Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha

Czy moge byc w ciazy?

Polecane posty

Spoznia misie okres przez tydzien robilam test chodz nie bylo podstawy abym mogla byc w ciazy, wyszedl negatywny.(Kiedys zdazylo misie ze spoznil misie az 2 tyg. Ale mniej wiecej jest regularny) a do tego wczoraj uprawialam z chlopakiem stosunek przerywamy i zartowal ze zrobi mi dziecko, najsmieszniejsze jest to ze polowe doszedl we mnie a druga polowe wyciagnal. Cala bylam ubrudzona na wierzchu i nie moglam stwierdzic ile w srodku (do tego nic a nic nie czulam zeby cos ...). Chcialabym sie dowiedziec czy zdazylo was sie kiedys cos takiego? I czy zaszlyscie w ciaze?

Dla tych co beda hajtowac jestesmy ze soba kilka dobrych lat i cieszylibysmy sie chodzby nawet cos bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Mucha napisał:

(do tego nic a nic nie czulam zeby cos ...).

A co chciałabyś czuć? Wytrysk??

Mniej więcej regularny czyli od ilu do ilu dni trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A co chciałabyś czuć? Wytrysk??

Mniej więcej regularny czyli od ilu do ilu dni trwa?

Myślałam ze cokolwiem poczuje.. Nie znam sie na tym bo nigdy nie mialam jeszcze takiego przypadku zeby doszedl we mnie.

Co 30 31 dni. A trwa 5 dni. Z poslizgiem dzien dwa ale byl juz regularny. Kiedys dawniej bywalo roznie raz bylo regularnie raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinnie

Musisz poczekac, moze dostaniesz okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Goscinnie napisał:

Musisz poczekac, moze dostaniesz okresu

Moze i tak. Ale chcialam sie dowiedziec czy komus tez sie tak zdazylo i bezstronna opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Wystarczy kropla spermy nie musi być cały wytrysk oj dzicioku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Marta napisał:

Wystarczy kropla spermy nie musi być cały wytrysk oj dzicioku

Nawet nie wiesz ile mam lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Tak, nawet w trakcie stosunku przerywanego wydziela się ejakulat, który zawiera plemniki. Polecam dział " Czy to ciąża" lub darmowy chat na http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

Wyśmiewasz się z prawiczków, a sama jesteś zielona w tych sprawach. Czy nie wiedziałeś, że stosunek przerywany, to nie jest środek antykoncepcyjny? Jesteś kobietą, to powinnaś wiedzieć o dniach płodnych i niepłodnych, a seks jest po to żeby czerpać przyjemność z całości, a nie w ostatnim momencie wyciągać. Żadna frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Jeśli współżyłaś to ciąża jest możliwa. Ja jak starałam się o dziecko to wyznaczałam sobie dni płodne za pomoca urządzenia komputer cyklu myway, on robił to na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Dziś używam go jako naturalną antykoncepcję. A kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×