hahah😝😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaaa

Działaj tak jak ty czujesz i pod zadnym pozorem nie daj sie urobic pod wpływem nacisku spolecznego. Nie czujesz tego to nie daj sie namowic bo pozniej i tak sama z tym zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×