Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna

Wciąż jestem dziewicą

Polecane posty

Gość Dziewczyna

Chyba nie jest to najodpowiedniejsze miejsce na wylewanie żalów, ale naprawdę nie mam się komu wygadać.

Od razu uprzedzę niemiłe komentarze: nie, nie jestem brzydka, znam multum brzydszych dziewczyn ode mnie w dodatku otyłych, które nie mają problemu z zainteresowaniem ze strony płci męskiej i na brak doświadczenia w związkach nie narzekają. Myślę, że moim największym problemem a zarazem barierą są moje kompleksy, bardzo niska samoocena i wycofanie. Wydaję mi się, że nie pasuje do otaczających mnie osób. Mamy zupełnie inny światopogląd. Poza tym nie mam żadnego doświadczenia w kontaktach z mężczyznami. Pamiętam, że już jako dziecko w podstawówce byłam bardzo nieśmiała, miałam w porywach do 3 koleżanek i nigdy nie miałam kolegów. W tamtym czasie od rówieśników, a chłopców szczególnie doświadczyłam wiele przykrości i być może z tym ich kojarzę do dzisiaj. Pewnie dlatego nie potrafię rozmawiać z mężczyznami. Boję się ich, unikam nawet w najbardziej przyziemnych sprawach takich jak szukanie pracy, czy wizyta u lekarza. 

Mam 20 lat i nigdy nie byłam w związku. Ba, nawet nie całowałam się z chłopakiem, jedynie z koleżanką.

Kiedy koleżanki opowiadają mi o swoich chłopakach, o seksie...jest mi przykro, że np nie możemy wymienić się doświadczeniami, wrażeniami, bo ja nawet nie wiem jak to jest. Podobno potrafię słuchać. Koleżanki często piszą do mnie o swoich problemach w związku, proszą o rady i dziękują mimo, że ja nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia. 

Bardzo często udaję twardą. Mówiąc, że związki to problemy, a ja problemów nie potrzebuję itd, ale tak naprawdę jak każdy człowiek chciałabym się zakochać...w głębi serca marzę o miłości. Boję się, że już zawsze będę sama.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań się użalać nad sobą tylko weź sprawy w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
5 minut temu, sabaryta napisał:

Przestań się użalać nad sobą tylko weź sprawy w swoje ręce

Zajebista porada typie. Więcej się nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy uczęszczałaś kiedyś na psychoterapię ? Masz poważne problemy, też mam niską samoocenę i zaburzenia lękowo - depresyjne. Widzę, że szukasz romantycznej milości, ale jakby coś to jako dziewiczek służę seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaaa

Ja mam 23 lata i też tak mam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaaa

borze znowu podszyw >< 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość

Pierwsze słyszę, żeby koło ładnej, nawet nie wiem jak nieśmiałej dziewczyny nie kręcilimsię żadni faceci.

Zatem ustaliliśmy, że jesteś brzydka.

No ale nawet brzydkie z fajnymi cyckami mają adoratorów, więc cycków też nie masz. Podobnie z tyłkiem.

Wygląda na to że nie masz żadnych fizycznych zalet. Na czym za tem oparłaś swoją ocenę urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A skąd jesteście, Sandro i ty Dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka Leta

Dzień dobry, nazywam się Żanetka Leta, mam 16 lat i jestem dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolololo
13 godzin temu, Gość przegość napisał:

Pierwsze słyszę, żeby koło ładnej, nawet nie wiem jak nieśmiałej dziewczyny nie kręcilimsię żadni faceci.

Zatem ustaliliśmy, że jesteś brzydka.

No ale nawet brzydkie z fajnymi cyckami mają adoratorów, więc cycków też nie masz. Podobnie z tyłkiem.

Wygląda na to że nie masz żadnych fizycznych zalet. Na czym za tem oparłaś swoją ocenę urody?

Przecież napisała, że boi się facetów i sama ich unika. Czytaj ze zrozumieniem trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mnie na pewno nie będziesz się bała, wszystko będzie dobrze, jak się zdecydujesz to napisz. Powinnaś zacząć chodzić na psychoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2019 o 21:40, Gość Ktoś napisał:

Zajebista porada typie. Więcej się nie udzielaj

 Uważasz , że kobieta już nic nie może zrobić dla swojej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Mam jedną koleżankę która cokolwiek z chłopakiem miała w wieku 20 lat. Druga pierwszego chłopaka ma teraz w wieku 21 lat. 

Na ciebie też przyjdzie czas. Przynajmniej wiadomo że nie jesteś "puszczalska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
Dnia 20.05.2019 o 11:53, Gość Dziewczyna napisał:

Chyba nie jest to najodpowiedniejsze miejsce na wylewanie żalów, ale naprawdę nie mam się komu wygadać.

Od razu uprzedzę niemiłe komentarze: nie, nie jestem brzydka, znam multum brzydszych dziewczyn ode mnie w dodatku otyłych, które nie mają problemu z zainteresowaniem ze strony płci męskiej i na brak doświadczenia w związkach nie narzekają. Myślę, że moim największym problemem a zarazem barierą są moje kompleksy, bardzo niska samoocena i wycofanie. Wydaję mi się, że nie pasuje do otaczających mnie osób. Mamy zupełnie inny światopogląd. Poza tym nie mam żadnego doświadczenia w kontaktach z mężczyznami. Pamiętam, że już jako dziecko w podstawówce byłam bardzo nieśmiała, miałam w porywach do 3 koleżanek i nigdy nie miałam kolegów. W tamtym czasie od rówieśników, a chłopców szczególnie doświadczyłam wiele przykrości i być może z tym ich kojarzę do dzisiaj. Pewnie dlatego nie potrafię rozmawiać z mężczyznami. Boję się ich, unikam nawet w najbardziej przyziemnych sprawach takich jak szukanie pracy, czy wizyta u lekarza. 

Mam 20 lat i nigdy nie byłam w związku. Ba, nawet nie całowałam się z chłopakiem, jedynie z koleżanką.

Kiedy koleżanki opowiadają mi o swoich chłopakach, o seksie...jest mi przykro, że np nie możemy wymienić się doświadczeniami, wrażeniami, bo ja nawet nie wiem jak to jest. Podobno potrafię słuchać. Koleżanki często piszą do mnie o swoich problemach w związku, proszą o rady i dziękują mimo, że ja nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia. 

Bardzo często udaję twardą. Mówiąc, że związki to problemy, a ja problemów nie potrzebuję itd, ale tak naprawdę jak każdy człowiek chciałabym się zakochać...w głębi serca marzę o miłości. Boję się, że już zawsze będę sama.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki

Myslalas o terapi? Mozeby ci pomogla... swoja droga twoja historia przypomina mi moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP

No i wstrząsnęła okolicą!

A gdyby politycy zdążyli na wybory napisać ustawę o ochronie młodzieży szkolno-studencjiej przed dziewictwem, to dziś nie mielibyśmy tego problemu.

PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Dnia 21.05.2019 o 14:35, Gość Trolololo napisał:

Przecież napisała, że boi się facetów i sama ich unika. Czytaj ze zrozumieniem trolu.

Nie pytałem czy się boi facetów, tylko na czym oparła swoją ocenę urody. Może nieśmiałość jest tylko usprawiedliwieniem, a prawdziwy powód leży gdzieś indziej. trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×