Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OMG

sześcioraczki

Polecane posty

Gość OMG

Dzisiaj w Krakowie urodziły się szescioraczki!!

dziewczyny ja jestem w szoku, sama nie wiem co bym zrobiła na miejscu matki... a wy? anonimowo to można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co ma zrobić? Niech kocha i wychowa. Mam nadzieję że dostanie wsparcie od swojej rodziny i pomogą jej przy karmieniu i przewijaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanns

Pewnie u matki występowały w rodzinie ciąże mnogie wiec spodziewała się ale pewnie nie aż takiej ilości. Z pewnością będzie im bardzo ciężko. Oby spotykali życzliwych ludzi na swojej drodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moma

Do tego problemy zdrowotne bo to skrajne wcześniaki więc tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co ma zrobić? Niech kocha i wychowa. Mam nadzieję że dostanie wsparcie od swojej rodziny i pomogą jej przy karmieniu i przewijaniu.

łatwo powiedzieć kobiety sobie nierzadko nie radzą z 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
14 minut temu, Gość Moma napisał:

Do tego problemy zdrowotne bo to skrajne wcześniaki więc tragedia

Jak na wieloraczki  i 29tc, to miały bardzo ładna wagę, więc może i obejdzie się bez większych komplikacji zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam trojaczki

Szescioraczki to ogrom milosci,szczęścia,ale tez pracy,sama mam trojaczki i tylko my z mężem wiemy ile kosztuje nas pracy wychowywanie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna Panna

Życzę tej kobiecie dużo zdrowia jak i dzieciom, ogromnej wytrwałości,  miłości i szczęścia.  Pewnie z siedmiorgiem dzieci nie będzie najłatwiej,  bo w domu jeszcze jest 3 latek , ale myślę , że ogarnie i życzę jej siły!  Spotkało ją z jednej strony coś pięknego.  Historia jedna na miliony pewnie, jak nie rzadziej. Jeszcze raz zdrowia i siły dla dzieci i mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patologia i tyle w temacie. Kolejne zbędne bachory na przeludnionej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prędzej to efekt zapłodnienia in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
Przed chwilą, Gość OMG napisał:

a wy?

W domu czeka jeszcze 2,5 letni brat. Razem 3500 zapomogi, merytura matczyna, dodatek mieszkaniowy, paczki z karritasu, karta dużej rodziny

Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Niech kocha i wychowa. 

Predyzent Duda tweetnął gratulacje dla rodziców i personelu medycznego. Białoruski za taką ciążę z marszu przyznaje M3 w bloku w Grodnie -bez kolejki. U nas co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Prędzej to efekt zapłodnienia in vitro.

Nie in vitro, gdyby tak bylo nie mowili by ze taka ciąża zdarza sie raz na 4,7 miliarda ciąż.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwojaki

mam blizniaki, już odchowane ale naprawdę bywało bardzo cięzko w domu też juz był 7 letni syn, dzis jest super  bo maja 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy in vitro nie implantuje się takiej ilości zarodków.

Współczuję. czasami oglądam "Sześc razy córka" i to jest koszmar, gdy te wszystkie dzieci rozłażą się na wszystkie strony, równocześnie zaczynają płakać lub się bić. Poza tym jest jeszcze strona materialna, bo takie wcześniaki na pewno wymagać będą rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Patologia i tyle w temacie. Kolejne zbędne bachory na przeludnionej planecie.

16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Patologia i tyle w temacie. Kolejne zbędne bachory na przeludnionej planecie.

Normalna jesteś? Przecież nie "narobili" sobie dzieciaków jeden po drugim bez opamiętania, tylko one urodziły się na raz, nikt nie miał na to wpływu!

Ja myślę, że to wielkie szczęście. Na pewno łatwo im nie będzie, potrzebne może cierpliwości... Mam bliźniaki i czasem mi tej cierpliwości brakuje, a co dopiero przy sześcioraczkach? ;) Ale rodzice są wybrańcami, oryginalna rodzina. Oby tylko maleństwa były zdrowe. Podobno tylko jedno wymagało intubacji, więc chyba nie jest tak źle.

Na forum pełno jest osób, które każdemu muszą dowalić i w każdym temacie zieją jadem. Ludzie, dlaczego nie jesteście życzliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na Onecie artykuł, w którym wyliczają ile ta rodzina otrzyma pieniędzy w ciągu roku. Czy tylko mnie wkur... takie liczenie cudzych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Na Onecie artykuł, w którym wyliczają ile ta rodzina otrzyma pieniędzy w ciągu roku. Czy tylko mnie wkur... takie liczenie cudzych pieniędzy?

A policzyli, ile ta rodzina będzie musiała wydać? Bo koszta powalaja: wózki, foteliki, łóżeczka, mm (na wątpię, że dziewczyna da radę wykarmic całą 6), lekarze specjaliści i zapewne jakaś rehabilitacja (W końcu to wczesniaki), ubrania, pieluchy, chusteczki, kosmetyki...... można tak wymieniać bez końca i to wszystko x6 plus wydatki na starsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scsc

jeśli nie in vitro to nie wierzę,że nie przechodzila jakiejś terapii hormonalnej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość scsc napisał:

jeśli nie in vitro to nie wierzę,że nie przechodzila jakiejś terapii hormonalnej

 

A co Cię to obchodzi, czy in vitro, czy po hormonach? Tak Cię cudza macica i jajniki interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy wszyscy co tak plujecie jadem albo wyliczacie ile to pieniedzy nie dostaną idzccie walnijcie tym pustym lbem w scianę porządnie nie macie pojecia w tych waszych pustych glowach ile Ci ludzie będa mieli roboty przez najblizsze lata zdrowia i wytrwałosci im nalezy życzyć trzymam kciuki żeby dzieci zdrowe były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wy wszyscy co tak plujecie jadem albo wyliczacie ile to pieniedzy nie dostaną idzccie walnijcie tym pustym lbem w scianę porządnie nie macie pojecia w tych waszych pustych glowach ile Ci ludzie będa mieli roboty przez najblizsze lata zdrowia i wytrwałosci im nalezy życzyć trzymam kciuki żeby dzieci zdrowe były

No dokladnie- wszyscy się tylko interesują, ile ta rodzina dostanie kasy, czy prezentow Od sponsorów albo czy ciąża po ivf. Nikt natomiast nie pomyśli, że to wcześniaki, które mogą mieć mnóstwo problemów zdrowotnych, że kiedyś te dzieci będą chodziły do szkoły, a to wiąże się z wyprawkami, wycieczkami, zajęciami dodatkowymi.itp. Ze kiedyś pójdą na studia i zapewne rodzice nie będą chcieli ich puścić goło i wesolo. No i e końcu, że wychowanie 7 dzieci to strasznie ciężka praca i fizyczna  i psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość scsc napisał:

jeśli nie in vitro to nie wierzę,że nie przechodzila jakiejś terapii hormonalnej

 

Tak, oczywiście. W Iraku rodzice 3 dzieci też pewnie po terapii hormonalnej, kiedy przytrafiła się im ciąża z siedmioraczkami. Zdarza się. Jeśli organizm kobiety może zahamować jajeczkowanie z jakiejś przyczyny, to równie dobrze może wywalić nawet 10 jajeczek w ciągu jednego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość scsc napisał:

jeśli nie in vitro to nie wierzę,że nie przechodzila jakiejś terapii hormonalnej

 

Nie przechodziła. Dlatego ta ciąża tak rzadka, bo ciąża nie wspomagana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko

Jak dla mnie powinni dostać mieszkanie i duży samochód od miasta lub Państwa , jakaś pomoc w osobie położnej albo dwóch co będą im w domu pomagać póki dzieci są malutkie , ciężka praca przed rodzicami i powinni być wspierani , ta kasa z 500+ to nic pewnie na początku po lekarzach będą jeździć żeby sprawdzić czy z maluchami wszystko oki , kupę badań będą miały te dzieci , mam nadzieję że zdrowo się będą chować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa
6 minut temu, Gość Oko napisał:

Jak dla mnie powinni dostać mieszkanie i duży samochód od miasta lub Państwa , jakaś pomoc w osobie położnej albo dwóch co będą im w domu pomagać póki dzieci są malutkie , ciężka praca przed rodzicami i powinni być wspierani , ta kasa z 500+ to nic pewnie na początku po lekarzach będą jeździć żeby sprawdzić czy z maluchami wszystko oki , kupę badań będą miały te dzieci , mam nadzieję że zdrowo się będą chować 

Zgadzam się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Oko napisał:

Jak dla mnie powinni dostać mieszkanie i duży samochód od miasta lub Państwa , jakaś pomoc w osobie położnej albo dwóch co będą im w domu pomagać póki dzieci są malutkie , ciężka praca przed rodzicami i powinni być wspierani , ta kasa z 500+ to nic pewnie na początku po lekarzach będą jeździć żeby sprawdzić czy z maluchami wszystko oki , kupę badań będą miały te dzieci , mam nadzieję że zdrowo się będą chować 

Wkoncu mądre słowa. Pomoc powinni dostać. 

Moi rodzice mieli 2 x bliźniaki i mama nie leczyła się hormonalnie.  

Teraz tylko mieć zdrówko i wychowywać te słodkości

❤❤❤❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja im współczuję. Szóstka wcześniaków na raz, to będzie ogromnie ciężka praca i walka każdego dnia. Oby maluchy miały jak najmniej kłopotów zdrowotnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma
Dnia 20.05.2019 o 21:58, Gość Kawa napisał:

Nie in vitro, gdyby tak bylo nie mowili by ze taka ciąża zdarza sie raz na 4,7 miliarda ciąż.  

to jest ciąża z in vitro !Pierwszy syn tego małżeństwa też się urodził za pomocą metody in vitro. Są to pierwsze 6 raczki urodzone w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Znajoma napisał:

to jest ciąża z in vitro !Pierwszy syn tego małżeństwa też się urodził za pomocą metody in vitro. Są to pierwsze 6 raczki urodzone w Polsce.

W telewizji mówili, że to nie jest ciaża  in vitro. Ale w sumie co to ma za znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×